PDA

View Full Version : Zmiany na forum.



Grom
09-01-2008, 21:27
Witajcie użytkownicy !
Dzisiaj forum.toproste.pl (http://forum.toproste.pl) zostało całkowicie zmienione !

Od dziś możecie widzieć całkowicie nowy wygląd forum - wygląd przy którym spędzicie długie godziny, który bardziej przypomina tematykę serwera, wygląd który naprawdę się wam spodoba !
Dzięki nowym stylom milej jest przeglądać forum - nie jest to ten sam wygląd jak na tysiącu innych forach internetowych.

Mam nadzieję, że dzięki tym zmianom jeszcze chętniej będziecie odwiedzać nasze forum, wypowiadać się na tematy związane z APO, oraz pomagać innym użytkownikom.

Pozdrawiam,
~Grom

Airron 2.0
09-01-2008, 21:42
Zajeb**** ten styl. Wielkie dzięki Grom za stworzenie tak ładnego stylu. Teraz to o wiele przyjemniej będzie się przeglądało tematy:D

Alucard
09-01-2008, 21:43
Żadne smiany nad których spędziliście tysiące godzin...
Jaki żal..
Na psy schodzicie....

Edit:
Beznadzieja nowe forum!!!

Azian
09-01-2008, 21:44
No wkońcu widać te zmiany :). Powiem szczerze, że całkiem całkiem, ale mimo wszystko wole jak narazie stary wygląd.. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia. Trzeba przyznać, że wykonałeś kawał niezłej roboty.

Strycnine
09-01-2008, 21:46
No co wy... Spoko jest :D

Thx ;]

I oczywiście gratki za Prace i ten CUDOWNY:p Efekt :*

Pozdrawiam

oLo
09-01-2008, 21:47
A przy ionkach napis "WoW". Grom zmień to na APO czy coś :) :p

Fast Rall
09-01-2008, 21:47
Odrazu widać ze forum Tibi
A nie jakiejś Stronki Budowlanej :)
Oczywiście gratuluje wyszukania takiej skórki :)

http://images32.fotosik.pl/102/9f755c19ab9739b6.gif

Busst
09-01-2008, 21:48
Nowy wygląd jest bardzo fajny, lecz widzę jedno ALE.
Został włączony licznik postów pod Nickiem i Avatarem, a co za tym idzie, spodziewajcie się nabijania bez sensownych postów.
Teraz co niektórzy będą pisać w każdym temacie, nie ważne czy bez sensu czy z sensem, dla nich będzie się liczyła liczba jaka widnieje na ich licznikach.

Poskromiciel
09-01-2008, 21:48
No Musze przyznac ze jest nice ;) Napewno forum sie teraz wyroznia

Bajeczny
09-01-2008, 21:57
O muj Borze! Obraz nędzy i rozpaczy, po prostu tragedia. te kolory, omg, totalnie nie pasują, to nie forum Bravo Girl. ;/

#Grom
Obawiam się, że budowlane forum nie będzie oficjalnym forum APO.

Mohammed
09-01-2008, 21:59
http://i7.tinypic.com/82t3cxj.png zmienić nazwę z WofW na APO.

Zostawić licznik postów tak jak jest teraz, kto będzie ewidentnie spamował to po prostu dajcie bana bez żadnych skrupułów i po kłopcie.


#Na temat nowego stylu forum.

Wszystko bardzo ładnie forum przejrzyste co najważniejsze chyba xD ładnie wygląda.

GrenceWettias
09-01-2008, 22:01
Mi tam się podoba ;)
Nawet bardzo.

Dzięki wielkie. Będzie się o wiele przyjemniej forum przeglądało :D

Kuba0017
09-01-2008, 22:03
W pytke misia ;o widać że się postaraliście, teraz może ludzie na forum przybędą
:D:D:D

Techniks
09-01-2008, 22:03
Nooo...Teraz jakos to wyglada.
Ale tak szczerze to jakos jakby "osrane" taki kolor :p
Ale zmienicie ten napis na Wofw na Apo
Widac ze pobrany skin ^^

Grom
09-01-2008, 22:04
Wszystko zostanie zmienione z czasem. Jednak już teraz trzeba was przyzwyczaić do nowego forum. Komu się nie podoba może opuścić forum - jeżeli woli niebieskie fora to może wejść na każde inne forum jak to jakiś użytkownik powiedział "budowlane" i tam sobie pisać tematy.

