PDA

View Full Version : Pacc Pon-piat.



Dobre Chlopaki
12-06-2008, 21:19
Wysłałam kase w Poniedziałek :) jest już Piątek a nadal PACCA nie mam. Pieniażki zostały wysłane przez BANK ŚLĄSKI "przez internet".

Prosze o kontakt w sprawie pacca na gg: 9384808 .

Bardzo proszę o jak najszybsze przyznacnie pacca dla postaci o nicku:

Sexi Flexi Marta

Mortiis
13-06-2008, 09:31
Przelew doszedl do nas wczoraj po poludniu, wiec zamowienie zostalo zrealizowane dzisiaj.

Dobre Chlopaki
13-06-2008, 14:28
DO MORTIISA



Drogi Mortisie otóż wczoraj wyszła taka sytułacja że dostałem bana.
Otóż wczoraj w pierwszej połowie meczu napisałem na ctrl+r że nie mam pacca . Tam jesden z Gm chciał mi pomoc , lecz wspomniałem że na tym koncie mam swója i siotry postać. Aby sie nie emczyc i nie zasmieca Account postanowiłem wejsc na jej wyzszy lvl postaci aby mi to zaakceptowano poniewaz chcialem miec u siebie na postaci Pacca jak i siostra na swoim.
Tak więc prosze o usunięcie BANA dla ==> Sexi Flexi Marta.
Bardzo proszę ponieważ chcem poexpic troszke na PAccu. To nie jest dzielenie kontem , tylko ona gra na swojej posatci ja na swojej. Naprawde prosze o zdiecie. :(

SzalonO.oki
13-06-2008, 15:36
@up
Ban jest za dzielenie KONTA, a nie postaci. Tak więc twój ban jest jak najbardziej słuszny. Sam się przyznałeś pisząc na "ctrl+r", że dzielisz konto.

Nie chcę warna za off topa :/

Oxidosiss
13-06-2008, 16:02
Wysłałam kase w Poniedziałek jest już Piątek a nadal PACCA nie mam. Pieniażki zostały wysłane przez BANK ŚLĄSKI "przez internet".

Prosze o kontakt w sprawie pacca na gg: 9384808 .

Bardzo proszę o jak najszybsze przyznacnie pacca dla postaci o nicku:

Sexi Flexi Marta

Tu piszesz jak dziewczyna.




DO MORTIISA



Drogi Mortisie otóż wczoraj wyszła taka sytułacja że dostałem bana.
Otóż wczoraj w pierwszej połowie meczu napisałem na ctrl+r że nie mam pacca . Tam jesden z Gm chciał mi pomoc , lecz wspomniałem że na tym koncie mam swója i siotry postać. Aby sie nie emczyc i nie zasmieca Account postanowiłem wejsc na jej wyzszy lvl postaci aby mi to zaakceptowano poniewaz chcialem miec u siebie na postaci Pacca jak i siostra na swoim.
Tak więc prosze o usunięcie BANA dla ==> Sexi Flexi Marta.
Bardzo proszę ponieważ chcem poexpic troszke na PAccu. To nie jest dzielenie kontem , tylko ona gra na swojej posatci ja na swojej. Naprawde prosze o zdiecie. :(


Tu jak chłopak

Wpadłeś :).
Co do topicu, po co robisz z siostrą 2 postacie na jednym koncie? Pacc pewnie jest, lecz masz bana więc po banie powinno być ok.

Dobre Chlopaki
13-06-2008, 16:35
@UP

Otóż Oxidus dostałem juz Pacca..
Nie nie jestem Trans. Otóż mam siostre i też sie udziela na moim koncie. Tak naprawde mam to GDZIEŚ co o mnie myślisz. :)







Dziękuję już mam PACCA

Mortiis
14-06-2008, 10:11
prosze napisac odwolanie w przeznaczonym do tego celu dziale na forum.

Tobiasz
16-06-2008, 10:05
Zamówiłem Pacc 3 dni temu :< Czy Któryś Z GM Mógłby Mi Już Uaktywnić

To Co Pisało W Opcji PACC Na Moim Koncie :

nr zamówienia Data przyjęcia Kwota Data aktywacji Status Zamówienia
768600-6247344 12.06.2008 13:23 10zł ----- oczekuje na wpłatę Zobacz

Mortiis Uaktywnij Mi Już PaCC !

Dobre Chlopaki
16-06-2008, 12:55
Zamówiłem Pacc 3 dni temu :< Czy Któryś Z GM Mógłby Mi Już Uaktywnić

To Co Pisało W Opcji PACC Na Moim Koncie :

nr zamówienia Data przyjęcia Kwota Data aktywacji Status Zamówienia
768600-6247344 12.06.2008 13:23 10zł ----- oczekuje na wpłatę Zobacz

Mortiis Uaktywnij Mi Już PaCC !


Dsotaniesz pacca jak dotra pieniadze na konto mortisa ze pisze zaksiegowane to nie znaczy ze zaplacone.. ZROB SCRENA ze włacilem do odrazu dostaniesz.