PDA

View Full Version : Rekompensata ? Nowy Event?



Kovalchuk
22-07-2012, 20:19
Witajcie, pewnie każdy wie jaka jest sytuacja na serwerze i większości nie trzeba nic tłumaczyć.

Aktywne eventy na apo:


Maraton *


* Ostatni miał miejsce 7 maja, a wcześniejsze 29 stycznia chyba każdy wie z jakich powodów

A teraz zobaczcie sobie na czołowe polskie Ots, na każdym z nich jest kilka aktywnych eventów.

Moją propozycją jest stworzenie przez ekipe jakiegoś ciekawego eventu w zamian za te zaniedbania serwera, odpiszecie pewnie nie mamy czasu, uprzedzam pytanie to dla czego w ekipie jest tylu Tutorow/Gmow, dla przyzwoitosci?
Event mógłby być przeprowadzony nawet przez zwykłych tutorów, a formy?


NAJAZDY - pamiętacie może jak w grudniu/styczniu były eventy/najazdy codziennie do Bożego narodzenia ? Jeśli nie różniły się niczym od zwykłych najazdów, poza choinką, która miała XXXXXXXX HP i po której zabiciu ~`1klvl dostawał 2-4 lvle oraz jeśli kliknąłeś na choinkę dostawałeś losowe prezenty (nie było to nic super pro, zazwyczaj warte 1-2sc)
SYSTEM - wprowadzenie systemu dzięki któremu każdy gracz online brałby udział w losowaniu pytania/zagadki dot. Apo, miałby x czasu na odpowiedź po odpowiedzi dostawał by losowy przedmiot, loteria hmm co 1 h ;>
FOTO DNIA/TYG - Proste każdy gracz może zrobić najładniejsze/najlepsze zdjęcie w grze (screen shot) i wysłać na odpowiedni mail, a na stronie pozostali gracze wybieraliby użytkownika, który zgarnia daną nagrodę
POGROMCA - Od np. X Lipca do X Sierpnia istniała by tabela
100 - 300 LVL DRACULE
301 - 500 LVL MONSTER SKELETON/MESH/MAD DOG
501 - 1000 LVL OTS KING
1001 - 1500 LVL OTS QUEEN/MSC
1501 - 2000 LVL WISE MAN/GLACIUS/FIRE WOMAN
2001 - 2500 LVL PATHFINDER/DOUBLE
2501 - 3000 LVL WARD

Krótko mówiąc naliczałoby nam ile monsterków z naszej listy poziomowej zabiliśmy, gracz który by miał najwięcej w każdej kategorii wygrał by nagrody ustalone przez administrację.
Przykład - 465 rycerzowi naliczane będą zabójstwa tylko MS, Meshy i Mad Dogów.


To są moje propozycje, oczywiście możecie wymyślać swoje w tym temacie ;-)

Jeśli nie gracie na apo, proszę o zaznaczenie odpowiedniej odpowiedzi w ankiecie

Rookslayer Maniek
22-07-2012, 20:26
Fajny pomysł, myślę, że trochę ludzi mogłoby to przyciągnąć.
Jestem za.

.Animal.
22-07-2012, 20:29
No trzeba coś zmieniać na tym APO jestem na tak :)

Pit
22-07-2012, 20:46
Jestem na nie, bez pomysłu. Po co robić coś co jest już na innym ots, apo odbiega od standardów a i tak jest super. Kto chce grać ten gra

Atomek
22-07-2012, 20:53
Zgadzam się. Skoro ekipa nie ma czasu robić Eventów/konkursów itd. to nie lepiej wyłonić nową? Maratony?-miały być, nie ma. Były również kiedyś robione loterie na EV (z dźwignią) czemu teraz nie ma? Kiedyś częste najazdy były robione, czemu teraz nie ma? Przez głównie, takie rzeczy coraz mniej osób gra na *****a pamiętacie kolejki po 150+ osób). Zrobiony najazd dzisiaj, tj. 20012-07-22(przez Sayto) 2 minosy obok siebie, co to za najazd? Owszem był najazd na pustyni City, ale tylko i wyłącznie dla "low lvl-i". A gracze z poziomami 1k-2k lvl, gdzie mieli iść? Na 2minosy, żeby padać co chwilę? Dodaliście UPTADE, dobra. Ale zacznijcie robić coś, dzięki czemu więcej ludzi by grało...

Zarexoholik?
22-07-2012, 21:15
Najazd właśnie trwa. Nie może ich być zbyt dużo, bo staną się tak samo monotonne jak expienie na tych samych mobach. Część twojej propozycji zatytułowana POGROMCA jest warta uwagi. FOTO DNIA/TYGODNIA nie ma sensu, ponieważ jak zapewne wiesz na APO istnieją 'grupki'. Jedna 'grupka' nie będzie głosować na osobę, która jest z innej.

Fobir
22-07-2012, 21:31
ja jestem za :P bo wieje chu*** już trochę z nudów... Najlepsze to z ubijaniem mobów :)

Wnorekkk
22-07-2012, 21:43
Bardzo dobre propozycja.
Dla mnie osobiście szczególnie podoba się: System i Pogromca.

