PDA

View Full Version : Administracja

Tyrion
11-03-2019, 21:56
Skoro administracja i tak nie zajmuje się serwerem, to może lepiej by było, aby zrezygnowali ze swoich funkcji, a w zamian wybrano administrację spośród osób, które są aktywne?

Co masz do reszty skoro zajmują się serwerem w zakresie swoich rączek > bany , najazdy itd

To ciekawe, ale grałem przez ostatnie dwa tygodnie na serwerze i nie spotkałem żadnego GM'a (nikt mnie nie sprawdzał), a tym bardziej nie widziałem żeby został zorganizowany jakikolwiek najazd, chyba że masz na myśli najazdy automatyczne? :confused:

[Inquso] Może dlatego nie spotkałeś żadnego gma bo jesteśmy na niewidce :confused: Po drugie - Nie musimy wysyłać Ci komunikatu aby Cię sprawdzić, możesz być sprawdzany nawet o tym nie wiedząc. Po trzecie - jeśli chodzi o najazdy to fakt, są rzadko.

Po co najazdy skoro nikt tego nie bije ( na main ) jak zrobią najazd rook to na main będzie płacz "dzie najazd" zrobią na main postawia stiffa i tyle z najazdu by było

Tutaj poruszyłeś ważną kwestię, nad którą się kiedyś zastanawiałem. Administracja wychodzi z założenia, że najazdy robi się dopiero, gdy zaloguje się wystarczająca liczba graczy do gry, natomiast gdyby zaczęli je zapowiadać na stronie głównej serwera, to gwarantuję, że gracze by się znaleźli. :)

Darkside Czarodziej
11-03-2019, 22:47
Tylko Mortiis coś może zrobić jeśli chodzi ci o upa a jego nima. Co masz do reszty skoro zajmują się serwerem w zakresie swoich rączek > bany , najazdy itd

Jeste na nie
a tym bardziej nie widziałem żeby został zorganizowany jakikolwiek najazd, chyba że masz na myśli najazdy automatyczne? :confused:

Po co najazdy skoro nikt tego nie bije ( na main ) jak zrobią najazd rook to na main będzie płacz "dzie najazd" zrobią na main postawia stiffa i tyle z najazdu by było

Voltan
12-03-2019, 05:07
Oczywiście coś takiego nie wchodzi w grę. Można stopniowo myśleć nad jakiś "odświeżeniem" Ekipy, ale w sposób jaki przestawiłeś nie jest to możliwe. Nie można tak po prostu wymienić całej Ekipy (nie licząc Mortiisa) z prostego powodu - różnego typu dostępy. Nikt nie dostanie od razu chociażby GMa nie mając żadnego doświadczenia i nie wiedząc nic na temat jakichkolwiek jego funkcji. Temat zamykam, pozdrawiam.