DeDemon
09-01-2008, 22:19
Wygląda świetnie :). Nareście jakoś to forum się wyróżnia... :) Oby tylko trolli forumowych ubywało, a nie przybywało ;/. Pozdrawiam

Maxiss
09-01-2008, 22:24
Jezu.. ale oczojebka _._
Masakra.. co wam w starym wyglądzie
nie pasowało? O_o?! tamto było przejrzyste
i czytelne a to.. tak gryzie w oczy że pisząc
tego posta już odpadam :o

Arhadus
09-01-2008, 22:26
Witajcie użytkownicy !
Dzisiaj forum.toproste.pl (http://forum.toproste.pl) zostało całkowicie zmienione !

Od dziś możecie widzieć całkowicie nowy wygląd forum - wygląd przy którym spędzicie długie godziny, który bardziej przypomina tematykę serwera, wygląd który naprawdę się wam spodoba !
Dzięki nowym stylom milej jest przeglądać forum - nie jest to ten sam wygląd jak na tysiącu innych forach internetowych.

Mam nadzieję, że dzięki tym zmianom jeszcze chętniej będziecie odwiedzać nasze forum, wypowiadać się na tematy związane z APO, oraz pomagać innym użytkownikom.

Pozdrawiam,
~Grom

Zacznę od tego, że styl w ogóle nie przypomina tematyki serwera, tylko jest to styl do forum o grze WoW. Nie wiem dlaczego napisałeś, że spędziłeś nad nim długie godziny? Przecież logo robisz w kilka minut, a styl został pobrany z http://www.forumshelp.com/forums/f14/3-6-4-wow-style-final-1097/ .

#topic.
Styl mi się w ogóle nie podoba, forum jest nieprzejrzyste itd. Jestem na forum 5 minut i już mnie zaczynają boleć oczy.

#edit.
Przepraszam, nie doczytałem ;-(.

Love 2.0
09-01-2008, 22:37
Dla mnie nie fajny. A dlczego? Ponieważ grom napisał tematyke APO. A co się pokazuje koło tematu z nowymi postami? Ikonka napisem WoW... Postaraliście się i ruszyliście trochę naprzód ale to jeden krok w przód i dwa do tyłu...

Grom
09-01-2008, 22:47
Zacznę od tego, że styl w ogóle nie przypomina tematyki serwera, tylko jest to styl do forum o grze WoW. Nie wiem dlaczego napisałeś, że spędziłeś nad nim długie godziny? Przecież logo robisz w kilka minut, a styl został pobrany z ...Ja zacznę od tego abyś nauczył się czytać tematy zanim coś napiszesz. Czy ja napisałem że spędziłem przed tym długie godziny ? Nie. Czy napisałem, że sam go robiłem ? Nie. Jeżeli nie umiesz czytać nie odpowiadaj. Nie przypomina tematyki ? W takim razie niebieski schemat bardziej przypomina ?



#topic
Styl mi się w ogóle nie podoba, forum jest nieprzejrzyste itd. Jestem na forum 5 minut i już mnie zaczynają boleć oczy.

Polecam okulary.

Zastanówcie się !

Oregon
09-01-2008, 22:48
O ja pierdziu! Będzie gdzie posty nabijać! :)
Styl został naprawdę wspaniale dobrany. Mi się bardzo podoba zresztą jak i dla większości użytkowników :). Żadne forum chyba tak sięnie przedstawia.

Azian
09-01-2008, 22:50
Jak już pisałem, styl fajny, ale jak dłużej posiedziałem to nieźle zaczęło napier*alać po oczach :/

Mejger
09-01-2008, 22:50
Nie no kur .. Wszystko byle nie na żółto :< Nie żarcik ;> Fajny styl nie ma co ^^ Pozostaje pogratulować jego autorowi ^^

Arhadus
09-01-2008, 22:51
Ja zacznę od tego abyś nauczył się czytać tematy zanim coś napiszesz. Czy ja napisałem że spędziłem przed tym długie godziny ? Nie. Czy napisałem, że sam go robiłem ? Nie. Jeżeli nie umiesz czytać nie odpowiadaj. Nie przypomina tematyki ? W takim razie niebieski schemat bardziej przypomina ?


