PDA

View Full Version : PvP Event - strona!

Malff
16-11-2017, 11:54
Siemanko!
Moja propozycja to dodać na stronie zakładkę z harmonogramem PvP Event'ów, ewentualnie dodać takie odliczanie, przykładowo:

PvP Event 3226-5500
Odbędzie się za 3h 59min

Pozdrawiam!

Anmus
16-11-2017, 12:13
Dobra propozycja, która już dawno powinna wejść w życie.. Do tej pory sporo osób pyta kiedy i jaki przedział będzie.
Do tego dodałbym jeszcze zakładkę, np. Wygrywa: Sasha.

Ogólnie sporo rzeczy przydałoby się na stronie głównej zrobić, np.

Zmodernizować regulamin.
Chciałbym zobaczyć profil postaci.
Statystyki PvP, które proponował Santano.
Handel postaci.
Może ts?
Może jakaś zakładka z poradnikami.
Informacje o exp STAGE.

Jestem na tak.

Sokol from West
16-11-2017, 12:26
Bardzo dobra propozycja :) Sam się czasem zastanawiam, jaki PvP Event będzie(np. czy na mój przedział), a powiem szczerze, ze nie chce mi się latać po forum i tego szukać. Niby mały szczegół, ale by się przydał :)

Ogólnie z tym co Sasza napisał o zwycięzcy też się zgodzę.

Jestem na tak :]

Cery
16-11-2017, 13:32
Bardzo dobra propozycja :) Sam się czasem zastanawiam, jaki PvP Event będzie(np. czy na mój przedział), a powiem szczerze, ze nie chce mi się latać po forum i tego szukać. Niby mały szczegół, ale by się przydał :)

Ogólnie z tym co Sasza napisał o zwycięzcy też się zgodzę.

Jestem na tak :]

Sokół powiedział wszystko co potrzebne, jestem na tak.
Mogliby dodać też listę najczęściej wygrywających w danym przedziale czy coś takiego. Ewentualnie osobę z największą liczbą zdobytych punktów.

Master.Lucas
16-11-2017, 16:01
Jak najbardziej na tak, chociaż trudno nie jest wejść w dział "Nowości" znaleźć temat pod nazwa "mala aktualizacja" której autorem jest Yagami xd i tak macie wszystkie pvp eventy.

Hokage
16-11-2017, 16:51
Dobra propozycja ale tyko z tą zakładką na stronie bo tak był by spam w grze. Już jest spam ciągle z najazdu na ank...

Jestem na tak jak najbardziej

Hakka
16-11-2017, 17:20
To niech dodadza moze kto jaki event jeszcze wygrywa w jakim czasie

Goldenka
20-11-2017, 07:49
Bardzo dobry pomysł dodać do tego jeszcze jakiś najazd na ank się odbywa to już wgl super.

djakon
22-11-2017, 19:31
Wystarczy spis eventow na stronie, a nie kitrany temat w nowosciach, ktorego zaden z przecietnych !speed&logoutnewbie w zyciu nie znajdzie.

Ogolnie jestem za.

@ps
za takie pytania w sondach powinny byc warny :telefon:

HAZE
17-12-2017, 18:22
dobry pomysł, wtedy każdy będzie wiedział kiedy ma pvp dla swojego przedzialu lvl, bo tych eventow jest trochę

Rinson
18-12-2017, 09:43
Propozycja zostanie rozważona :)
Pozdrawiam.