PDA

View Full Version : Jak trafiłeś na APO?



Strony : [1] 2

Vonozaurus
21-05-2008, 00:54
Chciałbym Was zapytać jak się tutaj znaleźliście. Jest to pytanie, które pewnie wiele osób nurtuje, jak i mnie również ;). Prosiłbym grono moderatorów, aby też się tutaj wypowiedzieli ;).

Każdy bezsensowny post będzie zgłaszany do moderatorów, którzy są aktualnie na forum.

@
Znalazłem się tutaj przypadkowo... Szukałem czegoś nowego, widziałem Armie na ots.pl. Zadziwiła mnie ilość użytkowników online. Mapa była dość dobra, z czasem się rozrastała... Moja postać jest dość stara, ale nigdy mnie expienie nie kręciło. Na początku poznałem Essaya... Jest to w sumie jedyna osoba, z którą można spokojnie porozmawiać ;) Co prawda jest młody, ale w głowie ma więcej niż reszta dzieci na tym forum i otsie ^^... To by było na tyle ;). Tak, tak, pozdro Essay ;P.

Busst
21-05-2008, 02:11
Trafiłem tutaj poprzez kolegę, 2 miesiące po rozpoczęciu działalności serwera.
Na początku gra była przyjemnością, jednak z biegiem czasu stawała się coraz bardziej uciążliwa.
Dlaczego uciążliwa? Dlatego, że przybywało coraz więcej tych złych graczy, czyli tzw. noobów.
Jednak pozostał sentyment do "starej" Armii.
Pozostanę tutaj tak długo, jak będzie to możliwe.
Jedno małe marzenie już się spełniło, czyli zostałem Moderatorem forum APO.
Teraz pozostało tylko to, czego chciałby spróbować każdy gracz APO, pozycja Tutora bądź GM'a. :cool:
Cóż... Nadzieja matką głupich.

User
21-05-2008, 10:57
Data :
25.09.05r

Chyba szukałem Ots'a na którym mógł bym zmarnować większość swoich wolnych chwil bo nic lepszego nie było do roboty niż siedzieć przed komputerem i grać w coś przypominającego Mario z tym, że w lewą stronę też da radę iść..
Spytałem się kolegi czy nie zna żadnej strony z Ots'ami, podał mi 2 linki :


1. www.ots.pl
2. www.otservlist.org


Pierwsze co zrobiłem to wszedłem na 1 podaną przez niego stronę była nią ots.pl i tam zauważyłem istnienie 'Podkarpacki Ots v7.6' nie zastanawiając się długo postanowiłem spróbować swoich sił i zacząć grać...

Tetti
21-05-2008, 18:09
Data: 21.02.2006r (noobem byłem xD)
Braciak pochwalił mi sie że ma fajnego OTS'a poszedłem do niego popatrzyłem jak gra spodobało mi sie stworzyłem chara i duużo potem grałem nie chwale sie jaki miałem lvl bo to teraz nieistotne.
Na old forum zarejestrowałem sie 15.04.2006 (Gurbiel) po czym dostałem bana (jak noob to noob na maxa) miałem chwile przerwy, zrobiłem new konto 28.06.2006 które jest do teraz ale zapomniałem hasła i sie wbić nie moge (nick: Baka)

PacxKnight
21-05-2008, 18:18
Kij wi, kiedy. Wiem, że wtedy DarkTower (Ś.P) server padał powoli, jedyny, który mógł konkurowac z APO w tamtych czasach, zatem musiał zmienic serv i padło na ten. :P
Nie żałuje, bo poznałem tu fajnych ludzi.

Crayon
21-05-2008, 18:20
Wpisałem 'OTS' w Google.pl, wszedłem na otserverlist czy jakoś tak i wybrałem ten najbardziej popularny ^.-

TyMiaN
21-05-2008, 18:52
A ja w Sobotę 17 Maja dołączyłem w sumie, to kolega mi go polecił bo on sam, tu też gra. W niecałe 2 dni wbiłem 61 lvl wiem, że to nie wyczyn no ale jak na początkującego.

Oxidosiss
21-05-2008, 19:00
Nie pamiętam dobrze kiedy, ale już dosyć dawno, trafiłem tutaj poprzez kuzyna :P
Wieki póżniej zaczęłem grać na rl gdzie poznałem Essaya ( Pozdro piczko )

>Pan Jan<
21-05-2008, 19:01
Widzialem ten serwer jak był nowiuśki, ale myslalem pewnie nastepne gowno co postoi pare dni i padnie dlatego nawet nie zakladalem konta. Po jakims półtora roku wchodze na ots.pl a tam dalej APO. Mowie sobie a co mi tam założę konto i zobacze. Wbilem ten 15 lvl, zobaczylem ludzi na Mainie~ postalem pod depo i mowie sobie niestety nie bede tu gral z uwagi na ludzi ktorzy na nim graja :) Po jakichś 2 msc wbilem znowu na APO i gram do dzis. Obecnie gram tutaj kolo 1.5 msc :)

A wiec o APO dowiedzialem sie z ots.pl.

Jadem toots
21-05-2008, 19:40
Kiedyś(21,03,06) grałem moim sóper kól harem na rl 13 knight xD. i mój kolega napisał: Ej...chcesz zagrać na fajnym OTS? Ja jako noob ppowiedziałem, że nie znam się na programowaniu itp. Wtedy wytłumaczył mi jak to działa, IP Chnagery itp. Weszłem na stronkę APO (wtedy stara strona jeszcze była) założyłem konto (my 1st char ziom beliara aktualnie 80~ ms ;p skutki rs po wprowadzeniu PvP XD). Konto mam do teraz, ale nie gram raczej w tibię, wchodzę raz na tydzień żeby nie skasowali konta.

Na forum początek miałem 14,06,06. Było to stare forum, czarna skórka jeszcze była xD
Potem na nowym forum Wrangler a teraz Jadem tóts

Guildmage
21-05-2008, 20:56
Ja tutaj zawitałem dwa lata temu coś przed wakacjami jak jeszcze sie podniecali ze Neko (1owner) wbil 600 xD

a tak bardziej szczegółowo to znudzila nam sie w klasie gra na Rl z kolegami postanowilismy wbic na OTS jakis na poczatku na spisie serwerów szukalismy serwera (OTS) :D <lol2> noobownia totalna:D no i pierwsza postać Donn Yakuza (chyba jakos tak) wbilem sobie 150EK pozniej Avell HEstia (400ms) no i Guildmage (615ED) którego przepuściłem nie wiem jak nawet xDD ogólnie stare apo rox bo teraz sie n ie oplaca grac gdzie na serwerze jest ponad 30 osób ponad 1klvl :D xD

Rikus
21-05-2008, 21:22
Ja na początku grałem na rl ale kumpel z klasy przekabacił mnie na ten server i od tego się zaczeło :D:D:D:D

Mikiel Żałosny Ogryzek
21-05-2008, 22:13
Był Maj 2006 : ddd Przyjechał do mnie kuzyn i przyniósł IP servera , swojego kolegi , który jak się okazało nie działał :d No to wbijamy na tibia.org.pl-> Open Tibia Server i widzimy na I miejscu APO. No to mówie wbijmy może będzie fajny xD Pamietam jak się jarałem jak an 60 lvl zabiłem hero d: ] Kox

Xantiz
21-05-2008, 23:15
To był chyba pażdziernik grudzień 2006 po 2 miesiąchach grania na rl (zaczołem w pażdzierniku 2006) w szatni przed wf-em usłyszałem jak koledzy rozmawiają o tym że dzisiaj idą na jakieś demon lordy .To ja odrazu w zdzwienie co to ten demon lordy. Moje ździwienie jeszcze bardziej wzrosło gdy usłyszałem o jakichś pokoiach z trainerami w których się skilluje. To wyskakuje do kolegów z tekstem ,,Gdzie wy gracie co to za serwer ??"
Powiedzieli mi tylko nazwe Armia Podkarpacki OTS. Niestety nikt nie chciał mi powiedzieć jak się tam zalogować gdyż była to wielka tajemnica w mieście.
Po około tygodniu czekania jeden z kumpli (Pzdr Rase Aberi) zdradził mi jak połączyć się z tym serwerem. Miałem się nie ujawniać że tam gram myśle dobra co mi tam. Pamiętam że 15 lvl biłem chyba 4 dni (teraz dla większości to masakrycznie długo). Pierwszy char Piotrek of armia wbiłem 86 lvl i chciałem zrobić sobie rookslayera, lecz był jeden hmm wałek okazało się że nie wiem jak zrobić nową postać na tym samym koncie więc zrobiłem nowe (wbiłem 61 lvl rook). Zakupiłem swój pierwszy pacc i cieszyłem się grą.

!!sQaua!!
22-05-2008, 08:32
Ja się tu znalazłem przez kolege na początku wakacji ubiegłego roku. Wbiłem 20 lvli i mi się znudziło. Wróciłem kilka tygodni potem jak mój ulubiony ots padł. Potem grałem już normalnie.

Pallseka
22-05-2008, 09:05
Hmmm trafiłem na APO około 2 lata temu przez pitka knighta(Elendrill).
Miałem tu dwie postacie Arinosos(1-419) i Pallseka(1-946...).

Sea Ranger
22-05-2008, 13:11
Ja trafiłem tu ponad rok temu. Koledzy namawiali mnie żebym zagrał w tibie na RL, wbiłem 16 lvl paladynem który miał serpent sworda i zacząłem padać jak pies od ludzi i mi się znudziło monotonne odrabianie lvla. Dałem sobie spokój na jakiś miesiąć aż kumpel znalazł APO i mi truł żebym zagrał. Stworzyłem sobie Sea Ranger'a i gram.

Tre Cool
22-05-2008, 13:29
Kumpel padl na rl i powiedział 'pier**** ide na Otsa, choc tak cool jest'...
No i jestem...

Wrona
22-05-2008, 14:21
Kiedyś rozmowa z kolegą:
-dawaj gramy w tibie
- ok, ale na jakimś ots
-google.pl ==> ots

I tak zacząłem tu grę :) Pamiętam, 1 raz padłem na respie koło City, na gorze była hydra, i to na niej padłem, dalej jakieś mooby i zejście na dół do behemota i questu na 1cc.. :) Miło wspominam te czasy. Pamiętam mialem 100lvl i wykonałem solo dhq a mój kolega miał wtedy 20, po czym przestałem grać przez jakiś czas, następnie zacząłem, wbiłem 140 i znowu przerwa. Po kilku miesiącach wbiłem 250lvl, mój kolega który mial wtedy 20, miał już 500+ ^^ po czym sprzedałem postać za drobniaki :) i już nie gram :D

Cimek
22-05-2008, 15:34
Połowa z was tutaj twierdzi ,że niby gracie od 2006 roku -.-' To niby jest prawda ?? Kto wie .. Ja zacząłem grać kiedy mi się znudziła RL tibia to grałem z kolegami na APO i było fajnie bo na serwerze grało 200 osób a nie 700 :eek: I nie było tyle noobów -.-' Była jakaś przyjemnośc z gry ;/

lukasz mistrsz
22-05-2008, 15:42
Przygode z APO zacząłem jakiś rok temu. Kolega namówił mnie do gry na tym serwerze. Początkowo nie widziałem żadnych rewelacji, jednak w miarę z wzrostem poziomu gra stawała się bardziej "atrakcyjna". Aktualnie nie gram, i w najbliższym czasie nie zamierzam zacząć.

