PDA

View Full Version : Loot.

Oxidosiss
23-06-2008, 13:07
Witam, otóż w tym temacie chciałbym przedstawić swoją propozycje.
Chodzi mi o to, że na prawde nudny jest już ten loot. Np. z kingów leci prawie to samo co z bally, z Ots Queanów i w ogóle z dużo potworów leci np. g helmet, blessed shield, g boots , mls , great axe. Można było by po prostu zrobić coś takiego, że np . z Wise Mana by leciała pandema, ale bardzo rzadko. Z Glacka / Apocalypto loot by pozostał jaki jest, ale z Glacka leciały by Klapki bardzo rzadko, a z Apo pandema/bh bardzo rzadko. Moim zdaniem to dobry pomysł, bo np. na rl lecą takie itemy jak np. g legs, mpa, czy mms, a na apo ciągle ten sam loot :/

Lijo
23-06-2008, 13:22
Może loot i jest nudny, ale niech tak zostanie. Twój pomysł jest kompletnie dojebany.. Jak by pandemy, bh, klapy leciał z glacków, apo etc. to było by więcej kasy, co powodowało by więcej 15 lvl'ów z full setem. ( allegro )
Lepiej zrobić żeby z kingów leciały mpa, golden legi a bardzo rzadko golden helmet, mls etc.. Podobnie z queenami tyle, że nie bardzo rzadko, tylko rzadko.

To na tyle,
Pozdro.

Quiet v 2.0
23-06-2008, 13:55
Sam pomysł nie jest taki strasznie zły. Ale powinni zrobić NPC kupującego takie itemy. I tak pewnie tego nie wprowadzą :D Ja do pomysłu pozostanę neutralny.

Jan
23-06-2008, 14:23
To w życie i tak nie wejdzie, gdyż Mortiis twierdzi (a ja go popieram), że na APO jest o wiele za dużo kasy, także nie ma sensu dodawać jej jeszcze więcej, gdyż ceny tych przedmiotów zmaleją, a na APO będzie więcej oszóstw. Bezsens ewentualnie mógłby wejść pomysł Lijo'a z tym, że g helmety i reszta leciałoby jak dotychczas, ale zwiększono by loot mpa, g legów itd. bo ludzie się skarżą, że siedzą godzinami na kingach i nic nawet głupiego sca/mmsa/mpa/g legów

Zezikan
23-06-2008, 15:54
Loot zadki jak zadkie go** slabo to leci ja wbijajac ostatnio 1 lvl dzienie na kingach wyleci mi okolo 2-5 golden legs ... i nic wiecej .... 1 lvl u 650lvl + to jest okolo +- 100 kingow ! i na 100 kingow taki loot ma leciec ... zal . powini juz zrobic ze mpa i mms , dsm , sca powinno leciec 2 x wiecej .... co maja mowic postacie z 200 lvl ?? expia expia 10 lvl wbija i nic im nie poleci ... juz na Hero lepszy loot o!

Arek Larry
23-06-2008, 16:11
Jeżeli loot będzie większy to ceny będą spadały. I tak już wszystko o wiele staniało.
Myśle, że loot jeszcze bardziej powinien być zmniejszony.

sebo14_92
23-06-2008, 16:38
Myśle, że loot jeszcze bardziej powinien być zmniejszony.
Tak zmniejszyc loot i co jeszcze? Z kingow mpa lecialo by raz na tydzien a z ms bylby loot tak jak teraz z king -.-
Zrobcie cos z tymi kingami bo na ms jest bardzo duzo ludzi, a kingi sa wolne...

Knight Lukas
23-06-2008, 17:54
jak zmienia i tak będzie wam źle

ZOSTAWCIE TAK JAK JEST PO CO POPRAWIAĆ NA GORSZE

Nerki Knight
23-06-2008, 18:47
@up
Popieram.
@topic
Ja bym proponował zwiększyć trochę loot z ots kingów, bo expiąc na nich leci mi 1 item(który możan sellnąć u soni) na ` lvl =/

djpalon1994
23-06-2008, 20:59
Ehh @Topic bez przesady BH, Klapy i Pandemka ? Co ludzie jest z wami ? rozumiem bardzo rzadko z takiego OTS Kinga/Bally Soft Boots i ewentualnie Bardzo rzadko Winget Helmet. A z Wiska Winget Helmet.

NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM !! :
zróbcie jakieś nowe spodnie ;-)

Only Apo
23-06-2008, 21:50
Zgadzam sie tym, że powinien być zwiększony loot z Kingow, gdyz na MS jest nardzo duzo ludzi z lvl od 200 do 400 i bardzo czesto nie ma gdzie expic. Kingi za to sa wolne ale nic nie leci. Z tego wynika i tak zle i tak niedobrze. Proponowalbym wprowadzenie nowych respow MS, to by rozwiazolo problem z expieniem....

