PDA

View Full Version : Event Point

Khartusik
29-12-2017, 15:47
1.Propozycja polega na tym że od nowego roku wraz z odbywającym się kwadransem maratonu itemki, które można kupić za event point będą odnawiane!

2.Propozycja polega na tym że wraz z update itemki będa odnawiane!

3.Jestem za obiema propozycjami!

Trochę nie rozumiem, co ma kwadrans maratonu wspólnego z przedmiotami za punkty eventowe?
Chodzi Ci o to, że jak będzie odbywał się kwadrans maratonu to przedmioty będą pojawiały się na kadzi i będzie można je odkupić za punkty?

Tak, gdy będzie się odbywał maraton w tym samym czasie pojawią się itemki na kadzi!

Lecz moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby dodawanie ich systematycznie w życie serwera, np. raz na miesiąc. ;)

Były by zbyt często, a tak by było w miare.

Temat kilkukrotnie wałkowany, a odnawianie przedmiotów jedynie przy Maratonach oraz update jest według mnie bezsensu, bo oba eventy bywają rzadko.

Dlatego napisałem te 2 "eventy" poniewaz by nie było zbyt często.

Anmus
29-12-2017, 15:51
Trochę nie rozumiem, co ma kwadrans maratonu wspólnego z przedmiotami za punkty eventowe?
Chodzi Ci o to, że jak będzie odbywał się kwadrans maratonu to przedmioty będą pojawiały się na kadzi i będzie można je odkupić za punkty?

Mi to rybka powiem szczerze, teraz i tak każdy liczy każdy punkt, aby tylko wejść na bossy od Ahmeda (osoby, które oczywiście go wykonały).
Lecz moim zdaniem lepszym pomysłem byłoby dodawanie ich systematycznie w życie serwera, np. raz na miesiąc. ;)

Nie mam zdania. xd

Goldenka
29-12-2017, 15:52
Niektórzy ludzie mają tyle tych punktów że taki Sasha podejdzie i za jednym zamachem kupi wszystko...

Sokol from West
29-12-2017, 16:38
Wydaje mi się, że wystarczy uzupełniać te miejsca gdzie można kupić dany przedmiot, a punkty eventowe zaczną się przydawać. Obecnie chyba jedynie się ich używa, jak idzie się bić Ahmeda. Co do tego, że Sasha wykupi wszystko - wystarczy założyć blokadę, żeby można było kupić 1-2 przedmioty raz na jakiś czas. Temat kilkukrotnie wałkowany, a odnawianie przedmiotów jedynie przy Maratonach oraz update jest według mnie bezsensu, bo oba eventy bywają rzadko.

1. Nie, 2. Nie

@

Dlatego napisałem te 2 "eventy" poniewaz by nie było zbyt często.

Uwierz, że i te dwa eventy to za mało :p

Etholt
29-12-2017, 18:15
Ok, ale nie dodajmy itemów z eq tam, już je można zdobyć z najazdów w dodatku i tak sasha by odrazu wszystko wykupił, proponuję dodać tam jakieś itemki questowe klejnuty, zwykła broszka itp.

HAZE
30-12-2017, 12:15
raczej nie bardzo dobry pomysl, bo skoro itemy miały by być "odnawiane" co kwadrant maratonu to po co questy robic? :D

Hokage
30-12-2017, 14:01
od początku dodanie tam takich itemów to był zły pomysł.. wykonaj ahmeda i wtedy eventowe pkt będziesz wykorzystywał a nie pisał jakieś śmieszne propozycje.

jestem na nie