PDA

View Full Version : Mo?liwo?? wchodzenia do pustych domków



Turoczeek
30-09-2013, 18:14
Proponuję dodać możliwość wchodzenia do pustych domków - "Nikt nie jest wlascicielem tego domu."

Ludzie mogliby zwiedzić sobie ten domek bez potrzebny zaglądania na strone do zakładki "mapa".

Nunak
30-09-2013, 18:19
Jezeli nie trzeba sie z tym za bardzo meczyc to czemu nie ;]

Mooncry
30-09-2013, 18:24
Jestem za, lepiej naocznie obejrzeć domek przed zakupem :P

Sorc Aka Siochacz
30-09-2013, 19:03
Taką propozycja można było wprowadzić na początku założenia serwera.
Dałem 'NIE' bo jest to już zbędne :-)

Demon
30-09-2013, 19:09
Taką propozycja można było wprowadzić na początku założenia serwera.
Dałem 'NIE' bo jest to już zbędne :-)
blablabla XD

w sumie ciekawa propozycja, jestem na tak, ale konieczne byłoby zablokowanie dodatków np. wolny domek z 5x trainer shooter - no way dude

Faworyt
30-09-2013, 19:46
Jestem na nie wystarczy, że mozna obejrzeć domek na stronie serwera, wystarczy.


Ale jak przejdzie to demon dobrze napisał

gwnstopro
30-09-2013, 20:03
Wątpię aby to przeszło,domki są zaznaczone na mapie więc nie ma takiej potrzeby. Jestem na nie.

Tygrys
30-09-2013, 22:38
Cóż, może i taka opcja nie byłaby zła, jednakże myślę, że byłoby więcej roboty z tym, niż to wartuje. Sporo chyba trzeba by było zmieniać w silniku w domkach, a gdyby jakiś błąd powstał z tego i np nagle nie zapisały się itemy graczom w pozostałych domkach? Zbyt duże ryzyko, nawet jeśli w razie czego mielibyśmy kopię, to później bawić się z tym i przywracać... No i tak jak Demon napisał, od razu jakieś blokady na te dodatki by trzeba by było robić... Za dużo z tym wszystkim zachodu.

Większość domków można sprawdzić na mapie, a jak nie to przejść się w grze i obejrzeć domek z zewnątrz.

Gdyby nie to wszystko co opisałem wyżej, zapewne byłbym na tak, no ale ostatecznie jestem na NIE...