PDA

View Full Version : Areny z bossami ahmedowymi Rook



Nektar
15-10-2017, 20:10
Witam. Proponuję dodanie sqm, które blokuje wejście osobom niechcianym na bossy ahmedowe. Przykładowo kupuję motyla na Ahmeda za 80sc, uczciwie składamy się z gildią po równo, no bo wiadomo każdy chce odebrać loota.
Nie może być tak, że ktoś myśli, że za darmo sobie odbierze (przykłady Sasha Rookslayer i Mokry Sum) kiedy inni płacą.
Taki sqm mamy na ancient na bossach i nie ma problemu. Raz my expimy a raz Mokre Gnomy i spółka. Liczymy, że coś takiego zostanie wprowadzone. Powiedzmy NIE złodziejom :]


Cała gildia płacze - jakie to piękne. Odnośnie sqm masz bossy w antycznym mieście i niech tak zostanie. Bossy od Ahmeda były takie same od początku, więc nie potrzeba nic zmieniać.

Skoro nie ma problemu z ancient to nie będzie problemu na ahmedowych. Tobie nie przeszkadza, bo masz darmowego loota - nam przeszkadza, bo wchodzisz za nasze pieniadze - dlatego twój głos jest tak potrzebny jak kobiecie niskich obyczajów majtki.
Prosta sprawa, raz my wchodzimy a raz wy. Kto pierwszy ten lepszy.


Gościu, to tylko gra, a nie realne życie. To są pixelowe pieniądze, ogarnij. :D

Gościu, jest to forum o grze więc pisze o grze. Tym tokiem myślenia mogę pytać po co piszesz poradniki skoro w życiu się nie przydadzą, ogarnij się :D


Jestem na Nie
Bosy ahmedowe to nagroda za zrobienie 100misji u ahmeda każdy ma prawo na nie wbijać czy bije Je Pan Naruto Sasha czy Man każdy ma prawo wejść i może z nimi bić ( Jak zgodzi się któryś z nich) jak nie to nie bijemy i tyle tylko klikamy na ciało potwora i odbieramy lota co jest naszą nagrodą za zrobienie 100 misji
Niech zostanie tak jak jest :)

PS
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA


Śmieszku, to dlaczego 10 osób ma płacić za motyla? Żebyś mógł sobie loota odebrać, nie ma szans :D Dziwna ta nagroda... my płacimy a ty nie :D, dlatego ten temat powstał
Ps. Twoją nagrodą nie są bossy ahmedowe tylko dostęp do bossów. Niestety, ale za dostęp trzeba jeszcze coś dać/zapłacić

Sir Avengo
15-10-2017, 20:14
Zgodzę się z autorem posta. Argument że "loot jest dla wszystkich" nie ma tutaj najmniejszego sensu (zgodzę się z tą zasada podczas najazdów) gdyż wejście na bossa do tanich nie należy a ktoś na przysłowiowy "krzywy ryj" wchodzi za free i odbiera loota. Na antycznym mieście taka krateczka funkcjonuje na bossach jak i na arenie z Tutem i tam spiny nie ma. Raz jedni bija raz drudzy jeśli posiadają dany przedmiot na bossa. Jestem za zmianą aren na bossach ahmedowych. Przynajmniej (Rook King / Ahmed)



Jestem na Nie
Tylko jak ja bije to wbija cała gildia i nie płacze

hmmm no to mi przypomnij kiedy biłeś kinga / ahmeda i wbiliśmy cała ekipa ? xD Dość często biłeś z nami bossy nawet dzieląc konto z rybnym kolegą wiec Ty nie masz o co płakać :) :)


Jestem na Nie.
Dlaczego?
Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.

A kto wam zabrania korzystać ? :) Oddajcie swój item na bossa i bijcie sami a nie wbijajcie się na krzywy ryj jak ktoś się składa. Za darmo umarło.

@@@@@@@

Widać po sondzie jakie osoby głosują na "nie" :D Jeszcze raz !stop złodziejskiemu odbieraniu loota z bosów. Przydał by się głos czerwonych w tej sprawie...

Sasha Banned
15-10-2017, 20:20
Cała gildia płacze - jakie to piękne. Odnośnie sqm masz bossy w antycznym mieście i niech tak zostanie. Bossy od Ahmeda były takie same od początku, więc nie potrzeba nic zmieniać. Te wasze śmieszne argumenty możecie zostawić dla siebie płaczki. :) Zawsze było mówione, że można wchodzić na "areny", odebrać loota, lecz jest jeden argument - nie można bić moba.
Zawsze przecież można dodać PvP na Rookgard i wyjaśnialibyśmy takie sytuacje na miecze. XD

Co tam u waszego przyjaciela Mixmo? Nagrał mnie i co? Chyba lekko się zdziwił. :v
Oczywiście, jestem na nie.


