PDA

View Full Version : Apocalipsis

Cruza
04-07-2008, 16:16
Moja propozycja to przywrucić apocalipsis jako broń jednoręczną.
Można też zrobić moim zdaniem zrobić trudniejszy quest na niego. Coś jak C-arrow dla Palla. To tak samo Apocalipsis dla Knighta. Można było by zrobić ten quest z bally albo kingami.

Criss
04-07-2008, 16:18
Nie, nie i jeszcze raz nie ! .. Już nie wymyślaj.

New Tasman
04-07-2008, 16:43
Dobrze mówisz!!
Ten mieczyk był 1 ręczny, ale mortiisowi coś nie pasowało jak zawsze i zmienił na tak żeby pallki nie płakały nocami!!

TAK!! DAWAĆ KUR** JAKO 1 RĘCZNY!!

PS: Mortiis tego nie zrobi bo nie dostanie za to kasy :(

Paiton
04-07-2008, 16:46
Lol wy chcielibyście nosic to+sword!! To miało najlepszy def na serwie! WAS PO SRA ŁO!

Splaxor
04-07-2008, 20:22
Wybaczcie, ale dlaczego Wy chcecie, aby APO było takie łatwe? Jest już łatwe jak cholera! Pamiętam, że kiedyś 500 MS robiłem w 9 miesięcy, a teraz to w dwa bez problemu expiąc spokojnie.

NIE!!

Rybka
04-07-2008, 22:19
Dobrze spoko zrobimy to Knight by mniał Quest na Apocalipsis jednoręczny od 200 levela bez problemów a teraz poptarz z tej strony Quest na najlepsza tarcze która ma o 14 mniej Defa od Apo... Jest od 800 LEVELA! więc pomyśl zanim coś napiszesz pomysł ci nie wyszedł Knight jest poprostu dla ludzi którzy umnieją grać umnieją się manasować szybko taki Apo jednoręczny by jeszcze ułatwił gre a tu i tak po 2 miesiącach masz next 1000+ level...

.Bart.
04-07-2008, 22:44
W sondzie powinna być jeszcze odpowiedź: 'lata mi to' albo 'obojętne mi to'.
Nie wiem na jaki ch*j wam to jak shielding nic nie daje ani w skillu ani w broni/tarczy.

chociaż quest powinien być trudniejszy ; ) albo przynajmniej dłuższa droga, bo obok hydramusa można sobie 'na lajcie' przebiec ;<

kthxb.