PDA

View Full Version : Ulepszanie przedmiotów



Santano
20-11-2011, 19:25
Witam. Chciałbym Was zapytać co sądzicie o wprowadzeniu na serwer możliwości ulepszania przedmiotów. Chodzi mi o procentowe polepszanie statystyk danego itemu. W ten sposób, np. podczas wykonywania questów byłoby można otrzymać przedmiot taki jak magic longsword +1, blessed shield +2, itd. Dany "+" oznaczałby poziom przedmiotu.

Oczywiście byłyby ograniczenia, wszystko byłoby w granicach zdrowego rozsądku, nie musicie się bać, że zaraz na APO pojawią się UW +666. Wszystko będzie przemyślane.

Macie jakieś sugestie? Ogólnie propozycja Wam się podoba?

Nie daję sondy. Chcę poczytać komentarze, a nie bezmyślne kliknięcia.

Xelix
20-11-2011, 19:35
Nie napisałeś co dawałby dodatkowy poziom przedmiotu, więcej ataku, szybszy atak? Ciekawy pomysł tylko nie wiem co miałby dodawać ten plus.

Choowder
20-11-2011, 19:42
Moim zdaniem beznadziejny pomysł jak kolega wyżej napisał nie róbcie z Tibi Metina. Wprowadźcie balans i będzie okej. I do tego najlepiej niech Knight z UW bije z 2sqm ...

SaQuen
20-11-2011, 19:52
Tibio Metin ,dobry pomysł ,zal troche no ale niech będzie lepsze to niż jakieś durne UW ,szczególnie dla knighta O.o ale wy się boicie ogarnąć UW lub je usunąć ,bo za wielu dzieciaków by sie spruło ,ale możecie próbować poprawić ,niedopracowany server ;S

Dla mnie usunąc UW i dac to o co prosisz ,a powinno być git ,no i oczywiście nie bawcie się 2 razy w to samo bo to syzyfowa praca tak jak wcześniej na przykładzie:

Balans (git) + UW (chu****) + Balans (lipnie wyszło) + Poprawione UW (niby)=teraźniejsza praca nad Balansem O.o

Ogarnąć to i to a będzie git.

Zarexoholik?
20-11-2011, 19:54
+2 % do właściwości magicznych, czy fizycznych? To jest różnica...

Jestem na NIE, bo to zupełnie nie ma sensu. Każde ulepszenie przedmiotu oznacza, że każdy ek zostanie ulepszony. GZ!

Vinai
20-11-2011, 19:56
Pomysł w miarę fajny ale jak napisałeś "w graniach zdrowego rozsądku" żeby nie było np "sell bh +13 150kcc" :D ale tak żeby dawały np większe hity a nie szybszy atak. Pozdro :)

Viseq
20-11-2011, 19:57
Moim zdaniem jest to dobry pomysł. Z gorszego itemka można zrobić coś dobrego. Na pewno urozmaiciłoby to grę. Tylko ciekawi mnie co miałyby dodawać ulepszenia.

Xzaz!t
20-11-2011, 19:59
Wszystko będzie przemyślane.
Rozbawiłeś mnie tym zdaniem. Tak jak zawsze u was jest wszystko przemyślane, ale dopiero po tym jak dodacie(pół roku i do zmiany)

Jestem oczywiście na NIE... Bo wtedy to już w ogóle nie będzie miało to wszystko sensu.

Ps. Zrób coś z tym creator(czy jak on się tam zwie), bo będzie po 10x więcej kasy, a quest chyba polega na wydaniu kasy, a nie zarobieniu 50x więcej :confused:

