PDA

View Full Version : White bales of material.

Anmus
04-11-2017, 17:26
Witam.

http://www.tibia-wiki.net/images/f/f2/White_Tapestry.gif
Patrząc jak wypada biały materiał z Elf Soldiera oraz Urge - proponuje o lekką modernizacje, a mianowicie:

Rook:
Albo zwiększyć częstotliwość wypadania tego przedmiotu z Elf Soldiera albo dodać je również do potwora o nazwie: Mr. Da.

Main:
Albo zwiększyć częstotliwość wypadania tego przedmiotu z Urge albo dodać je jeszcze do jakiegoś innego potwora.

Squid - proponuje, abyś pobił sobie trochę tych mobów i zobaczył jak wypada ten przedmiot. Chyba tego nie testowałeś. :D

Zapraszam do głosowania.

@edit
Zapewne wszystkie osoby, które są na nie - mają misje z tym materiałem i na pewno zdobywają je z tych potworów albo próbowali. Yhym. :lol::spoko:

@edit2
2 godziny w labiryncie na Urge i tylko 2 materiały - pech czy nie pech? Oto jest pytanie!

@edit3
mi juz nieraz z najzdu na ank spadl, sproboj tam
a wgl wydaje mi sie ze masz juz kostium szkieleta done ;d wiec i tym razem dasz rade wydropic material

Chyba nie wiesz o czym piszesz. Uczestniczę w prawie każdym najeździe od wprowadzenia go na serwer i tylko zdobyłem 2 białe materiały.
Odnośnie kostiumu szkieletu - o czym piszesz? Potrzebuje 100x białego materiału na kostium ducha. :o

EbooW
04-11-2017, 17:32
Jestem na tak dla mnie
nowe przedmioty powinni wypadać na rooku z moboów co jest wejście za kostiumy

wonsik
04-11-2017, 17:51
17:50 Sasha: [5045]: mam nadzieje, ze komenta napiszesz czemu jestes na nie : )
Jestem na nie, ponieważ kostiumy nie muszą być zrobione w 2 dni po dodaniu - pozdrawiam

Tiki Tenii
04-11-2017, 19:11
mi już nieraz z najazdu na ank spadł, spróbuj tam
a wgl wydaje mi sie ze masz juz kostium szkieleta done ;d wiec i tym razem dasz rade wydropic material

NIE

@edit

Chyba nie wiesz o czym piszesz. Uczestniczę w prawie każdym najeździe od wprowadzenia go na serwer i tylko zdobyłem 2 białe materiały.
Odnośnie kostiumu szkieletu - o czym piszesz? Potrzebuje 100x białego materiału na kostium ducha. :o

ekhem...
że nie masz szczęścia do swojego przedziału to nie nasza sprawa... na mniejszych przedziałach jest wiele potworów z których lecą te materiały, tylko musisz zachęcić ludzi aby je zbierali ;]

ekhem... x2
"3 misja: Przynieść White Bale of Material (biały materiał) - wypada z Elf Soldier."
chciałem nawiązać że w przeszłości też oddałeś biały materiał... nie chodziło mi o ilość lecz o sam fakt że da się go wydropić :glupek2:

djakon
04-11-2017, 19:33
Na rook robcie sobie co chcecie, ale na main ten przedmiot leci z wielu potworow min. na najazdach ank - wiekszosc przedzialow lub na kazdym, nie bilem kazdego. :jezyk1:

Tak z calkiem innej banki to przedmioty, ktore dopiero teraz potrzebujemy wylatuja z potworow od dawna, wiec kazdy mogl je sobie chomikowac.
Ja tego nie robilem. :piwo:

Jestem na nie.

