PDA

View Full Version : Bany na forum



Quiet v 2.0
26-06-2008, 12:45
Jak widać w niektórych działach, ludzie skarżą się na bany. Może zamiast bana satełego zrobilibyście ban czasowego? Ktoś dostaje 5 warnów i bana na 30 dni. W ten sposób nie będą spamowali nie potrzebnie nowymi kontami krzycząc jak to niesprawiedlwie bana dostali. Niech sobie poczekają te 30 dni i wrócą do starego konta.

Dać sondę?

Pozdro
Quiet

EDIT: Pixelowi chodziło o nowy przypadek w jezyku polskim : wymiotnik (po czym? po ilu?) xD

Dravo
26-06-2008, 20:23
Pomysl dobry. Zrobic taki taryfikator za to xx dni za to yy dni a za najciezsze przewinienia moze byc ten staly. Tak samo z warnami. Z jakiej to racji warny stale? Po jakims czasie powinny znikac.

Pixelo
26-06-2008, 20:27
Tak jak na gg:

Ja 19:25:54
it łos grejt

;p

Pomysł dobry, ale pewnie potega (a raczej jej brak) Mortiisa wykracza za te mozliwosci. ;p On pewnie nie umie nawet powstrzymac taskera na apo to co dopiero to...

Ale gratuluje pomyslu, i RZycze wprowadzenia go w zycie.

Ps: rzycze to wymiotnik :>

Crayon
26-06-2008, 21:35
Jestem zdecydowanie na TAK !
5 warnów - > ban na 30 dni + możliwość przeglądania forum.(jeśli chodzi o ten podgląd to chyba jest : P )

Oxidosiss
26-06-2008, 22:05
Jestem na NIE! Lol, aż 5 warnów i tylko na miesiąc ? No skumaj, koleś dostał na miesiąc robi nowe konto pisze że on to ten mija miesiąc i on wraca na tamte konto ? i gdzie tu kara ?

Grulix
27-06-2008, 11:02
Jestem na nie ponieważ i tak jak ktoś dostaje bana na forum to robi nowe acc .