PDA

View Full Version : [Trainer] Sork & Druid



Helian (' ',)
02-07-2008, 21:08
Pomyslalem ze mozna bylo by zrobic trainer'a dla profesji magicznych [sork i drut] w srodku byl by calkiem nowy potworek wyglad monka i jakas inna nazwa niz trainer bo normalny wali i nam idzie shielding.. a ten nie bedzie walic..
Trainer mogl by wygladac podobnie do tego!..

http://i32.tinypic.com/2pqnkaw.jpgBy Helian xD ^^


chyba nie trzeba mowic gdy sie trenuje mlv 'walac' w potworka to spalana mana jest 2x
np ..
normalnie gdy trenisz przed dp.. i walisz czar ktory bierze 1k many, to tylko 1k sie spala!
a gdy walisz w porworka to 2x czyli 2k many [W trainie bedzie potworek o 100~+ hp]
a gdy w traina to 3x! [to nas nie interesuje]

Moim zdaniem jest to dobry pomysl..
poniewaz nie bedzie spamowania przed dp, sa tez wady tego.. bo np na 100 lv jak ktos bedzie tam bocil to moze nawet wbic 110 mlv =(


Ocencie to sami czy to dobry pomysl!

Pozdro Helian ( ' ',)

niebanujberafitorozumiesz
02-07-2008, 21:29
hujowy pomysł.... wiesz co to jest 150cc + tasker ? :> 100mlvl w chwileczkę xDDD a 100mlvl to nie tak mało ;>

Mc Maciek
02-07-2008, 21:52
Na APO i tak jest już łatwo... A Ty chcesz jeszcze, żeby sorcowi i druidowi mlvl leciał dwa razy szybciej? OWNED.

Jestem na nie.

Mlvl nie leciałby dwa razy szybciej. Ilość spalanej many byłaby tylko dwa razy wieksza, a mane trzeba oczywiście naładować ;)//Laluś

Haat
02-07-2008, 22:11
@Up Dokładnie tak samo myśle.

@topic Nie!

lukasz mistrsz
02-07-2008, 22:28
A ja sie zgadzam! Skoro rookmasterzy maja trainery to niech magowie tez ich maja.

^Dementis 2.0^
02-07-2008, 22:34
http://i32.tinypic.com/2pqnkaw.jpg

Bez obrazy.. ale co to ***** jest za mapa? Umiesz zmieniać wielkość respawnów i borderować? Poza tym te skały na posągu nie wyglądają za pięknie.

A co do many:

Przed uderzeniem normalnego ue pod depo:

22:33 Musisz zuzyc 8699858 many do nastepnego poziomu magicznego.

Po:

22:33 Musisz zuzyc 8696858 many do nastepnego poziomu magicznego.

Więc sorry Andersen ale nie pisz więcej bajek ;ss

@topic

Mogliby przywrócić trainery na shielda, do których mogą wejść także profesje magiczne. Ale mogłyby być tylko w villi, jak dawniej.

@down (dosłownie)

Nawet gdyby wyglądał 'podobnie do tego', to i tak byłby chujowy. A poza tym nie piszemy o mnie tylko o tym.. czymś.

Helian (' ',)
02-07-2008, 22:42
Ty pieknie nie wygladasz, mi sie tak podobalo i tak zrobilem w map editorze, a jak nie umiesz cztyac to juz nie moja sprawa.. ;)
Trainer mogl by wygladac podobnie do tego!..

Zezikan
02-07-2008, 23:00
E tam bez sensu -.- normalny trening jest dobry i tyle ... ! wiec nie gadaj mi ze zle idzie m lev ;P jestem na nie ! to teraz postac na 200 lvl by biegala z 120 m lev ? ? ? Zal.wp

Rybka
03-07-2008, 11:40
W trainerze trenujesz Skile :]
Magic level trenujesz botem/przed depo spam.
i co by to dało że by były te trainery
to wiesz jak by takie coś dawało 2 razy więcej to by były magic levele 200+
Poprostu nie wyszedł ci ten pomysł.
Jestem na nie.
APO JEST ZA PROSTE

JaCkAsS
03-07-2008, 12:38
Po 1.
Nie ma różnicy czy walisz spam przed depo, czy bijesz potworki z UE, zawsze spalana mana jest taka sama.

Po 2.
Poje*any pomysł, ja tam wale sorkiem mlvl w różnych miejscach i jest dobrze.

See ya'

Firemaster
07-07-2008, 16:11
Stanowczo nie popieram tego pomyslu nizsze lvle np. 100 druid wlacza utamke podchodzi do mnie (170 knight) i wali jakis inminiethdeath czy cos tam. Ja padam na hita. Tak walsnie byloby gdyby dac trainery m lvl wiekszy wieksze comba lepszy exp druidowi/sorcowi byloby za latwo. I tak juz widzialem druida co na 95 lvl walil z tego spella inminiteth cos tam tak samo jak ja z exori max na 170 levelu. To jest żenujące...