PDA

View Full Version : 97 ek solo Ots King !



d(>.<)b
29-05-2008, 13:08
niewiem czy to rekord ale ja sie ciesze :D
http://i32.tinypic.com/2lvbigi.jpg

Mariox
29-05-2008, 13:19
Gdyby był pokazany pasek zadań to bym Ci pogratulował ale jeśli pasek zadań jest obcięty to jest to jednoznaczne z tym, że używasz/łeś bota.Także nie ma czym się chwalić. A pogratulować mogę tylko szybkiego naciskania w klawisze Fx

Hokeistaaa
29-05-2008, 15:00
Niee, dla człowiek bez bota, uhanie się na tym lvlu, jest nie mozliwe, musiał bys miec tak szybką renkę, że nie wiem, a zmećżyc się musiałes niezle naciskając (Jesli to Bez Bota).

Jesli nie masz bota, to Gratz.

Lioton
29-05-2008, 15:08
@up
Zalezy czym robi ssa bo sa takie programy ze niema paska odrazu ;p

@topic
No jezeli to bez bota uwazam ze mogles dac rade to gz ;)

IlucekI
29-05-2008, 15:14
@up
Raczej pasek został ucięty bo także zostały ucięty boczny panel, chodzi mi o eq,bp itp.itd.
@topic
Hmm moim zdaniem bez bota nie dałbyś rady bo na 97lvl masz chyba ok. 2k+hp czyli jedno kombo i leżysz :) ale to tylko moja drobna uwaga ^.-

Czarnyy Leon
29-05-2008, 15:18
Rekordu nie pobil co najwyzej go wyrownal (joz ktos kiedys bil kinga na 97ek) pozatym nie uzywaj UO screenshot utility bo nikt ci niebedzie wiezyl w te twoje solowki :P

Oxidosiss
29-05-2008, 15:51
@up
Raczej pasek został ucięty bo także zostały ucięty boczny panel, chodzi mi o eq,bp itp.itd.
@topic
Hmm moim zdaniem bez bota nie dałbyś rady bo na 97lvl masz chyba ok. 2k+hp czyli jedno kombo i leżysz :) ale to tylko moja drobna uwaga ^.-

Ty myślisz? Co mu da boot, jeżeli leci na combo ?
@Topic Uh pod dupe i sie uha szybciej niż boot.
Gratz, bo jest to duży wyczyn, miejmy nadzieję że spróbujesz ssolować bally xD

DarthWawa
29-05-2008, 17:01
Na pierwszy rzut oka, wyglada mi to na jakas przerobke/bot.

No ale mogles tez miec szczescie, ze nie walnal komba, czasem tak jest.

Ale i tak masz odemnie Gz'y.

Paiton
29-05-2008, 17:22
To, że jest lepszy od was to znaczy że musi miec bota? Jest to nie najprawdopodobniej rekord tylko na 100%

Eq takie a nie inne bo wygląd ;D jest ważniejszy dla mnie też ;D

Może pochwalisz sie skillami ? Dam edit ;<

Zieniu07
29-05-2008, 17:26
wedlog mnie to fake:/ czemu bo nie ma zadnego bk, widac tylko energy po warlocku::/ a nawet na 200lvlu jak sie stoji na wprost ots kinga to sie pada:/
Hmm a jesli to nie fake to z pewnoscia bot... no ale coz jesli to ani nie fake ani bot to gratuluje

Lemon'ek
29-05-2008, 17:36
Gdyby był pokazany pasek zadań to bym Ci pogratulował ale jeśli pasek zadań jest obcięty to jest to jednoznaczne z tym, że używasz/łeś bota.Także nie ma czym się chwalić. A pogratulować mogę tylko szybkiego naciskania w klawisze Fx


Powiem tak w [cenzura] byłeś gówno widziałeś....


nich ma bota scar i inne badziewia. Jeśli mówisz że ma bota to sam go używasz..... Taka prawda każdy kto gada o botach ten na nich na apo gra...


