PDA

View Full Version : Możliwość pominięcia rookgardu przy tworzeniu nowej postaci

Ero Senin
19-10-2017, 12:00
Witam!

Jak sama nazwa tematu wskazuje, proponuję dodać możliwość pominięcia rookgardu przy tworzeniu nowej postaci.

Konto w takim przypadku musi spełniać dwa warunki:
1. Na koncie gracz musi posiadać inną postać z przykładowo 100+ poziomem co powinno świadczyć o tym, że owy tutorial nie jest już w jego przypadku konieczny
2. Graczowi z konta zostanie odebrana(lub nie) pewna ilość dni premium. Możliwość tą będą miały tylko konta posiadające ponad 3 dni pacc, lub w razie braku jakiejkolwiek opłaty - te, które chociaż raz zakupiły premium.

Z pewnością nie jest to coś bez czego nie moglibyśmy się obyć, ale myślę, że wiele osób chętniej zdecyduje się stworzyć nową postać jeśli nie będzie wisieć nad nimi wizja przechodzenia poraz n'ty rooka. Tak, zdaję sobie sprawę, że dla kogoś z podstawowym eq i wiedzą zajmuje to kilkanaście minut, ale tak czy siak proponuję coś takiego wprowadzić. Uważam, że teraz gdy serwer ma już 12 lat nie ma co się upierać przy przechodzeniu "wyspy nowych" po każdej założonej postaci i stawiać na wiele usprawnień/ułatwień, które zachęcą chociaż trochę do zakładania nowych postaci i dalszej gry.

Sasha Banned
19-10-2017, 12:07
Chłopie, Rookgard przechodzi się w 5-6 minut, a Ty chcesz go ominąć? Nie bądź śmieszny. Jestem na nie.
Szkoda zachodu.. Po tylu latach to zmieniać. :nie_powiem::pomocy::glupek2::boks::klotnia: :killer:!stop

Adam Czarodziej
19-10-2017, 12:08
Jest to zbędna opcja ponieważ w dzisiejszych czasach rookgard się przechodzi w 10-15minut więc szkoda dodawać taką opcję :)
Jestem na NIE!

Malff
19-10-2017, 12:11
Też jestem na nie i tak jest łatwo wydostać się z rookgardu. :) Więc nie widzę potrzeby wprowadzania takiej możliwości. Myślę, że są lepsze rzeczy do zrobienia przez administracje ;)

Zarexoholik?
19-10-2017, 12:16
Zawsze podczas przechodzenia rooka może pojawić ci się pomysł żeby tam zostać - rook w obecnych czasach na APO nie ma nic wspólnego z wyspą początkujących to zupełnie inny OTS na zupełnie innych zasadach. Jestem na NIE, ponieważ przejście rooka osobie, która zna 2-3 miejsca zajmie kilka minut. :pisze:

Sokol from West
19-10-2017, 12:50
Nie no, bez przesady :D Aż takie ułatwienie dodać? :P Przecież przejście rooka to kwestia kilku minut, a czasem może i ktoś zdecyduje się zostać na stałe na wyspie dla początkujących? :) Do tego liczba dni pacc za to, że go ominiemy - bez przesady, cena zbyt duża. Każdy by wolał wbić samemu ten 15 poziom doświadczenia.

Zbędna propozycja, więc oczywiście, że jestem na NIE.

Squid
19-10-2017, 14:31
Ja powiem tak, może jeszcze 1k na start i full eq za sms?

Serio przejście rooka w 5 minut jest aż taką przeszkodą do stworzenia nowej postaci? Tym bardziej, że jak to zaproponowałeś, masz już ten 100 poziom na koncie... ;)

Bez przesady :ysz:

Hokage
19-10-2017, 14:39
Roka mozna przejsc bardzo szybko i latwo wiec to jest zbedne xd sa wazniejsze sprawy

jestem na nie

Colinovsky
19-10-2017, 14:55
Ja powiem tak, może jeszcze 1k na start i full eq za sms?

Przykre jest to, że ktoś na pewno by skorzystał z takiej opcji. XDD

@t
Tak jak wszyscy powyżej napisali, rooka się przechodzi w 10 minut nawet nie odchodząc daleko od depo (właściwie, to pod depo). Poza tym ile tych charów będziesz zakładał, że tak ciężko Ci poświęcić te pare minut? :sciana: Lepiej już graj jedną postacią i nie zakładaj co chwile nowych, prosta sprawa. :oczy:

djakon
19-10-2017, 15:19
No kurde, nikt nie pomyslal o nowych i biciu rotow? :pomocy:

Raczej nie, bo praktycznie kazdy otsik pomija rooka, a to takie tibijskie. :czytaj:

Ero Senin
19-10-2017, 17:26
Cóż...wynik ankiety jest chyba jednoznaczny ^^ Dzięki za głosowanie :placze: