PDA

View Full Version : [Wywiad] Tigereczka



catek
06-05-2007, 23:46
Dziś przeprowadziłem wywiad z Tigereczką. Postać znajduje się na rooku i ma wysoki lvl ;) Pytania i odpowiedzi są bez polskich znaków, w Tibii ich się nie używa. Jeśli znajdę później czas, to poprawie.

pytał: Master Lucas
odpowiadała: Tigereczka

Chyba jak w kazdym wywiadzie pierwsze pytanie jest podobne. Opowiedz nam cos o sobie. Jak sie nazywasz, gdzie mieszkasz? A jesli chodzi o wiek, to kobiet nie pytam;)

No wiec mam na imie Emilka, mam 21 latek i mieszkam w pieknym Gdansku :P

Mam nadzieje, ze nie zanudze Cie swoimi pytaniami, wiec moze na poczatek pytanie dotyczace rl zycia. Pracujesz, a moze studiujesz?

Studiowalam aczkolwiek po semestrze zrezygnowalam, obecnie pracuje :)

Masz chlopaka?

Nie mam teraz na to czasu

Od jak dawna grasz w Tibie? Slyszalem, ze masz równiez postac w Rl Tibii. Osiagnelas bardzo wysoki lvl, czemu lub komu to zawdzieczasz?

W tibie gram ogolnie okolo 5 lateq, mam rowniez postac na rl tibii lvl wcale nie jest taki zadziwiajacy a czas jaki tam gralam poswiecilam kolegom z ktorymi chodzilam na hunty bawilam sie w trapowanie lurowanie itp

Takiego lvla nie wbija sie bardzo szybko. Czy wiec zdarzalo sie, ze gralas nawet po kilkanascie godzin dziennie? Bylas tzw. "maniakiem"?

Bylam, ale zmadrzalam... Tibia ktora byla dla mnie kiedys dniem codziennym zostala zepchnieta na 2 plan :P

Dla niektórych Tibia, to cale zycie. Bez niej nic innego nie widza. Co sadzisz o takich osobach?

Sama kiedys bylam na takim etapie, jakos sie nawrocilam wiec wierze, ze takie osoby zrobia to samo :)

Przejdzmy teraz do pytań związanych z najpopularniejszym ots'em w Polsce, czyli Podkarpacki OTS. Powiedz kiedy poraz pierwszy zalogowalas sie ta postacia w swiatyni na rooku?

To bylo jakies poltora miesiaca temu ;)

Zakladajac postac wiedzialas juz, ze po zdobyciu 15lvl+ pozostaniesz na rooku?

Nie, z poczatku gralam sorcem, a gdy mi sie znudzilo zdecydowalam sie na rookmasterka

Niektorzy nie moga sprawdzic jakie masz statystyki postaci na dzien dzisiejszy. Jesli mozesz napisz rowniez swoje eq jakie posiadasz. ;)

Skille jakie posiadam nie sa nadzwyczajne :P aczkolwiek shielding mam najwyzszy na rooku 22/37 :) Moje eq to : devil helmet,knight armor, plate legs, vampire shield, bohy no i knight axe :)

A gdzie teraz najczesciej expisz? Czy sporo wydajesz kasy na zdobycie 1 lvla? Zdarza sie, ze pieniadze nie zwracaja sie?

Zeby zarobic kase expie na ghostach i slimach... Kasa ktora tam uzbieram idzie na zabawe na bk i dle tam z reguly wastuje bo nic ciekawego nie leci, a jak leci to ciezko to sprzedac za jakas przystepna cene

Wielu graczom juz po zdobyciu chociazby tego 10 lvla odechciewa sie grac, czy z poczatku z Toba bylo podobnie? na co glownie narzekalas?

Nie narzekalam na nic i zazwyczaj nie marudze i nie wybrzydzam

Na rooku wolno sie expi, slabe skille, ciagle zabijanie tych samych potworow, nie sadzisz, ze to z czasem staje sie troszke nudne? Nie lepiej pograc na main?

Jak nudzi mi sie rook, robie reloga na mojego sorca i expie na mainie. Rzeczywiscie czasami rook staje sie nudny ale to za sprawa tych noobkow ktorzy wbijaja sie na respy :P

Jak wiadomo na rooku nie mozna zabijac, wiec jak sobie z takimi noobkami radzisz?

