PDA

View Full Version : Gify

Patrol32111
20-06-2008, 21:18
Moim zdaniem powinio powstać dział "Gify" Coraz więcej osób uczy się animować i jest coraz lepiej z tą techniką graficzną komputerową

więc prosze z całej siły żeby powstał taki dział bo pewnie połowa forum umie już robić gify ale nie ma gdzie zamieścic :P

Rybka
20-06-2008, 21:32
Ty wiesz co ty piszesz ?
Czy ty wiesz czego to jest forum ?
To jest forum gry Tibia.
Po co ci Gify ?
Można w Hyde Parku dolepić taki temat a nie robić dział.
Jestem na nie

D.B
20-06-2008, 21:44
A ty rybka nie nabijaj postów bo w ch*j jest twoich głupich tematów i postów. To ty zaśmiecasz forum swoimi bezsensownymi gadkami. A ja jestem za tak, bo dużo osób daje swoje rysunki, swoje obraski itp, a daja w roznych działach i to zasmieca troche forum

>>>Fireinferno<<<
20-06-2008, 22:40
może to jest forum AOP ale jakoś 70 % forum nie gra a 30 % gra więc ja się popierdam żeby jakieś graficzne powstały bo nie ma gdzie tego wklajać więc jeżeli ktoś znów powie że to forum o ots i nie robić tej zakładk to mnie rozszmieszy bo jak mówiłem 70 % nie gra a tylko 30 % gra pzdr fire

Zaraki Kenpachi
20-06-2008, 23:18
No cóż..
Mogło by takie coś powstać..
Lecz jak już to może dział Fake'i zamienić na dział "Grafika" i tam pod-fora:
Gify
Fake'i
Sygnatury i Avatary
Ale to już inicjatywa ekipy...

Quester
21-06-2008, 07:38
Może i powstać taki dział.
Ale to nie forum do robienia Gifów,to forum do rozmawiania o grze.
Może jakiś Moderator to zobaczy i może zrobi.
Pozdrawiam.

Nerki Knight
21-06-2008, 10:49
@rybka
Gogo 200 postów?-.-

@topic
Tya, przydało by się szczególnie dlatego że ja również zaczynam się z tym bawić ;)

Layer
21-06-2008, 11:02
Ja się z tym zgodzę ale nie do końca. Wg. mnie lepiej by było gdyby powstał dział ogólny "Grafika" w którym będziemy mogli chwalić się swoimi Gifami/Avatarami/Sygnaturami itp. Coś podobnego jak na Tibia.pl

*Myssqa*
21-06-2008, 11:06
A ty rybka nie nabijaj postów bo w ch*j jest twoich głupich tematów i postów. To ty zaśmiecasz forum swoimi bezsensownymi gadkami. A ja jestem za tak, bo dużo osób daje swoje rysunki, swoje obraski itp, a daja w roznych działach i to zasmieca troche forum
Heh jeśli już masz zamiar wypowiadać się na temat innego użytkownika to popatrz najpierw na siebie,niby Rybna nabiła teraz post?a Ty może co?..
Napisałeś tylko o Niej i o tym jak jesteś na "Tak" i że inni chcą dawać obraskiPff żal.
Popieram Zdanie Rybki.
To jest forum tibii a dokładniej APO a to nie jakiś blog internetowy że chcecie pokazywać swoje gify..Fake'i mogą być ponieważ są związane z grą,chyba że ktoś da jakiś inny,ale rzadko sie to zdarza.Niech Moderator pomyśli nad tym i podklei tego typu temat w dziale Hyde Park czy czymś.
$Layer-Może tak,a może nie : / dział grafika byłby dobry, ale tak jak napisałem po co Gify?