PDA

View Full Version : Czy to nie przypadkiem bezece?stwo?



Pewniacha
01-11-2013, 14:33
Wszystkie profesje (ek i rp) względem rl tibii mają można powiedzieć 2x więcej hp i mp. Za to ms i ed ma tylko samo mp i statstycznie nawet ponad 2x więcej hp względem tibii czy nie uważacie, że powinnna być jakaś równowaga? Skoro ms i rp to profesja do grania solo czyli można tak powiedzieć do expienia itd bez mana shieldu to na co w takim razie magom mana? Do włączenia na chwile manashieldu?
Sonda:
Zwiększenie many dla ms i ed.
Z góry mówię, że nie gram na apo ale musiałem to napisać.

Sokol from West
01-11-2013, 14:45
Wszystkie profesje (ek i rp) względem rl tibii mają można powiedzieć 2x więcej hp i mp. Za to ms i ed ma tylko samo mp i statstycznie nawet ponad 2x więcej hp względem tibii czy nie uważacie, że powinnna być jakaś równowaga? Skoro ms i rp to profesja do grania solo czyli można tak powiedzieć do expienia itd bez mana shieldu to na co w takim razie magom mana? Do włączenia na chwile manashieldu?
Sonda:
Zwiększenie many dla ms i ed.
Z góry mówię, że nie gram na apo ale musiałem to napisać.

Padłem...
Co zmieni w balansie to, że ms/ed będą mieli więcej many? To tylko oznacza, że taki 2k ms/ed, co chwile będzie wrzucał ringa i walił w ek/rp spama. Poza tym, skoro nie grasz na APO, to po co się udzielasz? Nie rozumiem takich ludzi.

@Sasha
Dokładnie opisałeś wszystko ;)

Sasha Rookslayer
01-11-2013, 14:45
Nie porównuj real tibii do OTS'a, jeszcze 7.6.

Druidzi, używają magii w najczystszy sposób.
Jeśli preferujujesz potężną, nie ofensywną magie, i jeśli lubisz być członkiem w drużynie i mieć w niej coś do powiedzenia, powinieneś wybrać druida.

Rycerze, są najtwardszymi wojownikami w świecie Tibii. Są silni i zwinni, i umieją się posługiwać każdym typem broni do walki w zwarciu ze straszliwym efektem. Jeśli szukasz łatwego do grania i zdobywania poziomów powołania, wybierz rycerza.

Łucznicy, są dobrymi w walce w zwarciu są również paladyni. Ich umiejętności w trenowaniu walki w zwarciu stoi na drugim miejscu, po rycerzach. Jeśli szukasz dobrego wojownika, który umie się również nieźle posługiwać magią, paladyn powinien być twoim wyborem.

Czarodzieje, Podobnie jak druidzi, czarodzieje skupiają się na magii. Podobnie do bardziej pokojowych braci, czarodzieje muszą byc cierpliwi jeśli chcą urosnąć w siłę, ponieważ ich umiejętności walki są bardzo ograniczone, jak druidzi mają słabą budowę. Jednakże, jeśli interesuje cię droga magii, powinieneś zostać czarodziejem.



O to właśnie chodzi, jest dobrze z profesjami wszystkimi. Jedynie to Ek jest za mocny, chodzi o siłę UW, a tak to nie ma nic to zaprzeczenia. HP/Mana jest odpowiednia. Każda profesja jest mniej więcej wyrównana, więc jestem na nie. Dodanie many/zmniejszenie w niczym Ci nie pomoże, a bardziej będzie gorzej, bo wtedy MS/ED będą "czołgami". Nie grasz na APO - nie pisz.


@KaZeK
Poszukaj takiego samego tematu z przed 2-3 lat i będziesz miał moje wypociny, które wtedy napisałem :)
A napisałem to, bo chyba Autor tematu nie wie po co są następujące profesje :x

/Demon
fajnie, że napisałeś to sam (http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=17297)

Zarexoholik?
01-11-2013, 15:01
Wtedy profesje magiczne w pvp będą niezniszczalne, uwierz mi. Byłby taki płacz na forum, że daj spokój.

Rekrut
01-11-2013, 15:09
Jest dobrze jak jest. Od dawana ludzie tak grają. Wtedy był by płacz, że ms, ed za silny hehe.


Na nie :D

KaZeK
01-11-2013, 16:31
Druidzi, używają magii w najczystszy sposób.
Jeśli preferujujesz potężną, nie ofensywną magie, i jeśli lubisz być członkiem w drużynie i mieć w niej coś do powiedzenia, powinieneś wybrać druida.

Rycerze, są najtwardszymi wojownikami w świecie Tibii. Są silni i zwinni, i umieją się posługiwać każdym typem broni do walki w zwarciu ze straszliwym efektem. Jeśli szukasz łatwego do grania i zdobywania poziomów powołania, wybierz rycerza.

Łucznicy, są dobrymi w walce w zwarciu są również paladyni. Ich umiejętności w trenowaniu walki w zwarciu stoi na drugim miejscu, po rycerzach. Jeśli szukasz dobrego wojownika, który umie się również nieźle posługiwać magią, paladyn powinien być twoim wyborem.

Czarodzieje, Podobnie jak druidzi, czarodzieje skupiają się na magii. Podobnie do bardziej pokojowych braci, czarodzieje muszą byc cierpliwi jeśli chcą urosnąć w siłę, ponieważ ich umiejętności walki są bardzo ograniczone, jak druidzi mają słabą budowę. Jednakże, jeśli interesuje cię droga magii, powinieneś zostać czarodziejem.

Super serio, ale podałbyś źródło 'SWOICH' wypocin. Żenua

#t
Skoro sam stwierdzasz po co magom mana to po co im więcej many? Ilość many/lvl jest wystarczająca. Jestem na nie.

Dideek
01-11-2013, 17:32
Tu jest zupelnie inny balans, a wlasciwie jego brak.
Jestem na nie.