PDA

View Full Version : Nightbane

Darkside Czarodziej
29-08-2018, 15:14
Propozycja krótka: Dodać Nightbane do najazdu automatycznego ze Stiffem

Większość graczy wybiera się na tego bossa tylko po to aby wykonać misję u Ahmeda lub zdobyć Scroll of Escape przez co jest to zapomniany m0bek . W końcu ten najazd mógłby mieć więcej sensu jak iść na samego Stiffa po meat & 2 dragon eggs.

Z jednej strony na tak, tylko czy wtedy obecne Nightbane nie zostanie zapomniane? :D

ZOSTAŁO zapomniane . W takim też razie po co Creator za świętą bramą skoro jest Creator Quest ?

Byłbym na tak pod warunkiem że Nightbane najazdowy byłby troszkę inny tzn. nie posiadał w sobie HOTY rook ale naliczało by do misji i można by było wyloocić kamienie.

Dodając tą propozycje chciałem czegoś na wzór najazdu z rookgardu gdzie występuje Quoerses z którego można zdobyć blue motyla oraz zostać przez niego zabici do misji Bazina . Może jak by moja propozycja została zrealizowana to Ahmed byłby trochę częściej bitym bossem i Hoty które zostałyby oddane na niego nie byłyby jak teraz wynoszone z rooka.

/Inquso
Masz opcję edycji

Xayro
29-08-2018, 15:24
Jestem na tak! Bicie NB bez misji nie ma sensu obecnie.

Harakiri II
29-08-2018, 15:30
Z jednej strony na tak, tylko czy wtedy obecne Nightbane nie zostanie zapomniane? :D

Khartusik
29-08-2018, 16:49
Jestem na Tak.
Akurat do Stiffa to dobry pomysł, bo na Composera jak sie idzie jest Minos, Master itp, na śwPiotrze to samo są Creatory, a nie ukrywajmy bić tyle Stiffa praktycznie po nic?
#edit
każdy pisze żeby nie zaliczało do misja ahmeda, ale dlaczego? Creatory na śwPiotrze zalicza, a tu miało by nie zaliczać? czy może minos i master na composerze też zalicza i też ma nie zaliczać? nie widzę tu problemu żeby miało nie zaliczać
#edit
zrobiłeś przynajmniej 10 misji ahmeda śmieszku? gdy wykonałem misje jako 3 na serwerze to creatory były już na sky. Ile już wam Squid pozmieniał i ułatwił z nutami 19% które wypaduja? z biciem omnibów na takim dużym respie? nie będę wymieniał wszystkiego. nie kompromituj się nawet jak chuja wiesz
I tu się zdziwisz bo wykonałem 90+ misji u ahmeda, ale ty widzę lubisz popłakać bo byłeś zawsze gnębiony.

>>>AWESOME<<<
29-08-2018, 17:45
Byłbym na tak pod warunkiem że Nightbane najazdowy byłby troszkę inny tzn. nie posiadał w sobie HOTY rook ale naliczało by do misji i można by było wyloocić kamienie.

Bolec uOrkiestra
29-08-2018, 20:01
Jestem zdecydowanie na TAK. Łatwiej mi jest lotnąć niebieskiego motyla, niż hotę na main. Za samo x50 shadow crystals, gdzie zbieranie na returned jest kwestią 2,5h do 6h; ale to jest już syzyfowa praca. Raczej jeden czy dwa Nightbane będzie wystarczające.