Polecam okulary.

Zastanówcie się !

Przepraszam, ale źle przeczytałem. Widzę, że muszę się wreszcie przespać.
Nie napisałem, że tamten był lepszy, ale ten nie jest wcale idealny.

Crazy Banana
09-01-2008, 23:01
Ta łapa z lewej, napis armia podkarpacki ots i tło jak się post pisze za polem tekstowym niezbyt mi się podobają, ale reszta lepsza :P Strasznie mi się z word of worcraft kojarzy, choć sam nie mam tej gry xD

Old Boy
09-01-2008, 23:10
Forum teraz wyglada fenomenalnie, pare poprawek i bedzie rewelacja.

Guest
09-01-2008, 23:14
Można powiedzieć, że zrobiło się takie .. weselsze. Graficzki, zróżnicowanie kolorów.. Dużo lepsze niż stare.

Pozdrawiam.

EsSaY
09-01-2008, 23:19
Muhauhau. xD

Zobaczyłem skina, i odrazu mi się skojażyło z WoWem, czytam komentarze, tam też WoW pisze ;s. Oj nie ładnie Grom, nie ładnie. Pozatym średnio pasuje do tematyki serwa.

. . .

Ale i tak lepszy od starego.

Kaharis
09-01-2008, 23:24
Omg, Grom chciał się postarać a Wy po nim jeździcie ..
Jeśli jesteście tacy mądrzy [a zapewne 3/4 nie jest] to sami zróbcie taki wygląd forum.
Nie potraficie docenić czyjejś pracy..
#topic: Wygląd ładny, tylko ten gościu z WoW'a nie pasuje troche.
Pozdrawiam.

Axen
10-01-2008, 00:28
Nie no trzeba przyznać iż nowe Forum wygląda o wiele lepiej niż poprzednie.
Odwaliliście kawał dobrej roboty:cool:

Oby tak dalej;)

Vamin Knight
10-01-2008, 05:52
nie no SUPER !! bardzo ładna skórka przypomina mi WOW i dobrze nic innego nie wymyśle niż SUPER spoko extra teraz forum jest Pozdro

;]

Ake
10-01-2008, 07:51
Ładnie już pisałem, ale nie mogę avatara załadować :( zamiast pokazać się strona, że przyjęło, to tylko biała strona się pojawia :>

Bysson
10-01-2008, 08:12
A mi sie podoba nowy wyglad forum przypomina nareszcie klimat jakiejs gry a nie zwyklego podrzednego forum :D

DragonQ
10-01-2008, 09:20
Mi też bardzo się nowy wygląd forum podoba.
Ten poprzedni był już taki nudny, że spać mi się chciało do samego oglądania.
No i jeszcze ten klimat...:D
Tak trzymać, jest super!

kajojek
10-01-2008, 09:54
Hmm nowy wyglad mi osobiscie sie strasznie podoba :) wyglada nareszcie jak forum do Tibi a nie do niewiadomo czego ;)
Grom super robota :]

Cineks 2
10-01-2008, 10:13
No,no postaraliście się, ten styl jest zaje***ty macie gust ;)

Mori
10-01-2008, 11:28
No,no postaraliście się, ten styl jest zaje***ty macie gust ;)

co tu jest sie starac odrazu widac ze wyg;ad z wow'a a jak piszesz posta to w tle widac wejscie do miasta krasnoludów "Ironforge"

ale ogolnie moze byc bo dla mnie wow to gra idealna i mozne z niej duzo pomysłow wyciagnac i zrealizowac na APO

Psujek
10-01-2008, 12:49
Genialne , genialne i jeszcze raz GENIALNE !!!

Świetnie zrobione w bardzo fajnym stylu .

Moja ocena do 11+/10 .

Pudzianosek
10-01-2008, 12:58
Wszystko fajnie . . ale przyzwyczailm sie do poprzedniego stylu .. ale podziwiam wasza prace ;] pozdro :p

Amaka
10-01-2008, 13:24
No , no :D
Postaraliście się :D
Gratuluję wreszcie jakiegoś udanego "updejta" xD
A tak nawiasem , to dlaczego wzieliscie tło pisania posta z wejścia do jaskini krasnali? (World of Warcraft).
Pozdro.

