PDA

View Full Version : Event na ANK..

Lee Jax
02-01-2018, 22:07
Witam..
Moja propozycja jest prosta.. aby albo odbywało się to na wyznaczonym miejscu gdzie nie blokuje dostępu do npc i wykonywania misji..
albo niech potwory osobą o złym poziomie nie zadawały obrażeń (i ich nie zabijają) dopóki nie zostaną zaatakowane..
Chce robić misje z !Quest, lub inne takie (robienie santorra z mlekiem kokosowym i wodą, kosztowało mnie kilka ładnych dedów)
Teraz nie mogę wykonać misji "To the Forsaken" na bieganie po pustyni, bo dostaje deda jak mnie zaatakują.

Mam nadzieję, że wszyscy będą na TAK i zostanie to zmodernizowane.
Pozdrawiam

Hakka
02-01-2018, 22:18
Tak i osoby będą przychodzić po loota? Słabo.

Anmus
02-01-2018, 22:21
Automatyczne najazdy na Ankaros specjalnie zostały zrobione w różnych miejscach, aby nie było wiadomo gdzie są dane potwory. Pojawiają się one w różnych miejscach w całym Ankaros, więc ciężko Ci sprawdzić gdzie aktualnie dana fala się znajduje? Jeżeli masz z tym problem to polecam zaczekać aż dany najazd się skończy i pójść w wybrane miejsce. Wszystko jest okej, nic nie trzeba zmieniać. ;)

Sokol from West
02-01-2018, 22:26
Witam..
Moja propozycja jest prosta.. aby albo odbywało się to na wyznaczonym miejscu gdzie nie blokuje dostępu do npc i wykonywania misji..
albo niech potwory osobą o złym poziomie nie zadawały obrażeń (i ich nie zabijają) dopóki nie zostaną zaatakowane..
Chce robić misje z !Quest, lub inne takie (robienie santorra z mlekiem kokosowym i wodą, kosztowało mnie kilka ładnych dedów)
Teraz nie mogę wykonać misji "To the Forsaken" na bieganie po pustyni, bo dostaje deda jak mnie zabiją.

Mam nadzieję, że wszyscy będą na TAK i zostanie to zmodernizowane.
Pozdrawiam

Ciężko jest naprawdę Ci poczekać na odpowiedni moment? Przecież te najazdy nie trwają wiecznie. Moja propozycja jest taka, żebyś zaczekał do odpowiedniego przedziału lub momentu jak najazdów nie będzie i zrobił misje, a nie zakładał zbędny temat na forum.

Masz tyle rozwiązań, a Ty wyskakujesz z taką propozycją, bo nawet pewnie tego nie przemyślałeś. Jesteś chyba pierwszą osobą, której to przeszkadza - nikt inny się na to nie skarżył, więc jest wszystko dobrze i nic nie należy zmieniać.

Lee Jax
02-01-2018, 22:28
Albo wprowadzenie przerw w najazdach załóżmy o 8-12-16-20 (30min przerwy).
Zawsze gdy jestem na ank respekt jest w jednym miejscu... Za minotaurami, w górnym prawym rogu, gdzie mam misje...

Squid
02-01-2018, 22:30
Propozycja całkowicie nie przemyślana, napisana jedynie "BO JA MUSZEM TERAZ TEGO KŁESTA ZROBIĆ BO NIE WYTRZYMIE".

Po pierwsze - lokalizacja. Jak sobie wyobrażasz najazd przykładowo na Evul gdy w całości questa chodzi o Ankaros? No chyba coś nie halo...

Po drugie - zabijanie przez moby. Potwory nie mają możliwości weryfikacji czy ktoś już je zaatakował czy jeszcze nie. Dlatego zabijają na hita noobów którzy nie potrafią się powstrzymać i wybijać potwory przeznaczone dla słabszych graczy. Do tego co niby, mają stać w bezruchu, czy może tak jakbyś miał ringa na niewidzialność? Czy może mają Cię gonić?
PS. Każda z tych opcji jest do d... - gdy będą stać to znajdzie się jakiś mądry co będzie obstawiał potwora mwallami/krzakami aby niski poziom mógł bić z dystansu i móc uciekać za ekran, gdy będzie się ruszać to taki hlvl naluruje niskim poziomom 4-5 mobów w jedno miejsce co jest bardzo trudne do wybicia.
Do tego dochodzi loot, tak jak wspomniał Hakka - wtedy będzie taki hlvl stał i czaił się na loota.

Misje na Ankaros można robić gdy nie ma najazdu, np. tuż po restarcie (jest 5 minut odstępu między restartem a odnowieniem najazdu).

Według mnie zaproponowane rozwiązania posiadają więcej minusów niż plusów.

Tiki Tenii
02-01-2018, 23:22
ja na nobach wykonałem misje bez problemu
-chwile po restarcie,
-ominąłem strefę w której był najazd

tak btw. pomijamy fakt że dzięki teleportom możesz sobie skrócić drogę, przykładowo na cmentarz chcąc kliknąć w stół/ołtarz/coś tam

może ci się także zdarzyć że najazd na ank będzie na twój przedział i będziesz w stanie sb wyczyścić jakąś trasę ;)

a jeszcze jest taka szansa że najazdu nie ma :O

#NIE