PDA

View Full Version : Nowy wyglad forum i nowe opcje...

Helian (' ',)
08-07-2008, 19:41
Nowy wyglad forum i nowe opcje oraz nowe rangi..

nie chciali byscie mieć przy avatarze opcje punktów..?
Plus i minus :D [-/+]
i by trzebalo uaktualnić regulamin.. ze nie daje sie nimusow za nic itd z plusami to samo ...
wygladalo by to tak: http://i37.tinypic.com/2hd1bac.jpg
sam to robilem w paincie nie kometnowac tego :D a te 92 minusy a tak se... :D

widoczne byly bo ostrzezenia...
i mozna bylo by zobaczyc od kogo i za co warn lub upomnienie.. nie bylo by to prywatne!
i trzeba bylo by zmienic ilosc znakow w nicku.. bo jak czasami widze takie co rozgiagaja 4um to niechce mi sie czytac.. :)
np: 'nie_bannuj_mnie_plx_bo_bede_zły' to jest patolagia ;d

i jak ktos by nabijal pelno postow mial by range..
* Spammer [to moja propozycja]
* i wiele innych sam nie wymysle jak mozecie dajcie pomysly...

Aha.. i powinien byc open chat-box od 100 Postow..

Forum potrzebuje takiego czegos!

Mam nadzieje sie sie podoba...
^^ Pozdro Helian ( ' ',)

^Haat
ale ta range dawali by moderatorzy, przypuśćmy ze ja pisze b.duzo postów i bez sensu to dostaje range spammer a jak się nie przyjmnie ta ranga nie będę plakac :<

Haat
08-07-2008, 19:55
Pomysł mi się podoba lecz, ta ranga Spammer nie ponieważ, Ktoś może nabijać dużo postów dziennie i może w nich pisać mądre żeczy a ktoś kto spamuje dostaje ostrzeżenie warny. Więc tą range bym usunoł a reszte bym zostawił.

Pomysł mi się podoba.

Mortarius
08-07-2008, 20:29
Może być tylko większość tego co napisałeś istniało już na forum xd A co do nicków to nie widziałem takich co 4um zajmują ; o

Blinder Najt
08-07-2008, 20:32
Niech zostanie jak jest...PS Mortarius co ty tu robisz ? chyba jestes na wakacjach ; o

Helian (' ',)
08-07-2008, 20:32
^up?
Nie wiem, ale ty chyba nie czaisz co miałem na myśli pisząc

np: 'nie_bannuj_mnie_plx_bo_bede_zły' to jest patolagia ;dniektórzy maja podobne nicki na 4um.. -.-'
i to mnie wkurza.. nie powinno być takiego czegoś..
http://i35.tinypic.com/3505d78.jpg

^.-
a jak Ci się propozycja nie podoba nikt Cie tu nie trzyma..

Ludzie! to do tego up! ^.-
Post scriptum - inaczej Ps. Pisz sie Tak Duze 'P' male 's' i na koncu '.' kropka! i dopiero piszemy a nie 99.9% 4um pisze

PS:
Ps:
ps.
Ps"
same debile ! -.-'

Vidly
08-07-2008, 20:55
Wszystko OK po za punktami. Już kiedyś były punkty reputacji i nic z tego dobrego nie wynikło. Wszyscy za wszystko prosili się o reputy. np. "gz chara, dasz reputa??!!11". Reszta może być.

@up: Post scriptum (łac.) - dopisek do listu, artykułu itp., umieszczony na końcu, po podpisie autora. Oznaczany jest skrótowcem PS, przy którym w języku polskim (w przeciwieństwie do języka łacińskiego) nie stawia się kropek.

Nie będę nazywał Cię debilem, bo nie wypada.