Desou
30-08-2018, 02:10
na tak, mimo ze sam ahmeda nie mam to jednak fajnie by bylo jakby ludzie mieli latwiejszy dostep do tej hoty dzieki ktorej moga pojsc na bossa
jak zobaczylem post w ktorym ktos przeliczal ile shadow crystali trzeba wydropic zeby wedlug Squida trafic rarka z ahmeda to az glowa boli

może i dużo trzeba kamieni by wejść na bossa ale kamienie można w miarę szybko dropnąć na returnedach zwłaszcza gdy ma się h lvl (Ci którzy mają done ahmeda w większości to h lvle)

Ja i tak ahmeda nie bede robic bo jest to zupelnie nieoplacalna misja, ale przypomne tylko wyliczenia Trickstera na ktore natknalem sie w tym temacie http://www.forum.toproste.pl/showpost.php?p=1194300&postcount=2
Reasumując:
-Hota z rooka to łatwy przdmiot do zdobycia, wystarczy że zabijesz około 100 Nightbane (czyli nazbierasz 4600 shadow crystali),
-żeby zdobyć rara z Ahmeda musisz wejść ok. 150x,
-czyli musisz wyloocić ok. 690 000 shadow crystali, luz,

690k shadow crystali to troche sporo xD

Hokage
30-08-2018, 06:09
każdy pisze żeby nie zaliczało do misja ahmeda, ale dlaczego? Creatory na śwPiotrze zalicza, a tu miało by nie zaliczać? czy może minos i master na composerze też zalicza i też ma nie zaliczać? nie widzę tu problemu żeby miało nie zaliczać

zrobiłeś przynajmniej 10 misji ahmeda śmieszku? gdy wykonałem misje jako 3 na serwerze to creatory były już na sky. Ile już wam Squid pozmieniał i ułatwił z nutami 19% które wypaduja? z biciem omnibów na takim dużym respie? nie będę wymieniał wszystkiego. nie kompromituj się nawet jak chuja wiesz

hota leci z ostatniego bossa na najezdzie ank. zabilem go 4x i lotlem 2 hoty rook. nihtbane zabilismy w chuj wiecej razy i hota nie spadla. byl bym na tak gdyby nie zaliczalo bossa do misji ahmeda

mam nadzieję że i tego nie zepsują

I tu się zdziwisz bo wykonałem 90+ misji u ahmeda, ale ty widzę lubisz popłakać bo byłeś zawsze gnębiony.

chyba chodzi ci o to ze kupiłeś jakąś postać która była na 90tej misji i w jakiś sposób ją wykonałeś huehueuhe

jak zobaczylem post w ktorym ktos przeliczal ile shadow crystali trzeba wydropic zeby wedlug Squida trafic rarka z ahmeda to az glowa boli

może i dużo trzeba kamieni by wejść na bossa ale kamienie można w miarę szybko dropnąć na returnedach zwłaszcza gdy ma się h lvl (Ci którzy mają done ahmeda w większości to h lvle)

djakon
01-09-2018, 18:15
Ogolnie to jestem za, ale juz lepiej dodac hota do lootu ze Stiffa, a Nightbane zostawic w spokoju.

Co do samego spawnu na scrollu to moim zdaniem ilosc kamieni przy kazdym wejsciu jest za duza. Warto rozwazyc czy idac z ekipa, ktora odebrala juz nagrody ze skrzyn nie powinny rzucac kamieni tylko na Doom Casterach, a przy ostatniej dzwigni np. 1x improved shadow crystal. :spie:

giorgioni
04-09-2018, 09:33
A nie lepiej coś zrobić z nihtbane i trochę dodać mu buffa?

Sashaa
19-09-2018, 23:06
Moim zdaniem wystarczyłoby poprawienie częstotliwości wypadania hota z danego potwora. Myślę, że nie byłoby wtedy płaczu oraz byłoby większe zainteresowanie chodzeniem na owego moba. Jestem na tak.

Tiki Tenii
03-12-2018, 10:59
ofc tak
niestety administracja jest na tyle zajęta, że pewnie nie da rady tego wprowadzić

szkoda :rzygi:

Takiseuzytkownik
04-12-2018, 13:26
przy obecnej czestotliwosci restartow i ilosci automatycznych najazdow taki stiff nie trafia sie za czesto wiec mysle ze pojawiajacy sie kolo niego nightbane nie wplynalby jakos znaczaco na czestotliwosci zabijania ahmeda a na pewno zachecilby graczy do chodzenia na stiffa z ktorego nic dobrego nie leci

dobry pomysl, swietna propozycja i jestem za!