PDA

View Full Version : Transwestyci Atakuj?!



Mortiis
08-09-2007, 12:29
Transwestytyzm (eonizm) - u heteroseksualnych mężczyzn: tendencja do przebierania się w stroje kobiece. Na podstawie danych klinicznych można oszacować liczbę transwestytów na nie więcej niż 1% populacji mężczyzn (nie ma prawie żadnych danych dotyczących transwestytyzmu u kobiet).

Nasi informatorzy dostarczyli nam dane pozwalające stwierdzić, iż na naszym świecie liczba transwestytów może przekraczać nawet 30%.
Jeżeli ktoś podaje sie za kobietę i co gorsze wygląda jak kobieta, radzimy upewnić sie w 100% że macie do czynienia z prawdziwą kobietą!
Ostatnio nasiliły się kradzieże przedmiotów z domków, które dokonywane były przez mężczyzn podających sie za kobiety! Nie dajcie się oszukać! miejcie oczy szeroko otwarte! nie zapraszajcie zbyt pochopnie podejrzanych ludzi do swoich mieszkań!

Dane te potwierdzają kartoteki z gabinetu NPC Doctor, gdzie odnotowano wzrastającą liczbę operacji zmiany płci u mężczyzn.

zico xD
08-09-2007, 12:35
Buheauheush żal,
Nie raz mialem taka sytuacje:
Hej :*
Dasz cos?
PLX jestem dziewczyna
Masz dziewczyne?

:p

Dangerous
08-09-2007, 12:48
Tak to prawda.
Wczoraj miałem taką akcje:
- Hej skarbie. =*
- Yo.
- Dasz coś miśku?
- Nie.
- No wez daj jestem dziewczyną.
- Nie dam.
- Prześle Ci moją fotkę.
- Nara, Ignore.
- No daj coś, nie dasz nic dziewczynie? Świnia!
Itd...

Strasznie mnie to bulwersuje. ^^
Ale cóż, nic tym nie zrobimy. =)

*Rox_Is*
08-09-2007, 12:50
To jest prawda.
Wczoraj miałem śmieszną sytuację.
Skillowałem sobie. W trainerze obok stał gracz - " Kobieta ".
Owa kobieta robiła cholerne błędy, a pozniej napisała do swojej " przyjaciółki " w trainerze obok - " Wiesz co, muszę znaleść jakiegoś bogatego chłopaka "
Szkoda, że jest to tak częste na Apo.

Qlers
08-09-2007, 13:34
UAHASU.
Dobre. Dane od NPC Doktora ;d...
Teraz trzeba się trzymać na baczności...
Ja jeszcze ni miałem żadnej próby wyłudzenia dóbr poprzez mówienie że jest dziewczyną. Jak ładnie poprosi to nawet chłopakowi coś "sprzedam" :P

Pan Afforc
08-09-2007, 13:34
Heh... Co to ma do rzeczy... na moje niech sie przebieraja... mam ich w dupie...


Jak ktos jest glupi to da inva..

WcaleNieCineQ
08-09-2007, 14:40
Tak, tak taprawde dziewczyny stanowią 3% OTS'owiej społeczności...xd Więc ten brak niektórym doskwiera.

Jedynie jestem pewny płci Kasiczki i Kaiszy. Nad pianką można debatować, ja trzymam się, ze ona była kiedyś facetem.

Matello
08-09-2007, 14:41
Hehe, najlepsze są te dane doctora xdd
Ja miałem 1 prube wyłudzenia odemnie eq w ten sposób...ale do domku to ja bym napewno tak od se nie wpuścił (trzeba najpierw mieć ten domek:D)
Nie wiem po co takie reczy robić...prędzej sie zarobi na mystic scarabach czy innych, niż wyłudzi te pieniądze...jak można kogoś obcego do domku wpuścić..:rolleyes:

Po Zio Mek
08-09-2007, 18:28
ja miałem taką sytuację przed wczoraj na RL Tibii

Paladyneczkaa:Cześć misiu :*
Master Poziomek:siema xD
Paladyneczkaa:miałbyś jakieś małe dobre eq?
Paladyneczkaa:no wiesz..........
Paladyneczkaa:jestem gorąca
Master Poziomek:www.spierdalaj.pl

i koniec rozmowy xD
zauważyłem że przez następne kilka godzin dalej żebrała i ani jednego lvla nie nabiła <miała 1>
sytuacja zdarzyła sie na rooku