Skoro nie ma problemu z ancient to nie będzie problemu na ahmedowych. Tobie nie przeszkadza, bo masz darmowego loota - nam przeszkadza, bo wchodzisz za nasze pieniadze - dlatego twój głos jest tak potrzebny jak kobiecie niskich obyczajów majtki.
Prosta sprawa, raz my wchodzimy a raz wy. Kto pierwszy ten lepszy.

Gościu, to tylko gra, a nie realne życie. To są pixelowe pieniądze, ogarnij. :D


Czy ty czlowieku zawsze musisz miec jakies zale do nas ? Walnij sobie baranka w ścianę i się ogarnij. Skończ bo jak narazie tylko ty płaczesz. Kozaczysz bo msz wysoki poziom. Liżesz dupy, robisz poradniki to myślisz że cie będą lubić ? Tylko się błaźnisz i robisz z siebie debila. Utrudniasz grę. Wyzywasz i zgłaszasz wszystkich. !stop złodziejom.

Żale? Płacz? Lizanie? Coś sobie wmawiasz, haha. :D

Hokage
15-10-2017, 20:23
najlepiej jak wchodzisz na bossy włączaj cama i będzie ban xd ja tak juz dostałem;/

Magwere
15-10-2017, 20:39
Cała gildia płacze - jakie to piękne. Odnośnie sqm masz bossy w antycznym mieście i niech tak zostanie. Bossy od Ahmeda były takie same od początku, więc nie potrzeba nic zmieniać. Te wasze śmieszne argumenty możecie zostawić dla siebie płaczki. :) Zawsze było mówione, że można wchodzić na "areny", odebrać loota, lecz jest jeden argument - nie można bić moba.
Zawsze przecież można dodać PvP na Rookgard i wyjaśnialibyśmy takie sytuacje na miecze. XD

Co tam u waszego przyjaciela Mixmo? Nagrał mnie i co? Chyba lekko się zdziwił. :v
Oczywiście, jestem na nie.



Gościu, to tylko gra, a nie realne życie. To są pixelowe pieniądze, ogarnij. :D

Czy ty człowieku zawsze musisz mieć jakieś żale do nas ? Walnij sobie baranka w ścianę i się ogarnij. Skończ bo jak narazie tylko ty płaczesz. Kozaczysz bo masz wysoki poziom. Robisz poradniki to myślisz że cie będą lubić ? Tylko się błaźnisz. Utrudniasz grę. Wyzywasz i zgłaszasz wszystkich. !stop złodziejom.

Jestem za tym aby tacy ludzie nie wbijali się i free loot mieli albo co najgorsza utrudniały grę. Zróbcie coś z tym.



Żale? Płacz? Lizanie? Coś sobie wmawiasz, haha. :D

Skończ dobrze ci człowieczku radze. Błaźnisz się tylko. Jak na razie to ty tylko nie żyjesz realnym życiem tylko apo. Zawsze i ciągle. Bawi cię to ? Bo nas nie. Nic do ciebie osobiście nie mam ale przeginasz i samego siebie już nawet przerastasz więc coś z tym jest nie tak.

Oczywiście jestem na TAK !!!!!!
Zróbcie coś z tym. Bo to jest żałosne

/Scuv
edytuj posty i nie przesadzaj z wypowiedziami

Mti Rookstayer
15-10-2017, 21:28
Raz mamy posty z jednej ekipy, raz mamy posty z drugiej ekipy :D
Skoro panuje taka walka o to, że ktoś sobie wejdzie to tak, dajcie 1sqm na wejście, kłódkę na klucz dla jednej lub drugiej ekipy (w zależności która bije), npc'ka z tajnym hasłem... Cokolwiek, bo się tego czytać nie chce xD
Jestem na tak, żeby się skończyły o to spinki.

EbooW
15-10-2017, 21:39
Jestem na Nie
Tylko jak ja bije to wbija cała gildia i nie płacze

Może niech wam zrobią osobny serwer ??
To jest najlepsze rozwiązanie

A z tego co widziałem to motyle macie darmowe

- Wykorzystujecie błąd serwera
wchodzie na arene pacc z mobami zabijacie Mutated Mummy i logacie i za 1h znów to samo aż komuś spadnie motylek

Kamilosek55
15-10-2017, 22:40
Jestem na Nie
Bosy ahmedowe to nagroda za zrobienie 100misji u ahmeda każdy ma prawo na nie wbijać czy bije Je Pan Naruto Sasha czy Man każdy ma prawo wejść i może z nimi bić ( Jak zgodzi się któryś z nich) jak nie to nie bijemy i tyle tylko klikamy na ciało potwora i odbieramy lota co jest naszą nagrodą za zrobienie 100 misji
Niech zostanie tak jak jest :)

PS
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA

Cery
16-10-2017, 00:14
Jestem na tak, nie ma nic za darmo. Niech administracja coś z tym zrobi. Gdyby był system drużyn jak w nowszych tibiach na pvp to by nie było problemu ale tutaj jest 7.6 wiec nie ma jak tego rozwiązać poza jakąś banicją.