Kovalchuk
22-07-2012, 22:01
11 propozycji na tak koniec swiata :D
Jeśli macie swoje jakieś propozycje śmiało możecie pisać, Zarex no jest tak jak mówisz z tymi grupkami więc troche bez sensu

Demon
22-07-2012, 22:04
Część twojej propozycji zatytułowana POGROMCA jest warta uwagi.
wykazanie się elity maniaków :P

@podbijam do Zarexa, ta propozycja się nadaje, choć wg. mnie już nic nie uratuję tego servera :(

Zbikus
22-07-2012, 22:16
jestem na TAK
fajne propozycje mogliby wprowadzić chociaż jedną - dwie z nich a na pewno przyciągnęłoby to więcej osób

Gigantyczny
22-07-2012, 22:52
Są małe szanse na to, że ktoś z administracji się tym zainteresuje. Santano nie udziela się na forum od... lutego. Ale pomysł bardzo dobry bo na apo nudy wchooy.

Adachi.D
22-07-2012, 23:35
Dobre, podoba mi się. Choć nie gram, uważam, że takie eventy powinny być częste, chociażby dla zabicia monotonni... Owszem, macie ten update, ale co dalej ? Dobre !

rumun
23-07-2012, 11:16
Moim zdaniem wszystkie propozycje dobre. Jak najbardziej za!

Misia <3
23-07-2012, 11:28
Fajny pomysł, bardzo mi sie podoba...
Ale jak zawsze na tym serwie na drodze do zrobienia czegokolwiek stoi czas i chęci, bo nasza ekipa nie ma czasu zeby odpisać na maile czy wgl wejść na 4um i zobaczyc co sie tu dzieje, nie wspominając o robieniu czego kolwiek w grze -.-
Upa do konca nie ogarneli a juz by musieli pisac nowe skrypty pod ewenty...

Knauer
23-07-2012, 13:51
Wszystkie propozycje mi się bardzo podobają. Jestem ZA!

scimex pallll
23-07-2012, 13:55
Czemu nie? jak dla mnie sie pomysl podoba.
Jestem za !

Adachi.D
23-07-2012, 17:40
Upa do konca nie ogarneli a juz by musieli pisac nowe skrypty pod ewenty...

Nono, kiedys Mortiis pisal, jaki to zajebisty z niego skrypter, wiec ? Niech ruszy dupe i cos ogarnie. Tym bardziej, ze Santano jest w ekipie, a on z tego co wiem pelni funkcje mappera i skryptera. A to, ze beda musieli pisac nowe skrypty to normalka, wkoncu to ma byc dobry server, a nie jakies gowno pokroju GM ZA SMS ! :confused:

Elderius
23-07-2012, 17:57
Na tak.
Ale z tego co pisał wcześnej Gigant, Santano sie nie udziela, tak samo jak Mortis i Tygrys...
Mogli by nawet zrobić loterie taką jak dawniej było, bo teraz w choooy ludzi na mazurka z APO ucieka(włącznie ze mną).

Mr Fsza
23-07-2012, 23:12
ehh to trochę żal, że tyle jest tych gmów i nigdy nie mogą znaleźć czasu na zwykłe najazdy, plagi a na banowanie już tak ....

przykre lecz prawdziwe

jestem za tym by zapowiedzieli to na stronie i zrobili to w nocy bo wteedy dużo osób będzie ;ddd

Sasha KOKS
25-07-2012, 23:52
Można byłoby coś dodać, coby urozmaiciło troszeczkę gre, ale pewnie nie zostanie to dodane, bo ekipa nie ma czasu.

Gubi
26-07-2012, 09:44
coby

Ty może pomyliłeś forum?



Warta uwagi jest propozycja POGROMCA, reszta jakoś nie bardzo mi się podoba.
Zaznaczyłem pogromce :p

TuK!
01-08-2012, 21:25
Jak najbardziej na tak, przemyślane.

gralfoneq
28-08-2012, 13:04
To nic nie zmieni, bo na apo i tak nie pojawią się nowi gracze, a co to za przyjemność grać 300lvlem, kiedy wokół latają sami gracze z ~2,5k lvlem? Żadna - cóż tak na prawdę ciekawa historia serwera apo dobiega końca i trzeba się z tym pogodzić, ponieważ nie będzie żadnego resetu (który bez wątpienia przyciągnąłby uwagę nowych graczy i serwer zyskałby "starą nową" popularność) także fajnie było grać kiedyś, kiedy najwyższy level miał powiedzmy Assasin Knight (500) i to było coś wbić ten 200lvl, zrobić questa na winged helmet czy softy, a żeby znaleźć wolnego trainera w city trzeba było czatować pół godziny :)

Te czasy nie wrócą pogódźcie się z tym i zacznijcie robić coś ciekawszego w życiu, bo granie na tym serwerze to zwyczajna strata czasu od około 2-3 lat :)

Oczywiście wiem, że granie w gry samo w sobie jest stratą czasu, lecz kiedyś było inaczej z tym serwerem - wiecie o co chodzi. Pis joł.

Inodruid
31-08-2012, 17:17
nie rekompensata tylko w postaci maratonow i expow x10 i to wam wystarczy ;d

gralfoneq
03-09-2012, 00:34
Te maratony to jeszcze gorsze gowno niz 3k lvle:)