darkdevil
20-11-2011, 19:59
Pomysł fajny, podoba mi się tylko zastanawia mnie jedno na jakiej zasadzie by to wyglądało.
Zastosowanie:
Można by zrobić żeby dany przedmiot mógł maksymalnie można wbić na +10 a sety na +5..
Co do broni i tarcz:
Przedmiotem którym można by było ulepszać to był by ( Blue Gem ) - Niebieski Krysztal mogł by on być przeznaczony tylko do broni/tarcz i wyglądało by to tak:
Blue Gem na +1 - Szansa wbicia 100% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +2 - Szansa wbicia 90% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +3 - Szansa wbicia 80% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +4 - Szansa wbicia 70% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +5 - Szansa wbicia 60% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +6 - Szansa wbicia 50% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +7 - Szansa wbicia 40% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +8 - Szansa wbicia 30% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +9 - Szansa wbicia 20% broni +1 Do Ataku +1 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Blue Gem na +10 - Szansa wbicia 10% broni +2 Do Ataku +2 do obrony. +1% do szybszego ataku.
Przy poziomie +10 - tylko wtedy mogło by dawać +2 do ataku i +2 do obrony bo szansa wynosi 10%/100% - Na temat Broni oraz Tarcz!
2. A teraz na temat setów:
Violet Gem (fioletowy kryształ) - Tym można by ulepszać tylko Hełmy!
Yellow Gem (zółty kryształ) - Tym można by ulepszać tylko Pancerze!
Green Gem (zielony krysztal - Tym można by ulepszać tylko Nogawice!
Red Gem (czerwony krysztal) - Tym można by ulepszać tylko Buty!
Zastosowanie co do Hełmów, Pancerzy, Nogawic, Butów:
Powyżej wypisane kryształy do każdej części setu:
Hełm, Pancerz, Nogawice, Buty - Szansa wbicia 100% każdej części setu +1 do (:Arm:)
Hełm, Pancerz, Nogawice, Buty - Szansa wbicia 80% każdej części setu +1 do (:Arm:)
Hełm, Pancerz, Nogawice, Buty - Szansa wbicia 60% każdej części setu +1 do (:Arm:)
Hełm, Pancerz, Nogawice, Buty - Szansa wbicia 40% każdej części setu +1 do (:Arm:)
Hełm, Pancerz, Nogawice, Buty - Szansa wbicia 20% każdej części setu +1 do (:Arm:)
Hełm, Pancerz, Nogawice, Buty - Szansa wbicia 10% każdej części setu +1 do (:Arm:)
Takie same zastosowanie jak do broni i tarcz tylko że maks: do +5
--------------------------------------------------------------------------
Moim zdaniem takie zastosowanie jest dobre tylko że co do tego każdy gracz od poziomu 15-... może ulepszać sety/bronie. Cena oczywiście do ustalenia za jedno ulepszenie bo nie wiem jak to ma wyglądać ale pomysł dobry bo z drugiej strony kasa na serwerze zostanie lekko pomniejszona.
Tyle z mojej strony w razie czego można bardziej rozwinąć ten pomysl.. Pozdróffka...:eek::eek:
@
I jeszcze nie napisałem co gdyby nie udało się wbić.. Np: mamy +4 pancerz i spali nam się kryształ - czyli nie wpadnie na +5 to odejmuje np: -2+ czyli z +4 cofa na +2 to samo w przypadku broni i tarcz..

Franco de la Pucio
20-11-2011, 19:59
Nie. Koniec ze zwiększaniem ataku i obrony! Zaraz kompletnie spierdolicie balans, którego nic nie naprawi. Jestem za tym, aby dodano nowe właściwości przedmiotów.

Miodek
20-11-2011, 20:00
Jestem na nie powiedzmy item który daje 6% magi dawał by niedługo 25% zróbcie cos takiego będzie bardzo fajnie hity może w koncu będą po 100k hity

Gratuluje zajmij sie tym UW i Balansem .. bo knight to CZOŁG


Pozdrawiam,Lodowisko (bombonierka) GZ ahha

..:KoMBoj:..
20-11-2011, 20:03
No pomysł fajny. tylko co ma dodawac? obrona, atak, cricitial hit?


