PDA

View Full Version : Pomys?y na pozbycie si? nadmiaru kasy!

19Fifi64
04-07-2008, 22:03
Chciałbym przedstawić kilka pomysłów w jaki sposób można pozbyć się kasy na serwie:

1. Zrobić nowego potwora, który zadaje średnie (dla 900+lvl) hity, daje sporo exp, lecz leci z niego bardzo słaby loot. Dodatkowo za wejście jednorazowo trzeba zapłacić jakąś dużą kwotę.

2. Podnieść ceny domków, wywalić ownerów którzy się dawno nie logowali i wszystko na licytację. Można też dorobić nowe domki.

3. Zrobić jakieś ulepszone manaski, które dawałyby troszkę 50-80 więcej many i miałby np. 320 użyć ale byłyby 2-3x droższe.

4. Zwiększyć ceny sprzedaży przedmiotów oraz zmniejszyć ceny skupu przedmiotów.

5. Dodać miejsce z płatnymi trainerami np. płacisz 300 cc i musisz ciągnąć za dźwignię co 15-20 minut.

6. Dodać możliwość ściągnięcia jednego fraga na dzień za cenę np. 5-8k cc.

7. Zrobić znów loterię cena za los 3-5 sc.

To chyba na tyle co mi teraz do głowy przychodzi.
Osobiście nie gram na apo od ... oj długo ;p
Ale to chyba jedyne możliwości.

Rybka
04-07-2008, 22:12
1. Jak by tak było to by nikt na nim nie expił jest potworów Dużoo...
2. Domki są drogie ownerów nie wywalisz nowe domki nie ma gdzie...
3. A może frytki do tego ? Jestem na nie
4. A pomyślałeś o mniejszych levelach ?
5. Nieopłacalne dla większości ludzi tyle płacić a mnieć tylko 5 minut.
6. Nikt by tego nie kupił
7. A jakie będą nagrody ?
Przeczytaj to co napisałem i to co ty napisałes i edytuj post z nowymi propozycjami bo te ci nie wyszły.

Chwast
04-07-2008, 22:18
1. Czemu nie ? Wg. mnie może być

2. Domki dobrze kosztuja wg. mnie

3. Wg. mnie dobry pomysł tak 50-80 many srednio wiecej to good

4. Jak juz takie rzeczy dodac to tego na pewno nie

5. Po co? Nikt by tam nie chodzil

6. Zdecydowanie za drogo.. To tylko 24h

7. Mogło by być :P

@down
Sam jesteś noobem. Nikt im nie każe na takim lvlu expić z manaskami itp. a po wprowadzeniu tych rzeczy wcale by duzo gorzej nie mieli..

Mc Michał 2.0
04-07-2008, 23:23
omg... noobie pomyśl o lov lvlach 15-100 bo oni by przy tym nie wyrabiali...

19Fifi64
05-07-2008, 09:23
A myślisz, że duże lvl'e nie mają takich drobniaków i nie ściągali by fragów? Z manaskami też, 50-80 średnio to sporo ;) Pomyśl jak abu się manasuje. No troszkę czasu mija.

A ceny u npc miałem na myśli sonie.

Domki może i "dobrze" kosztują ale są jednak za tanie, popatrzcie ile jest $ na serwie!

Pozdrawiam.

Master Blaster King
01-09-2008, 22:44
1. Po co komu potwór od 900 lvla z którego gó....o looci i trzeba jeszcze zaplacic za to kase, zeby to jeszcze była misja do jakiegoś questa to wtedy mozna by to wziąść poduwagę.

2.Ceny domków są w sam raz :] A gdyby dorobiono jeszcze więcej domków to ceny zapewne by spadły, a wiec mysl co piszesz :]

3.Pomysł bezsensowny. Po co robić leprze manasy tylko ze względu na to, że jakis abu czy neko dłuzej sie manasują??? To też są gracze czemu Admini mają zrobić im wyjątek. Zastanów sie czy chcesz utrudniac czy ułatwiac gre :]

4.Zdecydowanie na NIE! Zagraj sobie od 1 lvla postacią i sam ją rozwin bez pomocy kolegów!!! Ta opcja była by bezsensu.

5.Strata czasu :] Miałeś kiedyś PACC. Popłyń sobie na jakąś wyspę PACC i zobacz ile stio pustych trainerów :o aa z tym 300 cc to przesada kto by Ci płacił za 5 minut więcej 300 cc :o

6.To najbardziej mnie wkurzyło :] Jakby takie coś było tooo taki neko chodził i by zabijał cały dzień!!! Zastanów sie, we wszystkim musi być jakis limit :o

7.Tutaj nie mam nic do skrytykowania :]

I widać, że nie grasz na APO bo jakbys grał to byś napewno nie chciał zeby weszły drozsze domki, albo zeby obnizyli ceny w sklepach :] I jeśli w 4 miałeś na myśli Sonie to pisz, że obniżenie cen u soni. Nikt nie bedzie zgadywał co miałeś na mysli!!! To tyle :]
Aaa i jeszcze 1 specjalnie założyłem konto zeby skomentowac ten temat :]

Patrol32111
01-09-2008, 23:28
słaby pomyśl ale coś w tym jest :P z tymi manasami to ok moze byc ale niektóre dobani ;/

Morfeusz
02-09-2008, 00:10
Wszystko zdecydowanie na tak ciekwae jaki masz nick w grze. Gulidmage???

