PDA

View Full Version : Sasha Mapper?

Sasha Rookslayer
18-12-2016, 22:10
Siema, dzisiaj pierwszy raz ściągnąłem RME i z nudów coś tam robiłem.

Jakaś taka wyspa. Czekam na krytykę!

http://i65.tinypic.com/ng999g.png

Tak, wiem.. Za dużo tego wszystkiego. :D

#edit

Ale to chuuuyuoououwe jest :D żartuje, nawet spoko wyszło tylko te qmyki na wodzie straszna lipa

Dzięki, wiem że lipa. Pierwszy raz miałem styczność z RME.

Mój ślepy kot bez łap lepiej zrobiłby mapę.

A to ciekawe. :D

Zaden problem zrobic mape na jednym poziomie. Jezeli chcesz sie wykazac i potrenowac mozliwosci to zacznij od 2-3 poziomow mapy na raz. Zwykle najebywanie kratek na mape mija sie z celem

Spróbuje, lecz to jeszcze trochę trudne.

Nie trać więcej czasu na tego typu gówna tylko wbijaj poziomy, w końcu twoim noworocznym postanowieniem jest top1.

Spokojnie, pobawić się można.

Jak na świeżaka, to całkiem całkiem.
A te rybki na boku w wodzie, to zdechły, bo nie były karmione?
Lunetami można kamienną ścianę zobaczyć?

Chyba zdechły, haha.

albo koło napędzające torcha na ścianie lol, a i gdzie tam palenisko obok wody jak drewno wilgotne?

ps. chodujesz tylko jagody?

#zaorane

Nie czepiaj się, okej!?

Ogolnie Twoja praca ma swoj urok i jako pierwsza no to do zaakceptowania.
Za duzo wszystkiego i za duzo fantazjowania. Przestan tez laczyc elementy, ktore nie maja ze soba nic wspolnego(np. drzwi, ktorych uzywa sie przy budowie statku, ktore zostaly wstawione do budynku:confused:) - odbierz to jak zechcesz.

@edit
Musze pochwalic groundy bo trawa nawet ladnie Ci wyszla, ale piasek wyglada kwadratowo no i mogles sie pobawic borderami.

Dzięki za ocenę!

Jak na pierwszy raz to poszło Ci całkiem dobrze. Jednak ten natłok przeróżnych śmieci trochę odstrasza ale nie zniechęcaj się i rób coś większego :D. Życzę powodzenia w następnych "projektach"! :D

Nom, trochę tych śmieci za dużo, fakt.

#temat

Serio, nie jest to takie łatwe.
Mam nadzieje, że wkrótce wrzucę kolejne prace.

Najwieksze Ciacho
18-12-2016, 23:29
Ale to chuuuyuoououwe jest :D żartuje, nawet spoko wyszło tylko te qmyki na wodzie straszna lipa

Wiceps
19-12-2016, 13:09
Mój ślepy kot bez łap lepiej zrobiłby mapę.

fenof
19-12-2016, 13:46
Zaden problem zrobic mape na jednym poziomie. Jezeli chcesz sie wykazac i potrenowac mozliwosci to zacznij od 2-3 poziomow mapy na raz. Zwykle najebywanie kratek na mape mija sie z celem

gwnstopro
19-12-2016, 19:01
Nie trać więcej czasu na tego typu gówna tylko wbijaj poziomy, w końcu twoim noworocznym postanowieniem jest top1.

Sorc Kingow
19-12-2016, 19:06

Demon
20-12-2016, 02:28
albo koło napędzające torcha na ścianie lol, a i gdzie tam palenisko obok wody jak drewno wilgotne?

ps. chodujesz tylko jagody?

#zaorane

djakon
20-12-2016, 20:24
Ogolnie Twoja praca ma swoj urok i jako pierwsza no to do zaakceptowania.
Za duzo wszystkiego i za duzo fantazjowania. Przestan tez laczyc elementy, ktore nie maja ze soba nic wspolnego(np. drzwi, ktorych uzywa sie przy budowie statku, ktore zostaly wstawione do budynku:confused:) - odbierz to jak zechcesz.

@edit
Musze pochwalic groundy bo trawa nawet ladnie Ci wyszla, ale piasek wyglada kwadratowo no i mogles sie pobawic borderami.

Makael
20-12-2016, 22:31
Jak na pierwszy raz to poszło Ci całkiem dobrze. Jednak ten natłok przeróżnych śmieci trochę odstrasza ale nie zniechęcaj się i rób coś większego :D. Życzę powodzenia w następnych "projektach"! :D