PDA

View Full Version : VNM - Linie



Demon
21-12-2014, 19:30
veGGywdsmsc

gdyby go wyjebać, bo przecież znienawidziłem polski rap to byłoby sztos, bo bit jest klasa i robi taką robote, żeee :cool::cool:

nie no dobrze dał, ale i tak jebać pl hibhob

Verdo
21-12-2014, 22:03
Co on za migacze wali tymi oczkami? :confused:

Ogólnie nutka według mnie do dupy.

Nie podoba mi się.

@

Wydaje ci się, że ktoś weźmie na poważnie twoje zdanie? Whaaat?

Chyba rośnie po zareksie nam kolejny znawca tutaj


Myślisz że coś mnie obchodzi to co myślisz albo udajesz że myślisz?

Moje zdanie wypowiedziałem co do nutki więc możesz komentować temat, a nie mnie.
Elo znawco.

Μejger
21-12-2014, 22:22
nutka


Nie podoba mi się.

Wydaje ci się, że ktoś weźmie na poważnie twoje zdanie? Whaaat?

Chyba rośnie po zareksie nam kolejny znawca tutaj

Lagga v3
22-12-2014, 00:39
Co on za migacze wali tymi oczkami? :confused:

Ogólnie nutka według mnie do dupy.

Nie podoba mi się.



A kogo obchodzi Twoje zdanie pseudoznawco? :v
Serio wypowiada się o tej nutce ktoś taki jak Ty, który propsuje takie gówno? : http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?p=1148507#post1148507
wyjdź ziomek



@top
V jak zawsze na propsie, rozjebane- jaram się fchuuuuuj


ale i tak jebać pl hibhob

Oddawaj dawnego demona kasztanie

Τettmeier
22-12-2014, 11:04
VNM to topowy gracz na polskiej scenie, mimo to brakowało mi tego, co mi się najbardziej podobało u niego. Np. na Propejnie tych zajebistych gier słów i porównań, odczułem że było trochę mniej. I tutaj znów to znalazłem, to jest dopiero mocne. Przypominają mi się od razu stare kawałki VNMa. :) W zasadzie z tymi porównaniami to jest wszystko zależne od tego kto co lubi. Bo sam V mówił niejednokrotnie w wywiadach że to o czym wcześniej napisałem już go nie kręci tak jak kiedyś i nie zamierza tak nawijać, wiec siłą rzeczy jest tego mniej. Także tym bardziej się cieszę, że można cos takiego usłyszeć jeszcze.


robią tam strajk jakby zagrali w kręgle
czy np.
Robię ten sos straszny, nie myl z chu**wym obiadem, nie straszny sos ale za straszny sztos