PDA

View Full Version : 4 nowe areny (w City)



Wszystko
30-01-2013, 13:18
Powód dla jakiego powstały te propozycje: gra wygląda mniej więcej tak, expi się godzinami, popekuje i daje loga. Naprawdę nie macie dość? Tak jest odkąd sięgam pamięcią (i wbrew pozorom gram na ots).

pierwsza arena
(nie odbierajcie tego doslownie, że mamy wpadać do wody... ja tylko ułatwiam zrozumienie. Chodzi o samą rozgrywkę).

http://oi48.tinypic.com/21c13p.jpg

tak jak w tej grze na zdjeciu. 4 graczy kładzie np. po 1kcc każdy, w puli jest wiec 4kcc, każdy dostaje inny wyglad (pies, demon, orc lub wilk) + zwalnia im predkość do predkości 2 lvla. Byłaby ta arena kolo senji lub przy statku City, "spychaliby się", zwyciezca odzyskuje swoje np. 1kcc+1 kcc bonus reszta nic. 2 kcc znika z serwera.



druga arena

60sqm na 60sqm , od 4-7 graczy , tak jak wyżej "zakładają się" kładąc kasę, co 5 sekund na 1 kratce pojawia się coś co zabija (np. stalagmit). Wygrywa ten, który ma farta i utrzyma się do końca na wolnych polach. Odzyskuje swoją kasę + kasę jednego gracza.

trzecia arena

nie wiem czy to jest do zrobienia. Ale polegałoby to na tym: np. 4 graczy stoi obok siebie nieruchomo, przed nimi pojawia sie item lub itemy, powiedzmy raz byłoby to scarab coins, innym razem drzewo, jakaś broń itp. Zadaniem graczy jest jak najszybsze napisanie nazwy itemu jaki widzą (nie działałoby look). Wygrywa ten, który najszybciej poda wszystkie nazwy... jak nikt nie poda w ciągu 10 sekund, to dostają wskazówkę(literę). Powiedzmy trwałaby gra do czasu aż ktoś odgadłby 10-15 słów.

czwarta arena

20 slime, wcześniej gracze kładą kasę... W przypadku tej areny nie grają wszyscy naraz ,lecz pojedynczo. Chodzi o to, by przy jak najmniejszym użyciu sd trafić w matkę slime. A jeśli to nie wypali (boty? nie znam sie..), to aby komputer wybierał losowo 1 slime, a gracz musiał akurat w niego trafić. Wygrywa ten, który najmniej sd wykorzysta (sd x20).


Naprawde przemyślałem pomysły. Uważam, że takie miejsca są potrzebne, tyle że w miarę blisko depo.

Frico
30-01-2013, 13:31
dzieciaku wez wyjdz z domu, czytajac te twoje glupie pomysly stwierdzam ze ty zyjesz w jakims swoim swiecie, nie wiem czy cie bija w domu czy co ale nie pisz tych bzdurnych pomyslow, na co to komu?

Sasha Rookslayer
30-01-2013, 13:35
Nie, nie, nie i nie! Człowieku, w co Ty grasz... Z gier dla dzieci bierzesz pomysły, a następnie piszesz to na Tibijskim Forum:confused:
Aren na serwerze jest już bardzo dużo, więc odpada. Przydałoby się coś nowego, innowacyjnego, co urozmaiciłoby grę, a nie cały czas to samo...

Twoja propozycja nie przejdzie, ponieważ jest nie przemyślana, w ogóle wymyślona z innej bajki, w ogóle wyjdz z tego forum młody człowieku.
Jak już wcześniej napisałem, jestem na nie.

Azielu$
30-01-2013, 13:35
Piszesz debilne (TAK, DEBILNE) propozycje, a później płaczesz, że każdy cie krytykuje. Ile ty masz lat? 10? Raczej nie więcej, bo to co proponujesz to może i jest rozrywka, ale dla dzieci w tym wieku. Jestem na nie.

Wszystko
30-01-2013, 13:46
To już jakaś plaga, rozumiem część osób bez wyobraźni, bijąca te swoje potworki jak upośledzeni, ale żeby wszyscy minusowali? Ten serwer stoczył się właśnie przez brak zrozumienia najprostszej rzeczy, że aby coś trwało musi się rozwijać, a wy żyjecie w czasach epoki kamienia łupanego i checie tylko bić, pekować, bić, pekować. I żreć mięso.

Gracze odeszli, bo nie było co robić, gra stała sie monotonna, sam niestety to odczuwam ;/ trainery i expienie. Nic więcej. Na wyższym lvlu dochodzi pk, ale też co kto lubi.

Mopsu
30-01-2013, 13:51
haha Crash! grało się w tego części jeszcze na ps1 XD a tak do pomysłu to 3 razy nie! dziękuje :P

Okey
30-01-2013, 13:52
Dobra rozumiem, chcesz urozmaicić serwer jakimiś drobiazgami, ale nie rozumiesz, że twoje WSZYSTKIE propozycje to dno? Nikt nie chce twoich propozycji, odejdź w pokoju.
"słyszałeś spier***** już wcześniej? trzeba było wyjść"

Sir Krystian
30-01-2013, 13:57
3x nie odpadasz.
To Jest Tibia! W Dodatku 7.6 Klasyk A Ty Chcesz GO Psuć NIE!