Mogłbo byc tak, że te dodatkowe punkty np +1 można by było lootac z jakiś potworków w postaci jakiegos itemu, np tego gemu co leci z ots queen.
zielony to mogłby byc atak, żółty to obrona, fioletowy to arm, a czerwony to cricitial hit.[ dokładnie nie pamiętam tych wszystkich kolorów gemu.] Dany przedmiot byłoby można ulepszyc max do 3-5 gemow. 1 szansa na 1000 ze lootnie sie +1, a 1 szansa na 10000 ze lootnie sie +2. Byłby to bardzo ciężki do zdobycia przedmiot, i dośc kosztowny.Mieli by go nieliczni ludzie na serverze. Wypadałby z tych silniejszych potworków typu apo, devil atom.

@up. Darkdevil
Żeby nie było że odgapiłem od cb, poprostu nie przeczytałem wszystkich tematów ;P

SoniQ
20-11-2011, 20:03
w zależności tak jak napisał Xelix co będzie dawał owy poziom oraz czy będzie zróżnicowanie w profesji bo jak dla wszystkich będzie to identyczne to oczywiście, że nie, wiadomo dlaczego.

Shervolia
20-11-2011, 20:11
Jak dla mnie propozycja beznadziejna :( :(
Jeśli już mogłoby byc ulepszenie ze np. szybciej biega lub szybsze ataki

darkdevil
20-11-2011, 20:13
I powiedz mi co w związku z tym?? Do broni +10 ataku np Magic mace 65 ataku albo ile tam bo nie pamietam + 10 = 75 ataku to jest prawie nic jak byś złapał rozkmine.. A po drugie cena by była dużo z 3-5kcc za 1 kryształ z czego co raz większy stopień + jest zmniejszona szansa na wbicie... I jak spalisz to odejmuje Ci -2 ulepszenia więc czemu tak płaczesz .. ? ?

Gigantyczny
20-11-2011, 20:18
Śmierdzi metinem, ale jakieś nowości trzeba wprowadzać. Chociaż ja takie ulepszanie przedmiotów zrobiłbym na innej zasadzie. Dany przedmiot można by ulepszać raz, góra dwa razy, ale na kilka sposobów, tj:

Podstawowy przedmiot - Shaman Skirt (3% do obrony i 3% do ataku).
Ulepszenie defensywne - Shaman Skirt + Defensive Bonus (5% do obrony i 3% do ataku)
Ulepszenie ofensywne - Shaman Skirt + Offensive Bonus (3% do obrony i 5% do ataku)
Ulepszenie normalne - Shaman Skirt + Normal Bonus (4% do obrony i 4% do ataku)


Inny przykład:
Podstawowy przedmiot - Magic Longsword (Atk:55, Def:40)
Ulepszenie defensywne - Magic Longsword + Defensive Bonus (Atk:55, Def:50)
Ulepszenie ofensywne - Magic Longsword + Offensive Bonus (Atk:65, Def:40)
Ulepszenie normalne - Magic Longsword + Normal Bonus (Atk:60, Def:45)
Ulepszenie Critical - Magic Longsword + Critical Bonus (Atk:55, Def:40, Critical 10%)

Podwójne ulepszenia Magic Longsworda:
Magic Longsword + Defensive Bonus + Critical Bonus (Atk:55, Def:50, Critical 10%)
Magic Longsword + Offensive Bonus + Critical Bonus (Atk:65, Def:40, Critical 10%)
Magic Longsword + Normal Bonus + Critical Bonus (Atk:60, Def:45, Critical 10%)

darkdevil
20-11-2011, 20:30
Śmierdzi metinem, ale jakieś nowości trzeba wprowadzać. Chociaż ja takie ulepszanie przedmiotów zrobiłbym na innej zasadzie. Dany przedmiot można by ulepszać raz, góra dwa razy, ale na kilka sposobów, tj:

Podstawowy przedmiot - Shaman Skirt (3% do obrony i 3% do ataku).
Ulepszenie defensywne - Shaman Skirt + Defensive Bonus (5% do obrony i 3% do ataku)
Ulepszenie ofensywne - Shaman Skirt + Offensive Bonus (3% do obrony i 5% do ataku)
Ulepszenie normalne - Shaman Skirt + Normal Bonus (4% do obrony i 4% do ataku)


