PDA

View Full Version : Wy??czenie serwera 24 grudnia w godzinach 15-18



Azbestowy Człowiek
21-12-2013, 18:04
Witam!


Bardzo prosty temat. Chciałbym żebyście spędzili wigilię z najbliższymi. Póki możecie.

Pozdrawiam!


a co jest złego w byciu ateista i nie obchodzeniu Bozego narodzenia, ze chcecie im zabronic grac w tibie?XD


Na Nie.
Ateiści nie obchodzą wigili :)

Jedno małe pytanko. Czy 'wypisaliście' się z kościoła? A może jednak nie i mimo swojego zadeklarowanego ateizmu nadal widniejecie w dokumentach swojej (tej w której mieliście chrzest) parafii? Ależ by to była hipokryzja, ojej!


No przecież normalny męczyzna nie wejdzie do kuchni, gdzie będą aż 4 kobiety.

Ja to bym się cieszył. No chyba że masz na myśli ciocię Jadwigę (56l.) ciocię Krysię (52l.) babcię Mieczysławę (73l.) i kuzynkę babci - Klarę (65l.) wtedy masz rację ;d


co Cie to obchodzi?

czemu mówisz o 'Mie' skoro w temacie jasno zaznaczyłem, że chodzi mi o wszystkich, tylko nie 'Mie'? (JA) chciałbym, żebyście (WY) spędzili


rządził innymi.



Dowcipniś. Nie wydaje mi się, żeby z mojego posta biło pragnienie jakiejkolwiek władzy. To była raczej zakamuflowana forma złożenia życzeń całemu forum ;o

ʍǝǝʞ aka vimpexx
21-12-2013, 18:07
Bardzo dobra propozycja, jestem oczywiście na tak.
Chociaż wątpię, aby tak było, bo na utrzymanie serwera trzeba zarobić :D

Doktor Watson
21-12-2013, 18:07
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie wigilia jest wieczorem po 19 :D

Propozycja na nie - każdy zrobi jak zechce ;p

Sokol from West
21-12-2013, 18:09
Propozycja jak najbardziej na TAK.Tylko ja proponowałbym, wyłączenie serwera w godzinach 16-22/24. Ten wieczór wypadałoby spędzić z rodziną, a nie z pixelami.

@

Może nie każdy ma rodzine i chce ten dzień spędzić z przyjaciółmi w tibii?????

Masz rację Rumun, nie pomyślałem o tym :(

rumun
21-12-2013, 18:24
Może nie każdy ma rodzine i chce ten dzień spędzić z przyjaciółmi w tibii?????

Nie no, jak najbardziej na tak!

Sorc Aka Siochacz
21-12-2013, 18:27
Jestem oczywiście na TAK.
Rodzina to rodzina trzeba z nimi być a nie z pixelami jak to 'Sokol from West' napisał :)

Crayon
21-12-2013, 18:39
Każdy kto będzie chciał spędzić ten wieczór z rodziną - spędzi go. A ten, kto nie będzie chciał, to i tak znajdzie sobie zajęcie. Wyłączanie servera w wigilię nic nie da.

Równie dobrze w każde święta można by wyłączyć server. W każde urodziny. Imieniny. Rocznice (np Smoleńską) itd.

First Legend
21-12-2013, 18:55
Wiadomo ze na tak.
Ale wiekszosc ludzi siedzi przed tibia i tam skladaja sobie zyczenia noby do stolu a nie przed kompa.

dziq76PLx2
21-12-2013, 18:57
Jestem jak najbardziej na tak, ale pojawia sie placze, ze ludzie nie po to kupuja pacc by mi odbierac te ich cenne 3h, niektorzy tez by plakali, ze nie podlali choinki i im te choinki umra R.I.P.

fugitive
21-12-2013, 18:58
Na Nie.
Ateiści nie obchodzą wigili :)

Xelix
21-12-2013, 19:32
To już nie można siąść sobie do stołu z całą rodziną i laptopem na kolanach? Bezbek. Ja musze expić!