Apendor
16-10-2017, 01:49
A to nie jest żaden błąd gry.
Ależ oczywiście, że jest. Polecam się doinformować.

- - -

Wg mnie powinno być analogicznie, jak z arenami na Ancient - popieram.

Sunarrem
16-10-2017, 09:26
Jestem na Nie.
Dlaczego?
Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.

#smieszku Goate
Dla twojej wiad. Jestem juz po misji z Hero

#afroman
Mowi to osoba , ktora go nie wykonala ;p

#Sir Avengo
A kto wam wbija? Jak narazie to wiekszosc u was w quild ma wykonanego Ahmeda.

Afroman
16-10-2017, 10:43
Jestem na Nie.
Dlaczego?
Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.
Ok, nie jesteśmy sami. Ale skoro wszyscy od nas z zrzucaja sie na owy item na bossa, to dlaczego inni maja wchodzic sobie na niego za free?? Albo zrzucaja sie porówno, albo niech nie wchodza wcale...Zobaczysz sam jak to jest, kiedy wykonasz Ahmeda :)
Oczywiscie jestem na tak.

Tirell
16-10-2017, 10:53
Jestem na Nie.
Dlaczego?
Dlatego ze to NAGRODA za wykonanie 100 misji Ahmed . A nie ze jedna z ekip bedzie korzystac, a ci inni juz nie . Nie jestescie tutaj sami.


Po 1.

NAGRODĄ JEST MOZLIWOSC WEJSCIA DO ZAMKU A NIE TO ZE BEDZIESZ SOBIE ZA DARMO BIL BOSSY XD

Po 2.

Oczywiscie ze powinno byc tak jak na arenach ank, ze mozna blokowac kratke i tyle.

Zbieracz truskawek jak ma jakieś żale to tez może zdobyć motyla i zabic ahmeda, bo z tego co wiem nie ma zakazu zabijania ahmeda albo kinga.

Goatee
16-10-2017, 11:34
Ok, nie jesteśmy sami. Ale skoro wszyscy od nas z zrzucaja sie na owy item na bossa, to dlaczego inni maja wchodzic sobie na niego za free?? Albo zrzucaja sie porówno, albo niech nie wchodza wcale...Zobaczysz sam jak to jest, kiedy wykonasz Ahmeda :)
Oczywiscie jestem na tak.

Nie wykona bo nikt nie pomoże mu bić waterów XDDD


#
Propozycja jak najbardziej na tak. Dlaczego ktoś za frajer ma sobie odbierać loota skoro inni za to płacą i wcale nie muszą mieć profitu jeśli nic nie spadnie?

C9 Fanboy
16-10-2017, 12:29
tak, chodzisz na bossy z ekipą którą sam wybierzesz, nikt postronny nie powinien być w stanie przeszkadzać/czerpać z tego profitu - jest to element dominando które tu jest kategoryzowane jako destruktywne zachowanie, osobnicy jak sasha powinni zostać zbanowani.

Kiroshi
16-10-2017, 16:00
Jestem na tak ponieważ jeśli dana "grupka" się zrzuca na wejście na bossa to tylko ona powinna mieć prawo go bić a nie jeśli takie poboczne wieprze wbijają za darmo żeby odbierać loota, na którego ktoś musiał "wyłożyć".

First Adachi
16-10-2017, 17:06
Jesli bicie moba grozi banem a odebranie lota nie to jest proste rozwiazanie LOT mozesz odebrac po zadaniu hita mobowi . POZDRAWIAM

Nie jest problemem kupienie,nazbieranie burst arrow a w szczególności zdobycie LUKU

Kamilosek55
16-10-2017, 17:22
Takie pytanko może jeszcze cała grę się pod was zmieni? za dużó kratek na wejście żle że jak !!nie bijesz to możesz lota odebrać też zle !! zaraz będzie post
żle bo Sum żyje !! i co dalej będzie................ szkoda słuchać serio . niech pozostanie tak jak jest i tyle zawsze wam coś nie odpowiada !!
;) BANAN NA TWARZY OD UCHA DO UCHA
Już się więcej nię będe wypowiadał na ten temat :)
/Scuv
edytuj posty

djakon
16-10-2017, 17:36
Co w przypadku Saint Petera oraz Stiffa main? Na oba bossy potrzeba przedmiotu na wejscie - tak jak w przypadku Ahmedowskich aren.

