PDA

View Full Version : Zmiany na lepsze ważne



Miller25
11-06-2015, 18:46
O tuż chciałbym w imieniu wszystkich graczy bardziej i mniej doświadczonych wnieść o następujące zmiany :

-podwyższenie expu o jakieś 10%
-zmiana pvp do protekcji np. 100
-na start eq demon oraz 5 uc na main
-dodanie na rookardzie expu Elf
-zmiana cen manasów oraz uh bo są zbyt drogie
-zwiększenie lootu oraz jego wartości
-usuniecie crystal arrow
-dodanie magic arrow która konczy się po 10 uderzeniach
-dodanie miasta Dungeon gdzie były by nowe demony !
-usuniecie komendy !speed ( ona zbyt podwaja szanse topki )
-usuniecie Hota a dodanie pod to Hełmu zwiekszajacego obrażenia magiczne o 5%
-dodanie komendy !aol i !bless
-podniesienie wartości bless do ochrony min 35% doświadczenia
-nowe ceny aolu i bless Aol 1 cc a bless 2cc
-dodanie kary delete za ubicie tej samej postaci przez high lvl około 3x
-zmniejszenie cen domków do minimum !
-dodanie czynszu do domków (1sqm - 2 cc - miesiąc )

Proszę głosować kto jest za zmianami .

Pamiętaj że twój głos może wiele zmienić !

Te zmiany będą wpływać na ilość online gdyż wiele osób odeszło bo gra się gorzej od jakiś 3-4 lat :(
Jeśli większość będzie ZA to administracja na 100% coś z tym będzie robić więc nie słuchajcie jednego łosia który ma być może 3k i boi się że ktoś go przebije :P a głosujcie żeby grało nam się lepiej .
Moi drodzy mamy już 5 głosów ZA a to początek tej ciężkiej drogi do zmian które otworzą nam wszystkim drzwi do lepszego jutra :) . Pamiętajcie wasz głos może pomóc !

--------------------------------------------------------------------------------

UWAGA KAŻDY KTO ZAGŁOSUJE ZA OTRZYMA 1 UC I HOTA . OSOBY KTORE ZAGLOSUJA ZA PROSZONE SA W GRZE NA PRIV DO MILENUSS PODAC NICK UZYTKOWNIKA KTORYM GLOSOWALES !
UWAGA TO NIE PRÓBA PRZEKUPSTWA A NAGRODA ZA UDZIAL W AKCJI WIELKICH ZMIAN :) NAGRODY ROZDAWAĆ ZACZNE OD DNIA 12 CZERWCA GODZINY 8:00 RANO !

Week
11-06-2015, 18:53
Opie co Ty foliarz jesteś?
Myślisz, że te śmieszne propozycje wejdą w życie APO?
To nie mazurski, żeby dostawać 5uc, shaman seta i ***** dom gratis za to, że wyjdziesz sobie łaskawie na maina.
Pieniężną nitkę na tym forum niegdyś zaproponował chyba Santano, ale co z tego jak On na chorobowym od 1964r.

Miller25
11-06-2015, 20:13
Opie co Ty foliarz jesteś?
Myślisz, że te śmieszne propozycje wejdą w życie APO?
To nie mazurski, żeby dostawać 5uc, shaman seta i ***** dom gratis za to, że wyjdziesz sobie łaskawie na maina.
Pieniężną nitkę na tym forum niegdyś zaproponował chyba Santano, ale co z tego jak On na chorobowym od 1964r.


Dziwne że jednak 3 osoby są za zmianami :P
Co do kwesti że nie wejdzie w życie to nie mów nic bo może zdarzyć się tak że zmiany wejdą jeszcze w czerwcu :)

Bardzo dziękuje do tej pory głosującym ZA :)
3k i
Jeśli większość będzie ZA to administracja na 100% coś z tym będzie robić więc nie słuchajcie jednego łosia który ma być może 3k i boi się że ktoś go przebije :P a głosujcie żeby grało nam się lepiej . :)

#Lordzik#
11-06-2015, 20:27
Facet w tych 3 osobach jest Azbest, ty oraz jakiś noł nejm co ma rzekomo nick: Robert Dynamit...

-podwyższenie expu o jakieś 10% - nie dosyć, że jest już teraz mazurek to ty chcesz orszabal ots zrobić
-zmiana pvp do protekcji np. 100 - taki poziom wbija się w 1h?
-na start eq demon oraz 5 uc na main - kolejne mazurki
-dodanie na rookardzie expu Elf - rookgard to aktualnie main bez pvp, także ocb?
-zmiana cen manasów oraz uh bo są zbyt drogie - drogie, hehe, dobre ^^
-zwiększenie lootu oraz jego wartości - już pierwsze słowo się tu nie zgadza
-usuniecie crystal arrow - a co to da?
-dodanie magic arrow która konczy się po 10 uderzeniach - aha!
-dodanie miasta Dungeon gdzie były by nowe demony ! - w lochu to można zamknąć ciebie za tworzenie takich tematów, zresztą jak miasto może nazywać się Loch?...
-usuniecie komendy !speed ( ona zbyt podwaja szanse topki ) - rzekłbym, że mniejszych nawet potraja
-usuniecie Hota a dodanie pod to Hełmu zwiekszajacego obrażenia magiczne o 5% - kolejny typ od niezniszczalnych rycerzy? XD

Jestem na NIE.

