PDA

View Full Version : Domki



Showtek
29-08-2016, 00:21
Witam mam taka propozycje aby wprowadzić komendę następującą: !leavehouse bądź aleta gom dzięki której będzie możliwe opuścić swój domek.

Sasha Rookslayer
29-08-2016, 00:23
W sumie nie głupi pomysł. Nie raz już widziałem jak ludzie piszą, że chcą się pozbyć domku i piszą, że oddadzą komuś domek za darmo.
Komenda !leavehouse to dobry pomysł. Jestem na tak.

Malff
29-08-2016, 13:13
Dobry pomysł, na pewno przydatny, tym bardziej w dzisiejszych czasach kiedy gra mało osób i ciężko jest znaleźć kupca :)

# tak

Demon
29-08-2016, 14:33
W sumie nie głupi pomysł. Nie raz już widziałem jak ludzie piszą, że chcą się pozbyć domku i piszą, że oddadzą komuś domek za darmo.
Komenda !leavehouse to dobry pomysł. Jestem na tak.
serio chcecie, żeby OBLEGANE kanały typu trade były jeszcze bardziej zaspamowane? ( :

oczywiście, że jestem na nie, domek możesz przepisać na noob chara, a jak nie masz to wbicie 100 zajmie Ci ile? :)

_
przemyslcie swoje slowa, bo wiecej szans na ten server moze nie byc..

*^*Hunterpall*^*
29-08-2016, 16:49
Fajna propozycja.
Sam dwa razy miałem problem ze sprzedaniem domków na Ankaros.
Nawet za darmo nikt nie chciał ich przyjąć.
Moim zdaniem jest to ogromna strata czasu.

Oddawanie domku na noob chara według mnie mija się z celem.

Natsu
29-08-2016, 18:12
tez jestem na nie dlaczego? po co kupiles domek skoro chcesz sie go pozbyc nastepnym razem przemysl 50x razy a potem kup

Hustler
29-08-2016, 20:15
#up
A może kupił postać z jakimś badziewnym domkiem na noobie?

#temat
Takie usprawnienie jest jak najbardziej przydatne. Nikomu nie przeszkadza, a ułatwia wiele ;). Dlaczego gracz nie może zrezygnować z posiadania niechcianego domku? Albo ma mieć zablokowaną możliwość kupna upragnionego domku tylko dlatego, że ktoś sprzedał mu konto z domkiem na zadupiu, którego często nowy owner nie może znależć.. Ponadto można by zrobić jakiś automat wrzucający opuszczone domki na aukcje po upływie 24h (wiem, że to nierealne na APO). Obecnie handel czymkolwiek nie istnieje, więc o sprzedaniu domku można pomarzyć, a jeśli została garstka ludzi z chęcią gry, to dlaczego nie ułatwić im życia chociaż na tym polu?

JESTEM NA TAK!

#Demon
Tylko obecnie jest zasada, że 1 gracz może posiadać z 1 adresu ip tylko 1 domek na mainie i 1 na rooku, a w przypadku gdy przepiszesz domek na noobchara i kupisz główną postacią jakiś lepszy domek, to jeden z nich zabierają z zawartością. (Raczej zabiorą Ci ten lepszy z lepszymi itemami, w końcu takich mamy tutaj ludzi ;)).

Demon
29-08-2016, 21:44
#Demon
Tylko obecnie jest zasada, że 1 gracz może posiadać z 1 adresu ip tylko 1 domek na mainie i 1 na rooku, a w przypadku gdy przepiszesz domek na noobchara i kupisz główną postacią jakiś lepszy domek, to jeden z nich zabierają z zawartością. (Raczej zabiorą Ci ten lepszy z lepszymi itemami, w końcu takich mamy tutaj ludzi ;)).
nie każdy jest Frankiem z 6 domkami w centrum city, wtedy masz dużo, dużo więcej wrogów :) ja miałem po 4 domki jak i wiele innych osób, ale dopóki ktoś Cie nie podpierdzieli to jest luuuuz

anyway zacytuje analogiczny update z RL TIBII!



w skrocie ;
1
mozna sobie kupic exp boost za tibia coiny
"Zwiększa punkty doświadczenia zyskiwane za każdego potwora o 50%.
XP Boost sumuje się z innymi modyfikacjami zdobywanych punktów doświadczenia, np. weekendem podwójnego expa."

2

Gold Pouch
Specjalny pojemnik, w którym będziecie mogli przechowywać tyle pieniędzy, ile wasza postać jest w stanie udźwignąć.
W pojemniku będzie można umieszczać wyłącznie gold coins, platinum coins oraz crystal coins.

3

Gold Converter
Umożliwia zamianę stosu 100 gold coins w 1 platinum coin lub 100 platinum coins w 1 crystal coin.
dla mnei to możecie i teleporty na orshabumby mieć w samym temple, ale z kim wy tam wtedy bedziecie grac? :<

jakie ja widze wnioski? tak się zabija tą gre ;P


Lepiej wprowadzic komende !leavehouse niż czekać miesiącami aby administracja Ci zabrała domek gdy naprawdę chcesz się pozbyć tego domku.
Albo niech dadzą zgodę Game Masterom możliwość zabierania domków gdy gracz prosi o to.