Hihi no niby nie wolno zabijac ale pocichu obchodzi sie to prawo :P Gralam na rl tibii na swiecie non pvp i wiem jak zabijac ludzi :PAle jakby co ja regulaminu nie lamalam :P

Jeszcze przed wprowadzeniem zmian na ots (tj. uptade) wiekszosc osob wiedziala, ze na rooku powstanie nowy resp ze smokami. Jak na to zareagowalas? Od razu poszlas zwiedzac nowe miejsca? Zakonczylo sie padnieciem? :)

Nie nie padlam zwiedzajac :P Na swojej liscie dedow widnieje tylko jeden ded ktory byl przypadkowy koles lurnal na mnie ghosty jak bylam afk :P A co do terenow to wogole nie wywarly na mnie zadnego wrazenia liczylam na cos wiecej

Kiedys przegladajac forum zobaczylem temat, w ktorym pewien uzytkownik napisal, ze oprocz questu na boh i Dl'a na rookgard pojawilo sie nowe zadanie. Wiesz cos o tym? Czy to jest jakis quest z misjami? Nowy teren?

Rozmawialam z obsluga, wiekszosc nie wie nic na ten temat :P Skoro oni nie wiedza to po co na marne mam szukac czegos czego prawdopobnie nie ma

Co chcialabys nowego na Rook'u, aby wprowadzono w nastepnym uptade?

Napewno wiecej miejsc do expienia (vampy,bk), moze jakies nowe miasto, domki i nowe potworki. Zdaje sie na inwencje tworcza Tygrysa

Posiadasz jakis rar item, ktory na Rookgard ma tylko kilka osob?

Jezeli Royal Helmet uznac za rarka to posiadam :P

Kiedys na pewnym forum czytalem sobie wywiad, w ktorym na koncu zadawano krotkie pytanie, a osoba odpowiadajaca starala sie jak najszybciej odpisac. Moze i w tym wywiadzie warto zadac kilka takich pytan, wiec pierwsze takie pytanie: Twoj ulubiony GM/Tutor?

Lubie wszystkich :)

Twoj best friend na OTS?

Hedson :) Poznalismy sie w rl :P

A najlepszy potwor do zdobywania loota/expa ? :)

Jesli mowisz o rooku to bk

Wolisz APO czy Rl Tibie?

APO :P

Dosyc krotki wywiad dobiega juz konca. Mozesz pozdrowic znajomych z ots'a. Ja zycze jak najwiekszych lvli, dzieki ze zgodzilas sie na to, abym mogl przeprowadzic z Toba wywiad :)

Przesylam pozdrowienia i buziaczki dla calej bandy krasnoludkow z obslugi :) Dla Hedzika, Kaiszki, Kropki, Shal, Sunriska, i Bilka & for You ofc :)

Noski
07-05-2007, 00:09
o kurcze dlugi i wyczerpujacy wywiad bardzo fajny te ostatnie pytanie zawaliste jak tez wole AOP bo rl za nudna i za wolna:D

POZdro

Dede Lionheart
07-05-2007, 12:07
Wywiad dość fajny, gratuluje checi.
Szkoda nie zadałeś pytania "Podaj nick, Twojego najgorszego wroga"
Z pewnością mój nick byłby wymieniony.

Emilka
07-05-2007, 16:23
Przy takim pytaniu nic bym nie odpowiedziała...Nie mam wrogów, a to że ktoś mnie nie lubi to już jego brocha :) Bo ja się tym nie przejmuje:P

fotek
08-05-2007, 16:34
Wywiad jest super :P

Swietne te wywiady robisz ;P ciekawe z kim jeszcze przeprowadzisz :D

gz ^^

Helian Wielki
08-05-2007, 16:46
GZ wywiadu. Ty zawsze robisz super wywiady:p Może kiedys ze mną przeprowadzisz jak wbije jeszcze ze 40lvl na rooku:D

*Love*
08-05-2007, 17:26
Piękny wywiad. Dobrze zbudowane pytania i co najważniejsze nie są skopiowane.
Fajnie też, że przeprowadzasz wywiad z osobą, która mieszka w tym samym mieście co ja. Nie widziałem się z Emilka ^^ na real. Dla niej pewno byłby wstyd rozmawiać z 14 latkiem :p
Czekam na kolejny wywiad :-}

Magiq
08-05-2007, 18:06
Wywiad super.
Ale Kobieta 21 lat gra w Tibię :eek:. Ehh..nic tylko pogratulować patologiczności.
Nie masz czasu na chłopaka bo grasz w Tibię?