Inny przykład:
Podstawowy przedmiot - Magic Longsword (Atk:55, Def:40)
Ulepszenie defensywne - Magic Longsword + Defensive Bonus (Atk:55, Def:50)
Ulepszenie ofensywne - Magic Longsword + Offensive Bonus (Atk:65, Def:40)
Ulepszenie normalne - Magic Longsword + Normal Bonus (Atk:60, Def:45)
Ulepszenie Critical - Magic Longsword + Critical Bonus (Atk:55, Def:40, Critical 10%)

Podwójne ulepszenia Magic Longsworda:
Magic Longsword + Defensive Bonus + Critical Bonus (Atk:55, Def:50, Critical 10%)
Magic Longsword + Offensive Bonus + Critical Bonus (Atk:65, Def:40, Critical 10%)
Magic Longsword + Normal Bonus + Critical Bonus (Atk:60, Def:45, Critical 10%)


Dobry pomysł.. Można by sklepać te 2 nasze pomysły w jeden i wyszło by coś dobrego ; )

Alfons
20-11-2011, 20:32
Mi sie podoba ten pomysł Santano masz jakieś pomysły byś mógł zaprezentować.

Zrazik
20-11-2011, 20:45
Hmm juz pisałem kiedyś taką propozycję ale wysło na nie..
Jestem na tak

Fajnie by było jak by taka obja była na rooku i mainie.

Ryśku xD
20-11-2011, 20:56
Ale chodzi tylko o main czy rook też wchodzi w grę?

dziq76pl
20-11-2011, 21:52
Wy lepiej osłabcie knighta żeby tak nie napierdalał z uw jak szatan który nim miota xD
Ja jestem na nie, tak jak koledzy wyżej: nie róbcie z tibii metina

Sasha Rookslayer
20-11-2011, 22:03
Santano, pomysł nie jest zły, lecz lepiej gdybyś to zrobił tylko na Rooku.
Dlaczego? Na main jest za dużo broni i dużo mają Ataku, a na tym śmiesznym Rooku, tylko jakiś Daramarian Waraxe od 10 lat ;D Więc, dobrze by było, gdyby na Rooku były bronie x1+ do axa, a nie tylko, Main i Main ;l
Pozdro KOKSY

darkdevil
20-11-2011, 22:12
Jestem za Sashą.. Czemu main tylko ma mieć plusy?? Teraz niech osoby z rookgarda dostana bonus jakiś fajny :)) Ale też można i na Main dodać <3. XDD

Jarken
20-11-2011, 22:20
Pomysł mi się jak najbardziej podoba.
Ale :D :
Ulepszanie w granicach zdrowego rozsądku, tak jak pisałeś Santano. Niech da się ulepszać nie tylko swordy, axe itp dla ek ale też różne wandy, bolty, speary itp, i oczywiście coś dla rook.

P.S. Usuńcie UW i oddajcie właścicielom kase, bo to nie ma sensu. Cały urok APO zepsuliście wprowadzeniem tego przedmiotu. Nie przejmujcie się łzami dzieciaków na klawiaturze którzy będą płakać.

kamiloxed
20-11-2011, 22:36
Śmierdzi metinem, ale jakieś nowości trzeba wprowadzać. Chociaż ja takie ulepszanie przedmiotów zrobiłbym na innej zasadzie. Dany przedmiot można by ulepszać raz, góra dwa razy, ale na kilka sposobów, tj:

Podstawowy przedmiot - Shaman Skirt (3% do obrony i 3% do ataku).
Ulepszenie defensywne - Shaman Skirt + Defensive Bonus (5% do obrony i 3% do ataku)
Ulepszenie ofensywne - Shaman Skirt + Offensive Bonus (3% do obrony i 5% do ataku)
Ulepszenie normalne - Shaman Skirt + Normal Bonus (4% do obrony i 4% do ataku)


