PDA

View Full Version : Poprawienie loota z bossów.

Sasha Banned
01-09-2017, 19:20
Witam, proponuje poprawę zdobyczy z bossów takich jak:

Creator
Stiff
Satan
Invincible
Saint Peter
Minos
Devil Atom
Minion
Omen
Master Ataom
Bonzo
Noun

Trzeba to poprawić, ponieważ aktualnie nie opłaca się na żadne z tych bossów chodzić.
Nie chodzi o to, aby z każdego leciały jakieś Shaman Sety czy coś w ten deseń, a różnego rodzaju przedmioty, aby się zwracało i było lekko na plus. W końcu to bossy. ;)

19:16 Voltan: zrobcie propozycje, jak bedzie sensowna to sie poprawi :)

Nektar
01-09-2017, 19:23
Chcesz zeby z kazdego bossa lecialy itemy? 2x hota spadla mi z bonzo, z petera polecialy klapy, broszka z stiffa. Malo?

Na nie

Ps. Sa to w wiekszosci moby najazdowe, nie musisz na nie chodzic. Idz na pasek

C9 Fanboy
01-09-2017, 19:47
raz spadnie raz nie, proponuję poprawić i zmienić swoje życie, pozdrawiam.

nie

djakon
01-09-2017, 20:43
ogolnie to sam sie wkurwialem, ze mi nic nie lecialo, ale w koncu polecialo - to boss, z ktorego leca czy to klapy czy to skirt i co ty kuwa oczekujesz? 15uc z kazdego bossa? z co piatego jakas hota rook, ktora smiga 100uc+? a moze modernizacji tinow i zeby goldy lecialy tylko na pasku? XD

jestem na nie, przykro mi, bo sam siebie okradam :(

NoTricks
01-09-2017, 22:53
Moim zdaniem powinny zostać podjęte zmiany w kwestii uśrednienia loot'a z niektórych boss'ów. Co to za boss, skoro ze standardowych mobów w tym samym czasie można złapać o wiele więcej loot'a oraz exp'a? Podwyższyć lekko nagrodę gwarantowaną, w zależności od rangi boss'a - czasem z lepszych bossów leci taki syf, że szkoda gadać.

Moim zdaniem najbardziej zbilansowanym boss'em (o ile można go tak nazwać) to Minos. Niezły exp, loot nie jest wygórowany, ale często można wyłapać kilkanaście sc, motylki, respi się co godzinę, a poświęcając trochę czasu można zrobić sobie na niego tp.

Yes.

Hokage
02-09-2017, 15:04
po wykonaniu którejś tam misji u ahmeda pisze że ma się lepszy lot z bossów. Zabiłem ich dość sporo i tylko raz spadły mi klapki z sw piotra...

Co do Minosa sasha to nie :) Masz tp na niego to idziesz sobie co godzinke i we 2 na lajcie sie go zabija a lot nie jest zły. ostatnio spadł p sword, r lance i gold motyl + jakieś sc.

Co do bosów za misje ahmeda to śmiech :D Dajesz e shielda i wypada Ci 3 sc i jakiś tam m wall XD

lekko do poprawy lecz bez przesady :D

Podszyfacz
02-09-2017, 16:33
Lekkie podwyższenie SZANSY złapania nagrody gwarantowanej jest tym, z czym się zgadzam, ale jeśli chodzi o całkowite zrobienie "nagrody gwarantowanej" to jestem na NIE. Otóż zawsze powinna być szansa na "coś" i "nic", chociaż gwaranty powinny lecieć częściej.

Jaracz
03-09-2017, 17:11
Lekka modyfikacja się by przydała do niektórych bossów jak np. z Master Atoma bardzo rzadko lotniemy 15% nutki itd.

Jestem na Tak, tylko bez przesady z lootem że 100uc zarobimy w 1 dzień.