Po co mam robić kolejne konto aby wbić 100lvl po to żeby tylko przepisać domek np. który jest na terenie pacc?? W regulaminie domków jasno jest napisane.

To może niech wprowadzą automatyczne zabieranie domków gdy minie te 30-31 dni nie logowania skoro nie chcecie komendy !leavehouse.
moze i dostane warna za nabijanie (ktoś połącz, chce żeby to przeczytał)

ile masz niepotrzebnych domkow? biore wszystkie, nawet motyla dostaniesz : )

Showtek
30-08-2016, 00:27
serio chcecie, żeby OBLEGANE kanały typu trade były jeszcze bardziej zaspamowane? ( :

oczywiście, że jestem na nie, domek możesz przepisać na noob chara, a jak nie masz to wbicie 100 zajmie Ci ile? :)

_
przemyslcie swoje slowa, bo wiecej szans na ten server moze nie byc..

Lepiej wprowadzic komende !leavehouse niż czekać miesiącami aby administracja Ci zabrała domek gdy naprawdę chcesz się pozbyć tego domku.
Albo niech dadzą zgodę Game Masterom możliwość zabierania domków gdy gracz prosi o to.

Po co mam robić kolejne konto aby wbić 100lvl po to żeby tylko przepisać domek np. który jest na terenie pacc?? W regulaminie domków jasno jest napisane.

Domek na terenie pacc jest kasowany z zawartością po skonczeniu sie promocji!
Domek na facc jest kasowany z zawartością po braku logowania przez 1 miesiac!
To może niech wprowadzą automatyczne zabieranie domków gdy minie te 30-31 dni nie logowania skoro nie chcecie komendy !leavehouse.

Sokol from West
01-09-2016, 20:12
Jestem ciekaw co zrobicie, jak propozycja przykładowo wejdzie w życie, a ktoś potem włamie się Wam na konto/wy komuś je pożyczycie, a ktoś dla żartów wyjebie wszystko co mieliście razem z domkiem :) Zapewne żadna z osób zaznaczających "TAK" o tym nie pomyślała :) Będzie masa tematów z płaczem, jak ktoś został wyjebany :)

Jestem na nie, pozdrawiam.

@down

#up
"Pożyczanie konta" jest niezgodne z regulaminem więc w takiej sytuacji właściciel konta jest sam sobie winien. Jeśli ktoś włamie się nam na konto, to tak czy inaczej może oddać domek komukolwiek lub przepisać go na noobchara, którego nie używa. Po to są zapisy i różne "logi" żeby w takich sytuacjach odzyskać itemy/poziomy czy nawet domek. Słabe argumenty.

Nie pisz, że tak trzymasz się regulaminu. Rozbawiłeś mnie w tym momencie, serio. Mogę się założyć, że 3/4 obecnych osób grających, udostępnia konto/konta innym(bo kolega). Wiadomo, że są "logi" i zapisy, tylko przy obecnej administracji, to jest kilka miesięcy czekania na rozwiązanie sprawy przy jakimś oszustwie. Zapewne o tym już nie pomyślałeś :-/ Można przepisać domek, ale przy tym co "wy" zaproponowaliście, większą zabawą będzie zostawienie wszystkiego w domku i napisanie komendy(jeśli ktoś akceptuje to co chcecie) !leavehouse - osoba poszkodowana będzie musiała sporo czekać na rozwiązanie sprawy(o ile w ogóle coś takiego będzie miało miejsce). W ogóle po co ktoś, kto włamał się na konto ma przepisywać domek na noob chara? Przecież tym sposobem szybciej przybliży swoje konto do bana, więc co Ty tworzysz? Piszesz, że słabe argumenty, a jakie są twoje? Żadnych sensownych w tym temacie nie widzę.

Ps. Żeby wasza propozycja została wprowadzona musicie mieć 75%+, a póki co coś słabo wam to idzie :/ Także uważam, że temat można zamknąć.

Hustler
01-09-2016, 21:32
#up
"Pożyczanie konta" jest niezgodne z regulaminem więc w takiej sytuacji właściciel konta jest sam sobie winien. Jeśli ktoś włamie się nam na konto, to tak czy inaczej może oddać domek komukolwiek lub przepisać go na noobchara, którego nie używa. Po to są zapisy i różne "logi" żeby w takich sytuacjach odzyskać itemy/poziomy czy nawet domek. Słabe argumenty.

#T
Nadal jestem za wprowadzeniem proponowanego usprawnienia. ;)

Rinson
17-09-2016, 09:53
Osoba, która chce pozbyć się domku może skontaktować się np. ze mną i wtedy zabierzemy domek, nie widzę problemu.
Pozdrawiam.