PDA

View Full Version : Dodatek do depo u Soni na volcano.



Jarken
19-10-2011, 00:14
Otóż proponuję dodać npc Delira (ten z manasami, lopatą, plecakami itp) do depo u Soni na volcano. Znacznie ułatwiło by to expienie i zaoszczędziło czas ponieważ gdy expimy na queen/path/ lub nawet niektórzy na hero musimy latać po manasy do najbliższego Delira czyli do City co w większości przypadków powoduje utratę respawnu :mad:. U Soni jest npc z runami, oczywiście sprzydaje się, ale nie uzupełniamy tak często uhów/innych run (mowa tu głównie o EK) jak manasów. Nie wiem czy takie tematy już były... dołączam sondę.

Zarexoholik?
19-10-2011, 01:45
Zawsze możesz sobie zrobić zapasy manasów/uhów i schować je do depo. Jak dla mnie zbędne.

NIE.

KePuczasta
19-10-2011, 03:09
Moze odrazu zróbmy teleport od soni do city i odwrotnie?! -.-

Jak dla mnie jest to całkowicie zbędne, jesli gra bedzie zbyt łatwa zrobi sie szybko nudna, a tego bysmy raczej nie chcieli... -.-

Ofc. NIE

Soi
19-10-2011, 08:38
Ja na rooku co 30 minut latam po lfy i jakos nie placze, chyba sobie kpisz? Bierzesz 5 gbp manasow i expisz dwa dni wiec gdzie problem?
BTW! Masz chyba depo kolo Sonii? To w czym problem nakupowac manasow i powkladac do depo? :<

Lechista92
19-10-2011, 09:40
Możesz wysłać sobie z drugiej postaci, gdyby Ci "zbrakło".

Magnatek.
19-10-2011, 10:02
Jestem na tak. W kazdym miescie powinien byc npc od manasow.

SoniQ
19-10-2011, 10:06
jestem na nie, i tak częściej zaliczasz glebe.

Xzaz!t
19-10-2011, 10:24
Jak dla mnie jest to całkowicie zbędne, jesli gra bedzie zbyt łatwa zrobi sie szybko nudna, a tego bysmy raczej nie chcieli... -.-

Przecież APO i tak jest banalne... Kasy masz od zaje*** nie to co kiedyś :). Padniesz idziesz do sky kupujesz sl'a i ale mi to strata :).

Oczywiście jestem na nie, ponieważ tak jak ktoś napisał zawsze możesz schować manasy do dp i po problemie. :p

First Boonek
19-10-2011, 10:37
Przecież APO i tak jest banalne... Kasy masz od zaje*** nie to co kiedyś :). Padniesz idziesz do sky kupujesz sl'a i ale mi to strata :).

Oczywiście jestem na nie, ponieważ tak jak ktoś napisał zawsze możesz schować manasy do dp i po problemie. :p

A ty biedaku nadal kupujesz sle XD


#t Zbedne... mozna sobie zapakowac 4/5 gbp manasow + pare do dp i masz lajt dodatkowo nie ma osoby ktora expi po xx godzin bez deda... a jak wiadomo w przypadku smierci teleportuje nas do miasta gdzie sa npc z manasami

bylbym za gdyby bylo tam temple :]

Heaven
19-10-2011, 12:27
Jestem na nie ;) Zbyt bardzo ułatwiłoby to grę, która i tak już jest łatwa.

Ja idąc na patche zawsze idę z siocherem, gdy mi się kończą manasy lub jemu (bo to kumpel) to idę do depo obok Sonii. Tam mam jeszcze backpacki manasów które zostały mi z misji UW :D

Możesz ewentualnie zrobić tak jak ja mam, kupujesz gbp manasów i chowasz w depo. Jak stracisz respa - mówi się trudno :/

Lethornek
19-10-2011, 12:41
Nigdy tego nie było i uważam że nie jest to konieczne :D Bliżej npc od m.i. manasów jest w soran nie w city :D Możesz też sobie wysyłaĆ manasy parcelem z innych postaci albo zostawiĆ nadmiar w depo ;)


Jestem na tak ,przyda się ,to tylko 5 minut roboty ...

Zrobienie npc ( jak ma wyglądaĆ, co ma odpisywaĆ, na jakie komendy reaguje i co nam daje wzamian za co ) i miejsca dla Niego to troszkę więcej niż 5 min :)

Kimus The Master
19-10-2011, 16:23
Jestem na NIE
Jak ja expie to sobie sprawdzam ile mam manasów i kiedy bedzie trzeba kupic nastepne
po dwa co za problem isc do city czy Soran i sobie kupic manasy co stracisz przez ten czas 10 % lvla? jebnij sie w leb moze jeszcze damy teleport do temple city zeby nie zapierdalac jak sie loot sprzeda?? NIE NIE NIE

pomozplz
19-10-2011, 16:44
Sonia-po to daleko żeby było trudno
Brak manasów - po to żeby było trudno
Trudna droga-po to żeby było trudno

Dp - Ułatwienie

Mr Fsza
19-10-2011, 17:27
lol przecież to jest mały kawałek przejść co dopiero na roku ze sk do zinaba ;d
więc nie narzekaj nie ;PP

Jaanek
19-10-2011, 18:32
Jak i każdy równierz jestem na nie ponieważ jak już wspomniał Heaven ,,Jestem na nie Zbyt bardzo ułatwiłoby to grę, która i tak już jest łatwa.'' gra by była naprawdę banalnie prosta.. A co Ci wogóle szkodzi , przecież jak expisz na tych Queenach , Pathah masz duży lvl i co prawda szybko biegasz więc 5 sekund i jesteś w City ! banalny pomysł ; |

Elderius
20-10-2011, 18:28
Zawsze możesz sobie zrobić zapasy manasów/uhów i schować je do depo. Jak dla mnie zbędne.

NIE.

Popieram ;)
I jestem na nie ;d

Crak .
20-10-2011, 18:37
Zobaczyłem nazwę tematu i od razu pomyślałem, że propozycja o dodanie TP u soni do city.

#
Jestem na nie, nie ułatwiajmy aż tak gry, stracisz respa - pech.
Jak napisał Zarexoholik, rób sobie zapasy manasów w dp, ja mam tak schowane chyba z 10gbp i nie mam owego problemu jak ty.

Azielu$
20-10-2011, 21:51
Nie, bo niby czemu? Kup manasów na zapas albo wysyłaj sobie z drugiego chara.

Elitarny
20-10-2011, 22:25
Nie potrzebne wez kup kilka bp manasow , schowaj do depo i problem masz rozwiazany : ))

Bysio
21-10-2011, 03:07
Nie rozumiem cię. Bierzesz na expa za mało mansaów czy nie umiesz wyliczyć ile zużyjesz? Jak kolega wyżej napisał można kupić w innym mieście i wrzucić do dp. Jestem na nie.

Karpek
21-10-2011, 12:13
Co za problem kupić sobie 5gbp manasów na zapas? Delir obok Soni? Też masz problemy... I tak zapewne padasz na tych Pathach/Queenach, więc jak jesteś w City to możesz przy okazji sobie dokupić te uhy czy manasy.

Nie.