PDA

View Full Version : Rozkladanie stolow itp.

Spider
10-02-2018, 18:32
Witam, pewna osoba napisała by wprowadzić blokadę rozkładania np stołów, zegarów itp. by nie robić bałaganu przy temple itd. Rozkładanie rzeczy od NPC Obi, można by używać tylko w DOMKU!!!!! Bo co by taka osoba dostała? Ban i po sprawie? A gdy się skończy, to znów to samo? Czekam na wypowiedź innych graczy, a także ekipy.

Tak wiem byłby problem przy najazdach, lecz no na upijanie jest np. dwarven ring.

Ps.
Proszę o dodanie sondy.

[Scuv]
Dodałem

Khartusik
10-02-2018, 18:41
Ja proponuje nagrywać danych delikwentów i otrzymają odpowiednie wynagrodzenie.

Tiki Tenii
10-02-2018, 18:50
zaznaczyłem nie, ponieważ np. gonisz typa po całym city, który ucieka na map kliku... masz możliwość zablokowania kilku dróg ucieczki i go zabić :P

Kamilosek55
10-02-2018, 19:36
Jestem na nie ja tak dunie na rooku big table zapędzałem do depo :( soory

Atopeh
10-02-2018, 20:33
Napisz mi jedno, co Ci to przeszkadza? Zawsze możesz dany mebel usunąć praktycznie dowolną bronią..
Niech się bawią, zaśmiecają miasto. Zawsze przecież mają świadomość, że mogą zostać za to ukarani. ;)

Jestem na nie. Niech zostanie jak jest.

>>>AWESOME<<<
11-02-2018, 01:38
Pamiętam że w drodze do jednej ze skrzyni na shaman bootsach były niezbędne stoły no i przy najazdach jak sam napisales.

Jestem na nie

Timur
11-02-2018, 05:42
Pomimo że wcześniej dałem taką propozycje jestem teraz nanie mimo wszystko przyda się na najazdach oraz shaman boots quest a zawsze można je zniszczyć bronią albo wyrzucic do wody w temple

Xayro
11-02-2018, 08:46
Ma to jakis sens, aczkolwiek lepiej byloby ograniczyc mozliwosc rozkladania stolow do pewnej liczby na 10 min czy cos.

Czasem sie stoly sie przydaja ale czasem tez irytuja, jak na przyklad w spomnianym przykladzie blokowania city - ja rozumiem ze mozna zniszczyc ale ostatnio czesto na te stoly dodatkowo rzucane jest kilka rzecz i marnuje pelno czasu przejscie tamtedy, irytujace,

Hokage
11-02-2018, 11:37
Napisz mi jedno, co Ci to przeszkadza? Zawsze możesz dany mebel usunąć praktycznie dowolną bronią..
Niech się bawią, zaśmiecają miasto. Zawsze przecież mają świadomość, że mogą zostać za to ukarani. ;)

Jestem na nie. Niech zostanie jak jest.

tak samo jemu to przeszkadza jak połowie serwera ty przeszkadzasz :)

#t

ostatnio w całym city zrobili "szachownice" i nie można było przez to biegać a żeby to rozwalić trzeba by było z 1h więc sasha znów się ośmieszył. Wkurza mnie to jak i wszystkich i był bym za tym żeby coś z tym zrobili ;/

Apendor
11-02-2018, 15:51
Pamiętam że w drodze do jednej ze skrzyni na shaman bootsach były niezbędne stoły no i przy najazdach jak sam napisales.
To raz.
Dwa - ponad 80% głosujących jest na nie, w tym ja - jeżeli ktoś zaśmieca city wystarczy nagrać, osoba łamiąca regulamin zostanie zbanowana. Przypominam, że sami macie możliwość niszczenia przedmiotów od NPC Obi.

Nie było potrzeby zakładania kolejnego tematu. Zamykam.