Tego serwera już nic nie uratuje.
Pozdrawiam Jihadowców i innych cunpli, którzy jeszcze tu cały czas grają!

Arab
11-06-2015, 20:29
1. Smiech.
2.Tak.
3.5uc? głupie aż smieszne. Np. robie sobie 5 postaci którymi wychodzę na Main w przeciągu 2h i mam 25 uc?? cos nie tak. NIE.
4.Rook i tak jest już wystarczająco przesadzony.
5.Manasy i Uhy za drogie? (....) Nie.
6.W niektórych mobach typu Minos mogłby być lepszy loot ofc. bez przesady.
7. Nie.
8.Nie.
9.Po co? Po tygodniu każdy by o nim zapomniał.
10. Nie.
11. Po co dodawać kolejny hełm, skoro jest Kaptur/Maska?

Ogólnie na Nie.

aaa przypomniało mi się jak przeczytałem to:

OSOBY KTORE ZAGLOSUJA ZA PROSZONE SA W GRZE NA PRIV DO MILENUSS

http://i58.tinypic.com/2yvj4mg.jpg

Zwykły Thief, pozdrawiam :)

Sasha?
11-06-2015, 20:33
O tuż chciałbym w imieniu wszystkich graczy bardziej i mniej doświadczonych wnieść o następujące zmiany :


Skąd wiesz, że chcemy takich zmian? Nie mów w naszym imieniu.



-podwyższenie expu o jakieś 10%


Ciężko Ci się expi? Exp jest duży, ja bym proponował go jeszcze bardziej zmniejszyć. :confused:



-zmiana pvp do protekcji np. 100


Po co?



-na start eq demon oraz 5 uc na main


A może od razu 50uc? Aby wyjść na Main'a potrzeba mieć 15 poziom doświadczenia, a taki poziom się wbija 15 minut. Chcesz, aby można było zarobić 50000uc dziennie? Wypad na mazurskiego!



-dodanie na rookardzie expu Elf


Elfy są.



-zmiana cen manasów oraz uh bo są zbyt drogie


Są tak drogie, że zbankrutujesz. Nie żartuj sobie.



-zwiększenie lootu oraz jego wartości


Zwiększenie loota? Ale z czego? Wszystkich potworów? XD



-usuniecie crystal arrow


A czemuż to? Jest to fajowska strzała.



-dodanie magic arrow która konczy się po 10 uderzeniach


I uderzać za milion pięćset sto dziewięćset? Jestem za!



-dodanie miasta Dungeon gdzie były by nowe demony !


Nowe demony masz w antycznym mieście na Rookgardzie.



-usuniecie komendy !speed ( ona zbyt podwaja szanse topki )


Chcesz większy exp, a następnie chcesz usunąć ową komendę? :confused:



-usuniecie Hota a dodanie pod to Hełmu zwiekszajacego obrażenia magiczne o 5%


Nie chcesz hoty? Noś Shaman Maske albo Kaptur.





Pamiętaj że twój głos może wiele zmienić !


Kogo chcesz oszukać? :confused::confused::confused:


Jestem na nie, przykro mi. :(

Miller25
11-06-2015, 20:45
Jeśli większość będzie ZA to administracja na 100% coś z tym będzie robić więc nie słuchajcie jednego łosia który ma być może 3k i boi się że ktoś go przebije :P a głosujcie żeby grało nam się lepiej .

--------------------------------------------------------------------------------
Dziękuje za głosy jest już 5 ZA ! Pamiętaj twój głos to zmiany a zmiany to lepsze jutro !

Klaudysiaa :)
11-06-2015, 20:49
Twoje propozycje są bez sensu. Po co zwiększać exp (i tak jest już wiele postaci z wysokim lvlem) i usuwać speeda skoro przez prawie 1.5 h dziennie możesz expić dwa razy szybciej ? :P Oczywiście jestem na nie.

endei25
11-06-2015, 20:53
Jak zobaczyłem ten temat to musiałem zrobić konto na forum chociaż nigdy od kiedy grywam na APO a minęło już z 8 lat to nie byłem na forum zarejestrowany i Jestem na TAK a dlaczego już piszę :

A więc w sumie zmiany to zmiany zawsze to lepiej , propozycje są dobre a część z nich pewnie administracja zmieni lub doda tylko kilka ale i tak dobrze że ktoś stara się coś zmienić . Przecież ten ots umiera i moim zdaniem szacun dla Miller25 za chęci :) .

Jeśli mam być szczery ok Miller25 trochę buja w obłokach ale na plus a nie minus :P

Hokage
11-06-2015, 20:57
Squid dodał coś lepszego jak wychodzisz z rooka ale to zbyt mało. Powinno tam się znajdować kilka sc i jakis demon set, sca czy jakis wand dla ed,ms