PDA

View Full Version : obrona zamku



Rudy Książe
30-12-2015, 13:18
dzis wpadlem na taki pomysl dla małych poziomów

propozycja dla osób od 15-250 poziomu

postawienie zamku - chodziłoby tam o jego obronę aby inna druzyna nie przejela zamku na czas okreslony (team 5 osób broni się przed innym teamem również 5 osobowym, zależnie od poziomów graczy)

10 graczy staje na okreslonych polach, kazdy po wpisaniu komendy !castle mógłby rozpocząć obronę zamku (w zamku max 10 osób (2 druzyny) jezeli druzyna wygra więcej niz 5 walk o obrone zamku dostaje na godzinę bardzo dużo szczęscia na lepsze wypadanie z potworów tych itemów: fire sword, banany i inne rzeczy, które są potrzebne do ahmeda

i wtedy swój swojego nie może bić, tylko przeciwnika

nie byłoby to tak ze 250 bije 15 poziom, nie tak!

wtedy robienie ahmeda byłoby opłacalne > małe poziomy wreście coś zarobią, chodzi w sumie też o nowych graczy ;)

#nizej
typowe myslenie
są gracze

Orson_Pall
30-12-2015, 13:52
Ale tu nie ma nowych graczy, expiac od 1 poziomu ostatnimi czasy spotkałem może z 3 osoby które wbiły 1k+ i nie mają full eq. Pozatym, nie znajdziesz 10ci graczy ponizej 250 lvla online w jednym momencie. Jestem na nie

Sasha Rookslayer
30-12-2015, 16:24
Szczerze? Jak już to zrobiłbym coś takiego, ale nie dla nowych graczy, a dla tych z poziomami powyżej 2500+, ponieważ jest ich najwięcej aktywnych.
Po drugie, castle event - event sciągnięty z innych OTSów. :D
Po trzecie, jedni zrobili Ahmeda - inni również mogą, bez żadnej pomocy.
Po czwarte, event dla małych graczy jest dosyć często, nie potrzebny inny.
Harmonogram PvP eventów:
Poziomy 1-150:
środa 18:30
piątek 14:30
sobota 10:30
Poziomy 151-300:
wtorek 20:30
czwartek 16:30
sobota 12:30

Sorry, ale jestem na nie. Dla małych poziomów jest wystarczająco dużo nowości, aby się nie zanudzili. Czas najwyższy zrobić coś nowego pod wysokie poziomy.

Voltan
13-07-2017, 17:38
Większość osób jest na nie, propozycja odrzucona, pozdrawiam.