Inny przykład:
Podstawowy przedmiot - Magic Longsword (Atk:55, Def:40)
Ulepszenie defensywne - Magic Longsword + Defensive Bonus (Atk:55, Def:50)
Ulepszenie ofensywne - Magic Longsword + Offensive Bonus (Atk:65, Def:40)
Ulepszenie normalne - Magic Longsword + Normal Bonus (Atk:60, Def:45)
Ulepszenie Critical - Magic Longsword + Critical Bonus (Atk:55, Def:40, Critical 10%)

Podwójne ulepszenia Magic Longsworda:
Magic Longsword + Defensive Bonus + Critical Bonus (Atk:55, Def:50, Critical 10%)
Magic Longsword + Offensive Bonus + Critical Bonus (Atk:65, Def:40, Critical 10%)
Magic Longsword + Normal Bonus + Critical Bonus (Atk:60, Def:45, Critical 10%)

to był by nawet dobry pomysł
z pojedynczym questowe eq a taki loot z podwujnym ale nie o 10 tylko o jakies 5
bo 60 atk i 10% Critical to by byla przesada 60atk ok ale Critical jest za duży jak na sca/sov/thunder hammer z gorszymi broniami na main by tak mogło być i tak samo na roku ze gorsze bronie miały by większego Critical

Critical
20-11-2011, 23:45
Elo, powiem wam tak : z tibi chcecie zrobić metina. Osobiście jestem na NIE !!!!!

Magnatek.
21-11-2011, 00:14
Ale chodzi tylko o main czy rook też wchodzi w grę?


Wlasnie tylko main czy rook tez.?

Ogulnie mysle ze fajny pomysl ale kiedy on by byl wprowadzony jak przy nastepnym upie to gdzies dopiero za jakis rok xD

Santono Mozesz cos wiecej opisac jak by to wygladalo?:confused::confused::confused:

Bysio
21-11-2011, 02:30
Mi ten pomysł się podoba. Mógł by on dotyczyć także rooka. Na rooku jest mało broni i możliwość ich ulepszenia była by fajna rzeczą. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku.

Younone
21-11-2011, 04:47
Dobry pomysł jakby został wprowadzony tylko na rooku... I zajmijcie się tym UW wkońcu.

Deads
21-11-2011, 07:33
Może zrobisz coś na podobie Metina (Ulepszanie przedmiotów)
za każde ulepszenie dodawałoby coś od magii albo do :D

TuRoczeK
21-11-2011, 10:21
Santano do Tibi szczerze mówiąc chcesz wprowadzić Metina ;d

Moim zdaniem bronie mają już i tak zbyt dużą siłę...

Edzio np. wali z UW (przepuśćmy) 15k, a jak sobie ulepszy zajebie 25k ...

Jestem zdecydowanie na nie.

Only Sio
21-11-2011, 12:08
Wprowadziliście shaman seta, i jeszcze chcecie polepszać itemy? Beka

Magic Knight
21-11-2011, 12:26
Elo, powiem wam tak : z tibi chcecie zrobić metina. Osobiście jestem na NIE !!!!!

dokładnie też jestem na NIE
jest dobrze a administracja servera jak widac po ostatnim up robi wszystko by gra była jeszcze bardziej ciekawsza i wciagająca ,

jednoczesnie obala teorie że tibia 7.6 to przeszłość

IkeBroflovski
21-11-2011, 12:29
Mi się to nie podoba , ta gra upodabnia się do metina -_- , co za głupoty! , ulepszanie zbroi , mieczy , iwgl , po co nam to?! :confused:

TIBIA TO NIE METIN

John Cena
21-11-2011, 13:32
Jestem na nie,ponieważ to nie metin żeby ulepszać itemy

Discover xd
21-11-2011, 14:06
jest to bardzo dobry pomysl. aczkolwiecz podobny a nawet mowiac to samo co w metinie..
jestem za.