Coguar
08-09-2007, 18:44
Jeszcze nikt o damskim nicku nie wypowiedział się w tym temacie.
Na naszym OTS występują nawet kobiety, które posługują się os. męską.
'byłem', 'znalazłem'. ^^

sykula
08-09-2007, 19:33
Heh ... debiut jako pierwsza sie wypowiadam pod względem płci.Pamiętam sytuację kiedy mnie oskarzono o kradziez z domku rzeczy o szczególnej wartości ... Oczywiście sprawcą tego heroicznego czynu nie byłam JA!Osoba ta była osobą mi bliska może,nie mozna bylo tego nazwać miłością lecz bliską przyjaznia najleszym naszym kontaktem byly rozmowy przez telefon.Osoba ta zażucała mi kradziez bez chwili wytchnienia.To było dolujace np.grożby wulgarne Sms'y,jednak wiedziałam ze to nie ja jestem sprawcą tego czynu z wiazku z tym postanowiłam rozwiązać ta sprawę,i tak się potoczyło ze jest OK.Jednak nie wróciłam do niego a on do mnie i jesteśmy do tej pory w kontakcie spotykamy się a to czasem na kawę i częsciej na piwo <smile> :) . Teraz to się smiejemy z tego ze go okradli a on mi zażucal winę,(wynagrodzl mi to i w przeprosiny spedzilismy miłą noc).Cóż spotkalam sie z jeszcze jedną taką sytuacją lecz juz nie mialam sił toczyć wojny z taka osoba o ograniczonej ilosci rozumu.Bo prawdziwa osoba nie rani dlatego ze w grze zniknelo mu cos cennego i juz jestes dla tej osoby WROGIEM.Więc co mozemy z tego wywnioskować ze ta osoba jest materialista ze cenniejsza jest gra od Ciebie.I jezeli ktoś twierdzi lub sądzi ze jestem chłopakiem niech sobie tam mysli ale niech zachowa to dla siebie po ostatnich wydarzeniach mam najeban* na wszystko i na wszystkich "...Life is brutal..." dlatego jezeli krązą na mnie negatywne poglady i plotki poprostu "zlewam" na to bo jestem soba i tylko sobą.Pozdrawiam ludzi zyczliwych.

Sav
08-09-2007, 20:10
@up

Nie no twoj post mnie rozbawil a zwłaszcza to z "wynagrodzeniem...spedzilismy noc" No ale mniejsza....
____

Moja siostra kiedys grala na Apo i tez podejzewali ja o to ze nie jest dziewczyna... Poniewaz: Za szybko biła levele (ja pomagalem grac) I ogolnie wyzywali ja i skonczylo sie to odejsciem z servera... Szkoda bo pamietam ze poznala tu swoja miłość nie na stałe ale zawsze cos:P (zwierzala sie xDD)
Bylo miło ale sie skończyło...

A teraz ja wrocilem i gram sobie, czasem siostra wejdzie na chara pobawic sie i tak leci wedlug mnie bez sensu wyzywac ludzi przez Tibie nie znajac ich w rl...
Wiem ze duzo tranwestytow gra ale jednak nie wszyscy tacy sa (chodzi mi o płeć piekna)

Pozdrawiam
Sav

Jamniczek
08-09-2007, 20:16
Mialam pełno sytuacji gdy nie wierzono mi, ze jestem dziewczyna. Jednak po paru sytuacjach zaczelam miec na to "zwis" tak jak i "sykula":) Nigdy nie wykorzystalam tego, ze jestem płci źeńskiej xD heh;] Nie myslalam ze tyle na servie jest tak zwanych transwestytów :D

Sav
08-09-2007, 20:20
@up
Moja droga:P Tranwestyci to 80% osób podających sie za dziewczynę w Tibi...
Czasami naprawdę bardzo ciężko jest odróżnić chłopaka od dziewczyny

Wojownik
08-09-2007, 20:47
Dobrze, że powstał ten temat. Może ludzie wreszcie przejrzą na oczy i zrozumieją jakie zagrożenie stanowią dla nich transwestyci.
Ja sam zachowuje ostrożność jak rozmawiam z nowo poznanymi w tibii "dziewczynami", a już na pewno nie daje inva do domku...