Ogolnie uwazam, ze skoro wymagane do bossa jest 100 misji ahmeda + dodatkowa oplata to kazdy powinien dobierac sobie ekipe.

Troche za duze wymagania zeby sobie ktos wbijal na krzywy ryj.

Zaglosowalem Tak, jestem uczciwy, ale kazdy wie, ze Nie, jestem zlodziejem.

Aku$
16-10-2017, 18:33
Co do tych boosow main jak i rook jest duzo zastrzezen... Głosowałem na TAK ale na main np to Sasha decyduje kto moze a kto nie moze wybic na boosa jak sie ktos mu nie spodoba to go po prostu zabija -_- wiec nie rozumiem dlaczego ZWYKŁY GRACZ moze o czyms takim decydowac ????? :eek: jak dla mnie powinny byc zrobione sgm tak aby stojac na nich mogly wbic osoby za 1 uzyciem dzwigni i oddaniem itema a nastepne osoby juz nie mogly wbic :)

Harakiri II
16-10-2017, 19:42
Jestem na tak
Skoro zrobiliscie blokade na podkradanie loota podczas najazdu na ank to zrobcie tez na bossach rook.. nwm cos typu musisz miec pt aby wejsc z reszta graczy?? chyba ze idziesz solo, jezeli nie wejdziesz i blokujesz dostep to wyrzuca cie po 2 min?

Tirell
16-10-2017, 22:48
Albo inaczej, jest to do wykonania na 100% ale pewnie nikt z tzn administracji tego serwera tego nie zrobi.

Otóz :
Zrobic tak ze osoba ktora uzywa wajhy "ma wladze na arenie", i jak juz jest w srodku moze wpisac komende np !kick sasha aka zbieracz truskawek i ta postac ma "bana" na arene przez np 30 minut i tyle.

Zaraz sie podniesie placz ze wtedy jak 1 ekipa wejdzie i go wywali to on bedzie musial czekac 30 min zeby zabic ahmeda "swoim motylem" to odpowiedz prosta.

NIE WCHODZ JAK WIESZ ZE CIE WYWALA

End of story.

Zeby nie bylo juz nie gram tutaj, ale jak gralem to irytowalo strasznie ze ja musialem sie skladac na motyla a jak zaczelismy bic ahmeda albo kinga to dziwnym trafem sasha man i bolko odrazu logali na rook i wbijali.

Vernos
17-10-2017, 20:25
Jezeli taka opcja zostanie dodana to wszelkie niepotrzebne konflikty i bole dupy zostana zakonczone.
Przestaniemy sobie po prostu przeszkadzac.
Dropicie motylka i bijcie sobie kiedy chcecie, proste?
Ahmed respi sie co 2h a malo kto bije go 3 razy w tygodniu, bo to zalezy od farta a nie wydaje mi sie zeby byl bity non toper co 2h :D
Oczywiscie nie wiem czy zwrociliscie na to uwage lub po prostu jak zwykle robicie problemy bo po prostu wam sie nudzi i szukacie zaczepki ale ta blokada dziala w 2 strony...
Jezeli wy bedziecie go bic i zablokujecie kratke to nasza gildia nie bedzie miala tam wstepu :)

Chyba ze chodzi wam tylko i wylacznie o niepotrzebne spiny i reportowanie sie co chwile tylko po to zeby ktorys dostal bana bo po prostu jeden drugiego nie lubi itd..

PS.
Polecam wam nowa nazwe gildi, bo biorac pod uwage okolicznosci i wasze male grono osob ktore wiecznie ma problemy i jakos sie zlozylo ze trafiliscie do 1 ekipy to powinniscie sie nazywac OutCast "Of APO"?
(kumate osoby zrozumieja o co mi chodzi bo nie widze sensu rozpisywac tego..) :P:D:D:D:D:D!stop!stop

A swoja droga Sasha za ilosc banow na forum jak i na samej grze nie powinien byc nawet brany pod uwage jak dla mnie ;D

Sir Avengo
21-10-2017, 13:54
Propozycja ma już 6 dni i 81% głosów na TAK. Czekamy więc na zabranie głosu przez kogoś z "czerwonych" najbardziej twórcy Squida :czytaj:

Nektar
21-10-2017, 14:25
Propozycja ma już 6 dni i 81% głosów na TAK. Czekamy więc na zabranie głosu przez kogoś z "czerwonych" najbardziej twórcy Squida :czytaj:

Zwłaszcza, że na Nie są osoby, które nie mają żadnych argumentów XD + osoby, któe sobie klikną Nie i tematu nie skomentują :D

Squid
21-10-2017, 16:53
Zostanie dodany "SQM blokujący" jednakże najprawdopodobniej jeszcze nie przy tej aktualizacji (zależy jak się ze wszystkim wyrobimy) :)