.Bart.
22-05-2008, 17:02
I tak zacząłem tu grę :) Pamiętam, 1 raz padłem na respie koło City, na gorze była hydra, i to na niej padłem, dalej jakieś mooby i zejście na dół do behemota i questu na 1cc.. :)
Ten quest był na 2cc ; p

@topic
Jak to przystało często siedziałem u kumpla i graliśmy na rl, albo odwrotnie. Wtedy przychodzi nasz kumpel, jego sąsiad i zaczyna gadać o OTS ja wiedziałem co to jest, ale kumpel nie, bo wtedy wszyscy jechali na rl ;d To on siada na kompa, sciąga IP changera i wchodzi na swojego chara, miał wtedy coś koło 40 levela, cruz helmet, crown armor, crown legs, bohy, 10cc w depo i prota który miał 85+ level. To my podjarani na maxa, kolega zaczyna robić chara, ja lece do kawiarenki, bo akurat nie miałem neta i się zaczeło : p na rooku odkrywałem mapę i wpadłem na berserki, straciłem wtedy jakieś śmieci bp i 2k, myślałem, że to bardzo dużo :d. W pierwszy dzień wbiłem 19 level. Na OTS'ie jestem od 2005 roku. Kiedyś tutaj grało z 30 moich rl kumpli, a teraz? -.- xddd pamięta ktoś Viskovleen, Krastek, Pisior, lolz, Mati Ots, Artek II albo KuBaZ ? : o

Na starym forum zarejestrowałem się:

Dołączył: 02 Maj 2006

Rybka
25-05-2008, 10:00
Zaczełem gre 1,5 roku kolega mi go polecił więc spróbowałem : )

kicek7
25-05-2008, 17:52
Ja dowiedzialem się od kolegi (byłego).Znudzila mi sie realna tibia . Gram od 02.05.07 . Miałem krótką przerwe pół roku.

Kapitan Alkohol
26-05-2008, 22:54
Ja trafiłem przez kolegów mozna tak powiedziec :) mówili żebym grał na apo a nie na rl tibi wiec zaczolem , najpierw miałem 150+ rp ale hacket :( , puzniej nie grałem a teraz powruciłem inną postacia :D ;p

Tynix
11-06-2008, 18:53
Moja przygoda z tibią zaczęła sie tak:
Leżałem w szpitalu,z i przyjechał tu chłopak lat chyba ( dokładnie nie pamiętam) 15 i ściągnął jakąś grę, po czym ją zainstalował, ta gra ogromnie mnie zaciekawiła, więc sie go pytam co to za gra, na co on mi odpowiada: Tibia. Jak już wróciłem do domu zacząłem w nią grać( wtedy grałem na RL Tibii, i byłem totalnym newbie :p) Wbiłem 15 lvl Sorca i 13 Paladyna.Już zaczynałem rozumieć zasady tej gry, i wiedziałem już jak i gdzie najszybciej expić.Lecz pewnego dnia mój brat wrócił ze szkoły i mi mówi że jego kumple grają w tą samą grę co ja, ale na innym serwerze.To sie go pytam gdzie grają a on: Armia Podkarpacki OTS. No to tak z ciekawości odpaliłem i siedziałem coś około 14 miesięcy na tym serwerze.Jednak skończyłem z tym serwerem.Z jednej głównej przyczyny:Serwer z czasem sie rozrastał a jego liczba graczy powiększała się, szkoda tylko że zwiększała sie liczba noobów i innych "dzieci tibii" co za parę cc zrobią wszystko. Choć już jestem tylko na forum, to nigdy nie zapomnę gry na tym serwerze. To tyle ;P

Gamrook
11-06-2008, 19:06
@up
Ciekawa przygoda ;P Ja mam trochę krutszą:
@topic
Pierwszy raz na APO grałem rok temu czyli wtedy kiedy był największy lvl czyli Hedson 100lvl (około) i dopiero kiedy wyszły nowe domki te na terenie dla pacc kolo rzeźnika to tamtych nie było akurat po wbiciu 60lvl był utpade ^^ mogę sie mylić ale dokładnie nie pamiętam. Potem zapomniałem passów emaila itp. Więc przestałem grać ale że mi sie trochę nudzi to zacząłem grać znowu :P

The End

Creatives
11-06-2008, 19:09
A ja jakieś 3 lata temu szukalem otsow na www.ots.pl i zobaczylem ze na tym gra najwiecej osob no to sie zalogowalem na niego wbilem 4 lvl w jakies 5 minut i sie podniecilem to zaczalem grac :)

Heroes Rooker
11-06-2008, 20:36
Jeśli chodzi o mnie gram tu od lutego 2007 roku...
Ta postać Heroes Rooker mam z stycznia 2008 roku
Hmm wbiłem 55 lvl.Teraz mam dużo kumpli jak i przyjaciół , ogólnie
Gamrook , Love Leady , Nolia (jak miała 170) , Marik Power (96 lvl) , Yooz (78)
Hehe wtedy zaliczyłem jekieś kilka trapów...

Żałosny Ogórek
11-06-2008, 21:33
Moze to głupio brzmi, ale przyleciałem z Marsa ;/.
A tak na serio, to przez kolege który ma nick "Wariacik"

New Tasman
11-06-2008, 22:32
Ja się znalazłem na apo całkowicie przypadkowo... weszłem w google... wpisałem ots i znalazłem apo :)... automatycznie po przeczytaniu lognełem i zaczęła się moja przygoda

Alpacz
19-06-2008, 22:07
To tak kupel grał na tym otsie mial 25 lvl drugi kumpel mial 87 lvl wiec chciałem se z nimi pograć a ten drugi kumpel juz mu sie znudzilo i mi selnął postac (wtedy jeszcze nie mozna bylo zmieniac hasła :D) i tak zacząłem w to grać ;P

Jan
19-06-2008, 22:40
A mnie również namówił kolega. Miałem wtedy 16 lat i przyszedłem do niego. On miał wtedy 12 lvl na rooku i wtedy bardzo łatwo było Valkirie zabić na low lvlu. Pokazał mi jakie tu są ceny, a ja wtedy byłem noobem i myślałem, że to oddzielny serv rl tibi z niższymi cenami i zacząłem grać. Było mi ciężko, ale byłem cierpliwy, wbiłem 80lvl na Hero i zacząłem tłuc Hydry/Behe Janem. Na 100 zaatakowałem demona i ubiłem go. Pamiętam jak na 150lvlu chodziłem po DLach, a Neko podpieprzał mi je (first owner, utrzymujemy kontakty do dziś, bo zakumplowaliśmy się) to były czasy.. best potwór Queen tylko na najazdach, a teraz Dracule, Flubby, MSy.. Szkoda:/

Lijo
20-06-2008, 10:50
Kij wi, kiedy. Wiem, że wtedy DarkTower (Ś.P) server padał powoli, jedyny, który mógł konkurowac z APO w tamtych czasach, zatem musiał zmienic serv i padło na ten. :P
Nie żałuje, bo poznałem tu fajnych ludzi.

Grałeś na DT? Podawaj pod jakim nickiem! Również tam grałem i również bo jego upadku przeniosłem się na APO. Był to gdzieś maj, 2006 roku. ;>

Pontius
20-06-2008, 14:24
Postanowilem z kolega poszukac otsow, zadnego rpg co malo osob nie bylo. Zobaczylismy otsa na 1 miejscu "Armia Podkarpacki Ots" Gralo chyba z 300-400 osob to bylo rok temu :) Neko mial wtedy 800+ - lvl i wtedy bylo go trudno zobaczyc xD Pamietam jaralem sie jak Zajac sorc pod depo stal ;p jeden z najwiekszych lvli wtedy :D Ogolnie jestem w chuj zadowolony ze gralem tu tyle czasu i poznalem zajebistych ludzi ;] Narazie mam przerwe bo z neo nie racza przyjechac i zalozyc o,O

Elo ludzi co poznalem:
-kizzia mizzia <3
-arcon shooter <3
-gomez
-ave nithersson
-citko (pomagales mi jak miales 250 lvl ;p)
-old pawlik sorc
-dassy
-deez <3
-raster knight
-master anestis
-blinder knight
-boret
-thauron
-malahada astin <3
Bylo bardzo wiele elo osob ale nie gralem juz tyle czasu to pozapominalem polowe ;((

LOVE APO <3333333 NAJLEPSZY OTS NA JAKIM ***** GRALEM !!

Major 997
20-06-2008, 18:12
wrzesien 2006 roku...jade do kuzyna ......najpierw gramy na rl mielismy 11 lvl slabe eq....zara przyszedl jego kumpel pokazal nam ots....mial 30+lvl na apo....gdy zobaczylem bohy w eq odrazu zachcialo sie grac,,,wydawalo sie ze bedziemy potega bo to przeciez 30 lvl....do 130 +lvla expilem na orc fortess....gdy dowiedzialem sie o quescie na 3 cc gdy wchodzi sie na main ocipialem....pozniej dolaczylem do KRS....pod dp potega byly LISy...rilisek kliczek etc

Hokage I
20-06-2008, 18:38
Jak większość użytkowników 4um przygodę z tą grą zacząłem na RL Tibii (w tym roku minie około 5 lat). Na początku mówiłem, że to żałosna gra, co to za grafika itd. ale po jakimś czasie mnie wciągnęła... . Grałem na około 20 serwerach (poczynając od Antici, kończąc na Thorii.) Na kilku postaciach miałem hacka, na 1 zapomniałem passów... . W końcu znudził mnie rl... . Zacząłem szukać OTSów. Na początku grałem na OTSach po 30-100 osób (Kormoran itd.) Raz grałem na Xamashu, ale szybko mi się znudził. W końcu mój kolega namówił mnie na APO (był wtedy 1 w statystykach na ots.pl) (Pzdr Dassiu :P). Zacząłem grać z moim kolegą (Elite Piootrek, Johny Jag Jonson a później Adas Knight Wielki.) Bardzo spodobał mi się ten OTS. Pozdrawiam Wszystkich grających i nie grających, lecz siedzących na 4um :).

Lu$hOoOoOfy Cineq
20-06-2008, 18:53
...
A czy przypadkiem KRS powstało jakoś tak potem po rozpadzie LIS'ów? Bo wtedy z tego co pamiętam było DC (drako chójek w nim) i LIS. : d

Elite_Arweq
21-06-2008, 08:56
Wiec tak:
1. Zobaczylem na ots.pl najpopularniejszego otsa
2.Duzo osob z mojego misata gralo w tibie na real i na armi
3.Kolega mnie na mowil i kuzyn. :p

Quester
21-06-2008, 09:14
Nie pamiętam dokładnie ale to było chyba 2006r.
Szukałem ots'a i znalazłem tego, wbiłem 60 lvl i mi sie znudziło.
Rok później mój kolega zaczął grać na APO.
I od wtedy grałem tylko na APO.
Pozdrawiam.

