PDA

View Full Version : Exp x10



Paul.Dirac
20-06-2012, 20:32
Witam!
MOże administracja na jakis czas ustawi większy exp, większośc graczy z chęcią by sobie expiła wbijając mega szybko lvl. Nie jestem przekonany, że w upie będą nowe monstery na exp na wysokie lvl więc wyszedłem naprzeciw potrzebom swoim i graczom chwilowej zabawy. I tak juz ten serwer upadł, i sensu go ratowac nie ma na dłuższy okres ale zabawa nadal trwa, więc ... Exp, może być ustawiany na kilka godzin, w godzinach wieczornych.

scimex pallll
20-06-2012, 20:34
Po co ci exp x10 jesli "nie grasz" ?
Niech lepiej zrobia tego upa....

Ryśku xD
20-06-2012, 20:36
Dla mnie to jest bezsensu po co większy exp skoro i tak na tym co teraz jest szybko się expi.

Poczekajmy na update to będzie na pewno sporo ludzi.

.LOGEST.
20-06-2012, 20:45
Dla mnie to jest bezsensu po co większy exp skoro i tak na tym co teraz jest szybko się expi.

Poczekajmy na update to będzie na pewno sporo ludzi.

A pomyślałeś, że jak zrobią taki resp x10 to średnie lev dogonią te największe?:()

Wszystko mi jedno i tak nie gram, a autor tematu jest bystry inaczej










Co z tego, że średnie lvl dogonią te wysokie a te wysokie top liste!. To tylko gra jest, chwilowa zabawa.

Jak już wspomniałem jesteś bystry inaczej, dlaczego? Ponieważ moja wypowiedź skierowana była do autora postu nade mną, nie do Twojej propozycji.
To, że średnie lev dogoniłyby te największe jest akurat + i przemawia na korzyść dla Twojej propozycji.

Jachu Gołynbie Na Dachu
20-06-2012, 20:50
Jak szaleć to szalec, dajcie 50x, na co 10, jak mozna i tyle :)
Jestem na NIE!
Wypierdalaj na mazurski jak Ci sie nie podoba

Adachi.D
20-06-2012, 20:50
Jestem na nie, a rozmyślanie o tym co będzie na upie pozostaw dla siebie, bo kiepski z Ciebie myśliciel...

Sasha Rookslayer
20-06-2012, 20:56
19:53 You see a signYou read: Witamy na Rookgardzie! Zdobadz 15 poziom doswiadczenia, aby moc przejsc na Maina. (exp x5).

Server Armia Podkarpacki Ots (APO) - To server, na którym jest exp x5.
Nie zmieniajmy tego, szybko się expi i tak, a ty chcesz nygusie x10? :eek:
Jak się nie podoba to idz na mazurka, albo jakiegoś innego OrshOtsa z expem x9999999999. Dam ci radę: Wez sobie młotek do rąk i jebni* sobie nim w głowe - pomoże, uwierz. Exp większy chcesz? Czekaj na Maraton, który jest co miesiąć.
Nie podoba się, to nie exp - proste.

Czekamy na Upa, niech go wprowadzą w życie.

Paul Dirac, masz swój świat i swoje zabawki :).
Wyjdz i nie wracaj.
Jestem na Nie!

.Animal.
20-06-2012, 20:58
Kolejny idiotyczny temat w twoim wykonaniu jestem na nie

Paul.Dirac
20-06-2012, 21:18
Co z tego, że średnie lvl dogonią te wysokie a te wysokie top liste!. To tylko gra jest, chwilowa zabawa. To w takim razie większy exp bez loota, bo nudno jest. Ja mam ochote pobawić się, wczorajszy najazd był fajny nawet bardzo, ale mogliby wprowadzić, że za udział w najeździe masz +1lvl albo kilkanaście kcc. Ja gram dzisiaj, nie patrze na apo kilka lat naprzód.
A ty sasha, cały czas piszesz o jakiś wizjach zadawania komuś, bądź sobie bólu: czyżby rodzice w twoim domu tak załatwiają problemu np. w małżeństwie przez młotek albo nóź?. Ciebie też pewnie biją albo w domu a jeśli już to na 100% w szkole - smerfie!. Ale ja mam na twoją sytuacje wyjebane!.

Demon
20-06-2012, 21:45
bezbeki, ale dawno tak chujowej propozycji nie było, kiedyś takie tematy powstawały 10x dziennie, a teraz to już odświętnie

@wiadomo, że nie

RekruT #21
20-06-2012, 22:00
Nie za dobry pomysł... Za duże lvle by powbijali.

~~<Biohazard>~~
20-06-2012, 22:05
Moze nie x10 ale jakis exp stage ??

Adachi.D
20-06-2012, 22:07
Nie za dobry pomysł... Za duże lvle by powbijali.

Nom, nom i jeszcze częściej byś padał. :)



Dam ci radę: Wez sobie młotek do rąk i jebni* sobie nim w głowe - pomoże, uwierz.

Rly? Testowałeś to na sobie? Chyba nie pomogło :/

@top

Jak już pisałem, ta propozycja jest bez sensu. Od tego są maratony.