#top
Jestem na tak :)

Orson_Pall
21-12-2013, 20:26
a co jest złego w byciu ateista i nie obchodzeniu Bozego narodzenia, ze chcecie im zabronic grac w tibie?XD

DRONI
21-12-2013, 20:46
Ja wiem, że tibia niszczy relacje z rodziną, znajomymi. Ale no cóż, coś w zamian czegoś innego. Ja na ten przykład spędzę prawie do kolacji kończąc mój łańuch z diod rgb na choinkę z moim bratem. Do końca nie rozumiem, czemu tibia ma być takim złym rozwiązaniem, skoro ktoś lubi i daje mu to przyjemność. No przecież normalny męczyzna nie wejdzie do kuchni, gdzie będą aż 4 kobiety. Każdy musi ten czas przetrwać. Ale pamiętajcie prawdziwy tibijczyk nie obchodzi świąt tylko expi. Żaby mi tu nie nastapiło rozlużnienie, ja nie będę miał jak sprawdzic, ale nie zaniedbajcie respów w święta, to bardzo ważne.
Zawsze mortis pisze, że tibia nie ucieknie i spędzcie święta z rodzina. Więc , sami wiecie..;...
Wesołego.

Turoczeek
21-12-2013, 21:06
Niee, nie wytrzymam bez apo 10minut! Gdy są restarty to cały się pocę i nie mogę się doczekać!


Nie.

Mopsu_Lechista
21-12-2013, 21:22
Exp sam się nie wbije! 8 rano nie mogę spać bo muszę grać!

Azielu$
21-12-2013, 21:35
Temat wałkowany rok w rok. Tylko czekałem aż ktoś znów to napisze... Osobiście mam to gdzieś czy serwer będzie w tym czasie wyłączony. Jak ktoś chce to niech sobie gra, co Cie to obchodzi?

#edit
Chcieć to sobie możesz. Jak ktoś będzie chciał spędzić wigilię przed monitorem to i tak to zrobi, niezależnie od tego czy apo będzie wtedy włączone. Twoja misja ratowania świąt się nie powiedzie, przykro mi.

Yoohi
21-12-2013, 22:03
Dobrze napisałeś chociaż raz w życiu. Niech sobie wszyscy spędzą te święta z rodziną, a nie przed skunksami i innymi potworami..

Jestem na tak !

Dinnedhel
21-12-2013, 22:22
Jestem na TAK :) Lecz i tak tego nie zrobią :) hehs

Mohito
21-12-2013, 22:52
Jestem na nie, głupia propozycja bo przed kolacją wigilijną z rana np możesz sobie pograć -,-

To, że ty chcesz spędzić Wigilię z rodziną i bliskimi to spędzaj ale nie będziesz rządził innymi.

POMYSŁ DO DUPY

Yoohi
21-12-2013, 23:00
Jestem na nie, głupia propozycja bo przed kolacją wigilijną z rana np możesz sobie pograć -,-

To, że ty chcesz spędzić Wigilię z rodziną i bliskimi to spędzaj ale nie będziesz rządził innymi.

POMYSŁ DO DUPY

Godzina 15 to dla Ciebie jest poranek? Człowieku patrze bez tibii obejść się nie możesz, także idź gdzieś z tym wyżej. Ale co do tego, to nie jest głupia propozycja, bo to ludzi odciągnie trochę od gry i więcej czasu poświecicie dla rodziny.


#Wyłączyć serwer na ten czas ! Chociaż raz w życiu APO

Nonexistent
21-12-2013, 23:16
Nie ma co na siłę ludzi od komputera odciągać.

Goldi
21-12-2013, 23:31
Propozycja sama w sobie dobra ale na drugi dzien kazdy by stracil speeda a wtedy caly ots bd plakal xD
@down
ale nie spinaj vimpexx dupeczki pisalem to dla beki wiadomo ze administracja nie wylaczy servera.

ʍǝǝʞ aka vimpexx
22-12-2013, 00:10
Jestem na nie, głupia propozycja bo przed kolacją wigilijną z rana np możesz sobie pograć -,-

To, że ty chcesz spędzić Wigilię z rodziną i bliskimi to spędzaj ale nie będziesz rządził innymi.

POMYSŁ DO DUPY


Propozycja sama w sobie dobra ale na drugi dzien kazdy by stracil speeda a wtedy caly ots bd plakal xD

Kiedy Wy wreszcie nauczycie się czytać?
Serwer miałby być wyłączony od XX:XX do XX:XX godziny, nie cały dzień!
Miałbyś czas żeby wpisać sobie tego speeda, a na czas kolacji wigilijnej serwer byłby wyłączony.

#Topic

Osobiście pomysł mi się podoba, tylko co na to administracja, która nawet nie kwapi się pisać w propozycjach :D

Goatee
22-12-2013, 00:41
Co Cie to obchodzi czy ktoś gra czy nie? Lepiej patrz na swój zakichany nochal a nie na innych..


Jestem na nie!

Eklerq
22-12-2013, 02:48
Co roku to samo, ten sam beznadziejny pomysł. Zamykam -,-