Major 997
21-06-2008, 09:30
A czy przypadkiem KRS powstało jakoś tak potem po rozpadzie LIS'ów? Bo wtedy z tego co pamiętam było DC (drako chójek w nim) i LIS. : d

mozliwe ....mozliwe......;p
ale wiem ze bylo zajebiscie..expilem sobie na orshach na ev ...a zaraz update i gm wprowadza mega manasy to byl dopiero szok ;]

Knight Xed
24-06-2008, 09:18
Trafiłem tutaj, bo znudzil mi sie xamash. zal xamasha w ch** klonowac mozna itp w dodatku mnie wkurwili tak jakies trzy miechy temu ze zrobili non-pvp zal -.- poprostu zal. Wiec postanowilem ze zaczne grac tutaj :)

Tak to wszystko sie zaczelo.. :)

Juman
24-06-2008, 12:38
Ponad rok temu. Gdy wszyscy kumple grali na rl lub dblots, postanowilem sie wybic z tlumu i przez przypadek trafilem na APO. Znalazlem serwer chyba na ots.pl ale nie jestem pewien. I tak sie zaczelo. Na starcie pomogl mi Dede Lionheart, ktory pokazal mi ots'a z innej strony. Dostalem od kogos na start mpa. Nie wiedzialem co z tym zrobic. Trzymalem w depo i balem sie zaloyc. Dopiero po czasie poznalem innych. Najpierw "Ziomusia Druida". Dzieki niemu poznalem Cinqow i innych: Citka, Denemixa, Kasiczke i wielu innych. Z czasem, gdy level zaczal rosnac spotkalem Poznaniaka, Slawoja i takze wiele innych osob miedzy innymi Acarne. Po wbijciu ~350 levela rzucilem APO. Wiecej czasu spedzalem na GC niz expiac... Ale to i tak nie ma znaczenia. Wazne ze powrocilem i gram na nowo :>

Mc Juri
27-06-2008, 10:15
ja tu trafiłem przez mojego kolegę zaczołem grać 1rok temu miałem 599ek i mnie hakli i zaczołem 2 miechy temu zagrac se druidem i mam teraz 285 ed xD

Lisek Chytruseq
27-06-2008, 10:39
No wiec tak Xd gram w tibie od 5 lat ;] na Realu na poczatku udalo mi sie wbic maksymalny level 14 [zal] Xd . Kumpel powiedzial mi ze istnieja otsy , zaczelismy grac na jakims otsie ktory sie rozpadl po miesiacu . On wrocil na globa a ja zaczalem szukac stabilnego servera ^ . ots.pl ta strona mi powiedziala wszystko. Na apo gram od 2 lat z niewielkimi przerwami 1 konto sprzedalem ;) Teraz gram pod tym nickiem

xxXTibiomanxxX
27-06-2008, 10:43
Po prostu na poczatku gralem w RL tibie...
Potem kumple polecili mi APO , wszyscy na tym grali
No i ja tez sie przerzucilem na tego super OTSA .
I gra podobala sie bardziej i bardziej i bardziej xD

Granis
30-06-2008, 07:30
W tibie gram od grudnia 2003, gdy to kuzyn na sylwestra pokazał mi tą grę. Na rl grałem do 2006. Zacząłem grać na ots'ach, lecz szybko mi się znudziły. Znalazłem jeden fajny podkarpacki :). Grałem nas nim i osiągnąłem 301 lvl. Przestałem grać i po roku znowu osiągnąłem 293. I gram teraz. Więc można powiedzieć, że grałem na podkarpackim około 1,5/2 roku/lat. Pamiętam także, gdy neko wbił 1000 lvl. Było chyba 10 tematów o tym :)

POŁA
30-06-2008, 10:43
Ja trafiłem na APO dzięki kumplowi ATTICUSOWI III old ownerem od 1lvl on grał do 230lvl+ ale stwierdził że mu się nie chce grac i itemki wyj.. do wody on jest spx bo to kumpel RL:cool:

MirmilloxD
30-06-2008, 10:47
Ja trafiłem na APO dzięki kumpla wszyscy opowiadali jak lvl maja itp wiec zalozylem sobie konto i gram:D:D

Bondi
30-06-2008, 11:07
Moja przygoda z APO rozpoczęła się z dniem, gdy znudziły mi sie ots'y x99999 z uptimem 30% i z lagami :P Buuum i tak zacząłem grać na APO po dzisiejszy dzień :P

Baku
03-07-2008, 10:17
Hym...Jak ja trafiłem na apo...To było tak...

Gdzieś rok temu Szukałem sobie ots'ów i tak sobie patrzę i widzę "Armia Podkarpacki Ots" , tak mnie zdziwiło...i Szukałem stronki xd Zajęło mi to z 2 dni :d Znalazłem stronkę , zrobiłem postać i myślałem to jedziemy :d Ale zanim zacząłem grać to ip changer i tibia...ok...loguję się...i gram ;)

Potem zacząłem zachęcać kumpli żeby grali na apo ;P Jeden mnie cały czas nudził , że go "pekerzy" leją xd

Miałem postać --- Ancient Hero[0-115] - lecz hack , konto i e-mail pass zmienione i postać została usunięta.
Obecna postać---Bakus Mielec[0-100]- i będzie większy...

Wielki Meteor
09-07-2008, 18:02
Po prostu - nudziłem się któregoś dnia na początku zeszłorocznych wakacji (a może przed nimi jeszcze) i naszła mnie ochota żeby pograć w tibię. Ale RL mnie nie pociągał, więc wszedłem na jakąś stronkę z OTSami i wybrałem najwyżej punktowanego.

Grałem przez całe wakacje; wbiłem 240lvl MSem i nie-pamiętam który rookstayerem (chyba 50-coś). Jak zaczęła się szkoła, to przestałem, zapomniałem, usunęło mi postacie :( Teraz gram znowu :D

Silkroad
21-07-2008, 13:37
Trafiłem na Apo od kolegi. powiedział mi żę tu jest super i że jest exp x5 to odrazu wbiłem zrobiłem hara i grałem od początku 07 ;]

Kamil CBA
22-07-2008, 13:50
Ja też od kolegi powiedział mi je że sie zdobywa szybciej level itp. I tak to sie zaczeło.

Drako o.o
22-07-2008, 13:57
w styczniu 2006 nudzilem sie, bo padlem na rl za to ze nie mialem szacunku do kolegi najwyzszego lvla p.a sux


apo nie bylo na 1 miejscu tak jakos wyszlo ze wyszukalem
podniecilem sie bardzo i zagralem

ale zobaczylem takiego buca barta i jakos jakos ;/ / ////

Kamashi
22-07-2008, 14:09
Ja dawno temu wpadłem na APO, kumpel podał ip i wbiłem:p Pamiętam jak Neko, Tyrantur i Pako expili na OTS kingach, wtedy była zabawa dopiero xD i jeszcze pamiętam jak kumpel odkrył buga w mieście, jak się schodziło exani hur "down z balkonu do domku :D ale szkoda, że można było stać na jednej kratce;P

tedziq08
27-07-2008, 11:49
Ja trafiłem tak że chciałem zagrać na ots i nie wiedziałem jak. Znalazłem strone o ile sie nie mylę www.ots.pl i dowidziałem się jak zagrać. Pierwszym ots w tabeli bylo apo wiec wchodze biore ip i zakladam konto było to jakos w 2005 roku.

Kornas Pall
27-07-2008, 17:38
Hehe , ja na Youtube ogladalem filmiki z OTS-ow i zaciekawil mnie
Czarny Lucyfer .fajne filmiki mial xD
Dzieki Chir , dzieki Tobie gram na APO do dzis :P

Adzik
04-08-2008, 11:37
Apo??? hmm... Najpierw RL, kilka zgonow ;p glupie raty :D i na Apo ale nie sam tylko przez kolege ;p

Verrier 2.0
04-08-2008, 12:04
O APO dowidziałem się od kolegi. Pamiętam te czasy kiedy Jazin miał największy level ... Ehh .. Wtedy było zajebiś**e

Tracek
18-08-2008, 21:25
Gdy znalazłem na google APO to się bardzo ucieszyłem bo dowiedziałem się tam na forum jak się w ogóle na otsach no to założyłem postać i byłem tak niesamowicie ucieszony że w 20min na rooku miałem 5 lvl ^^
Gdy grałem na mainie to tylko z sd waliłem heh to były czasy ;(

Kanii
18-08-2008, 21:32
Ja dowiedziałem się od kolegi, że istnieje taki ots próbowałem się zarejestrować ale zawsze coś nie wychodziło więc kumpel dał mi swoją postać i tak zaczeła sie moja podróż z APO.Drako mial wtedy 350lvl był to najwiekrzy lvl na ots i PACC był za free.

MasterQ
18-08-2008, 21:59
Ja na APO trafiłem około 2 lata temu ;o
Dowiedziałem się od kumpla, Predzia (grał na APO dawnoo temu ) no i zacząłem grać.
Po 2 latach mi sie to znudziło, sprzedałem chara i czasem wpadam an forum ;p
To by było na tyle, pzdr.

Doktor miszczó
18-08-2008, 22:01
Przyleciałem z Marsa a tak naprawde, ten server odkrył kolega Piotrus nick w grze wariacik ;D Zaczeli tam grac tzn Piotrus Osa The Knight i jeszcze pare innych osob, to ja tez sie wbilem, bardzo mi sie podobalo poniewaz byly wszystkie czary dostepne xddd

Nakomi takahata
18-08-2008, 22:07
Trafilem na APo za pomoca kolegi ktory mni namowil na gre na tym servie.Z gory mu Dziekuje Pozdro Adamek

Bakus Noize
14-09-2008, 19:51
Trafiłem na apo dzięki mojemu najlepszemu kumplowi.To on pokazał mi otsy itp xD Spodobało mi się apo i jakoś jestem tu do dziś.

