PDA

View Full Version : The Old Widow OWNED



Lady Lee
05-04-2008, 14:42
Niestety padłem przy samym końcu ale nie szło się w lifefluidować, poszło poprostu combo ale Old Widow padł :)

http://www.speedyshare.com/893955869.html

a tu 2 filmik ale tu już nie padłem :)

http://www.speedyshare.com/714362519.html

@Internet
nie było filmików w tamtych tematach -.- i jak masz tak sie wypowiadać to lepiej wogóle, Twoje tematy może są lepsze ~~Internet Life~~ po prostu tylko się pośmiać ;PP

Weź sie lepiej za słownik a nie za krytykę, Tibia to jest tylko gra więc mogę sobie zrobić kobietę w Tibi, bo według mnie to jest tylko gra i nie odzwierciedla rzeczywistości, po prostu bardziej mi się podobają outfity Kobiety, może i popełniłem błąd, że nie odświeżyłem tamtego tematu ale wole tak popełnić błąd, niż tak jak Ty grać na botach, wystarczy spojrzeć w jakiś z Twoim Tematów i wszystko jasne...

Internet
05-04-2008, 21:48
Omg robiles juz taki temat wiec po co do niego wracac? podniecis sie chcesz czy jak? w tamtym nie bylo komentow? aha wiec tworzysz nowy gz

a wiec 2 rzeczy... odswiez tamten temat wrzucajac tam filmiki.... a nie tworzysz nowy... jako mezczyzne cie srodowisko nie akceptuje ze tworzysz female lady lee ?lool

Internet
06-04-2008, 15:25
Niestety padłem przy samym końcu ale nie szło się w lifefluidować, poszło poprostu combo ale Old Widow padł :)

http://www.speedyshare.com/893955869.html

a tu 2 filmik ale tu już nie padłem :)

http://www.speedyshare.com/714362519.html

@Internet
nie było filmików w tamtych tematach -.- i jak masz tak sie wypowiadać to lepiej wogóle, Twoje tematy może są lepsze ~~Internet Life~~ po prostu tylko się pośmiać ;PP

Weź sie lepiej za słownik a nie za krytykę, Tibia to jest tylko gra więc mogę sobie zrobić kobietę w Tibi, bo według mnie to jest tylko gra i nie odzwierciedla rzeczywistości, po prostu bardziej mi się podobają outfity Kobiety, może i popełniłem błąd, że nie odświeżyłem tamtego tematu ale wole tak popełnić błąd, niż tak jak Ty grać na botach, wystarczy spojrzeć w jakiś z Twoim Tematów i wszystko jasne...

1.suownik?! co ty mi wkrecasz gosciu! pisanie bez polskich liter to nie to samo co analfabetyzm!
2.ZObacz u siebie!
-'Tibi' piszemy przez dwa i na koncu
-'wole' -to cos ma na koncu ę
3.Sry ale mialem tylko 1 temat
4.Wiesz co to kropka i do czego służy? do rozdzielenia zbyt długiego zdania, przejścia do następnej mysli


A więc mam streszczając wszystkie twoje zarzuty

1.Nie wezme słownika bo nie robie błedow tylko pisze bez polskich liter..
2.Miałem tylko 1 temat
3.nie używam krorpek i przecinków to wiem <- w tym spójrz do siebie..

Vanbobel
06-04-2008, 17:10
1.suownik?! co ty mi wkrecasz gosciu! pisanie bez polskich liter to nie to samo co analfabetyzm!
2.ZObacz u siebie!
-'Tibi' piszemy przez dwa i na koncu
-'wole' -to cos ma na koncu ę
3.Sry ale mialem tylko 1 temat
4.Wiesz co to kropka i do czego służy? do rozdzielenia zbyt długiego zdania, przejścia do następnej mysli


A więc mam streszczając wszystkie twoje zarzuty

1.Nie wezme słownika bo nie robie błedow tylko pisze bez polskich liter..
2.Miałem tylko 1 temat
3.nie używam krorpek i przecinków to wiem <- w tym spójrz do siebie..


Rzal mi će qrwa, co ty śe tak wżystkiego cepiasz ??
Mądry sie odezwał, !!!! I pisze sie słownik a nie ''suownik'' przestań grać w tibie tylko idź do szkoły, ale powiedz mamie żeby zamiast opłacać internet nich Ci słownik kupi -.- Popatrz najpierw na siebie a potem komentuj.-.-

Internet
06-04-2008, 17:38
Rzal mi će qrwa, co ty śe tak wżystkiego cepiasz ??
Mądry sie odezwał, !!!! I pisze sie słownik a nie ''suownik'' przestań grać w tibie tylko idź do szkoły, ale powiedz mamie żeby zamiast opłacać internet nich Ci słownik kupi -.- Popatrz najpierw na siebie a potem komentuj.-.-

OMAGAT!!!!!!!!!!!! Ironia.pl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@edit. jak bys nie zauwazyl w dalszym moim poscie napisalem słownik juz bez ironii -.- wiec sie odwal

@edit2. Nie gram na szczescie juz w tibie tylko czekam na kolegow bo mamy partie cs'a ;s

#edit3. Czyli według twojej teori ty tez potrzebujesz 'suownik' napisales tak samo z ironia jak ja wiec WYPIERDALAJ

Elfozord
20-12-2008, 19:18
kto by pomyślał ze to byl kiedyś wyczyn...

Rook.Men.Mariusz.
20-12-2008, 19:30
kto by pomyślał ze to byl kiedyś wyczyn...


Nabijaj te posty tak dalej a bedzięsz sobie nowe konto robił :)