Exoo
21-11-2011, 14:54
Tibio Metin ,dobry pomysł ,zal troche no ale niech będzie lepsze to niż jakieś durne UW ,szczególnie dla knighta O.o ale wy się boicie ogarnąć UW lub je usunąć ,bo za wielu dzieciaków by sie spruło ,ale możecie próbować poprawić ,niedopracowany server ;S

Dla mnie usunąc UW i dac to o co prosisz ,a powinno być git ,no i oczywiście nie bawcie się 2 razy w to samo bo to syzyfowa praca tak jak wcześniej na przykładzie:

Balans (git) + UW (chu****) + Balans (lipnie wyszło) + Poprawione UW (niby)=teraźniejsza praca nad Balansem O.o

Ogarnąć to i to a będzie git.

podbijam tego pana :), jak dla mnie momysł z metina , tibia to nie metin , a uw na + i niszczysz -_- ? Bez przesadyzmu, NIE

Dalomor
21-11-2011, 16:25
Jestem na nie. Najpierw ogarnijcie uw. Dojdzie jeszcze do tego ze 100 lvl bedzie zabijal 500 :/
Tak jak juz ktos napisal nie róbcie z tibi metina. Może jeszcze zrobimy tak że gdy go ulepszamy do jest szansa ze go stracimy ???? :)
To juz wogle jak w metinie :p

Mr Fsza
21-11-2011, 16:45
Nie podoba mi się cały klimat tibi by to popsuło ; D
niektóre bronie które mają o 1 atak mniej więcej to by wszystkie ceny broni spadły na dół .

Maciejas
21-11-2011, 16:51
STOP Z METINEM

Jestem na nie.

Dideek
21-11-2011, 17:19
Tak *****... zróbcie jeszcze kamienie duszy czy jak to sie zwie -.-
Oczywiście jestem jak najbardziej przeciwko tej propozycji,jest to zbędne na APO =[

Alfons
21-11-2011, 17:21
Shaman Mask Potężna maska szamanów. Zwiększa ataki magiczne o 7% i zmniejsza otrzymywane obrażenia od magii o 5%

Jak by zwiększała o 8% i zmniejszała 6% było by dobrze :) lub cos w stylu hota 10% do expa tego questa i tak wykona nie wiele osób, więc by mogli dodać jakiś %

adisek
21-11-2011, 17:28
kiedyś było tak że było 1 full eq i jedno do expienia czyli hot i blue robe.
Teraz wyszły takie itemy... nie da sie zrobic full eq ponieważ kaptur i shaman helmet sa identyczne i oby dwa dobre,osobiscie wole kaptur i nie robie nowych questów bo sa nie opłacalne i zadna nowosc po co mi 2 pandemka ?
jedynie co wyszło to te shaman boots,ale i tak wole klapki,szybkość to szybkość a nie 1 %.

nie róbmy metina i nie ogarnietej gry.

Takanori~
21-11-2011, 17:49
Hm... nieee haha i tak sa dobre itemy... to wystarczy... ; 0

sPoxter
21-11-2011, 17:59
Jak dla mnie to za dużo robicie czegoś w stylu 8.0++ I Tibia 7.6 już przestaje byś taka MAGICZNA jak kiedyś ;((

Refresh
21-11-2011, 18:23
Jestem za. Najlepszą możliwością aby ulepszyć taki item byłoby zrobienie questa na wykonywanie,dostępnego od 15 lvl, i jak skończyło by się wszyskie misje, gdzies na mapie stałby npc ulepszający tylko raz dziennie jakiś przedmiot, np gemami.

Soi
21-11-2011, 19:07
Hmm.. nie??
To nie metin to raz. Dwa, na mainie i tak jest w kij broni, jest w czym wybierac.. Btw. wyobrazacie sobie knighta w full secie +10?? kazdy + dodaje przyjmijmy, ze tylko 1% do obrony. z calego seta(buty, tarcza,spodnie,helmet,armor) ma 50% !!!!

Sumenson
21-11-2011, 20:24
Jestem na nie, ponieważ nie widzę w tym sensu. Może jeszcze postawcie NPC o nazwie Kowal i u niego będziemy to ulepszać. XDDDDDDDD

sPoxter
21-11-2011, 20:25
Hmm.. nie??
To nie metin to raz. Dwa, na mainie i tak jest w kij broni, jest w czym wybierac.. Btw. wyobrazacie sobie knighta w full secie +10?? kazdy + dodaje przyjmijmy, ze tylko 1% do obrony. z calego seta(buty, tarcza,spodnie,helmet,armor) ma 50% !!!!