Rybka
23-06-2008, 22:33
Nie rozumiem Ciebie.
Po co ten temat ?
Powinieneś się cieszyć że z takich słabych potworów ci Leci blessed shield Mls itd.
Z wise mana Pandemka ?
Z Glacka Klapy ?
Z apo Bh ?
...
Pomysł co napisałeś a nie zakładasz temat.
Jakby takie coś wprowadzono to by wogóle ceny były by...
P arm by chodził za 4 k cc

Szpaczek
24-06-2008, 16:34
Nie rozumiem Ciebie.
Po co ten temat ?
Powinieneś się cieszyć że z takich słabych potworów ci Leci blessed shield Mls itd.
Z wise mana Pandemka ?
Z Glacka Klapy ?
Z apo Bh ?
...

Raczej śmieciu pomyśl co Ty robisz. Zakładasz jakieś <cenzura> tematy/ Piszesz posty ze rzygać się chce 20 postów na Dzień? Zal Nabijasz tak posty,że powinni Cię z stąd już dawno <cenzura> Pisz w jednej linijce Ciulu obsrany >.> powiem Ci jedno słowo..
<i tu również cenzura>

#topic
Temat dobry poruszenia lotu z OTS Kingów. Na 1lvl expa Leci ok.1-3 g legsów, 1 - 2 mpa. A o rarach typu G helmet, dsl można pomarzyć ..

Oxidosiss
24-06-2008, 16:41
Nie rozumiem Ciebie.
Po co ten temat ?
Z wise mana Pandemka ?
Z Glacka Klapy ?
Z apo Bh ?
...

Wyjdż. Jak ***** ślepy jesteś, to te potwory, a zwłaszcza apo bardzo mało osób da rade, a te itemy leciały by bardzo rzadko. Jak widze twoje posty, to już mi ***** jest nie dobrze. Zawsze jak je czytam, to ciągle to samo przykład : Po co ten temat? Warn plx.. jeżeli Ci się ***** mój pomysł nie podoba, to nie znaczy że innym ma się nie podobać, założyłem temat dla innych nie dla Ciebie.

@Topic

No z tymi kingami dobrze, słaby bardzo loot, bardzo rzadko leci mpa i g legi. Mortiis powinien rozpatrzyć naszą propozycje!

Dark Peter2
24-06-2008, 20:12
Ogólnie loot na APO jest już taki jaki jest. Rare items nie będą leciały z rzadnych potworów. Rare to rzadki ;] Nie ma co dodawać, kasy za dużo jest ;p
wprowadzcie podatek od posiadanej postaci (joke xD)

Morfeusz
24-06-2008, 23:20
Celem GMa jest zmniejszenie kaski na serwerze a jakby dodatkowo to leciało potworów to by nie było za fajnie za dozy by był obrót pieniędzmi co naprawdę wpłynęło by negatywnie na grę. Wiec jak maja zajść jakies zmiany na serwie to może jakiś nowy stworek z którego by leciało wszytko oprócz rere items.
Propozycja;
wygląd potwora>>>taki jak black knight tylko dodatkowo szara głowa
sumował by >>>black knighty (2-3)
występował by>>> na nowej wyspie albo na kolo msc by sie dorobiło resp
loot>>>
-winget helmet niezwykle zadko, soft boots niezwykle zadko, crown legi (i inne smieci) w miare czesto, golden legi i to co z msa tak srednio, bohy często, jakies runki,

RESPOW BY BYLO Z 5 BYLYBY PLATNE 2sc EXSP POTWORKA TAKI JAK OTS QUEEN.SIłA MNIEJSZA HP WIECEJ.

Morfeusz
24-06-2008, 23:23
Celem GMa jest zmniejszenie kaski na serwerze a jakby dodatkowo to leciało potworów to by nie było za fajnie za dozy by był obrót pieniędzmi co naprawdę wpłynęło by negatywnie na grę. Wiec jak maja zajść jakies zmiany na serwie to może jakiś nowy stworek z którego by leciało wszytko oprócz rere items.
Propozycja;
wygląd potwora>>>taki jak black knight tylko dodatkowo szara głowa
sumował by >>>black knighty (2-3)
występował by>>> na nowej wyspie albo na kolo msc by sie dorobiło resp
loot>>>
-winget helmet niezwykle zadko, soft boots niezwykle zadko, crown legi (i inne smieci) w miare czesto, golden legi i to co z msa tak srednio, bohy często, jakies runki,

RESPOW BY BYLO Z 5 BYLYBY PLATNE 2sc EXSP POTWORKA TAKI JAK OTS QUEEN.SIłA MNIEJSZA HP WIECEJ.

NIECH NA WAKACJE ZAJDA TAKIE ZMIANY /\/\/\/\/\ I JAKIS NEWSY CZESCIEJ NA STRONCE :) pOZDROO.. :p :):):):)

Jedi Powel
27-06-2008, 10:52
Zal loot niech zostanie taki jak jest pograj z 4h expij na kignach a napewno loot bedzie. A i z ball/queen czesciej leca itemki niz z kinga... I poco maja leciec klapy itd? Potem na servie było by pełno tego... I nikt by nawed na qesta nie poszedl ;]

xxXTibiomanxxX
27-06-2008, 10:57
Pomyśl jak był by taki loot to ile by takie high levele mialy kasy...
I tak wystarczy kasy dla wszystkich.
Chyba może mialeś hacka i po prostu chcesz sobie łatwo zarobic kase??