Kovalchuk
20-06-2012, 22:18
tak, pewnie ze sie nalezy 10x exp, za te 'olewanie' serwera ;)

Midq
20-06-2012, 22:23
bardzo dobry pomysl uwarzam rze jest to potrzebne

Heaven
20-06-2012, 22:37
Ja jestem zdecydowanie na nie.
Exp jest dobry... masz multum serwerów z wyższym expem, więc jak chcesz to możesz tam grać.
Propozycja zapewne nie przejdzie :)

Sorc Aka Siochacz
20-06-2012, 23:01
Jestem na Tak, ale TYLKO w weekendy od 12:00 do 15:00, a x50 podczas 'Maratonu'

~#*Nalesniczek Zla*#~
20-06-2012, 23:04
Jak APO upada ,to po co to wszystko ,nie lepiej od razu je wyłączyć?
No nie lepiej!? Ogarnij się zawsze było x5 , a MARATON to już przegięcie teraz ty chcesz exp x10 na jakiś czas wiesz czemu ,nie dla zabawy i pvp tylko po to by wbić największy lvl knightem i cieszyć się potem ze swoimi dziećmi ,wnukami , kolegami rl (etc. trzeba ich mieć) przy piwie że niegdyś grało się w tak idiotyczną grę na tak idiotycznym serverze i miało się największy lvl wśród rycerzy ew. 2st ...
JESTEŚ IDIOTĄ DO POTĘGI...
Idź do kościoła i poproś o rozum do głowy... Jeżeli nie jest za późno.
#top
na NIE!

Mieniu
20-06-2012, 23:05
W sumie w tych czasach apo i tak expi się szybko i łatwo, no ale szans aby być top xx w lvl to nie ma żadnych, żeby wbić ten 2k to trzeba trochę grać, więc ten exp x10 mógłby zachęcić graczy, bo byłby by większe szanse, aby kogoś dogonić xd

Xzaz!t
20-06-2012, 23:43
@Topic
Jestem nie, gdyż jest to bezsensu.

Nie Paul nie wbijesz 3,5k z exp x10 :(

Kimus The Master
21-06-2012, 00:26
Witam!
MOże administracja na jakis czas ustawi większy exp, większośc graczy z chęcią by sobie expiła wbijając mega szybko lvl. Nie jestem przekonany, że w upie będą nowe monstery na exp na wysokie lvl więc wyszedłem naprzeciw potrzebom swoim i graczom chwilowej zabawy. I tak juz ten serwer upadł, i sensu go ratowac nie ma na dłuższy okres ale zabawa nadal trwa, więc ... Exp, może być ustawiany na kilka godzin, w godzinach wieczornych.

Paul ja naprawde nic do ciebie nie mam! Mozna z toba popisac/rozkminiac ale wez czasami uspokój emocje i zastanów sie co piszesz ok?

ps.

Chyba ze naprawde masz z nas "all" beke smiechu no to spoko xD heh


ps2:
wbijajcie na mnie lubie to czytac hehe

Jestem na nie dlatego ze boje sie o pozycje gdyz obecnie nie chce mi sie expic

Bambucha Rook
21-06-2012, 08:25
A pomyślałeś, że jak zrobią taki resp x10 to średnie lev dogonią te największe?:()

Wszystko mi jedno i tak nie gram, a autor tematu jest bystry inaczej

to po upie dogon takim 1,5k 3k lvl Pozdro


#T
Znowu jakis NolNejm sie odzywa a osiagnal moze 100lvl i placze ze serv posiada za maly rate. Chcesz taki exp ustawic? zaloz sobie server. Jakby to pomoglo ozywic server to by tak zrobli a po za tym poszkodowani by byli co wbili 3k normalnie. Wiec?

nJe!

Karpek
21-06-2012, 12:08
Witam!
MOże administracja na jakis czas ustawi większy exp, większośc graczy z chęcią by sobie expiła wbijając mega szybko lvl. Nie jestem przekonany, że w upie będą nowe monstery na exp na wysokie lvl więc wyszedłem naprzeciw potrzebom swoim i graczom chwilowej zabawy. I tak juz ten serwer upadł, i sensu go ratowac nie ma na dłuższy okres ale zabawa nadal trwa, więc ... Exp, może być ustawiany na kilka godzin, w godzinach wieczornych.
Jeszcze kilka dni temu pisałeś temat (kolejny z rzędu), że odchodzisz z gry i forum, a teraz zakładasz taką propozycję... Ty naprawdę masz coś z głową. Głupotą przebiłeś już nawet deadsa. Pewnie piszesz te pożegnania na siłę, ale uzależnienie jest silniejsze i nie pozwala ci uwolnić się od tej gry - może nawet nie pamiętasz, że je pisałeś, tak ono na ciebie działa? Szkoda mi cię, serio... :s

#t
Jestem na nie. Zanim ktoś z administracji przeczyta ten temat to ty napiszesz kolejne pożegnanie.

Mr Fsza
21-06-2012, 12:12
na apo jest jeden minus na servie, że wszystko za łatwo idzie i się zdobywa; P

expu 10 nie będzie ciesz się, że jest 5 bo powinien być x2 .......

Zarexoholik?
21-06-2012, 14:25
Exp 10 masz na maratonach, albo po dłuższych crashach. Zresztą jakie znaczenie ma dla ciebie ilość graczy online skoro ty nie potrafisz pekować - tylko expisz? Myślisz, że lvl ci coś da? Jak obija cie 2,5k lvl.

Exp x5 stanowczo wystarczy no name.