Helian (' ',)
08-07-2008, 21:02
co do twojego cytatu to ja uważałem na polskim... i kiedyś się o to pytałem .. ;) Nie muszę wchodzić w google.pl ;) lub w wikipedie..:o ^.-

ale jak ktoś bardzo będzie prosić o plusa to da sie - i po placzu...
a jak sie kliknie na punkty to bedzie pisac kto/za co/ kiedy/w jakiem temacie dal + lub - i musi byc uzasadnione..
a podpisy typu pomogłem daj + będą karane - lub warnami..
ja nie widze problemu..
aha i żeby dawać + lub - trzeba mieć 50 postów a nie ktoś zrobi sobie new acc i daje każdemu -/+

i jak ktos dostanie 10 + i jednego - razem bedzie mial 9 +
tak samo jak ktos bedzie mial 10- i dostanie jednego + bedzie mial 9 - :) mam nadzieje ze rozumiecie..

Kuzaj
08-07-2008, 21:25
Jedyne sensowne rzeczy, które można byłoby wprowadzić to właśnie ta długość nicku i chat box od powiedzmy 50 postów. Wygląd forum? Przecież są dwa, jeden 'normalny' przejrzysty a drugi pasujący do Tibii, po co Ci więcej? Co do tej rangi spammer to też jest bez sensu. Nieogarnięci nabijacze są przecież warnowani a w końcu banowani więc po co przydzielać im osobne rangi? Strata czasu ;s

Rybka
08-07-2008, 23:09
Dobra nowy wygląd ale jaki ? Zrobić nowy wygląd to też nie jest pare sekund a pozatym teraźniejszy wygląd mi się bardzo podoba a jeżeli chodzi o opcje to bym nie chciał mnieć takiego czegoś zamiast normlanych.Każdy jak kogoś nie lubi by dawał sobie minusy dla kogoś kto ciężko pracował na tego+.Więc oczywiście że się nie zgadzam.

Zezikan
09-07-2008, 08:48
pomysl jest na 3+ czmu ... Tak jak mówi Rybka ze koledzy by dawali + a wrogowie - ;o i temu to jest głupie :p

Vidly
09-07-2008, 08:51
co do twojego cytatu to ja uważałem na polskim... i kiedyś się o to pytałem .. ;) Nie muszę wchodzić w google.pl ;) lub w wikipedie..:o ^.-

ale jak ktoś bardzo będzie prosić o plusa to da sie - i po placzu...
a jak sie kliknie na punkty to bedzie pisac kto/za co/ kiedy/w jakiem temacie dal + lub - i musi byc uzasadnione..
a podpisy typu pomogłem daj + będą karane - lub warnami..
ja nie widze problemu..
aha i żeby dawać + lub - trzeba mieć 50 postów a nie ktoś zrobi sobie new acc i daje każdemu -/+

i jak ktos dostanie 10 + i jednego - razem bedzie mial 9 +
tak samo jak ktos bedzie mial 10- i dostanie jednego + bedzie mial 9 - :) mam nadzieje ze rozumiecie..

Wiesz, w podstawówce różnie mówią, ale ja w liceum uczyłem się tak jak napisałem powyżej...

Co do tych punktów to rozumiem o co Ci chodzi i uważam, że to bezsens. I tak nie będzie się liczyć mądrość wypowiedzi tylko znajomości na forum i "lizanie tyłka" w każdym poście. Kiedyś także było dawanie punktów od jakiejś liczby postów.

I pytanie o chatbox - czy jest on teraz wyłączony dla wszystkich?

Pozdrawiam

Psujekbanned
09-07-2008, 11:40
Moim zdaniem wszystko jest dobrze.
Powinny zmienić się tylko rangi, bo te są już nudne.

Bright Bringers
20-07-2008, 19:46
Super pomysl jestem na TAK
Fajnie by bylo zbieralo by sie punkty ; P
Ale czy to Mortiis Zrobi ?
Raczej Nie....
Za duzo on ma juz roboty wiec nie bedzie sie zajmowal raczej takimi ,,gownami''.