PDA

View Full Version : Halloween propozycje

Soey
29-10-2017, 13:38
Jako zbliża się halloween mam pare propozycji!
1.Dodanie Najazdu na halloween chodzi oto, że będą tam moby, które są raz na rok i z nich będą lotać RaR itemy
2. Dodanie do wszystkich mobów itemka, który będzie się wymieniać u NPC za jakąś nagrodę np: 10 punktów = 1 nagroda [Tylko na czas Halloween]
3. Dodanie Double EXP oraz Double ITem czyli EXP x2 oraz wypadnie przedmiotów x2, zwiększenie szansy na dropnięcie.
4. Dodanie NPC, który będzie dawał misje tak jak POPI tylko, że ten NPC będzie dawał misję związane Z halloween np: Przynieś Dynie itd, i za to będą odpowiednie nagrody. [Tylko na czas Halloween]
5. Może jakaś loteria?
6. Konkurs Udekoruj swój domek pod halloween czyli mroczny taki domek ^^
7. Zmienienie Miasta CITY oraz Rookgarda na Miasto Pod halloween [ Tylko na czas Halloween]
8. Dodanie do wszystkich potworów możliwość zamienienia ludzi w jakiś wygląd, który przypomina halloween na określony czas np 5 minut itd, np: W dynie :D [Tylko na czas Halloween]
9. Zmienienie Dialogów u npc, Mam do zaoferowania Krwawe Manaski można by było coś pomyśleć żeby przypominało Halloween :D
10. Może jakis Quizy O APO :D
11. Rozdanie Paru osobom 5-10 DNI PACC'a ZA DARMO :)
12. Dodanie na każdym respie Boss'a np: Hallowenowy Vamipr, który miałby więcej HP niż Vampir, więcej Bije oraz Dropi Coś ciekawego albo np: Hallowenowy Ots KING :D
13. Jeżeli chodzi o Najazd to nie taka, że na najazd wchodzą wszyscy najlepiej żeby był to najazd na pustyni, gdzie były by wejścia przedziałowe np: 151- 350 żeby każdy miał szanse :D
14.Event, który polegałby na tym , że mamy łopatę i event by np: zaczął się o godzinie 20:00 i chodzi oto, że byśmy byli na takiej planszy to znaczy każdy byłby kto by chciał uczestniczych i polega na tym, że kopiemy groby w losowym grobie znajduje się przedmiot! :)
15.Konkurs na najlepsze zdjęcie z gry, mroczne ale przede wszystkim z halloween eventu, może być przerobione, ale mroczne i przypominające Halloween.
16. Zmienienie Forum oraz Strony Pod Halloween, a także danie nagrody osobą tym, którzy będą mieć zdjęcie na forum związane z halloween
17. Dodanie na stronie kto i ile oddał u NPC przedmiotów, które lotają z każdego potwora [osoby, które najwięcej zdobyły zostaną nagrodzone dodatkową nagrodą nie chodzi o nagrodę tą co npc da tylko jeszcze lepszą, i to będzie dodatkowa]
18. Może by administracja się skusiła i by zamówiła Stream na YT u jakiegoś Youtuber'a który Streamował by na Halloween Evencie?
19. event system z dyniami, mumiami, zombie itd
20. Może jakaś zniżka na PACC rune chodzi mi oto, ze np: 10%/20% PACC Więcej?
Przepraszam za ORTOGRAFIE!!

OSOBY, KTÓRE DAŁY NA NIE NIECH SIĘ WYPOWIEDZĄ DLACZEGO! :)

/Scuv nie musisz taką dużą czcionką pisać

#edit
Tutorze, nie musisz głosować w głosowaniu, tylko należy napisać czy podoba się chociaż jeden z tych wszystkich podpunktów, albo napisać, że nie i uzasadnić swoją opinię. Jeżeli napiszesz, że jeden z tych pomysłów mi się podoba z 20 możliwych to i tak głos na TAK, ponieważ jakaś propozycja Ci się podoba.

Mam nadzieje, że Administracja nas zachwyci. Mam nadzieje, że dadzą dużo ciekawych rzeczy. Zobaczymy jakie ciekawe rozrywki nam dostarczycie! Zawszę jakieś pomysły, a nawet chęci są na + Ale czym lepiej i więcej tym lepiej dla serwera i dla graczy :D

Głównie prosiłbym o wypowiedzenie się osób, którym się nie podoba, ale też niech wypowiadają się osoby co im się podoba. Osoby, które dały na NIE niech mi napiszą, że nie podoba się to i to, a nie ze dają odpowiedz w ankiecie na NIE bez podania przyczyny.

Anmus
29-10-2017, 13:40
Zapewne Administracja coś szykuje na ten dzień, więc czekaj cierpliwie. Jestem pewien, że coś z Twoich propozycji wejdzie w życie. ;)

Daburian
29-10-2017, 13:44
Jestem na tak. Dynie mogłyby lecieć z prawie każdego potwora i wtedy byśmy szli do npc u którego byśmy wymieniali, ale wątpię żeby cokolwiek zrobili. Pewnie voltan wejdzie rzuci 3 madnesy i tyle.

C9 Fanboy
29-10-2017, 15:07
jestem za jakimkolwiek dłuższym eventem tematycznym, kilka punktów jest ok, czekamy więc do halloween.

Miximo
29-10-2017, 15:57
Niektóre punkty są czasochłonne (zmiana mapy, itp). Coś będzie, zobaczycie sami. Zagłosuję na tak.

Kiroshi
29-10-2017, 18:09
Trochę dziwne, że dorosłe chłopy chcą jakieś udogodnienia z okazji Halloween, które ma przynieść radoche dzieciarni. Kilka pomysłów jest fajne ale jestem na nie. Radzę dorosnąć, bo już widzę jak Squid poświęca się na aktualizację i robienie eventu z okazji Halloween dorosłej dzieciarni.
Bez pozdrowień.