Szajba
10-05-2007, 22:18
Jezeli ona ma 21 lat i nie ma czasu na chlopaka, a ma czas na Tibie, to gratulacje.

Mejger
11-05-2007, 15:23
Ehh, wywiad fajny. Nie ma co ukrywać, że Emilka jest lepsza od wywiadu. Szkoda tylko że starsza ode mnie o te 6 wiosen ;<

"Lubie wszystkich." Szkoda że lubisz tylko GM/Tutorów. Jednak mnie nikt nie lubi ;> No i dobrze =D

Ziomus Druid
04-06-2007, 22:32
Powiem jedno, szkoda tracić czas na robienie wywiadu z 'tym czymś'.

@Dede
Mam nadzieję, że mój nie Twój.

Szynen
05-06-2007, 14:06
Długi i intersujacy wywiad:D:D :p

Emilka
05-06-2007, 14:46
Czasu na faceta pewnie nie mam bo pracuje -.- Zresztą po ostatnim debilu potrzebny mi jakiś odpoczynek, żebym znów sobie nie znalazła takiego samego. Nie ma to jak facet rozgranicza swoje życie między siłką, solarium, sexem i komputerem...

A tak pozatym co wiek ma do gry? Chyba każdy może grać wiec na hooy sie czepiacie? Czy ja wam wypominam, że jesteście zasmarkanymi bachorami?

Love na spacer gdzieś można się przejść, bo na piwko tak nie bardzo :)

Sir Wilku
09-06-2007, 12:15
ja sobiscie wywiad ten przeczytalem ale watpie w to ze wszyscy tak zrboili bo wiekrzosc chce tylko nabic pare postow wiecej a wywiat ten napewno ci zabra duzo czasu i widac ze jest okropnie wyczerpujacy


NiGdY:mad: nIeByLeM:mad: DoBrYm:mad: OrToGrAfEm:mad:

Pietro
09-06-2007, 16:01
Poradnik by Catek - jak zawsze bez błędów, poprawny stylistycznie. Nic dodać nic ująć. 10/10

Szkarlatny leon
09-06-2007, 16:24
Buaha 21 lat i nie ma chłopaka i w dodatku czasu nie ma zeby miec chłopaka..

A w tibie gra <lol>

żal a zarazem świetne uzaleznienie :]

Rembik
09-06-2007, 16:45
Heh zgodze sie z Skarlatnym Leonem :P To już jest totalna przesada, laska niema czasu na faceta, a za to na tibie ma czas, żeby grać nockami i na rooku wbijąc po 40 lvleli. Ja się w sumie nie dziwie bo żaden koleś normalny by z taką laską niewytrzymał co tylko przy kompie by siedziała. Radze ci olej tibie i znajdz se kolesia, a przede wszystkim wyjdz z nałogu.
A co do wywiadu to dobrze wykonany, można sie sporo dowiedzieć o lasce dla której ważniejsza jest gra niż przywatne życie.

@down
Wiem 20-23 lata na układanie życia przesada, choć znam osoby które sobie juz w tym wieku ułozyly, ale grająć całymi dniami w Gre to wiecej niz przesada, szczegulnie jak laska odkłada wszystko, żeby tylko lvle wbijać.

Kaisza
09-06-2007, 16:49
Ciekawe... ja mam 20 lat porabcie i mnie ze gram w tibie. jest tylko jeden rozgranicznik tej gry- gra dla levela i gra dla przyjemnosci zeby sie odstresowac. Mnie sie czepiaja ze stoje w miejscu z levelem a ja wchodze zeby pogadac z ciekawymi ludzmi czy to zle?...Z tego co wiem sa tu starsi panowie ktorzy graja sobie i jakos ich sie nikt nie czepia...Zreszta wiek 20-23 lata sorki ale to nie czas na ukladanie sobie powaznego zycia i rezygnacje z dziecinnych zabawek. Nie sadzicie?... :o :p poza tym kazdy robi to co chce i to jego indywidualna sprawa i trzeba to uszanowac Ty ochrzaniajac i nabijajac sie dajesz wyraz tego jaki jestes malorozwiniety emocjonalnie i nie tolerancyjey :>

AngelKiller
09-06-2007, 16:59
Gratuluję wywiadu jestem pełen podziwu :) Bardzo ciekawe pytania i odpowiedzi aż kuszą żeby poprosić o więcej takich wywiadów...