Więc co do topicu Gratz i życzę zsolowania wieśka w niedalekiej przyszłości:)

doniczekmateo
29-05-2008, 17:47
@all up co gadali o bocie

radze wam sie utopić wszystkim jego wina że umie dobrze grać a wy nie ??? tak jak myślicie że uhanie po skosie to boot omg jak się gra z 2 lata czy rok w tibie knightem na APO to już ma sie po prostu wprawę

@topic

Gz i oby tak dalej mam nadzieje że pobijesz rekord rozwalając lepszego potworka bo teraz to tylko jak by wyrównałeś rekord :D

d(>.<)b
29-05-2008, 20:02
dziekuje wszystkim co mnie wspierali i pogratulowali :) moze sprobje cos jeszcze aktualnie gram pallkiem 25lvl xD z dwarfem :D nick Jaco

ps: Nieuzywam Bota czy czegokolwiek innego... gram w tibie okolo 4 lat wiec nabralem doswiadczenia gry :) a pasek zadan usunalem poniewaz byly tam okienka z numerami i nickami osob z GG i inne rzeczy :)

Mariox
29-05-2008, 20:51
#Lemon`ek

A gdzie w moim poście jest napisane, że to jest scar?? Widzę, że najlepiej Ty jesteś w tym obeznany więc z całym szacunkiem odbij ode mnie....

DarthWawa
29-05-2008, 21:22
@all up co gadali o bocie

radze wam sie utopić wszystkim jego wina że umie dobrze grać a wy nie ??? tak jak myślicie że uhanie po skosie to boot omg jak się gra z 2 lata czy rok w tibie knightem na APO to już ma sie po prostu wprawę

@topic

Gz i oby tak dalej mam nadzieje że pobijesz rekord rozwalając lepszego potworka bo teraz to tylko jak by wyrównałeś rekord :D


Bronisz go, bo to pewnie twoj kumpel .... >_<




<Spam_Znakami_Z_Hotkeya>

^ Down

Sam jestes zle wklejony, wyjdz.

Matii Knight
29-05-2008, 21:44
To fake jak nic, przypatrzcie się uważnie kingowi, jest źle wklejony :eek: ;]

d(>.<)b
29-05-2008, 21:50
Juz niegram pallem xD Wracam do Czosneq :P

@Matii Knight

jestes zalosny :)

adrianeq :)
29-05-2008, 22:00
Z botem czy bez, ale zawsze Gratulacje!!!

Lemon'ek
29-05-2008, 22:48
#Lemon`ek

A gdzie w moim poście jest napisane, że to jest scar?? Widzę, że najlepiej Ty jesteś w tym obeznany więc z całym szacunkiem odbij ode mnie....



Czego ty się uczysz w szkole??umiesz czytać ze zrozumieniem??

Napisałem "a niech tam jest nich ma bota scar i inne badziewia" A kogo to obchodzi czy używam bota czy nie?? Wtajemniczeni wiedzą że uzywam boty tylko na rl i nie scar tylko Blackd bo cenie sobie życie realne i wolę "poexpić" na bocie niż siedzieć przed pixelami...


Doniczekmateo A cio do tematu to to jest rekord jak byś nie wiedział kumasz Don Mateo??
Ja kinga na 99 lvl kiedyś zsolowałem

Azian
29-05-2008, 23:12
Patrząc na posty ludzi przede mną można zauważyć co zazdrość potrafi zrobić z człowiekiem :) Jeśli ktoś dokonał czegoś w miarę dobrego, to znaczy, że ze od razu ma bota, albo to fake? Nie bronie go w żadnym stopniu, tylko jeśli nie macie żadnych dowodów to może zamknijcie łaskawie swoje mordki.
#topic
Fajne! ;o Jedziesz dalej xd

Vonozaurus
30-05-2008, 03:08
Ok, skoro usunąłeś sam pasek zadań, to teraz wklej nam screena z nim :). Numeru zamaż, są one mało ważne... Chcielibyśmy wszyscy zobaczyć jak ładnie i czysto to zrobiłeś bo gratulacje się należą jeśli tak to wykonałeś ;). Co do Twojego doświadczenia... Wątpię by ktoś na armii je miał ^^... Armia to po prostu inna gra niż Tibia, jest bardziej zróżnicowana. PvP oraz PvM jest całkiem inne niż to na normalnej tibii. Jedynie o jakim doświadczeniu możesz mówić to o tym na Armii, ale czy ona ma 4 lata to raczej wątpię ^^. Pozdrawiam.

Psujekbanned
30-05-2008, 09:06
#Do prawie wszystkich nade mną.
Wy jesteście czopy i idioci... Zazdrościcie chłopakowi że udało mu się zabić OTS Kinga na 97 lvlu. Dlaczego nie widać paska zadań? -Odpowiedź jest prosta. Koleś ma ustawione pewnie że pasek pojawia się wtedy kiedy przejedziemy na niego myszką. Sam tak mam, a jak pokazywałem moje rekordy itd. to nikt się nie czepiał --,--. To że ma mały lvl to nie znaczy że możecie go besztać. Nie raz taki mały lvl jest 100x mądrzejszy niż 1k +.