Wielkie dzięki Kornas Pall ;p

Rubin
16-09-2008, 22:32
J gralem wczesniej na rl xxlvl kumpel z klasy mowi ze gra w tibie i ze ma jakies cc bardzo mnie to zaciekawilo ... wyslal mi linka

BroxiQ
19-10-2008, 14:41
Zacząłem tu grać 2 lata temu. Apo polecił mi kumpel z rl który grał tu jeszcze wcześniej :) Miał 30 sorka xD

Tod
19-10-2008, 15:12
Ja na apo trafilem dzieki koledze który mial tu 100knighta<stare czasy> powiedzial mi o podkarpackim otsie to odrazu zrobilem postac i zaczolem grac spoodobalo mi sie tu ale teraz duzo nobow itp:mad:

Master Sio
19-10-2008, 15:29
2006 wrzesień kolega mówi mi , że apo to nalperzy OTS. To sprawdziłem wbiłem 40 lvl i skillowanko sie zaczelo puzniej doszedł pacc i granie po 10 lvli dziennie to była normalka.Wakacjie przerwa puzniej znowu expienie. A teraz nie gram żal mi tego serwera niech go w końcu wyłączą plax palx

Jasium
24-10-2008, 22:26
Ja na APO trafilem pól roku temu kiedys mojego kolege wciongnoł kolega potem i mnie w to bagno wciongnieto poznalem fajnych ludzi i jeszcze troche na apo popykam gram tu pol roku i moj osiag 168 rp cóż wiekszość czasu gadam z kolegami i exp wolno idzie.

Ernim
14-11-2008, 23:51
O to bylo dosc dawno pierwsz postac jaka zrobilem byl Heross xD po wbiciu 8lvl niechcialo mi sie dozyc na rooku do 15 wiec przenioslem sie na inny ots i tak wedrowalem az wrescie z nudow zrobilem nowa postac Korn i wbilem nia 0-100lvl znudzil mi sie knight wiec nabilem rs i usunelem postac i zrobilem sobie Ernima 0-215 i wciaz rosnie o reszcie postaci niebede opowiadla bo nie o to tu chodzi.

Brave
15-11-2008, 00:06
Moje początki z tibią zaczęły się na Global ;p gdy mnie hackneli miałem przerwę tak z rok ;] A poźniej mój kolega pokazał mi tego ots ;D daty wam nie powiem bo nie wiem xD
Pozdro

Wiele Miałem Kont
15-11-2008, 00:28
Na globalu ktoś mnie namówił, ale gdyby ktokolwiek z rl dziś próbował mnie namówić usłyszał by odp: "spier*****" lub "poje**** Cię?"...

Tibia jest do bani...

Lord Nightwish
20-11-2008, 16:13
mi o tym OTSie powiedział kolega z klasy i tak sie zaczęła przygoda z APO, pozdro

Annusia
29-11-2008, 17:37
Kolega wprowadził mnie w środowisko real tibii. Tamta co prawda wciągnęła mnie ale nie rajcowało mnie ciągłe padanie, utrata skilli, levela. Dostałam przypadkowo linka do armia.toproste i zaczęłam grać. Po prostu, bez żadnego głębszego przesłania grałam w wolnych chwilach. Maniaczenie nie dla mnie, wolę cieszyć się małymi osiągnięciami.

Pozdro Anka

gupi sempacz <3
29-11-2008, 18:02
gralismy paczka, pomagadalismy sobie itp
wbili 100~poziom
odechcialo im sie
zostalem sam. ;p

Wnoras
29-11-2008, 23:28
Ja ten teges, dowiedziałem się o APO od kolegi. Potem zaczęłem grać skończyłem, zaczęłem, skończyłem tak chyba z 5 razy :D:D
Moje chary:
Wnoras Druid (88) - usunięty
Wnorek Rook (palladyn :130+) - usunięty
Wnorus Knight (Knight: 155) - usunięty
Wnoras (Knight: 115) - aktualnie nim gram

Muflon
30-11-2008, 00:15
O apo sie dowiedziałem od skocia wczesniej w ogóle w tibie nie grałem.

Sillmarilien
30-11-2008, 09:59
O APO dowiedziałem się od kumpla... :cool:

.......................

~GrulixBaned
30-11-2008, 10:02
Wbiłem tutaj prawie 3 lata temu. Kolega w gimnazjum powiedział, że znalazł zajebistego ots to było Apo. Aktualnie on nie gra.

Jaros Jaroz Jaro
30-11-2008, 10:08
Apo było pierwszym otsem jakim poznałem,dzięki koledze... podał mi dane i zaczołem grać... zaczołem tu grać bo wszystko tak szybko i ładnie szło...

Te stare czasy.....=\

Brutus Axe
02-12-2008, 20:37
ja dzięki kumplowi ale to już dawnoo było wtedy jeszcze newbie ^^ i pamiętam że zawsze chciałem axe skillać a na rl sworda wybierałem niewiem czemu i zmaściłem bo na apo axe najgorsze ;/ (teraz skillam club)

Plener123
12-12-2008, 19:36
Hmm na APO jestem bodajże 2,5 roku ;o
Trafiłem tutaj przez kolegę,z którym szukałem dobrego OTS'a.
No i tak znaleźliśmy APO :)
Pozdrawiam!

Ase
25-12-2008, 16:51
Ja zaraziłem sie od kuzyna,grałem na rl i dalej mam tam chara jednak po jakimś czasie jak wiadomo rl sie nudzi.Więc ,gdy przyszedlem do kuzyna mówi do mnie weź se tu pograj na początku nie byłem na to zbyt chętny jednak po jakimś czasie.... =D

handlarz_narkotykow
04-01-2009, 19:40
Trafiłem tu przez Dogixeha(kolega z klasy) rok temu :)
I trochę żałuję, bo same nooby jak wszędzie, a trochę nie :D

Silkroad.
09-01-2009, 08:25
Od kolegi .

Ero Senin
09-01-2009, 12:11
Kolega z RL mnie namówił na ten okropny nałóg :P

Spaślak
09-01-2009, 12:35
2 lata temu skocio mi pokazał tego OTS'a : <
I tak sie zaczeła moja przygoda z tą szatańską grą :/

Grzyb
09-01-2009, 13:20
Jakiś Rok temu może 1,5 roku temu w poszukiwaniu otsow napotkałem się na Podkarpacki Ots i szczerze mówiąc nie żałuje że zacząłem.

Krzysiek-Dex
01-02-2009, 10:03
Ja na stronce przeczytalem ze jest to pierwszy ots w polsce i tak zaczela sie moja przygoda ;]

..Zaxu$..
01-02-2009, 10:57
bylo to chyba 2 lata temu szukalem otsa na stronkach z kolegą i zauwazylem apo :D

Fenikso
03-02-2009, 11:36
Ja na apo znalazłem sie przez przypadek . Kumpel powiedział mi o tibii i armi wprowadził mnie i jakoś tam sobie grałem... Ale pewnego dnia wchodzę na postać i nie mam nic.Zadzwoniłem do niego a on mi powiedział że sam mi wyczyścił postać ....od tamtej pory nie grałem z 8miesięcy i pół miesiąca temu znowu naszła mnie chęć na gre założyłem nowe konto i zaczełem grać palkiem grałem do wczoraj z przerwami na nauke ... tylko że wczoraj mnie Zbanowali za nic... Ale nie poddam sie dzisiaj robie knight'a na 7.6

pall-Fenikso lvl 133(7.6)
Rook-Stayler-Rasmus lvl 20(8.4)
knight-Krachu rook (7.6)

prosił bym o mała pomoc w rozruch postaci niestety jestem zbanowany i nie moge pieniędzy przenieść(obiecuje że oddam)

xD Lukki xD
03-02-2009, 13:02
Wakacje 2006 - Wbiłem na ots.pl w poszukiwaniu jakiegoś ots i wybrałem APO.

Marcin <3
03-02-2009, 13:23
Grałem na innym OTS i ktoś pisał że zamieni itemy tu za itemy na armi.
Postanowiłem wejść na armie i tak jestem ;P.

>>Vegos<<
03-02-2009, 17:57
Hehe....Powiem wam jak ja trafiłem :D
Zacząłem grę hmm... 1 września 2007 rok.

Zaczęło to się od kuzynów. Oni grali na Xamash'u xD (2 lata temu). Później poprosiłem mamie o założenie neta. Gdy zostałem bardzo się cieszyłem i kuzyni nauczyli mi grać, pokazać itp. Heh... Wbiłem 50lv w tydzień (jako noob:p) z sorcer sobie wybrałem. Potem słyszałem wiadomość na Game-Chat: KTO GRA NA APO? Gadałem z tym typkiem prawie 2h aż w końcu dał mi IP xD, bo go zdenerwowałem. No i odnowa expiłem od 1lv. Sądziłem, że exp tu jest większy,ale nieprawda :p. (Jeszcze nie wiedziałem co to za słowa "lol" "noob" "exp" i inne związane z Tibią. Powoli uczyłem grać się EK-iem i każdy mówił, że bot..... Sam umiałem grać i kuzyni nie uwierzyli xD. Wbiłem tu jako 40lv'i Palladynem około 10 dni xD. To wypisze moje ownery:
Lorix Peter-Retired(40 miałem)
Leon Max-Retired(90 miałem)
Vegos-Retired (146 miałem)
Ctrl-Retired(40 miałem)
lukasso-400
Soul Shooter-(Był 120, ale zabawa w pk i retired na 10* xD)
Linez Tasko- 120 (rs i retired)

Trochę rozpisałem ale... Opowiadanie krótkie :p

POZDRO:)

Neverous
06-02-2009, 00:06
Ja tu gram już 1.5 roku. Moja przygoda zaczęła się od słuchania jak koledzy gadają o tej grze. Tak więc zagrałem na RL tibi, po tygodniu wbiłem 30 lvl i dowiedizałem sie co to jest ots. Dokładnie tak zaczęła się moja przygoda na APO :D.

Kapitan Alkohol.
10-02-2009, 00:04
Ja dowiedziałem sie od kolegów z rl (miedzy innymi od tego czopa up :D). Najpierw noobiłem troche grajac Kapitanem, ale po czym dostałem Mystica i pokazałem na co mnie stac :cool:

Ganja Man
17-03-2009, 20:12
dowiedzialem sie od kolegi ktory gral na tym otsie chcial zebym z nim pogral

Splend
10-04-2009, 11:30
Gram od 2007 roku. Ots polecił mi kumpel.

