PDA

View Full Version : tiger king



Faworyt
19-10-2013, 14:54
Taka luźna propozycja raczej, wpadła mi do głowy czytając płacz graczy, że 3k lvle mają taki loot ogromy o.O!

To tak, myślałem o przerobieniu loota z tiger kinga, można by również zwiększyć jego siłę żeby nie był taki łatwy do zabicia. Obecnie spada z niego mięso (ham i meat) ma 2200000 hp i daje 2000000. Mógłby mieć 4.000.000 mln hp, exp może zostać albo również zmienić do ustalenia.. Czas respa oczywiście również można by wydłużyć (trochę to wszystko będzie kolidować z taskami, ale na pewno znajdzie się jakieś rozwiązanie).

teraz najważniejsze loot, oczywiście bez przegięcia..
- Itemy typu g axe, dsl, mls, g helmet, g boots, blessed shield etc spadały by co jakiś czas, np jak w przypadku queena;

- winged helmet, crystal arrow, sapphire armor*, sapphire helmet* gold ring ... jeszcze jakieś propozycje? Spadały by bardzo rzadko;

- Itemy, które mogły by spadać stosunkowo często to itemy tanie: dsh, demon sety, sov, sca, mpa, dsm, mms, g legs etc;

- Pieniądze; cc i ewentualnie 0-5sc


Itemy podkreślone i oznaczone gwiazdką są do przemyślenia.

Turoczeek
19-10-2013, 15:00
Jestem na tak. Nie wiem po co ten potwór był wprowadzony :|

S armor/helmet, sc, c arrow nie. Reszta ok.

Refresh
19-10-2013, 15:04
loot typu g axe,mls itp - tak
lepszy loot - wh i max 2 sc rzadko

Okey
19-10-2013, 15:07
Nie rozumiem po co dodawać nowego potwora, którego bije się bardzo długo, żeby lootnać g axe? W czasie bicia tego moba, na innych zloociłbyś już z 10 axów. Bez sensu. Oczywiście, że zaznaczyłem nie.

First Sasha Rookslayer
19-10-2013, 15:08
Hmm, jeżeli mają dodać przedmioty do danego moba, to mogą być to s armory, s helmet (bardzo rzadko), c arrow (rzadko) itd. Normalnie mogłyby lecieć te itemy, które wymieniłeś (dsh, demon sety, sov, sca, mpa, dsm, mms, g legs). Jeżeli tak będzie to jestem na tak.

Faworyt
19-10-2013, 15:11
Nie rozumiem po co dodawać nowego potwora, którego bije się bardzo długo, żeby lootnać g axe? W czasie bicia tego moba, na innych zloociłbyś już z 10 axów. Bez sensu. Oczywiście, że zaznaczyłem nie.


W zamierzeniu miałby to byś boss dla mniejszych lvl, z którego można zdobyć jakieś wartościowe itemy. Oczywiście wypadały by one bardzo rzadko, a reszta śmieci które wypadaja z potworów typu ots king, ots, queen, flubber, msc, um wypadała by normalnie.

Kwestia ustalenia jakie te lepsze itemy by spadały..

Rekrut
19-10-2013, 15:12
NOm mogli by dać mniejszym lvl'om zarobić na tym potworku. Ma dużo hp a nic z niego nie leci.

#Jestem na tak

Demon
19-10-2013, 15:18
dodajcie więcej hp + jakiegoś śmiesznego loota i co to zmieni? dalej nikt go nie będzie bił, bo:

będzie się go biło JESZCZE dłużej,
loot będzie słaby jak na taką ilość czasu

nie lepiej zostawić go w spokoju? czy na każdym potworze trzeba zarabiać krocie? nawet expiąc bez chęci zarobku się zarabia, ludzie...

KaZeK
19-10-2013, 15:41
Nie z każdego potwora który ma setki tysięcy hp powinno coś lecieć.. Tiger King to typowy potwór zrobiony dla beki lub Tygrys chciał pokazać że jest 'królem mapperów' i zrobił sobie moba. Oczywiście jestem na nie.

Zii Baba
19-10-2013, 15:51
Tiger King to potwor typowo najazdowy wiec nie widze sensu bawienia sie w pliku zeby kilka respow poprawic, na ktore ludzie pojda tylko po poprawkach zeby wyczaic co i jak, na nie.

Tygrys
19-10-2013, 16:12
Niestety nie. Potwór jest jedynie "for fun". Jest także potworem głównie najazdowym.

Co do samej idei tej propozycji, to ostatnio zostały dodane także najazdowe 2 potwory, dla rooka i dla maina, gdzie te potwory mogą ubić nawet małe poziomy. Bije się je długo, lecz exp jest spory i przede wszystkim loot jest bardzo dobry.
Jednakże te 2 potwory nie zostaną dodane na resp. Są jedynie potworami najazdowymi.