PDA

View Full Version : Name'Lock

Rybka
12-06-2008, 13:05
Witam.
Moja propozycja będzie dotyczyła Name'Locków.
A więc :
Dużo jest osób które piszą na Forum : Dostane Namelocka?,Dajcie mi Namelocka!
Proponuje nowy dział Związany z tym.
Będzie to dział Prywatny i będziesz widział tylko tematy zakładane przez Siebie.
Będzie można tam :

Zamieszać Nieprawidłowe nicki

Prosić o Nameloki

Pytać o rzeczy związane z Tym.

Myśle że by ułatwiło to prace w Grze jak i na Forum.
Prosze o komenatrze
pozdrawiam

Old Yorgy
12-06-2008, 15:06
Popieram pomysł. Powinien jak najszybciej powstać taki dział bo n00by codziennie robią po kilka takich tematów. A inne mózgi nabijają sobie na nich posty. Zanim powstanie taki dział Autorów takich tematów powinno się w odpowiedni sposób "nagradzać" bo o ile wiem za umożliwienie innemu użytkownikowi zdobycie łatwego posta jest złamaniem Regulaminu.
Pozdrawiam.

Nerki Knight
15-06-2008, 22:09
Prosić o namelocki? Chyba nie, namelocki dostaje się za nieodpowiedni nick, nie tak dla jaj.

New Tasman
16-06-2008, 08:56
Witam.
Moja propozycja będzie dotyczyła Name'Locków.
A więc :
Dużo jest osób które piszą na Forum : Dostane Namelocka?,Dajcie mi Namelocka!
Proponuje nowy dział Związany z tym.
Będzie to dział Prywatny i będziesz widział tylko tematy zakładane przez Siebie.
Będzie można tam :

Zamieszać Nieprawidłowe nicki

Prosić o Nameloki

Pytać o rzeczy związane z Tym.

Myśle że by ułatwiło to prace w Grze jak i na Forum.
Prosze o komenatrze
pozdrawiam

ojojojjj.... mam już 3 głupi post od Ciebie, a tak się wymądrzasz....
po co taki temat skoro namelocki dostaje się za źle sformułowany nick?... płacze na maxa... kolejny raz chciałeś być fajny, ale nie wyszło :(.

Jeśli chodzi o taki temat zbędny na maxa skoro można to napisać w zgłoszeniach i, i tak nie dostać namelocka!!...

Bysson
16-06-2008, 09:41
Dobry pomysl ale wedlug mnie powinien byc namelocka za kase np za 5k cc to by rozwiazalo problem :) Pozdrawiam

Laluś
16-06-2008, 11:07
Namelock'a dostaje się za błędny format nazwy postaci. Zgłaszać go można przez naciśnięcie magicznej kombinacji dwóch klawiszy, a mianowicie 'ctrl+r', w grze. Nie potrzebny jest osobny dział do tego, a już napewno nie będą sprzedawane namelock'i. Pomyślcie jaki zamęt byłby w grze 'skąd on się wziął?', 'czemu on ma taki lvl?'.
Zamykam.