Domcio
25-04-2009, 12:47
Ja tu trafilem sam xD szukalem se otsow i jestem akurat na apo i gram na nim juz 5 miesecy

WebStar
25-04-2009, 14:06
Ja trafiłem na apo bo mi kolega powiedział że znalazł fajnego ots zobaczylem było to we wrześniu 07r:)

Kamilek OF Druid
25-04-2009, 15:48
Nooby mnie tutaj doprowadzily : /
Wiadomość którą wpisałeś jest za krótka. Prosze wydłużyć swoją wypowiedź do przynajmniej 40 znaków

berafitokoxikduzy
21-06-2009, 14:51
hmm rok i 10miesięcy temu zacząłem z APO ;d. a tak, że na rl wbilem moim wtedy 33sorciem pk na aldorze z 5bp manafluidów (wtedy mp nie bylo xd) i nagle 80knajt podlecial, ja sie podsrałem, wbilem utamke i chwilkę potem padłem. załamałem się, potyrałem tego kolesia jak szmate ówcześnie modnymi tekstami na twoją starą i mnie wyjebali z serwa ;d. i kumpel gada "cho na ots" a jako, ze wtedy apo bylo njajlepszym otsem to poszedlem tam ;p

Azonka
21-06-2009, 15:00
Od kuzyna ; d Najpierw gral on na 7.6. Ja do niego chodzilem na chate i patrzyem jak gral i mi sie spodobalo ;p. Mialem chyba 20 lvl i przestalem grac xd Pozniej zaczal grac na 8.42 to ja tez zaczalem ; p

Hjubert
21-06-2009, 15:24
Hmm... Gralem sobie na rl, mialem 8 lvl i bylem koks, kumpel mi powiedzial, ze tez gra na rl (gral na apo =.=) i ma 15 lvl ;o w 1 dzien, to mu mowie, daj mi linka, dal, zrobilem konto i sobie gram do teraz : O Mialem kilka przerw m.in. jak gralem na noob mazurskim ;o Pamietam jak stalem 300+ w kolejce ;D Ponad pol godziny trzeba bylo czekac, az sie zaloguje :D Aaa i to bylo jakos chyba we wrzesniu 2007 ;)

Matula ^^
21-06-2009, 17:32
Jestem na APO od samego poczatku :) Dowiedzilem sie od kolegi ;p
Jestme tu od 3, moze wiecej lat :D

Pawelek Rookerek
23-06-2009, 08:44
Ja trafilem na apo '08 r :>Koledzy 1100,1300,523,803 lvl "zrekrutowali mnie" :>

Old Dzolo/Seba :)
23-06-2009, 09:12
Od kolegi z klasy. On miał kumpla w krakowie, który właśnie grał na APO (od początku praktycznie), powiedział mi o tym jak zakładałem neta i tak zaczęła się moja przygoda z apo. Teraz kolega już nie gra ale kolega kolegi gra! xD

Wnorass
23-06-2009, 10:41
Dowiedziałem się od kolegi ;o

.................

Kamor ^Inter^
23-06-2009, 10:56
Mój przyjaciel grał na apo.
Dołączyłem do tego grona we grutniu '06

Takarji
23-06-2009, 12:44
Ja swoją przygodę na APO zacząłem dzięki kolegą, gadali zawsze o nom wkońcu i ja zrobiłes sobie postać xD

Mehu
23-06-2009, 14:38
Ziomy z klasy napieprzali w tibie, cały czas o niej gadali itp., więc od razu jak założyli mi internet, ściągnąłem tibie, ip changer i zalogowałem się na postać, którą dostałem. Był to listopad 2006 roku. Na forum zarejestrowałem się po raz pierwszy miesiąc później.

Marcelllo
19-07-2009, 16:08
Ja tu trafiłem koło 15 sierpnia 2006? Jakoś tak, gdzieś tam na mailu mam jeszcze datę :D Jest to mój ogólny początek z tibią :D Co mi się stało, że zacząłem tu grać? Ano jak byłem na wakacjach u Skocia to zobaczyłem taką fajną gierkę, jak Skocio z Ojcem w nią pocinali ^^ Skocio założył z miesiąc wcześniej postać bo jak ja tworzyłem konto to miał już 100+ lvl? jakoś tak, ale byłem obok nich jak zaczynali grę :D No i zacząłem grać... Wbiłem jakiś 30 lvl knightem, później sobie zrobiłem 70 sorka aż w końcu trafiłem na rooka :D I to właśnie tam najczęściej przebywałem :D Pamiętam jak kupowałem jeden z pierwszych fire axe na rooku :D Trochę eq wtedy Skocio mi zarzucił kupione za kasę na mainie :) W końcu zagadałem z Przystojniaczkiem i już tak qmplujemy się do teraz :D A Skocio czopek jak był moim kuzynem tak jest więc później kupił mi chara na mainie i teraz mi się jeszcze fajniej tu gra... Lecz za dużo noobów się tu robi... Aż się odechciewa grać... Np. Siedzę ze Skociem na apo i przychodzi pianka (Assasin Knight) z Abó i się zaczynają wpieprzać na respa... Fragów brak, GM'ów deficyt i nie ma co zrobić... Za czasów Scorpiona było najlepiej ;) No i może trochę jak był Coguar z Exodem ;d Teraz mało kto już gra z starego squadu ;o

Gonzalo
19-07-2009, 20:56
Ja trafiem na APO jakieś 2 lata temu . O servie powiedział mi kolega i jakoś tak się zaczeła moja przygoda z tym OTS .

Daaron
20-07-2009, 02:01
Znalazłem ogłoszenie na onet.pl

Voomex
20-07-2009, 09:07
ja znalzlem APO z listy serverow i gram tu juz 2-3 lata ;p

Don Amus
20-07-2009, 14:02
A mi tego otsa pokazał old kumpel Kornas Pall xD
Niestety nikt z nas już to niegra ;<

Masters
26-07-2009, 13:17
w maju tego roku nudzilem sie no wkurzlem sie na rl i szukalem ots i traflem tu ;]

didu1123
28-07-2009, 07:47
Hmm... Na Apo trafilem dzieki kumplowi, na pocztąku myslalem mapka your ots'a BLEE!
No ale przekonalem sie ze jednak aplacalo sie wejsc ;] Na otsie gram juz chyba 2 lata.

`Cessuth.
25-08-2009, 18:42
www.ots.pl

Kiedys ta strona wymiatala , a APO bylo na 1 miejscu!
To z niej sie dowiedzialem i zmarnowalem tu juz 3,5 roku =d

gl & hf

Asman
25-08-2009, 19:53
Ech.. Ja sie dowiedzialem o APO od Qumpli.. :D Gram tu około 4 lat.

Ero Senin
25-08-2009, 21:50
Kolega całe dnie grał na apo i mi chara zrobił palka xdd
Wtedy w ranku najlepsi byli neko i assasin mieli co kolo 1060 lvla : ]

Mortarius
25-08-2009, 21:58
Zaraz po tym jak Globalna tibia 7.6 mnie wkur*iła kumple pokazali mi APO xd Dali mi mpa,g legi,mms i wogule takie itemy : O Ja myślałem że to jest wszystko full set i wogule jestem najlepszy hahah xd Już 4 rok będzie w grudniu ; D A oni po roku odpadli :< (niewiem może dłużej xd)

Own3dd
25-08-2009, 22:16
Patrzyłem, jak babcia expi na Ots Kingach, więc pomyślałem - zagram też, a co.

A tak na serio;
Siedziałem u kumpla i zobaczyłem, że gra na jakimś fajnym ots (fajna mapa itp) i tak też gram do dziś.

Assiekk
25-08-2009, 22:19
hmm , Znalazłam go na Open Tibia Serwer . pl :D

`Carlosek
26-10-2009, 12:41
gralem juz jakies 3-4 dni po wystartowaniu otsa, pamietam wszystko, te czasy ze skorpionem, wojny pwn vs krs ;d to byly czasy;p

Simi
26-10-2009, 15:17
gralem juz jakies 3-4 dni po wystartowaniu otsa, pamietam wszystko, te czasy ze skorpionem, wojny pwn vs krs ;d to byly czasy;p

Ohhh. XD Te wojny też pamiętam i to bardzo dobrze ;)Oglądałem dużo razy filmiki na starym kompie. ;d

Na OTS'a trafiłem w maju 2007 roku. Kumpel pokazał jak grać na OTSach i tak zacząłem tutaj grać. ;d

Axelo .
26-10-2009, 15:26
Techniks mi powiedział, grał wtedy Sargo Morianem. Miał 120 lvl i myślałem że jest bossem xdd.

Wgle pacca mu zazdrosciłem bo ja siedziałem w kolejce 400/500 ;d

Elite Filutek
26-10-2009, 15:50
Hehe ja Od kumpla który wgl nie chciał wychodzic na dwór wkońcu mówie zawsze warto spróbowac podal mi ip wpisalem i ta sie wciągnełem bd juz około 3 lata ale z bardzo dużymi Przerwami :D

adrian rook xD
26-10-2009, 16:01
Na apo trafiłem jakies 2 lata temu a polecił mi ten ots brat :), który sam na nim grał ale juz dawno odszedł...

Wiec ja zaczołem swoja przygode na tym oto ots i gram dalej ;)

Gaston
26-10-2009, 16:11
Ja dowiedziałem się od kumpla który już nie gra;)

H@H@ od stycznia Bd 3 rok z Apo 0.o:)

Stronghold
26-10-2009, 16:37
Ktoś mi nogę podłożył i tu wpadłem z hukiem.
Gru 2006

Sado
26-10-2009, 16:38
Kumpel polecił, założyłem konto, zalogowałem się, grałem ;)

Demon Huntter
26-10-2009, 17:10
#up
dokladnie tak jak ja :)

#topic
loguje sie pach kolejka i mialem 7 dni pacc na start o_O
wyszedlem na main'a po 3 dniach XD i najwyzszy lvl to BaT BoY 333 ms =)

sqlterpa
26-10-2009, 17:14
Ja trafiłem na apo jakieś 2 lata temu ;) Z małymi przerwami xd. Kiedyś jak grałem na rl poznałem takiego kolesia no i tak się z nim kumplowałem aż on znalazł apo no i tak zacząłem grać. Moim pierwszym charem była Arha (kiedyś 500 ms -.- hail hacked. ) Potem miałem pojedyncze jakieś 200 lvl itd:rolleyes:

Noob Char
24-11-2009, 23:42
Trafiłem na APO od razu gdy skończyłem grę na RL. Pomyślałem sobie żeby pograć na jakimś dużym expie. :D Patrze exp x5 (Zacząłem normalnie skakać z radości, ponieważ pierwszy raz zobaczyłem OTS'a) xD
- Wbiłem oczywiście na ots.pl i tam znalazłem APO

Kowalu$
25-11-2009, 02:56
Oho trafiłem tu dzieki kumplowi z rl ktory zaczal tutaj grac. Przestalem wtedy grac na realu no i tak sie stalo ze w wakacje 2005 roku zaczalem przygode na apo :D
Gram tu do dzisiaj chociaz brakuje starych czasow jak lvl bilo sie 40 min walczylo sie o kazdy resp nawet o hydry na tiquandzie :)

Aliant
25-11-2009, 07:07
ja ruwniez trafiłem tu dzięki kumplowi rl :)
chciał mi pokazać "serva w tibi gdzie szybko się lleweluje"
było to w 2006??

aLiN
02-01-2010, 23:26
#top
...Przez kolegów, namówili mnie 3 lata temu;>...
...Oczywiście pierwszy z nich, kupiłem pacc;>...

Rumix
02-01-2010, 23:50
Pokazał mi go kuzyn , jakieś 3 lata temu.
Gra nie była wciągająca.
Największy level jaki osiągnąłem to (chyba) 97.

Dark Devorious
02-01-2010, 23:59
Dobrze tego nie pamietam , ale chyba widzialem ip na otservlist.org :) Wszedlem i na poczatku mi sie nie spodobalo , dopiero po 3 miesiacach zaczolem juz na powaznie ;p

Knauer
03-01-2010, 01:21
Mi kolega pokazal Tibie jakies 2 lata temu.
Zaczolem od Apo i tak zostalo :D

KaZeK
03-01-2010, 08:25
Pokazał mi je użytkownik Kuzaj, pierw grałem profesją EK ale zarobiłem 50cc i zrobiłem MS.

