PDA

View Full Version : funkcja !online

Cruza
05-07-2008, 18:29
jestem za tym żeby usunąć fukcje !online.
Ponieważ dzieci sobie ją wpisują i piszą do każdego pokoleji "hej dasz cos?"
Czasem to morze wkurzać, pozatym ona jest niepotrzebna jak sie ma znajomego to czy jest on można sprawdzic w V.I.P.

@down A poymyślałeś, że co chwile nowy pisze a wszystkich ludzi na APO niezablokuje? wiec zanim coś napiszesz to pomyśl
poatym jak cie mama tak nazywa to na forum innych niewyzywaj!

Major 997
05-07-2008, 18:45
a pomyslales osle ze mozna dac ingored?; > jak expie w nocy to se sprawdzam ile luidzi on jak ponizej 100 to ide hunic...przydaje sie wiec japa

Vonozaurus
06-07-2008, 21:15
@down A poymyślałeś, że co chwile nowy pisze a wszystkich ludzi na APO niezablokuje? wiec zanim coś napiszesz to pomyśl
poatym jak cie mama tak nazywa to na forum innych niewyzywaj!

Ignoruj sobie wszystkie wiadomości prywatne i po problemie. A jeśli jesteś TAAAAKI sławny, że Ci ludzie głowę aż tak zawracają to dawaj co chwile ignored, albo nie wchodź do gry, tylko wyjdź na dwór ; ))

Zezikan
06-07-2008, 21:22
Usunac ? to chyba Ciebie mozna xD nie ma powodu zeby tego usowac -.- a jesli jestes taki kozak i nie odpisujesz dla graczy o mniejszym lvl to sorry ... USHuahshASho a w nocy to sie spi !

Lisek Chytruseq
06-07-2008, 21:28
Jest do dzial propozycje . Wiec moja odpowiedz jest taka : Ekhm , od kiedy gram na apo na 99% nikt nie napisal do mnie z funkcji !online. Dlaczego? a dlatego ze wiekszosc pisze : fri itans pliz , gdy ty napiszesz na game chacie lub trade lub gdziekolwiek : np kupie sov ... a jest na to jedna rada : ignore lub jezeli masz wolnego hotkeya ustaw sobiew cos takiego np. Nie mam , nie wiem ............... , ok? i juz ... Nastepny Glupi temat na apo ? .

Jadem toots
06-07-2008, 21:59
No chyba Cie coś boli -.- komenda !online jest po to, żeby sprawdzić ilość ludzi on-line, a nie, żeby pisac do każdego po kolei o fri itanz baranie -.-

Pozatym komu by się chciało do sześciuset osób pisać to samo?!

Weź wyjdź....alt+f4!

Hiphophominid
06-07-2008, 22:18
Może chcesz se pobocić : ) ? haha

komenda !online jest potrzebna, bo gm może sprawdzić kto jest najdłużej online, a jeśli jest ktoś online ponad 5h - to jest coś podejrzane, więc tylko znajduję tą osobę i sprawdza co robi - boci w trainie - ban

WaFeLL MaAJoOo0oRrRaA
06-07-2008, 22:20
^Up
Super Super!
stanoł ci?

Po co w ogole jest ten serv'er?
dla mnie to tylko i wyłącznie Komercja z Strony Glana :>