PDA

View Full Version : Exani Exire, Adite Asha - Poziom Magiczny.



Malff
03-01-2017, 19:37
Krótko i zwięźle.
Proponuję aby takie czary "questowe" jak:

exani exire - który zwiększa nam obrażenia na Water Elementalach, zabierając nam tym samym całą manę.

adite asha - tworzy runy, dzięki którym możemy ożywiać zabiera manę zależnie od profesji.

Wliczały się w poziom magiczny.
Tzn. że jak użyjemy np exani exire czy adite asha to zaliczało do spalanej many.


#edit

Szkoda czasu na takie zmiany, lepiej niech zajmą się czymś pożytecznym, np. wprowadzeniem zaległych automatycznych najazdów.
Gdyby coś takiego wprowadzili, to za szybko ludzie wbijaliby mlvl. Jestem na nie.


Wtedy mając dużą ilość jajek wbiłbyś mlvl w pare godzin :)
Także odpada niestety ;d

Fakt, ale to do pewnego momentu później i tak ciężko szedłby ten mlvl.
Ponadto mlvl i tak nie daje jakoś dużo dmg, a poprawiłoby to stosunek lvl/mlvl postaciom założonym w dzisiejszych czasach :>

Arab
03-01-2017, 19:40
Wtedy mając dużą ilość jajek wbiłbyś mlvl w pare godzin :)
Także odpada niestety ;d

Makael
03-01-2017, 19:52
Jeśli chodzi o exani exire to jestem na nie. W kwestii adite ashy przydałoby się żeby wpływał na magic level.

#t
Tak.

Sasha Rookslayer
03-01-2017, 19:53
Szkoda czasu na takie zmiany, lepiej niech zajmą się czymś pożytecznym, np. wprowadzeniem zaległych automatycznych najazdów.
Gdyby coś takiego wprowadzili, to za szybko ludzie wbijaliby mlvl. Jestem na nie.

Hokage
03-01-2017, 19:57
W obydwu przypadkach zabiera nam manę którą trzeba wymasować czy zjeść jajko więc czemu ma nie dodawać % m lvla?

#t

jestem na tak

Exspaze
03-01-2017, 20:41
Jestem za fajny pomysł na spalanie many.

Nektar
04-01-2017, 11:12
Jestem na nie ponieważ wbicie m lvla byloby zbyt proste :c juz nie chodzi mi tu o jajka, a celowe dawanie sie zabijać aby móc spalić cala mane, a jeszcze tego brakuje na serwie żeby Knight rzucal parale..

Sir Avengo
15-01-2017, 17:19
Jeśli chodzi o adite asha to jestem jak najbardziej na tak.


a jeszcze tego brakuje na serwie żeby Knight rzucal parale..

Z tym to Cie trochę poniosło xD Gdzie tam ekowi do parali...

Sorc Kingow
15-01-2017, 17:33
Te czary używamy do Questów, nie możemy sobie ułatwiać, aż tak życia.
Jestem na NIE, do tych dwóch czarów.
Tak samo z czarem "Pathe Gex" - Questowy, który i tak wlicza się do mlvl'a.

Nvm
16-01-2017, 02:04
Fakt, ale to do pewnego momentu później i tak ciężko szedłby ten mlvl.
Ponadto mlvl i tak nie daje jakoś dużo dmg, a poprawiłoby to stosunek lvl/mlvl postaciom założonym w dzisiejszych czasach :>

Głównie ze względu na to, ta propozycja powinna przejść. Dobrym przykładem niech będzie porównanie dwóch najlepszych ms'ów - Yeshilla (157) i Nivelato (165). Jestem na tak.

Rastamanek
17-01-2017, 22:31
Niestety teraz są czasy, gdyż dużo osób korzysta z programów wspomagających stąd też dzięki temu za szybko wbijali by mlvl to i wtedy ek by mógł rzucać paralami.

#t
Muszę Cię zawieźć jestem na nie

Dementor
18-01-2017, 04:17
Propozycja ma większość głosów na nie, temat zamykam.