PDA

View Full Version : Problemy z Grafika w tibi (prosz? o pomoc)



Gallikos
22-06-2008, 15:46
Mocne Lagi nieustępujące

Witam was kto by był w stanie mi pomoc bardzo bym prosił.
Problem jest następujący :

Zrobiłem sobie kilka dni przerwy od Tibi gdy wróciłem ponownie do gry zaszokowały mnie lagi na Ots , postać mi suwa nogami po ziemi jak nigdy , myślałem ze to przez serwer. Lecz okazało się że nie , gdyż wbiłem na RL tibie okazało sie że to samo jest .
Wiec postanowiłem wejść w opcje tibi zobaczyć limit jak mi skacze i znowu mnie zaszokowało limit mój był od 3-5 nigdy tak nie miałem probowałem zmniejszyć limit suwakiem do 25 dalej nie pomagało .
Wiec zasięgnołem pomocy ze ludzi z apo i dużo ludzi mi chciało pomoc lecz ten problem nie wydawał sie do rozwiązania gdyż ludzie proponowali mi przeinstalowac na nowo Driex'a zaisntalowalem nowszego nie pomoglo , odinstalowac tibie , nadal nic , defragmentacja dysku dalej nic ,zainstalowac na nowo sterowniki dalej nic w tym momecnie wpadlem na pomysl dac na full scren dalem i lag nie bylo odrazu sie zwiekszyl limit do 50+ gdyz wcisnolem klawisz ctrl+f (skrót do fullscren) i przywruclo ekran do normalnego punktu widzenia pojawily sie lagi nie wiem co dalej poczać a chailbym se jeszcze pograc w ta gre .


Prosze o pomoc najlepiej na gg 4064631

Rybka
22-06-2008, 22:32
Jeżeli zrobiłeś to wszystko co wypisałeś
To możesz spróbować jeszcze raz przeinstalować tibie.
Zeskanować całego kompa z 2 razy.
Może poprostu masz jakiegoś wirusa albo ktoś ci Keylogera podżucił
Albo poprostu masz coś z komputerem.
Spróbuj zformatować albo na nowo windowsa zainstaluj.