Sokol from West
29-10-2017, 21:37
Trochę dziwne, że dorosłe chłopy chcą jakieś udogodnienia z okazji Halloween, które ma przynieść radoche dzieciarni.

Podbijam, masz racje jeśli o to chodzi.

Przeczytałem kilka punktów i tylko niektóre wydają się być "okej". Część rzeczy, którą wypisałeś wymaga zmiany w plikach oraz mapie, więc jest to dość czasochłonne, a do tego nie każdy ma dostęp z nich to do tych plików i mapy, co za tym idzie - od razu odpada. Co roku coś organizują na APO, więc o różne "przyjemności" tego dnia na APO się martwić nie musisz. Na pewno jakoś umilą Wam ten spędzony tutaj czas.

Nie zaznaczyłem nic, bo mogłeś dać więcej opcji :|

Colinovsky
30-10-2017, 08:58
Jestem na tak. Dynie mogłyby lecieć z prawie każdego potwora i wtedy byśmy szli do npc u którego byśmy wymieniali, ale wątpię żeby cokolwiek zrobili. Pewnie voltan wejdzie rzuci 3 madnesy i tyle.

Takie coś to bardzo fajny pomysł, ale musiałoby to być wstawione np. na cały tydzień. Swoją drogą, w pewnej gierce na androida, w którą sobie pykam, jest właśnie coś podobnego, czyli dynie, które można wymieniać na dość wartościowe nagrody. ;)

W ankiecie zaznaczyłem na tak. Ważne, żeby cokolwiek zrobili.

Hokage
30-10-2017, 09:30
Na pewno coś będzie bo ostatnio często siedzi ktoś na tescie.

Mogli by zrobić nowe respy na ten czas dla tych którzy mają wykonane wszystkie stroje. Na pewno będą najazdy ale żeby nie był to późno w nocy i żeby każdy mógł z tego skorzystać. Już niedługo sami się przekonamy.

Z propozycją trochę późno wyskoczyłeś ale jestem na tak.

Malff
30-10-2017, 11:08
Jako zbliża się halloween mam pare propozycji!
2. Dodanie do wszystkich mobów itemka, który będzie się wymieniać u NPC za jakąś nagrodę np: 10 punktów = 1 nagroda [Tylko na czas Halloween]
3. Dodanie Double EXP oraz Double ITem czyli EXP x2 oraz wypadnie przedmiotów x2, zwiększenie szansy na dropnięcie.
4. Dodanie NPC, który będzie dawał misje tak jak POPI tylko, że ten NPC będzie dawał misję związane Z halloween np: Przynieś Dynie itd, i za to będą odpowiednie nagrody. [Tylko na czas Halloween]
6. Konkurs Udekoruj swój domek pod halloween czyli mroczny taki domek ^^
10. Może jakis Quizy O APO :D
11. Rozdanie Paru osobom 5-10 DNI PACC'a ZA DARMO :)
12. Dodanie na każdym respie Boss'a np: Hallowenowy Vamipr, który miałby więcej HP niż Vampir, więcej Bije oraz Dropi Coś ciekawego albo np: Hallowenowy Ots KING :D
13. Jeżeli chodzi o Najazd to nie taka, że na najazd wchodzą wszyscy najlepiej żeby był to najazd na pustyni, gdzie były by wejścia przedziałowe np: 151- 350 żeby każdy miał szanse :D
14.Event, który polegałby na tym , że mamy łopatę i event by np: zaczął się o godzinie 20:00 i chodzi oto, że byśmy byli na takiej planszy to znaczy każdy byłby kto by chciał uczestniczych i polega na tym, że kopiemy groby w losowym grobie znajduje się przedmiot! :)
19. event system z dyniami, mumiami, zombie itd
Propozycje warte uwagi :spoko:
Od siebie dodam, że można byłoby na ten dzień zwiększyć loot przedmiotów potrzebnych na kostiumy, albo robić quizy czy eventy za które dostawałoby się te przedmioty.

PS: Dla tych co nie umieją czytać: nie mówię że masz dostać od razu gotowy strój... :jezyk1:

Patrząc na wypowiedzi tutorów zapowiada się ciekawie tylko, żeby znowu nie było tak, że eventy zaczną się o 23-1 w nocy :kwasny:

Etholt
30-10-2017, 13:13
Byle by się coś działo może być najazd jakiś + jakiś konkurs na pacc nie ma co wymyślać

Soey
31-10-2017, 21:19
Mamy 31.10.2017 a co za tym idzie? Dzisiaj jest halloween, widzę fajnie ekipa APO urządziła ten dzień. Dobra zrobią póżniej tylko, że jutro każdy ma wolne więc dzisiaj wieczorem fajnie by było mieć ten EVENT no ale cóż. Zawsze EKIPA APO robi coś pózniej nic dziwnego, że graczy ubywa. ;)

Ps. Myślałem, że będzie coś na ten dzień. Nawet jak zrobią w czwartek to i tak każdy do roboty idzie itd, a dzisiaj by było dobrze. Jeżeli chodzi o jutro to by była przesada bo jutro Dzień zmarlych czyli wszystkich świętych.

Wiceps
03-11-2017, 12:13
Trochę dziwne, że dorosłe chłopy chcą jakieś udogodnienia z okazji Halloween, które ma przynieść radoche dzieciarni. Kilka pomysłów jest fajne ale jestem na nie. Radzę dorosnąć, bo już widzę jak Squid poświęca się na aktualizację i robienie eventu z okazji Halloween dorosłej dzieciarni.
Bez pozdrowień.

Nie grasz w tibię dla radochy? Jeśli nie, to po co? :xd: