PDA

View Full Version : Heh gracz tez moze zw?aszcza taki jak ja... :]

Morfeusz
01-07-2008, 00:25
CO tam że ja założyłem ten temat ale tu składajcie propozycje zmniejszenia kasy na serwerze.

@@
Może jakiś npc co wykupiło by się u niego możliwość walenia z czaru o 3% więcej
hmm. może za 5kcc.

/\/\nawiązując do tego to pierw druid i sorc 3pkt many zamienia sie na 3pkt życia na lvl/\/\/\/\

:):):):):):):):mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:: confused::D

Helian (' ',)
01-07-2008, 00:29
Ja mam pomysl!

Mortiseq robi new npc ktory bierze od ciebie 8kcc i piszesz nick kolesia i mu jest kasowane konto na APO i na 4um :D bym byl 1 ktory to by zrobil wpisal bym Morfeusz ^^ i po tobie bb i po 8kcc ale nie plakal bym ! ;D
(http://www.forum.toproste.pl/member.php?u=6944)

Rybka
03-07-2008, 18:46
Oczwiście że nie nic nie poradzisz na to że na apo są aż tak małe ceny
Było miliony takich tematów więc po co odwaliłeś jeszcze raz taki ?
Opcja szukaj by cię nie pogryzła
o 3% ?
Abu expiłby przez cały dzień i by mniał 100% więcej ?
To co by walił po 25k ?
To by było bez sensu
ZOSTAWICIE TE CENY NIECH SPADNĄ I KONIEC APO!

^Dementis 2.0^
04-07-2008, 03:49
No pewnie. Zróbmy z sorca i druida, knighta z exurą vitą. Poza tym jeszcze 3% do najmocniejszego czaru tych profesji, to dużo za dużo. W tej chwili.. i tak balans wszystkich profesji jest 'pojebany jak lato z radiem'. Co większy update dot. profesji, czary mają większą moc, a hp pozostaje to samo. Jeszcze parę takich update'ów i każdy będzie się miał na hita, niezależnie od profesji. Poza tym 5kcc, to dla 1000+ lvl'a 3/4h expienia na queenach (patrząc po ss'ach w jakimś tam temacie).

#Rybka

ZOSTAWICIE TE CENY NIECH SPADNĄ I KONIEC APO!

Z takimi softami, czy wingedami po pewnym czasie stanie się to samo, co np. z dsh. Napiszesz "daj coś, pls" i ktoś da Ci softy.. jak dla mnie, to kwestia czasu ;)

@Caaz 1.0

NPC nie zostanie wprowadzony, bo Mortiis uważa, że na ots jest za dużo kasy... bo jest. Znów graczom nie podoba się to, że ceny są za małe... bo są. Więc jestem ciekawy, w jaki sposób to zostanie rozwiązane ;)

Pzdr.

Caaz 1.0
04-07-2008, 08:22
Co prawda nie wiem, co zrobić, aby na servie było mniej kasy, ale wiem, co zrobić, żeby ceny były większe...
Chodzi mi o dorabianie nowych NPC skupujących różne itemki po stałych cenach... Zrobić np. NPC kupującego softy za 1kcc, wingedy za 1.5kcc itp.
To na pewno przychamowało by spadek cen.
Najlepiej, aby taka akcja była przeprowadzana jako 'niespodzianka', żeby na seerwie nie było jeszcze więcej kasy... hehe :P
Takie jest moje zdanie. ;)