Na tym OTS-ie pewnym płci jestem tylko w przypadku kilku dziewczyn: Leady kasiczka, Kaisza, Jamniczek, Lady Diablica, shalir i Ikeshi.
Co do reszty, nie mam pełnego zaufania i zawsze pozostaje jakiś procent wątpliwości.

Assasin
08-09-2007, 21:12
Dokładnie potwierdzam to co napisał Mortiis..co racja to racja;].
Pamiętam jak jeszcze grałem Assasinem i magnus kaktus maniaczył,to wtedy podawał się za dziewczynę itd. bo chciał żeby mu lizali rowa i by go wszyscy uhali pomagali,respy oddawali !! hahahaha po prostu rzal mi takich,drugim przypadkiem wśród h.lvli jest Szynen pierwszy owner aż do 630 lvla,a nawet możliwe że gra i teraz,tylko udaje new ownera bo się zawstydził jak się przypadkiem przyznał że jest miriam ;o... To jest Skandal !! :D

Ogel
08-09-2007, 22:43
Mi wydaje się, że nie mamy doczynienia do końca z transwestytami...
Bo np mój kuplem (nie będę podawał nicku, bo może sobie tego nie życzy) kupił sobie u NPC Doctor'a wygląd babki, tylko po to, bo mu sie tak podobało, ale nie ukrywał tego, że jest męszczyzną, tylko śmiało mówił o tym że jest chłopakiem.

Johnny Knoxville
09-09-2007, 00:40
Mortiis ... powiem tyle: Masz zajebiste poczucie humoru... Jak zacząłem czytać na stronce Armii Twój tekst myślałem, że wykorkuje :D muahauhauhuahau Wczoraj był akurat wywiad o transach w TV... Zbieg okoliczności. Na OTSie dużo jest tranów :cool:

Norco
09-09-2007, 01:26
Porażka, no ale Mortiis tutaj przestrzega by nie dawać się wrabiać a ile to jest idiotów, którzy wierzą w coś takiego jak "Miłość w Grze" To żałosne i śmieszne... Potem się okazuję, że gość wychodzi na Geja :p

Dran Frek
09-09-2007, 22:43
Bo he he he... co za bieda, temat jak i ludzi którzy rzekomo zlewają się z niego do rozpuchu....pewnie jakby to nie był wasz idol Mortiis (któremu zawsze liżecie dupke)to komentarze wyglądałyby całkiem inaczej. A jak to wasz Gm napisał to odrazu tiutiutiu "Gm to było ekstra" " Super masz racje" uahsah weźcie dajcie spokój, normalnie łacha z was dre jak czytam te żałosne komenty....z czym sie zgadzacie?, może wy naprawde wieżycie w to że na otsie 30% to trenswestyci co? Uhashahs pewnie tak



Dobrze, że powstał ten temat. Może ludzie wreszcie przejrzą na oczy i zrozumieją jakie zagrożenie stanowią dla nich transwestyci.
Ja sam zachowuje ostrożność jak rozmawiam z nowo poznanymi w tibii "dziewczynami", a już na pewno nie daje inva do domku...

Na tym OTS-ie pewnym płci jestem tylko w przypadku kilku dziewczyn: Leady kasiczka, Kaisza, Jamniczek, Lady Diablica, shalir i Ikeshi.
Co do reszty, nie mam pełnego zaufania i zawsze pozostaje jakiś procent wątpliwości.


Chyba sobie chopcze to za bardzo do serca wziołeś, Mortiis zrobił ten temat najprawdopodobniej z nudów, a ty się tu produkujesz bezowocnie, chcesz się wykazać inteligencją może Uahs =D. A i jeszcze jedno mnie zastanawia, czy jak widzicie outfit kobiety to nie wiem, dostajecie nagłej erekcji, podjary i zapraszacie ją do domku albo dajecie itemy aushashahs? xDDDD
Pozdro Dran Frek