PDA

View Full Version : "Lista zbanowanych u?ytkowników" i blokowanie forum.

BassHunter
26-06-2008, 07:52
Witam.

Skoro MC MACIEK już wygadał kim ja jestem (pzdr for you :*) to dam propozycje.

Stworzejnie tematu i podklejenie go o nazwie: Lista zbanowanych użytkowników.
Wyglądało by to tak:

Moderator banuje kogoś (daje 5 warna, czy coś takiego), pisze w tym temacie tak jak poniższy schemat przedstawi:

Nick: (nick osoby, którą zbanował)

Za co:

A druga propozycja to zablokowanie forum tak - aby widzieli je tylko zalogowani użytkownicy.

Pozdrawiam.

Quiet v 2.0
26-06-2008, 08:00
2 propozycja jest najlepsza. Mogliby tak zrobić, ale wtedy mogłoby to zwiększyć liczbę noobów lub sztucznych "kont tylko do oglądania".

Co do pierwszej propozycji, można by było coś takie zrobić, ale wątpie, by któremuś moderkowi chciało się co jakiś czas uzupełniać :)

Tre Cool
26-06-2008, 08:25
Obydwie propozycje to cut mjut, a druga w szczególności. :)
Jeśli by 2 weszła w życie, forum miałoby więcej użytkowników, i może więcej osób by się wypowiadało.

Tetti
26-06-2008, 08:44
Propozycje dobre, ale kolejny raz pokazujesz jaki to jesteś mądry. Ja nie chcę się z Tobą kłócić ale tak się błaźnić? Najpierw podajesz się za jakiegoś pop-pedałka a teraz zachciało Ci się pisać propozycje? Ostatnio pisałeś, że odchodzisz z tego forum? Chociaż edytuj tamtego posta i napisz, że zmieniłeś zdanie bo to naprawdę żałośnie wygląda..

Jan
26-06-2008, 08:44
Propozycje:
1) Moim zdaniem dobra, ale męcząca i pracochłonna, ale kto wie, może moderatorzy nie mają co zrobić to stworzą takie coś, ale to pożyje z miesiąc jeśli wejdzie druga propozycja.
2) Ta propozycja jest niepotrzebna, gdyż jeśli będzie zablokowane forum dla Gości, to będzie więcej noob charów, a co za tym idzie więcej banów, czyli więcej roboty w pierwszej propozycji.
To na tyle..:) Trzeba wybrać jedną.