Midq
03-01-2010, 09:36
#top
z 3,4 lata temu przyjechal do mnie kuzyn ktory gral i tak sie zaczelo ; d

Palladino
20-01-2010, 16:11
kariere z apo juz dawno zaczalem ;D jak jeszcze byla najnowsza tibia 8.1 a lubialem wtedy tez tibie 7.6 wez zaczalem grac na apo ;] ale mi skasowano konto za zbyt dlugie nie logowanie sie no i teraz jestem znowu :D

Senshi
20-01-2010, 16:16
kolega mi pokazal
to byl i jest moj pierwszy(jedyny) serwer na ktorym gram
moja przygoda zaczela sie ponad rok temu:)

Yangvie
20-01-2010, 17:20
trafilem tu dzieki kumplowi w 2006 roku yyy i gram do teraz xd :):)
Kumpel wtedy gral teraz twierdzi ze tibia to dno ;[

Wolly
20-01-2010, 17:23
Trafiłem tutaj w 2006 roku, po przeszukaniu listy serwerów trafiłem na APO.

aLiN
20-01-2010, 17:55
Ja trafiłem poprzez, kolege:
A potem, stronke poland.otservlist.org

Melman Shooter
20-01-2010, 18:56
Kolega na Gadu-Gadu napisał mi że ma postać na serwerze armia.toproste.pl i czy chcę z nim zagrać to odpowiedziałem że mogę spróbować i to dlatego tu jestem.

Regards,
Melman Shooter.

Saylor
23-01-2010, 20:35
Przez kumpla z rl;/

Noob;/

Fanatyczek_1945
23-01-2010, 20:42
O tibi koledzy gadali na dworze.Poszedlem do jednego gra mi sie spodobala.Z poczatku gralem na rlce wbilem az 15lvl i zapomnialem passy.Na apo gram 3 lata kumpel mi zrobil 1st hara.Pierwszy har byl to 130 ed z dwarfem
;x
Jak narazie mam 800 rp ktorym gram od 0.

Xelix
24-01-2010, 09:13
Ja trafiłem przez ots.pl nie wiem czy ta strona jeszcze jest :p ale pisało że najlepszy polski serwer więc sobie grałem i do tej pory gram :p

Atmeg
26-01-2010, 14:32
Witam .Gralem 1 rok na RL ale nigdy nie chcialo mi sie isc na poczte i kupowac pacca wysylajac jakies przelewy .Na APO gram tylko dlatego ze pacca mozna kupic sms,em !!!! Niestety gra na APO jest nudniejsza :( , nie mam na mysli ze nie warto grac , tylko poziom rozgrywki jest nizszy niz na rl (gralem na Aldorze) .
Jak trafilem ? Sprawdzilem w Googlach serwer o najwiekszej ilosci graczy i jego ranking ,proste.Pozdrawiam

Azbestowy - KRUL FETYSZUW
08-02-2010, 11:39
Sam trafiłem, bo znudził mi się rl, a szukałem czegoś nowego .

Karpek
08-02-2010, 13:17
Na APO zacząłem grać pod koniec 2007 roku : p
Pamiętam, że brat kiedyś tu grał, to mi się spodobało i też założyłem swoją postać ;d

Teos
08-02-2010, 14:01
Hmm grać zacząłem w 2007 roku o ots dowiedziałem się sam kolega pokazał mi wtedy pierwszy raz coś takiego jak ots szukając sobie serwera zajrzałem na ots.pl apo było na pierwszym miejscu było dużo ludzi i wtedy zaczęła się gra i tak wciągneła że do teraz tu siedzę Apo ma coś w sobie że przyciąga :D .

Cristiano
12-02-2010, 15:15
Ja Na APo Zaczalem grac w 2006r..wtedy mialem neta i kolesie mnie namowili zebym gral na Apo....z poczatku jakos mnie to nie rajcowalo ale potem stwierdzilem ze dobry serw i wogle...i postanowilem expic..ale z powodow szkolnych mialem ograniczony czas...ale teraz troche przyexpilem...to byly czasy jak mniej osob bylo na Apo z Cave..

Wujaszek
12-02-2010, 15:18
Na otsy wyciągnął mnie kumpel Benon/Old Kornas pall i to on mi właśnie pokazał APO, na początku za dobrze nie szło ale tak jestem do dzis :P

Kruszon12
12-02-2010, 15:30
Ja zacząłem grać po tym jak zostałem oszukany na rlu czyli okolo 4 lata temu .
To było na wakacjach kumpel powiedział mi że znalazł zajebistego ots'a co leżą tam na ziemi dark helmety :) itp . Moja pierwsza postac to Dziutek (15 lvl zgobilem passy ) drugi Dziutkowy (200+ hack) dalej nie pamietam mialem duzo postaci :) Drako wtedy mial 400 lvl

Hraclless 3.0
22-02-2010, 21:46
Na APO trafiłem w wieku 11 lat (4 lata temu), powiedział mi o tym OTS kumpel (niestety, pech chciał że już ś.p. kumpel), na początku APO wydawało się nudne, nie znana mapa, inni ludzie ... Jednak po wbiciu 100 lvla zaczęło się fajnie. (:
Niestety, teraźniejsze APO, to nie to samo co kiedyś ... Czekanie w kolejkach po 500 osób ... Mało noobów ... A teraz.? Wszędzie nooby, które tylko czekają żebyś się gdzieś wyłożył i items poleciały... Wtedy 500 lvl to było coś ... Ateraz prawie każdy Allegro Kid ma już ten 500lvl i Full EQ... Kiedyś to była przyjemność ... A teraz? Sami możecie sobie na to odpowiedzieć ...

Surio__:D
22-02-2010, 22:03
Gdy pierwszy raz usłyszałem o Apo miałem chyba 12lat.
Ja na apo trafiłem od kumpla , najpierw 7.6 grałem ok 5 minut bo mnie kickało (net 125kb/s)
Puźniej wyszło apo 8.42 i zaczołem grać charem nick : Kokus Druid.

I Do teraz się trzymam na apo oczywiście troche 7.6 , rox , chodz najwięcej czasu to 8.42 kochany serw. ;***
Raczej z apo tak szybko nie odejdę.:)

Jankulowski
22-02-2010, 22:25
Otsevlist.org kilka lat temu :) :) :)

Messi
22-03-2010, 18:39
Duzo moich znajomych jakis rok temu zaczelo grac w tibie pozniej sam zaczolem i mi sie spodobalo pozniej rok przerwy i znowu pozdrawiam :)

Jankulowski
22-03-2010, 20:29
OTServlist.org<-KOLEDZY

DraQ
22-03-2010, 20:41
Nie pamietam dokladnie kiedy, ale jakies 4/5 lat temu. Pamietam ze gralem na rl tibi i kumple w szkole namawiali mnie na Ots - APO. Ktory podobno bys swietny i wogole, ale jakos nie chcialem sie przekonac. Az w koncu chwile postanowilem pograc.. i tak zostalo. Co prawda mialem kilka dlugich przerw, ale dalej gram, z nadzieje ze serwer podniesie sie na nogi. Nie bedzie juz nigdy tak jak bylo, ale moze bedzie prawie tak dobrze. :)

Lunatic Volt Here
22-03-2010, 21:09
Grałem na RL i kolega mi podsunął pomysł żebyśmy zagrali na OTS'ie.No i powiedział,że jest jakiś Podkarpacki OTS,więc postanowiliśmy zobaczyć spodobało nam się i tak gram do dzisiaj ;)

Lagga
22-03-2010, 21:35
ja zagralem bo koledzy grali na otsie. oni natomiast znalezli ten serw na otsserwlist cos takiego

Demon
23-03-2010, 07:34
http://www.ots.pl/ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Darioo
23-03-2010, 16:34
Od kolegi z szkoły dowiedziałem się o APO, po straceniu połowy eq na real ;d
Około 3 lata temu ;c

Heaven
23-03-2010, 16:55
Wakacje 2006.

Od kilku tygodniu kumpel mówi że ma swojego OTS'a, jeżeli zagram da mi fajen itemy. Grałem na RL więc chciałem zobaczyć jak to jest jak nosi się dsl :)
Puźniej kumpel mi mówił że gra na fajnym OTS, że jest tam coś takiego jak Clean, czyli podloga sama się czyści. Zapytalem się jak zrobił połączenie do OTS (wtedy nie wiedziałem jak się to robi), powiedział że od drugiego kumpla nauczył się. Znałem go, więc do niego poszedłem. Założyliśmy postać, pokazał mi u siebie jak gra swoją postacią. Poszliśmy do mnie i zrobiliśmy IP Changera + Tibie 7.6 i gram :)

Skeptikz
24-03-2010, 21:01
Na "APO" trafiłem 4 lata temu.

Zamieniłem 40 knighta na Navie (rl tibia) za 300 lvl na jakimś OTS którego wyłączyli po 2 dniach.
Zacząłem szukać i znalazłem armie xDDD

I muszę przyznać, ze przez te lata APO bardzo się rozwinęło.

Kanibaal
24-03-2010, 21:10
2006 bodajze rok :) Kiedy to Neko i Assasin knight mieli 500 lvle i byli w top2 :)

Trafilem tutaj przez kolege z klasy, ktory w to gral i mi zaproponowal, od tamtej pory gram ;)

Ordonka
24-03-2010, 22:14
Ahh...może moje będzie najdłóższe...
Pewnego dnia...niebende ZBYT przeciągała! Dobra, to było tak, więc jak zobaczyłam RL tibie mojego brata jak wbijał na... tego jusz niepamiętam ale miał to samo co kiedys(po paru latach) na otsie; Van Destroyer i nieco słabszy Czarny Daro. Darkiem wbijał na miśkach polarnych i wolfikach a ja się tak zagapiłam że aż mnie korciło żeby sprubowac i nagle powiedział: Dobra ide po cole i czipsy, jestem głodny i mi możesz poexpic? Wienc mi wytłumaczył wszystko, zaczełam gre a po 3 latach zobaczyłam Vana na flubberach. Wkoncu zdecydował sobie zrobic takie samo konto co na RL ale na APO. Po roku przyszedł zrobic mi na kompie APO tibie i tak się zaczeło. Rook był piękny wtedy i było tak mało graczy bo to była nowa stronka (gra) i niebyło wtedy graczów którzy bezmyślnie grali naprzykład sami się dedali dla zabawy ale inni myśleli że ja też taka jestem tylko bo miałam głupawy nick(pokłóciłam się z bratem i mi się odegrał) i mnie przezywali: chejka pożeraczka, co pożerasz? Wienc poprosiłam brata o kolejną postac (nazwał ją/jego Ordon) i Straszną Pożeraczką (nielubie tego nicku) wbiłam 100lvl na hydrach a Ordona wziełam na dragonki :o Od tych czasów nadal tak jest ale gra przestała byc taka ciekawa mój brat sprzdał nieszczęsną postac na allegro musiałam sama expic na demonach a Ordona niebyło stac na manaska i padałam... i zniechęciłam się do expienia...
Tak skączyła się przygoda z expami tych 2 nieszczęsnych postaci i już mogą jedynie cwiczyc na tainerach i łowienie ryb i jeszcze mlvl:(

Ordonka
24-03-2010, 22:17
Dziękuje za przeczytanie całego tekstu jeżeli ktoś to zrobił nawet z podpisem...miało byc tam takie smieszne zdjęcie z druidem i mięsem ale nieudało się zkopiowac! Dziękuje za poświęcenie!