NoTricks
04-11-2017, 20:06
Co do Elf Soldier'ów to nie wiem jak to wygląda z nimi na rook'u. Z punktu widzenia main'a dobrze byłoby gdyby wypadały z potworów, na których expią niskopoziomowi gracze, dając im w ten sposób szansę na zarobek (o ile w ogóle będą wiedzieli, że warto to zbierać). Bijąc ponad 20 minut ten pojedynczy resp na mainie z tymi elfami nic mi nie spadło, a trzeba tych materiałów aż 100. Popyt w najbliższym czasie na to będzie zapewne znaczny.
Urge jest jednym z tych zapomnianych mob'ów, więc może to trochę zwiększy jego popularność (chociaż dodałbym mu jeszcze trochę exp'a). Resp na ank jest jedynym sensownym miejscem występowania tego potwora, więc korzystając z okazji - niech włodarze poprawią respa na magic, bo jest to kolejny kawał nieuczęszczanego terenu.
A co to samych białych materiałów - to zależy od idei. Póki co wygląda to na strój (jego część), którego prędko i tanio się nie zrobi. Jeśli tak ma być, to pewnie tak zostanie i minie sporo czasu nim któraś osoba go wykona z tych wszystkich, które zaczęły (sam jestem na tej misji i d*pa).
Wolałbym, żeby było więcej alternatyw loot'a.
Tak

Malff
04-11-2017, 20:23
17:50 Sasha: [5045]: mam nadzieje, ze komenta napiszesz czemu jestes na nie : )
Jestem na nie, ponieważ kostiumy nie muszą być zrobione w 2 dni po dodaniu - pozdrawiam

Słuszna uwaga :oczko:

#t
Co do samej propozycji jestem na nie. Bardziej byłbym za opcją przedstawioną przez NoTricks'a czyli modernizacja respawnu Urge na Magic Island.

Squid
04-11-2017, 23:39
Co do alternatyw można je dodać, jednakże do lootnięcia nie częściej niż obecnie. Kwestię doboru potworów pozostawię dla siebie ;)

Co do przebudowy respów bardziej słusznym wydawałoby się zagęszczenie respa na ANK - żeby nagonić 2-3 urge to trochę schodzi ;P Ale nad tym jeszcze trzeba pomyśleć.

djakon
05-11-2017, 00:28
Co do przebudowy respów bardziej słusznym wydawałoby się zagęszczenie respa na ANK - żeby nagonić 2-3 urge to trochę schodzi ;P Ale nad tym jeszcze trzeba pomyśleć.

Wydaje mi sie, ze tereny wokol dwoch respow sasiadujacych z labiryntem jest troche wolnego miesca na zmarzlinie, wiec dlaczego nie zrobic tych respow od nowa z np. dwoma poziomami? Urge + ewentualny nowy, lodowy stwor dla troche wyzszych lvli? Powiedzmy cos w stylu warda - alternatywa dla ekow, bo troche ucierpial na convach i omnibach.

warlike
07-11-2017, 15:42
płaczesz na drop rate materiału, ale jak przychodzi co do czego i jakiś gracz to sprzedaje to oferujecie śmieszne pieniądze. Skoro jest takie ciężkie do zdobycia to płaćcie godnie to i sprzedawcy się znajdą (low lvle z elfów soldierów - teraz klepią witche, bo wolą szybko się wyexpić zamiast tracić czas na soldiery)

Etholt
08-11-2017, 18:08
Skoro to biały materiał niech może wypada z potworów typowo zimowych znajdujących się na soran typu winter wolf czy frost troll ciut się może ożywi tą wyspę.

Daburian
12-11-2017, 11:12
Jestem za tym aby powiększyli resp Urge. Sam ahmeda robiłem i bicie tam urge to tragedia..

Hokage
12-11-2017, 12:36
W sumie kostium nie musi zostać wykonany w kilka dni ale zbierać 100 materiałów z urge czy z bally to jest przejebane jednym słowem. to samo tyczy się natural fibre...

zaznaczyłem tak

Plendil
12-11-2017, 18:02
Można do Mad Dogów dodać ten materiał, zapomniany resp na cod, a poza tym jeżeli to jest kostium ducha to może właśnie z duchów niech wypada, przy okazji zabijania 1k do !quest to może coś tam poleci, na tak