#*~Capitan#*~
30-01-2013, 15:58
Jak to wprowadza to będziemy mieli Crashotibie hahaha Jestem na nie! wyjdź ze swoimi pomysłami na dwór. :confused:

Zii Baba
30-01-2013, 16:51
JA PIERDOLE.. Teraz to i mnie naprawde zaczynasz draznic, denne propozycje, nie wiem po co takie cos mialo by byc na serwerze?
NIE
NIE
NIE
NIE
...
Czego ty chcesz wiecej od Tibii? Ta gra zostala stworzona po to zeby expic i sie napierdalac...

Czepi
30-01-2013, 17:28
Może i byłbym za wprowadzeniem tych aren ale gdybym miał co najwyżej 5 lat.

Na prawdę sądzisz, że na tym serwerze grają dzieciaki z przedszkola?

No chyba, że liczyłeś na to, że jest tu paru takich jak ty - nastolatków, którzy zatrzymali się w rozwoju... Nie, nie, nie...

Huskar
30-01-2013, 18:02
Co do propozycji to aż szkoda słów , ale mam dla ciebie radę kolego - zmień dilera albo udaj się niezwłocznie do jakiegoś dobrego lekarza, może nie jest jeszcze za późno...

gwnstopro
30-01-2013, 18:12
Ja pier.. skąd ty to zdjęcie wytrzasnąłeś Kangurek Kao ??. Co do propozycji po raz kolejny nie przemyślana(do tego się już przyzwyczaiłem ) a tak w ogóle to jesteś debilem. pozdrawiam

Arab
30-01-2013, 23:28
W tym momencie jakbym cos napisal to ktos z moderatorow by mi dal bana do nastepnego konca swiata...
Nie wiem jak Ty mogles wpasc na kolejny taki debilny pomysl:confused: Stary nie chce Cie obrazac ale wyjdz na zewnatrz przejdz sie i zapomnij ze takie cos jak forum istnieje serio dobra rada.
Kazda Twoja propozycja jest na jedno wielkie NIE

rumun
30-01-2013, 23:41
Zastanow sie 2 razy jak piszesz jakas propozycje!


nie!

Zarexoholik?
31-01-2013, 15:50
Takie areny to strata czasu, to rozrywka na godzinę? Może chwilę dłużej. Zresztą to nie rozwiąże problemu małej ilości graczy online na dłuższą metę. Dodam również, że wszystkie twoje areny byłby banalne dla osób, które mają w swoim arsenale boty, które mam przedstawione w podpisie.

NIE

Rekrut
31-01-2013, 16:00
Jest dużo innych aren i nikt z nich nie korzysta :( Szkoda na to czasu.
#T


NIE

MorgiBack
02-02-2013, 15:58
Człowieku...

Co ty chcesz zrobić z tibi? WoWa albo Metina2?
NIE DA SIE UŁOMNY CZŁOWIEKU

Twoje propozycje są tak zjebane , że aż szkoda czasu.

@topic.

nie.

inżynier Paul Dirac
02-02-2013, 18:27
Bardzo dobra i przemyślane propozycje- gratuluję!

Ale nie na realia tibii i apo. Grunt, że serw się trzyma dzięki tym, że tyle pajaców ma ochotę tylko expić albo stać w depo. Serwer jest obecnie w dobrym stanie i nic dodawać nie trzeba.
Jedynie to brakuje nowych respów: Ward kingów, żeby gracze mogli wbić 6k lvl. Może właśnie powinni tak tego questa skończyć: Jako nagrodę dostęp do nowych monsterów, żeby zerux znowu bo 16h expił ze swoimi virtually-friends.

|Palldino|
10-02-2013, 22:14
hahwh szewczenko wyjdzXDDD

bardziej zj*****j perop nie widzialrm ;d

Nie.

Logan711
11-02-2013, 14:54
Stanowczo nie!!! bez sensu jak ktos chce bić się o kase to mozna sie udac na sor a nie robic jakies areny w city bez sensu bardziej zj****** propozycji nie widziałem jestem na.

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Achuy
12-02-2013, 18:29
Nie, Nie, Nie
@topic
Spodobało mi się to trochę ale pomyślałem po co takie gó*no na apo, chcesz wygrać pograj w zdrapki/totolotka.

Code Black
12-02-2013, 20:00
Wez czlowieku ogarnij troszke;/ nie nie nie beznadziejny pomysl

Vril
20-02-2013, 18:57
Sugeruje żebyś przestawił się na Pokemon Adventures i wtedy na forum można takimi propozycjami ich zalewać do woli będziesz mógł.

Te pomysły to już jednak wolę zrealizować grając w Crasha na PSX'ie.

Nie ma to żadnej przyszłości ani sensu na APO.