Lepekxx
02-09-2008, 07:28
omg jaki noob większość ludzi by przestała grac na apo

old Don Mateo
02-09-2008, 12:30
1. Po co komu potwór od 900 lvla z którego gó....o looci i trzeba jeszcze zaplacic za to kase, zeby to jeszcze była misja do jakiegoś questa to wtedy mozna by to wziąść poduwagę.

2.Ceny domków są w sam raz :] A gdyby dorobiono jeszcze więcej domków to ceny zapewne by spadły, a wiec mysl co piszesz :]

3.Pomysł bezsensowny. Po co robić leprze manasy tylko ze względu na to, że jakis abu czy neko dłuzej sie manasują??? To też są gracze czemu Admini mają zrobić im wyjątek. Zastanów sie czy chcesz utrudniac czy ułatwiac gre :]

4.Zdecydowanie na NIE! Zagraj sobie od 1 lvla postacią i sam ją rozwin bez pomocy kolegów!!! Ta opcja była by bezsensu.

5.Strata czasu :] Miałeś kiedyś PACC. Popłyń sobie na jakąś wyspę PACC i zobacz ile stio pustych trainerów :o aa z tym 300 cc to przesada kto by Ci płacił za 5 minut więcej 300 cc :o

6.To najbardziej mnie wkurzyło :] Jakby takie coś było tooo taki neko chodził i by zabijał cały dzień!!! Zastanów sie, we wszystkim musi być jakis limit :o

7.Tutaj nie mam nic do skrytykowania :]

I widać, że nie grasz na APO bo jakbys grał to byś napewno nie chciał zeby weszły drozsze domki, albo zeby obnizyli ceny w sklepach :] I jeśli w 4 miałeś na myśli Sonie to pisz, że obniżenie cen u soni. Nikt nie bedzie zgadywał co miałeś na mysli!!! To tyle :]
Aaa i jeszcze 1 specjalnie założyłem konto zeby skomentowac ten temat :]

gratuluje "idioto" za odświeżanie tematów które są głupie jak ty i się nie dziwie że założyłeś nowe konto idioto

@topic
wszystkie pomysły są do dupy bo ludzie by przestali grac a teraz napiszę czemu

1.I co bo ty dało nie którzy ludzie expią na orschach do 800 lvl bo dobrze im się tam expi.
2.Koleś kupił domek może z nim robić co mu się podoba chyba że nie będzie się logował przez miecha.
3.Kolejne ułatwienie na expa i pvp.
4.n/c
5.Jest wiele wolnych trainów i do tego bez płatnych tylko czego poszukać.
6.No super nie to że dzieci allegro kupują kcc to jeszcze takie coś będą mieli.
7.Jedynie ten może pomysł jest dobry.

Napisałem te powody żeby jakiś "idiota" się nie czepiał że nabijam posty bez sensownie

xxXTibiomanxxX
02-09-2008, 13:40
Ten pomysł nigdy nie wejdzie w życie.
"Dodać miejsce z płatnymi trainerami np. płacisz 300 cc i musisz ciągnąć za dźwignię co 15-20 minut"
Tym się najbardziej ośmieszyłeś.:cool:

Lost Girl
02-09-2008, 13:52
1. Zrobić nowego potwora, który zadaje średnie (dla 900+lvl) hity, daje sporo exp, lecz leci z niego bardzo słaby loot. Dodatkowo za wejście jednorazowo trzeba zapłacić jakąś dużą kwotę.

2. Podnieść ceny domków, wywalić ownerów którzy się dawno nie logowali i wszystko na licytację. Można też dorobić nowe domki.

3. Zrobić jakieś ulepszone manaski, które dawałyby troszkę 50-80 więcej many i miałby np. 320 użyć ale byłyby 2-3x droższe.

4. Zwiększyć ceny sprzedaży przedmiotów oraz zmniejszyć ceny skupu przedmiotów.

5. Dodać miejsce z płatnymi trainerami np. płacisz 300 cc i musisz ciągnąć za dźwignię co 15-20 minut.

6. Dodać możliwość ściągnięcia jednego fraga na dzień za cenę np. 5-8k cc.

7. Zrobić znów loterię cena za los 3-5 sc.
No więc tak :
1. Kto by wchodził do takiego potwora co z niego nic nie leci a wejście kosztuje kupe kasy. Odpada

2. Podnieść cenę domków? to przecież gracze i tylko gracze o tym decydują. I nawet jak się dorobi wiecej domków to kasy będzie tyle samo na servie. Odpada

3. Pomysł do dupy jakby zadrogo kosztowali to by ich nikt nie kupował bo co to 50 mp więcej, mniej. Odpada

4. Według mnie te ceny są w porządku. Oprucz tych droższych przedmiotów, bh, klapki, pandemka itp. Ale i tak odpada

5. Najgłupszy pomysł jaki mógł ktoś wymyśleć. Nikt by nie wchodził do tyuch trainerów a tygrys z mortiisem tylko by się namęczyli aby to zrobić. ODPADA !!!

6. OMFG za 5kcc jednego fraga, żaden normalny gracz by tego nie używał, bo już lepiej poczekać tą dobe. Odpada.
Jednym słowem:
http://i38.tinypic.com/mkop4.jpg

7. Jeden normalny pomysł. Jakby robić tak częściej te loterie to kasa by się zmniejszyła.

Vi$eko
02-09-2008, 14:02

Myślisz, że dlaczego jest 255 manasów a nie np.300?

Są pewne ograniczenia w Tibi 7.6, "wiecej naj*bać się nie da".