PDA

View Full Version : ''Ulepszenie'' ksiazki do sprawdzania misji UW



dziq76PLx2
25-12-2013, 01:31
No wiec bez zbednego pierdolenia.

Proponuje ''ulepszyc'' ksiazke ze sprawdzaniem misji do UW. Otoz chodzi mi o to, ze pisze nam np. misje na klikanie
xxx
yyy
zzz

I mozna by dodac cos takiego jak ''Brakujace misje'' zeby ludzie nie tracili czasu patrzac na forum jakie misje maja, a jakie nie.

Pisaloby nam:
xxx
yyy
zzz

i pod wszystkimi misjami jakie mamy:

Brakujace:

kkk
mmm
nnn

A jakbysmy mieli wszystkie misje to byloby po prostu puste pole.

Pisac kto za, pisac swoje opinie na ten temat itp.

Turoczeek
25-12-2013, 01:41
Powinieneś się cieszyć, że w ogóle masz książke do UW :<

Nie.

Hokage
25-12-2013, 01:58
Jak kupisz postać i nie robisz od początku wszystkich misji to później przejabene sprawdzić jakie zostały do wykonania.


Jestem na tak

Yoohi
25-12-2013, 02:41
Otwierasz książkę spisujesz wszystkie misje do notatnika i sprawdzasz ze strony gdzie masz poradniki czego ci brakuje i tyle.


#Chociaż wykonałem wszystko, to jestem za tym co kolega proponuje, przyda się dla początkujących praktykujących ten quest od początku

Szallony
25-12-2013, 09:23
W sumie byłoby to pomocne dla wielu graczy, więc zaznaczyłem Tak ;)

#Lordzik#
25-12-2013, 09:51
Niby byłoby to pomocne, ale nie można aż tak ułatwiać tej jakże prostej gry.
Trochę wysiłku i pomyślunku nikomu jeszcze nie zaszkodziło.
Także w tym przypadku jestem na NIE.

Old
25-12-2013, 11:36
Zgadzam się, mogłoby tylko pisać jakich misji brakuje, a wykonane przez nas misje mogłyby po prostu zniknąć.

Sokol from West
25-12-2013, 12:03
Jak kupisz postać i nie robisz od początku wszystkich misji to później przejabene sprawdzić jakie zostały do wykonania.


Nie zgodzę się Arek. Bardzo łatwo sprawdzić, jakie dana postać ma misje do UW. Co to za problem, skopiować zrobione misje do notatnika, a potem sprawdzać je z misjami w poradniku? Banalna sprawa.


Otwierasz książkę spisujesz wszystkie misje do notatnika i sprawdzasz ze strony gdzie masz poradniki czego ci brakuje i tyle.


Dokładnie, sam tak robię. Szybko się sprawdza.



#Chociaż wykonałem wszystko, to jestem za tym co kolega proponuje, przyda się dla początkujących praktykujących ten quest od początku

Zaraz bd płacz, że inni mieli trudniej. Nie zmieniać nic najlepiej, niektórzy to by chcieli mieć wszystko podane na 'tacy'.

@t
Przykro mi Vienio, ale jestem na NIE. Nie idźmy na łatwiznę, trzeba się z czymś trochę pomęczyć, żeby mieć później z tego jakieś korzyści ;).

Dementor
25-12-2013, 12:06
Oczywiście jestem na tak tylko pytanie czy ta propozycja nie jest napisana trochę za późno. ;) Ciekawe jakie będą wyniki sądy i co na to administracja. Troszkę by to ułatwiło robienie questa, ale czy nie będzie miała nic przeciwko znaczna grupa osób, która już go wykonała?

rumun
25-12-2013, 13:01
Jestem na nie, tyle ludzi radziło sobie z taka książką jak jest obecnie więc nich sie inni tez męczą.

Zarexoholik?
25-12-2013, 17:56
Jakbyś nie zmieniał charów co 5 minut to byś wiedział jakie misje masz już zrobione. Jestem oczywiście na NIE - nigdy nie miałem z tym problemu.

Kimus The Master
25-12-2013, 18:07
Ja jestem na NIE. Na forum są poradniki z opisem każdej misji więc zbędne.

KaZeK
25-12-2013, 18:12
Spisanie wszystkich misji to kwestia sekundy, odnalezienie tych, których nie wykonaliśmy to góra jakieś 5 minut. Powinniśmy się cieszyć z tego co mamy a nie wyciągać więcej. Jestem na nie.

Mohito
26-12-2013, 12:46
Jestem na nie i tak jest dobrze ,że mamy taką książeczkę ;)

Cleyu
26-12-2013, 14:27
Czemu nie, i tak nie gram, a niektórym mogłoby to pomóc.Pamiętam, że też szukalem misji, których nie mialem zrobionych i trosszku to było męczące ;>, jestem na tak.