Lathus
27-03-2010, 19:19
25.04.2006 znalazłem otsa w Google był najlepszy...

TuK!
27-03-2010, 19:24
W 2007 roku, przez kolege, podniecałem się jak dragona zabił exori maxem na hita :)

gomez
01-04-2010, 23:11
To było w wakacje w 2006 roku, mój kolega zaczął grać przez innego kumpla, i do tego wciągnął też mnie. Od tamtego czasu kończyłem z Armią już parę razy, ale jakoś za każdym razem nie mogę pozbyć się chara.

Devil murder
01-04-2010, 23:22
Cały czas byłem utwierdzony w przekonaniu, że Tibia to gówno.

Kolega pokazał mi tego OTS'a i zacząłem grać. I gram aż do dzisiaj ;>

Huskar
02-04-2010, 08:59
Koledzy z miasta zaczęli grać na APO i powiedzieli mi ,ze Tibia to fajna gra. Jeden z nich do mnie przyszedł objasnił mi co i jak i tak tu grałem ponad 2 lata. :o

Manior
03-04-2010, 09:13
Dowiedziałem się o istnieniu gry tibii i serwera APO bodajże 28.10.2006r. od mojego kuzyna.

wilcox
10-04-2010, 21:08
Na apo trafiłem jakoś w maju 2006 roku, zaraz po tym jak podłączyli mi neta w kwietniu. Na początku tradycjnie zaczełem grać na RL wbiłem bodajże 10 lv i usłyszałem rozmowę kumpli o APO, więc poprosiłem jednego o "zrobienie" mi konta. Mając wtedy 11-12 lat byłem noobem, dlatego moje chary były poniżej 100 level'a. Miałem mnóstwo kont, ale moim zdaniem do apo trzeba dojrzeć..
Szkoda ze ten klimat nie wróci kiedy sie biegło ze szkoly szybko zeby zajać miejsce w kolejce i starac sie nie pasc, bo o pacc'a było mozna wtedy pomarzyc..

Pozdro ;p

Azoreh
10-04-2010, 21:33
Koledzy gadali o tym to poprosiłem jednego zeby mi konto zrobil.Jaralem sie glupim mpa wbilem 120 lvl kupilem dwarfa sprzedalem za 20zl acc ;d i tak juz gralem dalej

Demolka Knight
09-05-2010, 22:41
Pierw grałam na rl potem kolega znalazł ten server i napisał do mnie żebym zrobiła konto i tak to się zaczęło.

Folgowsky
09-05-2010, 23:15
Koledzy gadali o tym to poprosiłem jednego zeby mi konto zrobil.Jaralem sie glupim mpa wbilem 120 lvl kupilem dwarfa sprzedalem za 20zl acc ;d i tak juz gralem dalej
Sprzedales i grasz? ;o
Ja tafilem tu jak na rl tibi byla 7.6 wiec tez tak z poczatku serva :p moj 1szy ots jaki znalazlem

Xelix
10-05-2010, 07:57
Nudziło mi się i szukałem otsów :D Aż w końcu znalazłem pierwszy na liście ots.pl PODKARPACKI OTS 98% ONLINE Xd Zalogowałem się i tak do tej pory jestem ^^

diamondback#
10-05-2010, 13:31
Polecił mi kolega ten OTS . Moją pierwsza postacią był Kosi Lord 0-400 elder druid ,którego sprzedałem za 100zł.;s I spodobało mi się ,gdyż był to łatwy zarobek.Więc założyłem kolejną postać.

_Kisi3lek_
10-05-2010, 13:42
Ja, trafiłem tak, że rl pokazał mi tą grę i jakoś tak się zaczeło. :D

SedaN*
10-05-2010, 13:48
Kolega mi polecił. Moja pierwsza postać nazywała(nazywa) się Sedan Swordmaster. Założyłem ją z 3-4 lata temu. Wtedy to były chyba najlepsze czasy APO.

O, i widzę postać dalej istnieje.

Ostatnie logowanie: 02/03/2010 20:08:25

Nie mam pojęcia, kto to jest ; d Być może kiedyś po prostu komuś podałem pasy, ale fajnie byłoby gdybym mógł znowu zalogować się na tą postać.

Lagga
10-05-2010, 15:25
kolega gral na tym serwie. nie wbil nic znaczacego jakis 100 lvl i skonczyl. ja gram do tej pory;>

Drunkus
08-06-2010, 21:17
Dawno temu jak powstal apo 7.6 znalazlem go na ots.pl i zaczalem grac troche a teraz gram na apo 842 ;]

Old Capitan Rook
02-07-2010, 01:31
Ja trafiłem poprzez kolegów z osiedla pokazali mi tego otsa ale jeszcze przed otsem grałem na real tibi mając 11 paladyna a biłem nim z axa xDD wiec tak się znałem na tibi .. :D na apo gram od Lipca/Sierpnia 2006 :)

Diduus
02-07-2010, 08:43
Kumpel na infie mi podał pasy na rooku swoje i powiedział jak sie bije potwory i zbiera lota xd
kazał mi zbierać dla niego piórka xd
jak wracałem z zielonej szkoły to podłączali neta i jak wróciłem to dzwonie do qmpla zeby mi rla zainstalował a on mi mowi :moze chcesz na takim innym servie zagrać?szybciej idzie level
ja :ok xD
i sie zaczeło ;< xDDD

Vernereq
02-07-2010, 09:45
Kolega w bibliotece szkolnej gral w rl, spodobalo mi sie, pobralem w domu, pokazalem kuzynom. Kuzyni znalezli otsy i zapoznali mnie z apo, oni skonczyli dosc szybko, ja nie mialem dobrych osiagniec, jaralem sie gdy wbilem 100 lvl xd Ogolnie to gram na apo od 4~lat, lecz z duzymi przerwami.

#down

Jaki zly dzial? Pytania dotyczace ots, a to jest pytanie. Pozatym, ten temat ma 2 lata, wiec jesli bylby zly dzial to dawno by zostal przeniesiony >.>

Lesny Ludek
02-07-2010, 10:57
Raz do kumpla wpadłem i grał na rl potem wpadłem grał na apo i chciałem spróbować i tak zostałem.

P.S - Zły dział.

Bambucha Rook
02-07-2010, 11:51
Gralem na Realu ale tam sie ciezko wbijalo lv i kolega szukal jakis Ots i trafilem na Apo :)

ViVuSeK
02-07-2010, 13:11
Kolega polecił mi tego OTS i zacząłem grac w 2007 roku.
Zrobiłem sobe przerwe/sprzedałem postac i w 2008 wróviłem po 2 miesięcznej przerwie.Wcześniej grałem także na realu ,ale stara historia.

Dexter Rook Sorcerer
02-07-2010, 19:31
Listopad 2007 - jak zwykle youtube mnie naprowadził na zajebistego ots'a !
Wbiłem i się zakochałem od razu. Trudne początki były ale się wybiłem i jestem znany na forum ! W grze nie osiągnąłem nic.

Demon
02-07-2010, 20:13
Listopad 2007 - jak zwykle youtube mnie naprowadził na zajebistego ots'a !
Wbiłem i się zakochałem od razu. Trudne początki były ale się wybiłem i jestem znany na forum ! W grze nie osiągnąłem nic.

kto ty?o.o

_topic
kolega z klubu , w ktory juz od daaawna nie trenuje :-)
ok.4-5lat xd.

Mars
02-07-2010, 22:05
Pierw grałam na rl potem kolega znalazł ten server i napisał do mnie żebym zrobiła konto i tak to się zaczęło.

aha spoko..
Wkoćnu jesteś chłopakiem czy dziewczyna ? ;O


#t.
Najpierw gałem na Rl, później ziomek z RL zaczał tutaj grać, więc zrobiłem konto i grałem razem z nim =]

.vimpex.
03-07-2010, 07:42
Zobaczyłem ten cudowny OTS w TV, a dokładnie w Faktach, tutaj (http://www.youtube.com/watch?v=qrVSamq8TJU) reportaż z TV.

A tak serio, to o OTS dowiedziałem się od kuzyna (Kosik Czarny 2v0).
I zacząłem grać.

.Xienus.
03-07-2010, 08:10
idę sobie po przemysłu... a tu nagle jakiś metal za mną krzyczy:
WWW.armia.toproste.pl!!!
to mój OTS!!!! szatan!!!
no i wbiłem...

Lewy
03-07-2010, 10:44
Z kuzynem zobaczyliśmy na liście OTS że ten był 1 i z ciekawości wbiliśmy.Rok 2006 we wrześniu.Obecnie nie gram posiadam 1 char który jest aż do teraz.Nie mam czasu już na expienie nim a konto mam prawie od 4 lat i nie idzie na sprzedaż.Jedyny owner na zawsze ;)

[ Gendo ]
15-07-2010, 16:48
Trafiłem tutaj przez "kolege "
Na początku grałem troche bez celowo (1 raz grałem w tibie )
Teraz APo niestety upada ...
I jest całkiem inne niż np: 2 lata temu...
Pozdrawiam !

Vertigo
20-07-2010, 19:42
Ja nigdy nie grałem na RL, odrazu zacząłem od APO. Namówił mnie kuzyn :]

Mixiz
20-07-2010, 20:27
Ja również trafiłem tu poprzez kolegę. Kiedy byłem w 1 Gimnazjum , zobaczyłem , że kolega gra na Ots 7.6. Spodobał mi się i rozpocząłem moją przygodę xd I tak jestem tu już sporo - Pamiętam czasy, kiedy ktoś miał 700 LVl to miał szacunek, a co tu teraz taki 700 ? ;d 1/2 APO ma coś około. Chciałbym pograć jeszcze z tamtymi ludźmi na tamtym APO ;p
Ale to już tylko wspomnienia ;)

PS - Ja bym to przerzucił do działu "Inne" , bo do "Pomoc" nie bardzo pasuje ;p

Nexav.
20-07-2010, 21:05
Namówil mnie na to kolega ;d a wczesniej pogrywalem w MU Online, Tibie rl itp xd

Mr Fsza
20-07-2010, 21:51
miałem hunta na tibi real i koleś mi napisał idź na ots. potem jakoś tak wyszło że mój kumpel rl znalazł apo i mnie namówił abym zagrał no to zagrałem .. :) :D i gram :)

Domcio666
20-07-2010, 22:23
ja tu sie dostalem poszukujac jakiegos otsa do grania i widze jakis armia wchjodze nabilem 15 lvl i nara xD
i tydzien pozniej se zrobiles chara nowego i sie zaczelo no life

!~Paso~!
21-07-2010, 01:35
Trafilem tu poprzes kolege ktory mi bardzo dobrze doradzial ze to dobry serwer

Saylor
21-07-2010, 02:18
Namówil mnie na to kolega ;d a wczesniej pogrywalem w MU Online, Tibie rl itp xd

Ahh te wersje 97d co?:D

ps.