Kamor
10-01-2008, 13:34
Noo teraz mozna przyjemnie pisac i czytac Wątki
Wielki puls dla was :)
Bardzo ładnie to wszystko wyglada i pasuje do naszego forum xD
Pozdrawiam

Speed Bolt
10-01-2008, 15:17
Wchodzę se na forum a tu WOW tak mnie zatkało naprawdę teraz wygląda świetnie nie jak na nobski serwer :d

kacpejek
10-01-2008, 15:34
No nie wiem, mi się nie podoba... biały i niebieski były przejrzyste, było wszystko czarne na białym a teraz... coż, może kwestia przyzwyczajenia...

Grom
10-01-2008, 17:03
Nie napisałem, że ja go zrobiłem - po prostu postanowiłem zmienić wygląd forum i mam nadzieję, że mi się to udało.

Lollek
10-01-2008, 17:09
Zajebiste :) Po polsku jest i wogule :P Widze ze sie starasz :)

Rafalek pogromca
10-01-2008, 17:35
Brawo, mi sie podoba ten styl i nie bede wybrzydzal. Brawo Gromq xd

Tyriusz
10-01-2008, 17:35
GromQ ty to jestes Rox Robisz Najlepsze zeczy Dla servera ostatni raz slyszalem ze dalem do armi jakis program i jest mniejsza szansa na Haka ;) a Teraz To i PO POLKU cytuj nawet pisze xD Gz MisQ;)
Aha Mala Edycja Z Postami tez jest Swietnie ;*

Sallen
10-01-2008, 18:59
mMm... :D Fajnie Fajnie!! :)
Wszystko ładne i przejrzyste...
Spolszczone...
Ale jest mały minusik min.WofW :D Troche nie pasuje do forum OTS'a... Ale pozatym cudnie...:eek:

PoZdRo Gromie ;) Reput Leci :p

Kenny
10-01-2008, 19:27
Nowy wygląd jest bardzo fajny, lecz widzę jedno ALE.
Został włączony licznik postów pod Nickiem i Avatarem, a co za tym idzie, spodziewajcie się nabijania bez sensownych postów.
Teraz co niektórzy będą pisać w każdym temacie, nie ważne czy bez sensu czy z sensem, dla nich będzie się liczyła liczba jaka widnieje na ich licznikach.

To samo co do joty chciałem powiedzieć
Wygląd zaje..bisty



CZEKAM NA APO 8.0

Phoenix 3.0
10-01-2008, 19:54
Pisalem w sprawie tych postow do Elvana lecz On powiedzial ze jezeli ktos bedzie nabijal posty zostanie poprostu zbanowany ;]

Topic@

Mi sie bardzo podoba nowy styl tylko mogli by usunac ta informacje o postach...

Ucho666
10-01-2008, 20:09
Wszystko fajnie tylko wywalcie te motywy z WoW'a! Forum o tibi a smierdzi tu WoW'em... :(

mikiel
10-01-2008, 20:19
Mi się bardzo podoba przejrzyste i czytelne.
W końcu wygląda to jak forum do gry tibia , a nie czegoś innego.
Można się przyczepić do tych napisów "Wow" czy jakoś tak , ale jak Grom powiedział spróbuje to zmienić , więc nie ma się czego czepiać.
Hmm.. ten kolor trochę zajaskrawy , i po dłuższym czasie bolą lekko oczy.
Ale wszystko jest dobrze i jest z polszczone i nie pisze "Quote" tylko "Cytuj" i to jest dobre xD
Ogólne wrażenia na forum bardzo dobre, oceniam 9/10 bo można jeszcze poprawić niektóre elementy ,dlatego nie 10.

XENON
12-01-2008, 10:19
a mi się stary o wiele bardziej podobał był biały i przejrzysty proponuje dla tych co wolą ten nowy wygląd zostawić go a ci co stary wolą czyli ja dać na górze przy logowaniu do wyboru stare forum/nowe forum chodzi mi o wygląd zrób tak GROM błagam cię:)

Gasnica69
12-01-2008, 10:35
moim zdaniem to forum przypomina jakąs gre Fantasty; P Lineage 2 Muonline..