@topic
Niektórych nie powinno interesować to, że nie ma chłopaka bo to tylko i wyłącznie jej sprawa... I tak na marginesie związek wymaga większej ilości czasu i poświęcenia żeby go utrzymać niz Tibia...

Pozdrawiam

Emilka
09-06-2007, 18:46
Ja was nie rozumiem czy to jakaś zbrodnia nie mieć faceta w moim wieku? Może wole mieć 10 zajebistych kolegów niż jednego chłopaka o którego koledzy będą zazdrośni... Facet zawsze ogranicza dziewczyne po co mi jakiś frajer, który będzie mi mówił co mam robić np "nie łaż z tymi debilami nigdzie, nie pij tyle, nie baw się dobrze, a na samym końcu jeszcze by mi powiedział: najlepiej jak bedziesz siedziec w domu przywiazana do kaloryfera" :P Jeżeli będę potrzebowała zaspokoić swoje potrzeby to od czego są wolne związki? Jak rozumiem jeszcze do tego nie dorośliście, ani emocjonalnie, ani psychicznie. Założe się, że jeszcze połowa z was nadal bawi się swoim małym przyjacielem przy zbreźnych stronkach czy też lekturach. Mam 21 lat i korzystam z życia ile mogę, a to ile gram i czy wogóle gram nie powinno was interesować.

@Rembik nie znasz mnie więc co ty możesz o mnie powiedzieć czytając tylko namiastkę tego co napisał catek?

@Szkarlatny leon kim ty jesteś, żeby mnie oceniać? Kupiłeś chara to zajmuj się swoimi sprawami...

@Kaisza no chyba o to chodzi w tej grze żeby zawierać nowe znajomości, a nie jak 12 latki bić się o jakieś gp, to że z kimś gadam nie przeszkadza mi w expieniu. Chociaż jedyną rzeczą jaką na mainie robie to stoje pod domkiem...

@Topik czepiać powinniście się samych siebie... Mimo że grałam w tibie nie przeszkodziło mi to jakoś w zdaniu szkoły, w pójściu na studia i do pracy... A jak widzę tych którzy grają (ludzie z gimnazjum, liceum) jak płaczą "omg nie zdam do następnej klasy...." Czy to jest normalne? Może zacznijcie ich umoralniać nie mnie.

To jest dobry podpis:)

O Użytkowniku nie świadczy wiek ale sens jego wypowiedzi

Większości z osób się tu wypowiadających stwierdziłabym, że mają po 12 lat zero własnego życia i ciągłe wpierdalanie się w życie innych. Dorośnijcie:)

AngelKiller
09-06-2007, 21:17
@up
Bardzo mnie to cieszy, że uznajesz mój podpis i mimo uwagi, że wielu z nas nie dorosło emocjonalnie masz rację :) Mając 5 lat mogę być inteligentniejszy niż ktoś kto ma 50 :) I podziwiam Twoją uwagę typu "wolne związki" jestem za [nie ma się żadnych zobowiązań] coś o tym wiem mimo, że jestem spro młodszy :) :)

Pozdrowionka :):)

Terrorysta zycia
15-06-2007, 14:09
No ladny dlugi wyczerpujący wywiad no 20/10 ;)

AnioleQ
27-06-2007, 10:55
Bardzo fajny i wyczerpujacy wywiad! Dobrze ze tibie na drugi plan zepchnelas :)

Diego
27-06-2007, 11:51
Bardzo fajny wywiad.
Nie był robiony na odwal się ,a takich wywiadów jest niewiele.
Dużo ciekawych pytań ,i odpowiedzi :D.
A kiedy zrobicie wywiad ze mną :D:D:D

Demizoss1005
27-06-2007, 15:31
bardzo ladny i wyczerpujacy wywiad bardzo mi sie podobal .... Wielkie gz pzDr