Przez kolegę.
Kiedy to było...^_^

Szejk Zarex
21-07-2010, 03:31
Kumpel z miasta polecił mi ten serwer. Powiedział, że jest fajny i jak widać się nie mylił, bo nadal tu gram, choć minęło parę dobrych lat.

Savater
23-07-2010, 18:40
To byly poczatki apo jak i mojej gry w tibie. Gralem na realu 20+ sorc. Wpadl do mnie kolega i pokazal mi ots'a jakim jest APO. Zalozyl mi konto to po 1lvlu dziennie wbijalem ;.

Joogi
23-07-2010, 18:51
To bylo chyba 16 kwietnia 2007.
Nudzilo mi sie powolne wbijanie poziomu na rl, wszedlem na ots.pl i APO bylo na 1 miejscu. Wbilem, zalogowalem sie i poszedlem na 1 lvlu za city dziwiac sie, ze most nie byl od 2 lvl'a. Padlem za chwile na goblinie, wkur**em sie i za jakis tydzien zaczalem grac na normalu, pierwszy char ms - 'szymonek' ale wolno mi szedl lvl bijac up/down hero na bright sword quescie zachcialo mi sie rp i tak powstal char 'pogromca szczurow'. Od tamtego czasu zawsze gralem rp ;D

Canars kox
29-07-2010, 14:41
Przez kumpla z innego Otsika zagralem i spodobal mi sie pokazalem kumplom i zaczelismy w 5 grac ;)

Krulowiec
29-07-2010, 15:20
Wydaję Mi się , że trafiłem tutaj jak kazdy , najpierw grałem na RL Tibi z kumplem no a pozniej przeniosłem się na APO.

Cebool
01-08-2010, 11:48
Nie pamiętam dokładnie ale było to z 3 lata temu. Grałem z bratem (innymi charami oczywiście) i do teraz gramy dalej. Było kilka przerw no ale nic. Da się grać. :)

NrXNH
12-08-2010, 02:20
Nie pamiętam dokładnie ale chyba mi rl ziomek o tym powiedział:D i zaczeliśmy nakur*wiać :] I doszliśmy wysoko;D

Migdał
22-08-2010, 18:29
Było to naprawdę bardzo dawno kiedy zrobiłem tutaj 1 postać - dokładnie nie pamiętam jak to było, ale z tego co kojarzę to kumpel namówił mnie na grę tutaj.

I wbiłem wtedy coś około 100 lvl i mi się znudziło - dopiero teraz po jakiś 3 latach zrobiłem nową postać i chyba zacznę tutaj grać na poważnie. - Tym razem sam szukałem OTS'a a że tutaj kumpel gra to wybrałem APO.
Jeszcze jest ten plus, że jestem z Podkarpacia - Przemyśla. :p

Posiu
25-08-2010, 14:48
Kolega z placu polecił mi grę, dzięki temu się tu pojawiałem.

Allonsey
18-09-2010, 12:25
Trafiłem tu dzięki koledze z rl ;]
Zastanawialiśmy się jak robi się ots i jak na nich grać kiedyś przychodzi do mnie i mówi ze znalazł fajnego ots i było to APO
Było to z 4 lata temu jak na APO grało po 700 osób o kolejki były po 500
Nie zapomniane czasy =)

Ardi
20-10-2010, 10:29
Poprostu wróciłem na A P O :)

Wiktoor
03-11-2010, 07:47
Najpierw grałem w rl razem z kumplem (14 ek! xD)
Potem ten sam ziomek powiedział mi o apo.

Domcio666
03-11-2010, 09:55
wszedlem sobie na stronke armia.toproste.pl wiedzialem od niej od dawna i sobie zalozylem pierwszego chara ale nabilem 15 lvl i cos mi nie wyszlo tydzien pozniej znow zrobilem chara i nabilem nim 1033 lvl i sprzedany jest i teraz mam 520 lvl ;p i tak trafilem na APO

Cinasek
03-11-2010, 14:50
Brat grał jako pierwszy i po chwili ja też zacząłem w 2006-2007 jakoś tak :p

Voomex
03-11-2010, 15:38
ja najpierw zaczalem gre na rl potem zaczely mnie ciekawic otsy i tak doszedlem do 7.6 i APO na poczatku nabilem 15 lvl i padlem i po pol roku przerwy wrocilem i gram do dzis ;D

.Voorlon.
03-11-2010, 15:47
Dzieki Joogiemu ;*
Jakoś na początku pierwszej klasy gim poznaliśmy się bo byliśmy w jednej klasie, nie miałem wtedy jeszcze neta ^^ wpadłem do niego, i zobaczyłem że gra na (wtedy dla mnie noobskim) Otsie. Po jakimś czasie wciągnął mnie ten Ots :D Joogi zrobił mi konto a pierwszy nick to "Satelitarny Knight". Teraz już wiem, że wtedy był dla mnie noobski ale w dzisiejsze APO w porównaniu do starego jest Noobskie, pod względem ludzi :/

.Vimpexx.
03-11-2010, 16:12
Jakoś w 1-2 podstawówce zacząłem grać na RL, wbiłem 19 lvl druidem i odechciało mi się grać, więc poszukiwałem OTS'ów z kuzynem i tak tu jestem... do dziś :)

Kaziu Extreme
03-11-2010, 19:06
Kolega do mnie w budzie ze zaczal grac w tibie na tym ots ja stwierdzilem ze sproboje i gram do teraz to byl luty 2009:P wiem krotko jestem xD.

Przemas
03-11-2010, 19:27
Tygrys do mnie napisal z poczatkow jak byl pierw jescze tutorem;d

N<Sharks>H
03-11-2010, 19:47
Znalazłem go poprostu na stronie z serwerami , a kilka dni wcześniej ziomek mi go polecał i się przekonałem od 3 lat zadowolony.xD

Canars kox
06-11-2010, 21:33
na apo gram z przerwami 5 lat kumpel z innego otsa mi polecil a ja polecilem swoim kumplom z rl :D

Soi
06-11-2010, 21:55
lista z serwerami + wcześniejsze rozmowy z kumplami na temat tego otsa.

Linksys
26-12-2010, 11:29
Kolega tu grał od samego początku, najpierw myślałem że to gówno ale później jednak postanowiłem zagrać i mi się spodobało ;]

RoWi
17-01-2011, 12:01
Kolega z klasy grał, więc jak podłączyli mi neta to zaczołem sobie grać i tak już tu zostałem.

Eklerq
12-02-2011, 16:58
Trafiłem na APO kilka lat temu za sprawą mojego kolegi, który miał wyszukiwać jakieś fajne serwery OTS do grania, no i znalazł, gram tutaj do dzisiaj.

Lolipops
12-02-2011, 19:28
Hakneli mi 168 msa na Candii wiec zaczełem grę na Apo

Osecik
12-02-2011, 19:58
Trafiłem 3.5 roku temu za sprawą kolegi :)
Gram do dzisiaj z dosyć częstymi przerwami.
Czemu w dziale pomoc? :D

Emzeto ^.^
12-02-2011, 23:25
Ja jakoś od znajomych się dowiedziałem o tym ots xd

Everlast
12-02-2011, 23:29
Ja na apo trafiłem z listy różnych otsów , zalogowałem się pierwszy raz spodobało mi się i tak zostałem ;P

KePuczasta
01-04-2011, 02:31
W sumie dobre pytanie.. :p Ja trafiłam tutaj totalnie przypadkowo... Z czystej ciekawości poprosiłam swojego ziomka który gra na RL-Tibi ;) żeby pomógł mi zrobić chara... miałam pograć tydzień- max dwa... Ale okazało się, że na tym servie gra mój brat który mnie na APO uczył wczystkiego i okazało się później, że wpadłam na chwile i (jak w reklamie McDonalds) zostałam na dłużej... :rolleyes:

Pozdro dla mojego nauczyciela na APO - Xelix'a :cool:

w00t
04-04-2011, 00:32
Moja przygoda z APO zaczeła się tak . Najpierw grałem na rl tibi z kolegą ; ) który polecił mi tibie . Grałem na realu z rok potem już mnie zaczeło nudzić aa słyszałem o ots'ach więc napisałem do kolegi czy gramy na ots'ie i podał mi zebym wpisl w google.pl ots lista
ii szukałem ots'a i zobaczylem że na apo było najwięcej osób i exp normalny aa nie 9999..
No więc zaczynam grać. Po pół roku gry na apo zostałem hack'niety. po raz pierwszy -.-
trudno grałem od nowa.. Gdy już osiągnołem dość wysoki lev. Musiałem odpocząć od tibi. Ponieważ nie chciałem się uzależnić po 1,5 roku przerwy wróciłem na apo . ; )
I gram od nowa.

LoVeR
04-04-2011, 14:50
Grałem ma różnych otskach, po jakimś czasie kumpel mi powiedział o APO. :D

Jezozwierz
04-04-2011, 15:33
Gdy znudziła mnie normalna tibia, chciałem zagrać na jakimś otsie i wszedłem na liste z nimi, w tamtych czasach apo było na 1-ym miejscu takiej listy, no i wybrałem. Grałem w różnych odstępach czasu i chyba nie miałem nawet konta tutaj na forum, dopiero teraz założyłem ^^

Palladyn Zlosci
04-04-2011, 15:50
Ja tu gram przez kuzyna.
Kiedys pojechalem do niego na wakacje, patrze ze pyka w cos takiego i zaczelem grac majac 8 lat chyba. ; )

.Vasquez.
22-04-2011, 09:24
Ja zacząłem grę dzieki koledze.Przyszedłem do niego i patrze jakiś ludzik chodzący i zabija potwory.Spodobało mi się i zostałem na dłużej :D.Obecnie gram od 4 lat.

Lethornek
29-07-2011, 23:35
Z 5 lat temu w gimbazie kumpel zaczął grać i wciągnął wszystkich znajomych :D

KamilQ
29-07-2011, 23:57
Ja trafiłem przez ziomka z klasy. :D
Na poczatku nie chciałem grac na APO ale gdy upadł XAMASH OTS(najlepszy ots) to przeniosłem sie tutaj, gram juz ponad 4 lata.

Krzychmen123
29-08-2011, 14:24
Ja tu trafilem na apo kiedys byłem w kafejce internetowej i jeden kolega dal ip i do tego czasu gram se i bede gral 2 tyle co ma apo