PDA

View Full Version : Dracula Rook

EbooW
28-07-2018, 20:36
Proponuje Postawić Dracule Rook co 30-60 minut a nie co restart serwera ponieważ :

Chodzi o strój Diabełka
O dałem Czerwone materiały już w styczniu brak mi tylko LEFT HORN co leci tylko z Draculi i to NIESPOTYKANIE RZADKO

Zabiłem okolo 200 szt / Płace 1000sc rook / 400 uc main i nikt nie ma nikomu nie spadło.

Nie chce stać z strojem 2 lata aż komu spadnie..

A widzę że robi kilka osób na wyspie początkujących ...
Propozycja 2
Zawsze możecie się zastanowić nad dodaniem left horn do nowych potworów miedzy innymi : Swamp Golem , Mudworm , Giant Leaf , Fender lub nowego bossa ///

Zastanówcie się nad tym bo np left horn na main mogę kupic w ciągu 5 minut

Pedzel
28-07-2018, 20:47
Ogolnie malo mnie inetresuja stroje ale z tego co tu piszesz + to co mi mowiles to rzeczywiscie jest problem...
Wedlug mnie na pewno mogliby jakos to lekko ulatwic. W dodatku ten dodatek " NIESPOTYKANIE RZADKO " mowi za siebie.

Jestem za, niech cos tam poprawia w miare szybko a nie po roku gdzie Ty bedziesz sie z tym meczyc a pozniej bedzie to proste jak lootniecie Sl'a.

Bolec uOrkiestra
28-07-2018, 20:49
Trochę to jest przerąbane, żeby dwa lata lootać Left Horn, a w ciągu tych dwóch lat możemy ubić ok. 600 dracul i jest mała szansa, że lootniemy przedmiot do stroju. Uważam, że dracula powinna się pojawiać co 90 minut. To jest gra, a nie przymus, żeby latami lootać dla jednego przedmiotu.

Zaznaczyłem Draculę, ale powinna być co 90 minut.

Inquso
29-07-2018, 20:47
30-60 minut to trochę za szybko, ale pomyślimy nad tym żeby pojawiała się częściej :)

EbooW
29-07-2018, 20:48
30-60 minut to trochę za szybko, ale pomyślimy nad tym żeby pojawiała się częściej :)

Ta przemyśl to z innymi albo dodajcie gdzieś indziej
na main 5 minut i mama na rook pół roku i nie mam