Podbijam Jak najbardziej na nie.. Bez przesady..

Kaziu Extreme
21-11-2011, 20:27
O ile pamietam APO zawsze wymyslalo cos nowego nie kopiowalo z innych serwerow/gier. Pomysl mi sie nie podoba bo jak ktos juz pisal caly balans bedzie trzeba robic od nowa, a z drugiej strony juz powoli nie ma czego dodawac na serwer.;/

pomozplz
21-11-2011, 21:38
Max ulepszenie +3 (Każdy plus OK 1-3% do bonusu).Szanse na ulepszenie zależnie od Bonusu :<

Palldino
21-11-2011, 22:32
No was cos jebło ?XD moze odrazu +20 i dodatek 50% do obrazen itp?

TuRoczeK
21-11-2011, 22:43
Teraz dodaliście reszte shaman seta i do tego nic nie mam, ale jak będziemy ulepszać to będzie chujow0. Solo będzie trwało w ... czasu ...

Teraz został dodany shaman set, a co będzie np. za rok? Będzie item co daje 100% i na dodatek +15? Pff.


Nie!

Kimus The Master
21-11-2011, 22:46
Jak dla mnie pomysl calkiem dobry no ale zeby ulepszenie naszych przedmiotów powinno byc kosztowne xD!

Niuchacz
21-11-2011, 22:46
Wystarczy, że wprowadziliście ten shaman set, tyle w temacie

#NIE

Varbeerg
22-11-2011, 14:14
Sądzę, że to dobry pomysł, ale..
1.Jakiś % że nasza broń ulegnie zniszczeniu.
2.Aby bronie nie uległy zniszczeniu musimy je oddać do kowala, który za dużą opłatą połączy nam ekwipunek z kamieniem.
3.Kamienie ulepszające dodawał by również jakiś % hp lub mp.
4.Maksymalny poziom ulepszenia +10 np:
Jeśli posiadamy broń/tarcze ulepszoną na +10 otrzymujemy 5% ataków magicznych / obrony od ataków magicznych/5% dodatkowego HP lub MP.
Jeśli posiadamy ekwipunek ulepszony na +10 otrzymujemy 4% ataków magicznych / obrony od ataków magicznych / 3% dodatkowego HP lub MP.


Tak w ogóle wiadomo już coś w mojej sprawie Santano?

Elitarny
22-11-2011, 14:45
Jak na razie nie zbyt mnie przekonuje ta propozycja :D:)

Gigantyczny
22-11-2011, 16:05
Ulepszanie na tej zasadzie co w tej propozycji (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=75827) wydaje się być Ok.

Mysz
22-11-2011, 16:26
Tak jak kolega wyżej napisał ulepszanie przedmiotów z tamtej propozycji było by OK.

Asill
22-11-2011, 21:27
To jest tibia, a nie metin:mad:
Czy wy chcecie aby 10 latki, które grają w to gówno(chodzi o metina) grały tez na apo???

Wieczny Knightt
22-11-2011, 21:35
Nie jestem na nie na chu* tu metin?

.Voorlon.
22-11-2011, 21:51
Nie napisałeś co dawałby dodatkowy poziom przedmiotu, więcej ataku, szybszy atak? Ciekawy pomysł tylko nie wiem co miałby dodawać ten plus.

fakt, nie jest to glupi pomysl, mysle ze urozmaiciło by to troche gre, ale tak max do +5 i np. eagle shield +5 mialo by podstawowego defa +5 bonusowego, lub bron typu magic maxe + 5 mialoby te +5 do podstawy dodane.

ofc jestem za.

Arab
22-11-2011, 23:09
Bez przesady jest już dużo itemów które mają, dużo Defa, Ataku, po co jeszcze dodawać
moim zdaniem bez sensu ale róbcie jak uważacie :D

Santano
22-11-2011, 23:17
Nie wprowadzimy ulepszania przedmiotów.