PDA

View Full Version : Apo 8.42 rox



Furchov
06-11-2012, 14:12
Witam.

Dacie mi odpowiedz dlaczego nie otworza znowu roxa ? z miłą chęcia bym zagral jak i rownierz pare innych osob. Dobra Reklama i bedą ludzie. ? Prosze o Godne Odp na temat.

@down

a co wolisz gran na 7.6 nudne monotonne "sami oszusci" kazdy juz wie ze obrona jihadow i vision staje ponad wszytsko. BIBEREK UZYWA SH I kopiuje kase i gowno mu zrobili. Upadek apo.

//Week

Edytuj posty!

Zarexoholik?
06-11-2012, 14:32
Pewnie, dlatego, że już coś takiego było i serwer stał pusty?

NIE

Sasha Rookslayer
06-11-2012, 14:42
Był już serwer pod Tibie 8.42 i nie wypalił. Myślisz, że nowy wypadli? Oj raczej nie. Znowu będzie 10 osób grało, więc po co dla 10 osób stawiać serwer, oraz płacić za jego utrzymanie? Szkoda kasy, oraz czasu. Jestem na nie.

Assassin Mateusz
06-11-2012, 15:21
Był już serwer pod Tibie 8.42 i nie wypalił. Myślisz, że nowy wypadli? Oj raczej nie. Znowu będzie 10 osób grało, więc po co dla 10 osób stawiać serwer, oraz płacić za jego utrzymanie? Szkoda kasy, oraz czasu. Jestem na nie.

Serwer nie wypalil tylko i wylacznie z powodu administracji, poniewawaz nie potrafila zrobic update'ow oraz zrobic dobrego balansu postaci
@top
Jestem na tak, moglbym wejsc i sie pobic troche

TeDoo
06-11-2012, 15:39
Bez przesady to już było i obstawiam że Mortiis 2x nie popełni błędu i nie zainwestuje ponownie w takie gó***

Pactomi
06-11-2012, 16:08
mortiis moze postawic taki serwer za darmo... chyba ze juz nie moze bo wiem ze jak byl 8.4 to mogl postawic jeszcze 1 serw za darmo ;] czyli moznaby odpalic serwa jakby sie mortiisowi chcialo ;p

Soi
06-11-2012, 17:23
Ale i tak maja pusty slot na 1 serwer, wiec...? Why not??

Arcano Druid
06-11-2012, 18:02
jestem na TAK chetnie pobiegal bym z Grzybem aka Jupiti aka yalahu sialala koteczki dwa.

adrian0093
06-11-2012, 18:21
Serwer został zamknięty z wiadomych powodów - brak graczy. Apo od zawsze było pod klienta 7.6 i jak widać najlepiej wychodzi Administracji prowadzenie takowego silnika. Po co stawiać silnik, na którym nikt grać nie będzie? Ewentualnie raz na jakiś czas wejdą dwie/trzy osoby. Jestem oczywiście na nie.

Week
06-11-2012, 18:56
Serwer nie wypalil tylko i wylacznie z powodu administracji, poniewawaz nie potrafila zrobic update'ow oraz zrobic dobrego balansu postaci
@top
Jestem na tak, moglbym wejsc i sie pobic troche

A czy teraz coś w administracji się zmieniło, bo nie sądzę?


#Topic

Jestem na nie, gdyż poprzedni plan z owym protokołem nie wypalił, tym razem będzie tak samo, ponieważ nic w administracji się nie zmieniło.
Niech zostanie samo 7.6, jak za dawnych czasów.

Pactomi
06-11-2012, 19:02
A czy teraz coś w administracji się zmieniło, bo nie sądzę?


#Topic

Jestem na nie, gdyż poprzedni plan z owym protokołem nie wypalił, tym razem będzie tak samo, ponieważ nic w administracji się nie zmieniło.
Niech zostanie samo 7.6, jak za dawnych czasów.

ktos tu pisze ze ma cos dodawac? tylko odpalic do ciorania sie ;d
a kazdy placz na forum bylby usuwany i warnowany proste ;p

Metaxa Grzesiek
06-11-2012, 19:12
A czy teraz coś w administracji się zmieniło, bo nie sądzę?


#Topic

Jestem na nie, gdyż poprzedni plan z owym protokołem nie wypalił, tym razem będzie tak samo, ponieważ nic w administracji się nie zmieniło.
Niech zostanie samo 7.6, jak za dawnych czasów.

Ty synu starych czasów nie pamiętasz więc nie pier***...

Gralo tyle osób ze slotow brakło nie było uw i innych gówien więc zamilcz:)

Jestem na nie znowu będzie szał jakiś czas i pusto będzie bo wpier*** był xd

Rekrut_xD
06-11-2012, 22:11
Było takie coś nikt tam nie grał:9 Nie;/

Mr Fsza
06-11-2012, 23:16
Teraz gdy znów ładnie rozwinęli 7,6 i coś się dzieje cały czas a server znów wraca na ligę ?

No oczywiście, że jestem na NIE nawet na tydzień próbnego nie opłaca się robić ....

pendulum
06-11-2012, 23:52
jestem na nie... denny server. :)

Zii Baba
07-11-2012, 05:30
Jestem na tak, ale tylko wtedy, gdy administracja bedzie sie starac caly czas, a nie tylko na poczatku... Bo bedzie to samo.

Xienus o.O
07-11-2012, 10:48
Teraz gdy znów ładnie rozwinęli 7,6 i coś się dzieje cały czas a server znów wraca na ligę ?

No oczywiście, że jestem na NIE nawet na tydzień próbnego nie opłaca się robić ....

co rozwinęli? co sie dzieje?? w godzinach szczytu 100 osób online??
to jest dla ciebie wracający na ligę??
od dnia w którym dodali perfect quest, server upada w zastraszającym tępię... później dodanie uw i dao, dwie najgorsze decyzje na apo.
owszem sama koncepcja questów jest super, ale nagrody powinny być inne.
np 3 outfit Doctora lub cos w tym guście.... a nie itemki kto
re daja xx do magi...
teraz pvp nie ma żadnego znaczenia na apo. wygrywa ten kto ma lepsze eq i jest knightem

@top
jestem na tak, dalej odpalę cave i będę miał 600 lvl na roku ;(

Tygrys
07-11-2012, 12:50
Bardzo mi przykro, ale NIE.
Ciężko jest nam z jednym serwerem, a co dopiero znowu odpalać kolejny. Na pewno nie teraz, póki sytuacja się nie zmieni.