zgadzam sie że o czy bolą; ////

no dobra propozycja że by sobie wybierać skórke; D^..^

; D ale tak pozatym to ładnie; D:PP

pozdrawiam

Bulo Michałek
12-01-2008, 13:11
Gz pomyslu Gm'om

@Grom masz racje niektorzy nie umieja czytac
szkoda..;/

Xenis
13-01-2008, 10:38
Gz Grom naprawde teraz jest o wiele lepiej, o wiele przyjemniej sie przeglada forum XD

Sadekkk
13-01-2008, 13:29
Hehe nie no napewno jest lepiej niż było bo kiedyś to totalna nuda a teraz to coś;] hehe APO ma fajne pomysły..:p

Armir Mitrandir
13-01-2008, 14:04
Powiem jedno, z wowa wszystko zerżnięte. Może to kawał dobrej roboty i z pewnością spędziliście nad tym dużo czasu ale co to za pomysł. Jaka tematyka bardziej odpowiadająca tibi. Żal. Po prostu poszliście na łatwiznę. Lepiej by było jakbyście dali screeny z otsa. O to by było coś, ale takie zgapianie to żenada(na szczęście dobrze wykonana(przynajmniej tyle))

Surf Master
13-01-2008, 15:14
Fajne forum teraz można wreszcie na nim posiedzieć gz dobra robota

GladeQ
14-01-2008, 09:30
WofW to jest chyba Word of Warcraft ;] no ale mi to nie przeszkadza ;] Ladne forum i przejzyste ;]

XENON
14-01-2008, 20:05
Błagam was dajcie do wyboru kto woli pomiędzy starą skórką a nową mi osobiście ta się wogóle niepodoba i oczy bolą a tamta jest biała, czysta i przejrzysta, dajcie do wyboru SKÓRKE!!!

***Diex***
14-01-2008, 22:15
#wyżej
To nie skórka tylko layout. Wydaje mi się że da się przyporządkować konkretny layout użytkownikowi, ale nie wiem czy da się dać do wyboru.

#temat
Fajny motyw, szkoda że znaczki WoW'a przy temacie. Zmienić je nie jest zbyt trudno, więc może warto poświęcić te 15-20 min?
PS: Dodajcie jeszcze sygnatury (tylko warto ograniczyć maksymalną ilość pixeli) i będzie super na forum.

Sillmarilien
15-01-2008, 07:49
Wg. mnie tamto było bardziej przejrzyste, niż to, no ale to jest bardziej takie ,,tibijskie" :D Może zostać tak jak jest. Nie mam nic przeciwko wyboru skórek. :cool: I jeszcze jedno.....


Gcemy Sygnatury!!!!!

XENON
15-01-2008, 09:28
Diex da się wybierać layout jak to mówisz widziałem tak już na jednym forum niepamiętam już jakim

wielkiBuch
15-01-2008, 12:28
A co ma WoW do APO :| mogliście jakiegoś fajnego styla zrobić a nie z WoWa brać :|

Zawisza Jul
16-01-2008, 18:34
Jejku, no i co z tego, że to World of Warcraft?! Ważne,że jest ładniejsze, a nie podstawowy wygląd phpbb.... No comment!! Nie karmić trolla na forum APO!!! Gz for Grom:):):):)

Zawisza Jul
17-01-2008, 21:43
Jeden pies jak to wygląda, ważne że jest nowe :D <<<<<<<<<<<<<<<<60znaków>>>>>>>>>>>>>>>>>

Spiryt
21-01-2008, 20:39
Rzal i bul... niewiem kto to "robił" ale ta skorka jest zerznieta z jakiegos forum wowa .... nawet wczesniej na wątkach było napisane wow ... rzal... " nie jest to ten sam wygląd jak na tysiącu innych forach internetowych." Skąd wiesz ... moze nie tylko ty "ukradłes" tą skórke...

znak zapytania
31-01-2008, 18:58
ten nowy wyglad bardzo mi sie podoba swietny styl mam nadzieje ze innym tez sie podoba:)bo widzialem niektore i przyznam ze sie dziwie komu by sie to nie podobalo:eek:

Pani gozdizowa
08-02-2008, 10:00
Witajcie! Założyłem konto na www.armia.toproste.pl i nie wiem jak ściągnąć klienta. Pomóżcie mi :confused::confused::confused::confused::confused:

kubusok
28-04-2008, 17:04
Spiryt naucz się pisać rzal ortografia nie boli xDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDDDD