PDA

View Full Version : [Wywiad] User



Ko0oDeeXiiiK
25-05-2008, 15:36
Cześć, czy mogę przeprowadzić z tobą wywiad ?:)

Witam, pewnie :)).

Jak to w wywiadach bywa, na początku przedstaw się, jak masz na imie, ile masz lat, i oczywiście czy lubisz Laysy paprykowe

Na imię mi Gerard (tak wiem okropne, ale nic na to nie poradzę ^^) lat mam 16 (skończyłem w tym miesiącu) i oczywiście nie lubię Lays'ów paprykowych ponieważ wolę Lays'y zielona cebulka.

Twoje imię nie jest takie straszne, ciesz się że Klemens nie masz na imię, ale cóż nie ważne. Masz może kobietę ?

Na dzień dzisiejszy żyje w celibacie ; o i nie posiadam towarzyszki, ale kręcę z jedną ze szkoły i może coś z tego będzie..

Masz może jakieś zainteresowania? Lubisz pojeździć na desce czy może godzinami siedząc przed komputerem?

Tak mam dość sporo zainteresowań ; ) lubię spotykać sie z kolegami i koleżankami przy zimnym piwku z podwójnym sokiem ^^ lubię sobie usiąść w lokalu i wyluzować się przy fajce wodnej 'Shi-Shy'http://i27.tinypic.com/10qggi0.jpg ogólnie jestem rozrywkowy, wole wyjść na dwór niż zamulać przed komputerem..

Prawie jak każdy z nas muzyki słuchasz, a więc jakiej? Podaj pare ulubionych utworów.

Oczywiście słucham Hip-Hopu i Rapu mam wiele ulubionych piosenek gdybym miał wymienić każdą z osobna to by ten wywiad trwał jeszcze z 2 godziny :
http://i32.tinypic.com/10fvnna.jpg

Może uprawiasz jakieś sporty? Piłka nożna czy raczej coś innego? :D

Tak grałem w piłkę nożną swojego czasu w klubie Stal Stocznia rocznik '92, trenuję Brazylijskie jiu-jitusu.

Czy internet przeszkadza Ci w jakiś sposób w realnym życiem? Czy znasz "tą" Granicę?

Pewnie, że znam 'tą' granicę, internet mi w tym w żaden sposób nie przeszkadza częściej przebywam na świeżym powietrzu niż zamulam przed komputerem.

Przejdźmy do Tibii, który poziom osiągnąłeś na Globalu? I jak wspominasz gre?

Mój najwyższy lvl jaki osiągnąłem to 92 na Menerze bardzo dobrze wspominam tamte czasy miałem sporo znajomych z którymi mogłem się wybierać wszędzie na Questy jak i na wspólne hunty i w końcu doczekałem się shackowania mojej postaci przez jakiegoś Brazylijczyka..

A który poziom osiągnąłeś na armii, miałeś dużo postaci?

Postaci miałem dość sporo ale sentyment miał tylko do tej jedynej o nicku : RoZpIeRdAlAcZ poziom bodajże 342, swojego czasu byłem w top 5 było to z 2 lata temu ^^ za czasów gildii MeGamers.

Kiedy zabłysnąłeś na forum? Z tego co słyszałem wywiązało się wiele afer związanych z tobą, powiedz to i owo o tym :)

Nie lubię o tym pisać, zabłysnąłem na forum z powodu wbicia prawie 1000 postów w przeciągu 20 dni i było dość głośno o tym, miałem nie jedno konto na nowym jak i starym forum, podszywałem się pod różne osoby np. Administratora Tibiasoft.com, byłem dość kontrowersyjnym użytkownikiem wyzywałem się z większą społecznością forum i to by było na tyle.

Jak każdy masz jakiś przyjaciół na forum czy też w grze, wypisz kilku..

Moimi jedynymi przyjaciółmi w grze byli : Drako, Spy Massive, Pianka, Viki.. Zawsze mogłem liczyć na ich pomoc i nigdy mi nie odmówili chociaż swojego czasu zawiodłem Emce, a na forum czy mam przyjaciół ? hmm nie mam.

Grasz może w jakieś inne gry online?

nie gram już w żadne gry ; ) rekreacyjnie w Tibie zaloguje się raz na 4 dni i posiedzę z 5 minut.

A teraz seria krótkich pytań i szybkich odpowiedzi, jesteś gotów?

Ready

GG czy Tlen ?

GG

Motor czy samochód

Samochód

Reebok czy nike?

Nike

Kot czy pies?

Pies

Tesco czy Biedronka?

Tesco

Niestety to już koniec wywiadu :< Możesz teraz pozdrowic swoich przyjaciół :)

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy chcą być pozdrowieni a przedewszystkim wielkie dzięki, że zechciałeś zmarnować swój cenny czas na przeprowadzenie wywiadu z kimś takim jak ja ; ).. A to tak ode mnie na koniec dla Ciebie :

Z Tobą być, z Tobą śnić
Całe życie tylko Ja i Ty
Dzielić łzy, sprawiać by
Całe życie tylko Ja i Ty...<3 ; **

Vrangsinn
25-05-2008, 17:27
hehe, fajny wywiad. Trochę za krótki. Nie chcę Ci się pisać w bb codes tych kolorów czy co? ^^

Niektóre twoje pytania mnie rozbrajają, np: Słyszałem, że masz swoją 2-gą swoją połowę. Czy jest ładna?hę? lepsza ode mnie? lol ^^

albo czy lubisz laysy paprykowe.

Na przyszłość trochę dłuższe rób wywiady
Pozdro

User
25-05-2008, 17:28
jiu-jitusu = jiu-jitsu*
przedewszystkim = przede wszystkim*

chyba jedyne błędy jakie popełniłem ^^..
Jeszcze raz dzięki za wywiad i serdeczne pozdro.

Nawet nie wiedziałem, że przeprowadzisz wywiad z takim użytkownikiem jak ja, czysty spontan ^^ odpowiedzi nie przemyślane ale myślę, że ujdą w tłoku ^^ :P

Grence X.x
25-05-2008, 17:30
Moimi jedynymi przyjaciółmi w grze byli : Drako, Spy Massive, Pianka, Viki.. Zawsze mogłem liczyć na ich pomoc i nigdy mi nie odmówili chociaż swojego czasu zawiodłem Emce, a na forum czy mam przyjaciół ? hmm nie mam.

Wydaje mi się, że to powinno być na niebiesko ;)

Wywiad dobry. Czyta się lekko i przyjemnie. ;)

.Bart.
25-05-2008, 18:22
A ja ;< zapomniałeś o mnie :ddd wywiad jak zawsze najlepszy XD bo zrobiony przez KodeX'a i to z taką osobą ;d takich wywiadów powinno być więcej ;s
btw. User zmieniłeś gg? : >

10/10

Hail RoZpIeRdAlAcZ XddD

pzdr.

mikiel
25-05-2008, 19:44
Grałeś w STAL STOCZNIA : OOOOOO Też grałem !!!!!!1 Rocznik 92 ; OOO
Ogólnie wywiad fajny xdd Faja wodna rox ; O

Spy Massive
25-05-2008, 21:18
No Fajny Wywiad ale dlaczego napisałeś byli?? hmm mam nadzieje że dalej uważasz mnie za kumpla;].Pozdro

Wrona
25-05-2008, 23:23
Ciekawy wywiad. Grałem w czasie kiedy Ty grałeś. Nie miałem wysokiego lvl'a (w tym czasie chyba 60). Nie umiałem wtedy grać itd. No ale pamiętam jak śmigałeś w city :P