#Topic

Jesteś PRO! Naprawde serdecznie Ci gratuluje i życzę wielu, wielu osiągnieć tego typu. Jeszcze raz wielkie gratulacje i gorąco pozdrawiam.

#Down
Jakim cudem masz zrobiony temat o Twoim sukcesie podczas bicia OTS Kinga? Chyba się pomyliłem co do Ciebie...

d(>.<)b
30-05-2008, 09:11
mówisz i masz :) oto screen caly razem z paskiem zadan (zamazalem tylko nick osoby z Tlena/GG)
http://i31.tinypic.com/qsqzae.jpg\
@Psujekbanned a dlatego bo juz zalozylem temat i tylko czealem az go zabije i zrobie ss :) wiele razy probowalem :P

Tomex Drut
30-05-2008, 09:59
@Zieniu07
Bez Urazy ale ty jestes jakis poje...( bez urazy )
ale facet.... ty ile grasz na APO ?? -.- watpie zebys gral z rok...
nie wiesz ze OTS King przywołuje Warlocki ??? jak nie
wiesz to sie nie odzywaj ok???

@topic
Bardzo Ładnie :)
Na Bocie Raczej nie byłes :)
@Edit
Ja Nadal Nie uważasz Bota ale chcialem cos pokazac
http://i28.tinypic.com/2h6683a.jpg
Na tym obrazku gdzie jest ta linia na żółto to nie wiem ale jest nie równo ...
więc mogles zrobic tak :
klikasz nowa tibie robisz ss kopiujesz ten pasek i wklejasz...
nie wiem ale moze tak byc ... i wtedy bot nie wlaczyles....

d(>.<)b
30-05-2008, 10:24
niewiem czy zauwazyles ale na tym pierwszym zdjeciu jest tak samo :) poprostu krzywo wklejone o.O

ehhh szkoda gadac... Widac odrazu ze wiekszaoscia ludzi kieruje nienawisc i zazdrosc...
ktokolwiek zrobi jakis super uczynek typu rekord w solowce czy mlvl czy czym kolwiek to zaraz jest wyzywany od: allegrokid , boter , cziter , oszust , faker... to jest zalosne poprostu.
@do wiekszosci ludzi z tego tematu... jezeli macie zamiar dokuczac mnie i ludzia ktorz osiagaja sukcesy a wam zazdrosc dupe sciska to dajcie sobie luz...
pozwolcie innym nacieszyc sie tym co zrobili i dobrymi komentarzami uczciwych i elnych podziwu naszych osiagniec :)
Dziekuje.

bahahahah niedowiary ! zabilem Bally na 100lvl ! czy to rekord ?
ps: dla niedowiarkow daje ss z paskiem zeby nie bylo xD
http://i31.tinypic.com/a287s7.jpg

-ZolteX-
30-05-2008, 14:01
LOL! Triple post pwned !

@topic
Nie do wiary ? Na 100 balla ? Nie wiem koleś albo masz talent do gry w tibie albo do fake ; P
Trochę niewiarygodne żeby solnąć balla na 100 i kinga :O
No ale gz wierzę Ci.Myślę że nie oszukujesz a no i szkoda że nikogo nie ma na ss jako dowód :<

d(>.<)b
30-05-2008, 14:04
thx :D sam neiwiem jak ja to zrobilem xD







prosze klikajcie w link \/

Tomex Drut
30-05-2008, 14:08
Ok , juz ci wieze.
bardzo wielkei Gratz ...
ale raczej nie polozysz bally na Real expowisku :) to tyle
Pozdro ;]
i jeszce raz wielkie GRATZ !!

Kamil1995
30-05-2008, 14:56
Raczej masz talent ale... Trochę dziwne to że bally nie podstawił ognia pod tyłkiem. Raczej musiałeś się uhać z ziemi bo musiałeś się jeszcze manasować. Fake ? Nie mówię, że masz bota czy coś takiego tylko piszę, że to trochę dziwne.
Pozdro

d(>.<)b
30-05-2008, 15:04
malo walilem z maxa :P a i nieuhalem sie z pod "tylka" xD tylko normalnie :P
jak wy wyszukujecie wszystkiego czego sie zaczepic to.... xD

Laluś
30-05-2008, 15:58
Niestety, ale jestem zmuszony do zamknięcia tematu. Piszecie tutaj jakby to było Gadu Gadu, albo inne badziewie. Prawie nikt nie komentuje zdjęcia. Co was obchodzi to czy miał bota, czy nie.
Zamykam