PDA

View Full Version : Ponownie Exp Stage.

Xaman Mistrz
20-01-2018, 23:41
Witam.

Exp stage został ustawiony we wrześniu w 2015 przez Santano.

http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=129185

Statystyki wyglądały całkiem inaczej i poziomy były dużo niższe, największy poziom w tych czasach wynosił 3.600lvl i jako 1 3.500 wbił ( link niżej ) Przepaść niesamowita do teraz ( 5100 ) Na rooku w tych czasach największy poziom wynosił około 1200.

http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=129056

Dzisiaj spotykam się z starymi kontami co wracają bo wygrali premium na e-mailu mają poziom 200 i nie wiedzą, że mają zwiększony exp. Dlaczego to nie działa dla wszystkich kont?

Ale przejdźmy do sedna sprawy by exp był zwiększony do 1000 poziomy co najmniej na main oraz na rooku do 500.

X15exp na main powinien wynosić co najmniej do 500 poziomu albo i więcej.

Na rooku natomiast exp stage wyglądały tak jak teraz na main.

To wszystko, dzięki.

[Inquso] Większość na nie - zamykam temat.

Elew
22-01-2018, 04:42
Ty chyba sobie żartujesz, exp na mainie jest teraz bardzo dobry w dodatku mamy extra respy płatne msy i bally ank gdzie expi się bardzo szybko, oczywiście jestem na nie.

Sasha!
22-01-2018, 19:03
Kiedyś w ogóle tego nie było i nikt nie płakał, wiec? Jest dobrze jak jest teraz i nic nie potrzeba zmieniać. Jedynie co dodałbym to informacje o tym bonusie na stronie głównej serwera. Nie.

Czepi
22-01-2018, 22:49
Jestem na NIE.

Nie widzę żadnego sensu w zwiększaniu expa do 1k, gdyż do tego poziomu expi sie niesamowicie szybko - wbicie takiego poziomu zajmuje nieco ponad tydzień ;)

Apendor
22-01-2018, 23:44
Na rooku w tych czasach największy poziom wynosił około 1200.
Nie bardzo wiem z jakiej okazji to porównanie, skoro na Rooku nigdy nie było exp stage.

Dobrze, że zwróciłeś uwagę na przypominanie o komendzie !expstage podczas rozsyłania maili z PACC. Będziemy o tym pamiętać przy najbliższej okazji.

Całościowo jednak rozwiązanie, które zaproponowałeś ma zerowe szanse wejścia w życie.

True & Blue
23-01-2018, 15:13
Chyba sobie jaja robisz :D Jest tyle dobrych respów dla każdego przedziału lvlowego, do tego obecnie prawie większość pustych, dodatkowo masz HOTA , speeda, sople. I Ty jeszcze chcesz zwiększyć exp stage? Kpina

Colinovsky
23-01-2018, 17:34
Trochę śmieszy fakt, że wypowiadają się tylko osoby, których ten exp stage by nie dotyczył. XD Ciekawi mnie czemu was to tak boli? Ja tu i tak nie zagram, ale się wypowiem. :v

Po pierwsze, to expstage jest żałośnie zaprojektowany, bo skoki są bardzo duże i bardzo szybko kończy się dodatkowy exp. 500 poziom to jest tydzień gry. Dla porównania, żeby wbić 4000 trzeba grać ze 2-3 lata dzień w dzień. ;) Dogonić top1 już nie ma szans nawet dla osób mających ~4k w obecnym momencie, więc brakuje rywalizacji na tym serwerze (nie mówię już, że najlepszym rozwiązaniem byłby reset, bo się zaraz popłaczecie po raz kolejny), a sposób rozwiązania mógłby być bardzo prosty...

Mianowicie, dynamiczny exp stage, który dodawałby parę procent expa dla osób, które mają mniejszy poziom od obecnego top1. Czyli każdy dostawałby więcej, a im większa różnica poziomów tym więcej expa byście dostawali. Oczywiście trzeba by to jakoś mądrze przeprowadzić, żeby osoby mające np. 3k dostawały +20-30% expa, a osoby, które mają 1k, np. +50% albo i więcej. To sprawiłoby, że nie byłoby takich przepaści między graczami. Ale pewnie wolicie zostawić tak jak jest, bo podoba wam się bycie w topce na serwerze gdzie gra tylko garstka osób i nie chcecie rywalizacji, a tym bardziej osób, które mogłyby was przegonić. ;)

Zostawię to tutaj, może kiedyś ktoś mądry pomyśli, że faktycznie nie jest to takie głupie.